Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53651) PowerBuldog válasza Shadowbull (#53649) üzenetére


PowerBuldog
veterán

2 év helyes étkezéssel és rendszeres edzéssel azért nem elképzelhetetlen átalakulás. az utolsó képen sem egy rom száraz verseny forma van.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#53652) Shadowbull válasza PowerBuldog (#53651) üzenetére


Shadowbull
addikt

a 4. kepig elhiszem a natural dolgot, onnan kezdve eleg komoly izomnovekedes tortent.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#53653) Gergosz2 válasza Dicker (#53650) üzenetére


Gergosz2
veterán

ezmiez? Komolyan kérdem.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#53654) deniro2 válasza kolosanyi (#53639) üzenetére


deniro2
senior tag

nem tudnak olvasni... ;]

(#53655) rwin5 válasza PowerBuldog (#53651) üzenetére


rwin5
őstag

szomorú ha már ehhez is kox kell

(#53656) adam432 válasza Dicker (#53650) üzenetére


adam432
tag

T. propi és stana ... jó kis alapkombó nyárra :K

„Si vis pacem, para bellum.”

(#53657) Dicker válasza Gergosz2 (#53653) üzenetére


Dicker
őstag

Rá van írva, többi kugli. Folyékony D-vitamin. :))

(#53658) Gergosz2 válasza adam432 (#53656) üzenetére


Gergosz2
veterán

faxa koksz :(

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#53659) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Na, ennyi volt a böjtölés nekem, ma reggel nem bírtam ki, hogy ne egyek. Szokásos, konyhamérleges, makrószámolgatós diéta megy a továbbiakban. Most pl 1000 a deficit, abszolút nem vagyok éhes, jól érzem magam, minden frankó. Még egy kis 81%-os étcsoki is belefért lefekvés előtt (20g). Mondjuk a böjt hatásos volt, 3 napig csináltam, 119 kilóról lementem 116-ra, mondjuk a deficit is volt vagy 2000 kcal és minden nap edzettem (szóval ledobtam 3 kiló vizet). Na, de a lényeg az, hogy nyomom tovább oldszkúlba. :)

(#53660) rwin5 válasza Gergosz2 (#53658) üzenetére


rwin5
őstag

kép alapján nehéz lett volna másra tippelni, nem láttam még ilyen kreatint :P
[link] ;]

(#53661) Dicker válasza rwin5 (#53660) üzenetére


Dicker
őstag

Rákattintottam, hiba volt.. Inkább ne keressél rá, mert kihalnak az agysejtjeid. Első találat. :O :DDD

"Szeva!!

Egy ilyen kerdes,mostanaban egyre tobb helyen olvasom hogy az injekcios Stanazolt megisszak,mert kozismert,hogy rohadtul gyullad!!!ezt tapasztaltam en is....!!Neked mi a velemenyed errol,hogy meginni,meg egyaltalan halottal e ilyenrol valaha is????? Ha lehetseges,milyen hatassal lehet a gyomorra,hmm????"

Ahelyett, hogy megtanulnák beadni, megissza. :W Lehet ez tényleg kreatin. :P

[ Szerkesztve ]

(#53662) BÁ Nutrition válasza Dicker (#53661) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"megisszák" :Y :R :R :R

;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#53663) rwin5 válasza Dicker (#53661) üzenetére


rwin5
őstag

Ismerek én is olyat aki itta (nem ezt hanem más ampullást) mondta is, hogy fasza, bár nem tom elképzelni, meg le is szarom - boldogok a lelki szegények :D

(#53664) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

emósok ne nyissák meg[link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#53665) deniro2 válasza Dicker (#53661) üzenetére


deniro2
senior tag

simán megihatják, hiszen vizes oldat és a gyomorsav nagyobb eséllyel semlegesíti azt a sok retket, ami miatt gyullad...

(#53666) S e t h válasza BÁ Nutrition (#53664) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ráadásul ikrek édes istenem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#53667) Dicker válasza BÁ Nutrition (#53664) üzenetére


Dicker
őstag

Fújj. :DDD

Link (A kutya megitta.)

(#53668) FollowTheORI válasza kolosanyi (#53648) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Le is bomlik ám... meg cserélődik... :)

Ez olyan mint hogy hova lesz az a sok víz amit megiszol... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53669) szőröscica válasza kolosanyi (#53659) üzenetére


szőröscica
addikt

Én meg most állok vissza harcosra, mert a hócipőm televan már a grammra méregetéssel, meg azzal, hogy soha nem ehetek egy jóízűt, mert azonnal zsírosodom.

(#53670) Zola007 válasza kolosanyi (#53659) üzenetére


Zola007
veterán

Hát én megint nem bírtam megenni a CH töltős napot, pedig azzal akartam előkészíteni egy holnapi lábedzést
Fehérjét és zsírt nem akarom feljebb nyomni.
Evvan, marad ennyi, ha nem növök, akkor b.ssza meg a mérleg meg a tükör :P

(#53664) BÁ Nutrition: tyűha
szerelmes lettem
.
.

már megint :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#53671) kolosanyi válasza FollowTheORI (#53668) üzenetére


kolosanyi
veterán

A tevepúpban raktározódik. :D

(#53669) joamilestoné
Érdekes, hogy mennyire változó, kinek mi jön be. Én a böjtöléstől agyfaszt kapok. :)

(#53670) Zola007
Én a múltkor fizikai felmérők előtt otthon voltam, egyszerűen megoldottam a ch töltést, telezabáltam magam a nagymamám krémes sütijéből, egyéni csúcs is lett az eredmény majdnem mindenből, mondjuk ehhez a monohidrátnak is köze volt. :))

(#53672) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#53671) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jaja a sütik jók szoktak lenni. nekem is kérdezték télen mitől nyomtam 190et, mondtam a cseresznyés rétestől :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#53673) rwin5 válasza kolosanyi (#53671) üzenetére


rwin5
őstag


Jóhogy köze volt ;]

(#53674) Zola007 válasza kolosanyi (#53671) üzenetére


Zola007
veterán

Én ilyesmikkel nem élek, elég volt a hab testemnek a sokévi kövérség, nem akarom még több pofont ani a májamnak.

Folyadékkal gyakorlatilag nem is viszek be CH-t, szilárdból édesség nélkül meg nem mindig egyszer
Van hogy már délután tele vagyok, de van hogy egy fél disznót meg bírnék még enni. Full random, nem tudom mitől van, próbáltam már kísérletezgetni, de nem tudom.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#53675) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ilyen pólót hol lehet bugázni? :D

(#53676) Zola007 válasza -secret- (#53675) üzenetére


Zola007
veterán

itt lesz hétvégén Országos sport és szabadidő tábor, erőmelő verseny, tréning, BB, fitness, egyéb.
mármint Debrecenben

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#53677) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#53672) üzenetére


kolosanyi
veterán

Állat vagy! :C Én soha nem fogok ennyit nyomni, egy saját testsúly 1,2-1,3-szorosa már szép lenne. Na majd egyszer...

(#53673) rwin5
Az a vicc, hogy tényleg nem, gyerekkoromban sokszor spirot írtak fel a dokik a hürghurutra (krónikus jellegü volt). Bár Dicker szerint az csak orvosság. :))

(#53678) Ijk válasza kolosanyi (#53677) üzenetére


Ijk
nagyúr

Beszálkásítasz 100 kilóra, aztán majdcsak kimegy a 120. ;]
Imádom a hétvégéket, hosszú hétvégéket. Reggeli ébredés hogy az egyik szomszéd füvet vág, a másik flexel. Mindig.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#53679) Zola007 válasza Ijk (#53678) üzenetére


Zola007
veterán

Nálunk csak fúrnak
Panel

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#53680) Zomb€€ válasza Ijk (#53678) üzenetére


Zomb€€
őstag

Pedig a szombat a nemzetközi fűnyíró nap :U ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53681) kolosanyi válasza Ijk (#53678) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az most is megy. :DDD Amúgy 108 a cél, most vagyok 106. Úgy már meg is lenne a strandfazon.

Nálunk motoros fűrésszel szórakoznak.

(#53682) God Vazzeg válasza Ijk (#53678) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ne is mondd :DDD

(#53683) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#53677) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én nem számítok kifejezetten erősnek. max átlagos

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#53684) rwin5


rwin5
őstag

Micsoda póz selfie :DDD nagyon /ötletes ;] / [kép]

(#53685) deniro2 válasza BÁ Nutrition (#53683) üzenetére


deniro2
senior tag

átlagos micsoda?

(#53686) BÁ Nutrition válasza deniro2 (#53685) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

írtam mértékegységet előző mondat végére. "erősnek"

ha ennyire érzékeny vagy a nyelvtanra akkor megkérek egy modit hogy írja át arra hogy átlagosnak :U ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#53687) Zomb€€ válasza BÁ Nutrition (#53686) üzenetére


Zomb€€
őstag

Szerintem nem grammarnátzit akart játszani, csak a túlzott önkritikát nem tudja a mexikóicgny kolléga hova tenni :DDD

De tényleg b+, 190-et nyomsz ki és te lennél átlagos? :F

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53688) deniro2 válasza BÁ Nutrition (#53686) üzenetére


deniro2
senior tag

nem vagyok érzékeny a nyelvtanra, csak simán nem vágom, hogy kikhez képest számít ez átlagos teljesítménynek... átlag hobbigyúrós, testépítő, erőemelő, kőműves, cirkuszi akrobata?

Zombi magától is értette... ;] :)

[ Szerkesztve ]

(#53689) BÁ Nutrition válasza Zomb€€ (#53687) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

valamivel 1,5x-es alatti nyomás testsúlyhoz képest

olyan mintha vki 70 kilósan nyom 100at

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#53690) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#53683) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mihez képest? Egy profi erőemelőhöz képest lehet, hogy nem, de azért a testsúlyod majdnem másfélszeresével nyomsz, ami igen jó.

(#53691) NetTom
Azért futás meg ilyenek előtt én nem szórakoznék ilyenekkel, így is elég magas szokott lenni a pulzusom, de van aki szokott. Illetve koxos is van nálunk nem egy, se kettő, mindenki szarik rá.

[ Szerkesztve ]

(#53691) FollowTheORI válasza kolosanyi (#53671) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ilyen felmérés előtt ha bedobnál egy pre-workout pörgető energizálót mit szólnának? ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53692) barisj


barisj
aktív tag

Omega3 rendelésre 9en vagyunk,még 1 ember kéne. 600db myproteines omega3 4500ft-ért! :)

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#53693) Zomb€€ válasza BÁ Nutrition (#53689) üzenetére


Zomb€€
őstag

Szerintem ez a testsúly/nyomott súly is egy faszság, nem hiszem egyenes arányosságban van a testsúlytöbblet a súly megmozgatásához szükséges szervekkel/testrészekkel/izomzattal/kiskutyacsereberével.

Az, hogy matematikailag ugyanaz a szám minkettőnek az egy dolog, de...na mindegy. 190 akkor is odabasz. Legyél büszke magadra ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53694) TripleB válasza barisj (#53692) üzenetére


TripleB
senior tag

Hol lehetne átvenni?

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#53695) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#53689) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért nem olyan. Te 2 méteres vagy, nagyobb az erőkar, a mozgástartomány... Meg egyébként is a másfélszeres nyomás az jó.

(#53693) Zomb€€
Ez meg a másik. :K

[ Szerkesztve ]

(#53696) barisj válasza TripleB (#53694) üzenetére


barisj
aktív tag

ahol megbeszéljük :) Astoria,Deák közelében lakom,bkvval aránylag minden közel van :D

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#53697) BÁ Nutrition válasza Zomb€€ (#53693) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem is faxság, de mégis erre verik magukat a wilks pontos versenyeken a törpék:)
az nem teszik hozzá hogy ők 10 centit nyomnak bele én meg 70et. szal akkor az én pontjaimat meg szorozzuk meg 7el..

mindegy a lényeg hogy átlagos aztá kész. én örülök ennek is. a 180 már igen jó, szépen néz ki a 4 db 20as egymás mellett :K

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#53698) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#53697) üzenetére


kolosanyi
veterán

A törpék mindig a relatív erőre verik magukat, de csak mert 50-es kart akarnak ők is, viszont az nem jön össze nekik... ;]

(#53699) barisj válasza BÁ Nutrition (#53697) üzenetére


barisj
aktív tag

180kg nem semmi :D Mennyiket nyomsz bele?

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#53700) swoody


swoody
senior tag

Sziasztok,

Esetleg aki vágja a testszőrét az milyen gépet használ ami nagyon rövdire vág? Olyan 0,5-1mm vagyis tényleg minimális szőr maradjon...

Köszi a segítséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.