Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46401) Koczó93


Koczó93
őstag

Ha csirkecombot fogok enni bukom a mr. O-t? :/ :O

(#46402) BÁ Nutrition válasza glok (#46394) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a foci az sportnak számít magyarországon? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#46403) Peddy789 válasza Stirbi (#46398) üzenetére


Peddy789
őstag

elég ratyiság ha valaki azért nem drogozik mert lehet gyurni is, azt feszíteni mások előtt

(#46404) BÁ Nutrition válasza Peddy789 (#46403) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te gyúrsz amúgy? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#46405) BÁ Nutrition válasza Ijk (#46391) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Kathi Béla válasza:
"Èn mèg tudok betegsègeket:
Futômorphia. Amikor a versenyzõ futôk alàrendelik az èletüket a futàsnak ès èjjel nappal ezen jàr az agyuk. Nyelvmorphia: Aki több nyelven akar jôl beszèlni ès kènyszeresen napi több ôrât tölt el tanulàssal. Vizsgaidőszakmorphia: Az egyèn tulzottan figyel arra , hogy jol szerepeljen a vizsgàkon ès reggeltôl estig csak tanul mint egy őrült. Kôros fèlelem a kudarctôl, vizsgàk előtt akàr gyomorideg es hânyinger is. "

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#46406) Woodslave válasza szőröscica (#46400) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én már nem, megbékéltem hogy többet nem fejlődök, tét nélkül tudok edzeni :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#46407) _NCT válasza Koczó93 (#46401) üzenetére


_NCT
őstag

Én most tejbegrízt eszek rántott csirkemell után. Problem?

Csirkecomb se rosszabb mint a mell, csak meg kell belőle enni 2-3 nagyobb darabot.

(#46408) venge


venge
tag

Valamelyik nap ment az eszmecsere a kreatinról.
Én már beszedtem pár doboz Crea-Tort, nem mondanám, hogy nem használt, szerintem erőben is dobott rajtam. Most monohidrátot tolok egy ideje, úgy gondolom, hogy ez látványban, tömegben többet nyújt, mint a Crea-Tor. Valószínűleg azért, mert jobban megköti a vizet.
Tömegben úgy nézett ki, hogy tavaly ilyenkor voltam 97, nyárra lementem 92,5-re, most vagyok 100, áprilisban indul egy diéta-kúra, lehet, hogy valami "okossággal" kiegészítve! :B

[ Szerkesztve ]

(#46409) Silverr


Silverr
aktív tag

(#46410) glok válasza BÁ Nutrition (#46402) üzenetére


glok
csendes tag

Nem tudom, meg kell nézzem index.hu-n mit írnak róla. :F

(#46411) freaghill válasza glok (#46410) üzenetére


freaghill
őstag

:DD :C

(#46412) xcds válasza Silverr (#46409) üzenetére


xcds
őstag

Te mit sportolsz? :F

(#46413) gooool


gooool
őstag

Mit gondoltok ilyen bontásban jó lenne az edzés?

hétfő: mell
kedd: hát
szerda: láb (comb-vádli)
csütörtök: kar (váll, bicepsz-tricepsz szuperszettben)

Eddig hétfőn volt tricepsz és kedden váll a fő izomcsoport után, de nem tudom mennyire állja meg a helyét az az elképzelésem, hogy így a lényeget a hét elején letudom és a végén pedig úgymond "lazább" edzéssel zárnám a hetet? :F

Üdv, Balázs

(#46414) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Aki halozik vagy sd-zik:
Erőnlétben is hoz? Mert ahogy tervezem a kúrát, pont a közepén lenne egy félmaraton. Túlélem? ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#46415) xcds válasza Zomb€€ (#46414) üzenetére


xcds
őstag

Az nem biztos, de megnyered. :DDD

(#46416) szőröscica


szőröscica
addikt

Térdet mivel lehet erősíteni? Most egy konferencián kellett előadnom délelőtt, másfél órán keresztül álltam, és érzem a térdeim rendesen. :(

(#46417) Dicker válasza szőröscica (#46416) üzenetére


Dicker
őstag

Protézissel.

(#46418) BÁ Nutrition válasza gooool (#46413) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a hétfő nemzeti mell nap, ha nem akarsz sorban állni inkább máskor kéne :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#46419) freaghill válasza BÁ Nutrition (#46418) üzenetére


freaghill
őstag

(#46420) glok válasza freaghill (#46419) üzenetére


glok
csendes tag

(#46421) Eagl3


Eagl3
veterán

(#46422) Koczó93 válasza _NCT (#46407) üzenetére


Koczó93
őstag

Kifilézve fogom megcsinálni. Az én szintemen nem hiszem hogy számít csak jöjjön a tömeg..

(#46423) Mikuland válasza Eagl3 (#46421) üzenetére


Mikuland
tag

Big matta fakkerrrr! :Y
:C
Na Ők a vas zabálók! :DDD

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#46424) Yeffy válasza Eagl3 (#46421) üzenetére


Yeffy
veterán

na, ez fasza kis videó, tetszik.
thx

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#46425) kolosanyi válasza rwin5 (#46389) üzenetére


kolosanyi
veterán

Állok rendelkezésre, ha tudok, segítek. :)

(#46396) Lipton
Nem tudom, az ő áraikat nem ismerem. Te tudod, hogy mennyiért adják most ott?

(#46416) joamilestoné
Instabil felületen egyensúlyozás, guggolás, nyújtások, például jóga harcos póz, homokban járás, futás, MBT cipő és klónjai mind segíthetnek.

(#46426) Koczó93


Koczó93
őstag

Lábazás ma adta :) 125be sikerült 3, nekem ez már eredmény :) az normális hogy a térdem hátsó felén halvány véraláfutás van a bandázs miatt? Nektek nem szokta megnyomni azt a "hajlító" szalagot hátul?

(#46427) glok válasza Koczó93 (#46426) üzenetére


glok
csendes tag

Gratula! Öv is rajtad volt? :D

(#46428) Koczó93 válasza glok (#46427) üzenetére


Koczó93
őstag

Elfelejtettem felvenni... :N

(#46429) glok válasza Koczó93 (#46428) üzenetére


glok
csendes tag

(#46430) deniro2 válasza Ijk (#46391) üzenetére


deniro2
senior tag

Szerintem nincs sok gond ezzel a cikkel, ezek mind valós problémák.
Annyiban érzem csak elfogultnak a szerzőt, hogy mintha az próbálná sugallni, hogy a korábbi gyakorlat, miszerint valaki a testsúlya 50%-kát hordja magán zsírban, egészségesebb és/vagy természetesebb dolog lenne, mint a mai túlizmozott megközelítés...

(#46431) hrvp


hrvp
aktív tag

[link]

Ma ott volt a teremben a csaj, aki fekvenyom, meg felhúz a videóban, azóta megcsináltatta a mellét is. Ránézésre elég jó formában van, jó volt látni, hogy nagyobb súlyokkal dolgozik, mint a sok pokemon a teremben :D

(#46432) Ijk válasza deniro2 (#46430) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azért a címet kissé sértőnek érzem, mivel beskatulyáz tulajdonképp minket is. Én legalábbis nem vagyok kétségbeesve, de legalább most majd többen hiszik hogy komplexusaim vannak.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#46433) GyurosAki


GyurosAki
tag

Új egyéni csúcs! Guggolás 5x97,5kg Se öv, se bandázs, se semmi. :))

(#46434) kolosanyi válasza deniro2 (#46430) üzenetére


kolosanyi
veterán

A gond ott kezdődik, hogy nem saját magából akar kihozni mindent az ember, hanem mások fizikumát irigyli. "Olyan akarok lenni, mint xy..." Ne, ne legyél olyan. Dolgozz a testeden, legyél erősebb, gyorsabb ügyesebb, de ne irreális célokat tűzz ki. Múltkor írta itt valaki, hogy 60-as kart el tudna magának képzelni. Minek? Abszolút nem reális, nem egészséges és nem is néz ki jól, aránytalan még 2 m-es magassággal is. Jó persze, egyszer én is megnézném, hogy milyen vagyok 10-es testzsír alatt, de az én alkatommal a 15 vagy picivel alatta a reális, tartható szint. Aztán pont leszarom, hogy nem trendi és nincs 6 pack, akinek nem tetszik, ne nézze, kész.

Tudom, ez távol áll a topik hangvételétől, de szándékosan sarkítok. Az egyéni fejlődés, a mozgás az szenzációs dolog, mindenkinek sportolni kellene. Azonban a mindenféle komplexusok már nem jók, pontosan ezért ellenzem a koxolást is hobbi szinten. Nyilván egy ektomorfnak aligha lesz 50-es karja, de a 40-es sincs meg sokaknak. Na és akkor mi van, ha 39-es? "Csak" ekkorára sikerült felhozni az évek alatt, lehet, de szerintem meg a csak-ot el kell hagyni és célravezetőbb azt mondani, hogy most ekkora, de sokat fejlődtem és még fogok is, időm az van. Na mindegy, megint elfilozofálgatok itt, ami nem visz előrébb...

(#46435) gergo5991


gergo5991
őstag

sziasztok, [link]a képet látható körön belül sulyemeléskor elkezd fájni. kb már a 60.-at nyomattam egykezes 5kg-s sulyzóval, amikor olyat bele hasított az adott területben, kb 5 percig feküdtem mozdulatlanul a földön, azóta kevésbé fáj a terület, de érdekelne, hogy pontosan mi lehet ott, ami fájhat, csak a jobb oldalon fáj, ha ball kézzel erőse szorítom, ugy kb még bírok egy kicsit tornázni tovább, de amugy mintha megkéselnének, annyira fáj. Minden hasznos tippet tanácsot tapasztalatot várok, fontos lenne, köszönöm.
testalkatom:sportos, 177cm/75kg

(#46436) kolosanyi válasza gergo5991 (#46435) üzenetére


kolosanyi
veterán

Pont nem rég volt róla szó. Ez tipikusan porckorongsérvre utaló tünet. Lehet persze más is (pl szegment instabilitás, izom vagy egyéb idegi problémák), de az esetek többségében ez a jellemző.

(#46437) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#46434) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"A gond ott kezdődik, hogy nem saját magából akar kihozni mindent az ember"

pedig csak úgy megy :) ha nem edző vagy

a másik meg a mindent az valszeg nem azt jelenti hogy jóvan most erre futotta elég ez
ez a sport elvileg a maximalizmusra és a kitartásra is ösztökélhet amit kivetíthetsz az élet többi területére is

itt a környéken pont öngyi lett 2 srác is az elmúlt héten.. elég szomorú..
nekem meg kellett hozzászólni az indexes cikkhez, most egy majom irogat nekem állandóan.. mintha lenne nekem arra időm hogy olvasgassam a baromságait.. :W

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#46438) gergo5991 válasza kolosanyi (#46436) üzenetére


gergo5991
őstag

köszönöm szépen a tippet, szerinted lehet ez az oka, hogy szinte állandó térdfájásom van / combizom fájdalom? hajlított térdel való ülés után indul el ez a tünet. Elég jó, hogy 18 évesen minden bajom van
hogy az a jók..va élet, erről semmi jót nem lehet olvasni, gratulálhatok magamnak a semmitől megy tönkre az egész testem,

BÁ Nutrition:itt a környéken pont öngyi lett 2 srác is az elmúlt héten.. elég szomorú..
lehet nekem is ezt a példát kéne követnem, mert hogy minden baj elér engem, afelől kétség nincs

[ Szerkesztve ]

(#46439) Assdak válasza gergo5991 (#46438) üzenetére


Assdak
őstag

Ha az adott területen picit megütögeted és fáj, akkor valószínűleg isiász. Ennek több oka is lehet, nem feltétlen porckorongsérv.
Pihentesd egy darabig, egyenletes ágy, stabil fekvés. Forró fürdőt kerülni.
Ezért fontos a hosszú hátizmokat rendszeresen edzeni, hogy levegye a terhelést porkorongokról.

(#46440) gergo5991 válasza Assdak (#46439) üzenetére


gergo5991
őstag

eddig ez nem fordult előt, kb 2 hónapja történt meg ez legutóbb, akkor is pont az egykezes sulyzózástol. 1 hónapja kondi terembe "szétgyurtam" magam, ott nem jött elő ez a fájdalom.
Azt is észrevettem, ha görnyedten reggelente fél órát tuz forró vizben ulok, aztán visszafekszem az ágyba, fáj a derekm, gondolom mert előre hajolva a forró víz megpuhított ott dolgokat, de ezentul nem lessz forró vízben való "órák" hosszat tartó lazulás.
Köszönöm a kommented, elég hipochonder vagyok.

(#46441) Assdak válasza gergo5991 (#46440) üzenetére


Assdak
őstag

A rossz testtartás, görnyedt ülés, nem egyenes háttal emelés, de még egy rossz mozdulat is kihozhatja.
Esetleg azt még megnézhetitek, hogy hanyatt-fekszel láb nyújtva, és valaki elkezdi kiemelni nyújtva a lábad. Normál esetben ezt kb 90 fokig lehet, ha az ülő ideg van begyulladva, akkor előbb el kezd fájni mint az ökör, és nem is lehet 90 fokig beemelni.
Mindenesetre, én nem olvasgatnék sokat róla a neten hipochonderként, mert így szokott az ember magán hererákot, meg hasonlókat diagnosztizálni, miközben csak fel van fázva =)
Pihentesd, ha sokáig nem javul, orvos.

[ Szerkesztve ]

(#46442) gergo5991 válasza Assdak (#46441) üzenetére


gergo5991
őstag

most igen meglett erőltetve reggel, még a hajolás is fágy, de előtte való nap, "gyergya" pózban tarkóra tett kezekkel hasgyakorlatot végeztem, és semmi gond nem volt, szóval meglátjuk mi sül ki ebből, 1 hónap mulva megyek térdel kontrolra, akkor megemlítem az orvosnak ezt a dolgot, télleg köszönök mindent, életkedvet kaptam :)

(#46443) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#46437) üzenetére


kolosanyi
veterán

Most, hogy kellenek-e a példaképek vagy nem, az szerintem egyéni. Nekem nincs rá szükségem, nekem a saját fejlődésem a minta, minden nagyképűség nélkül mondom ezt. Rengeteg ember munkáját lehet tisztelni, de egyáltalán nem biztos, hogy az a követendő minta. Szerintem inkább a kitartás és az önismeret a fontos, ahogy írod is. Hogy ne a strandra, a péntek esti bulira akarjon csajozós formát az ember - úgyis pont leszarják ezt s nők, legalábbis a többségük -, hanem egy egészséges, terhelhető, tettre kész testet építsen.

Az öngyilkos gyerekek meg... :(

(#46438) gergo5991
Ne beszélj hülyeségeket! A sérülés mindig benne van a pakliban, az ember nagyon sok mindenből talpra tud állni. Igen, a mozgás szervrendszerben minden mindennel összefügg. Ha bokasüllyedésed van, a megváltozott mechanikai terhelések miatt egy idő után elkezd fájni a térded, az pedig rántja magával a gerincet. Ha porckorongsérv, akkor úgymond normális, hogy ülés után fáj, az az egyik kiváltó oka, hogy rengeteget ül az ember. Olvasgasd a porckorong.hu-t, nekem az ő segítségükkel jött helyre a gerincem (L4-L5 csigolya közötti kiboltosodás). Nem olyan, mint előtte volt, de terhelhető, "működik". De mielőtt bármibe is belekezdenél, vizsgáltasd ki, menj el orvoshoz. Ha van egy jó ideggyógyász ismerős, az előny. Igaza van Assdak fórumtársnak, lehet ez más is, például egy focista ismerősöm tipikus porckorongsérves tünetekkel ment dokihoz, aztán kiderült, hogy a farizmából leszakadt egy darab egy meccsen, az okozta a problémát. Nyilván ez elég extrém eset, de érzékelteti, hogy bármi lehet. Mindenesetre a sérv a leginkább jellemző ilyenkor.

(#46444) Dexar007 válasza Stirbi (#46398) üzenetére


Dexar007
veterán

Inkabb a drog ..es a sport. ;]

Give me your cum,bull!

(#46445) Bear16


Bear16
csendes tag

Sziasztok!
Régebben követtem a topikot,de read-only voltam, az lenne a kérdésem, hogy milyen (lehetőleg állítható dőlésszögű) fekpadot ajánlotok kisebb kolis konditerembe?
Hol lehet jó ajánlatokat kifogni?
(expressz, apród, jófogás, vatera... végignézve elkeserítő) Nem kell újnak lennie, de hosszú távon szeretnénk használni. Előre is köszi a segítséget.

˝Die Basis jeder Grundlage ist das Fundament!˝

(#46446) Shadowbull válasza Ijk (#46391) üzenetére


Shadowbull
addikt

ez jo cikk, terjeszteni fogom :)

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#46447) Shadowbull válasza gergo5991 (#46442) üzenetére


Shadowbull
addikt

A derekfajast nem csak porckorongserv, hanem bizonyos fejlodesi rendellenessegek is okozhatjak.

Nekem az van, hogy a porckorongokban a csatorna ahol az idegek futnak, tul szukre nott. Igy ha a csigolyak valamilyen okbol elmozdulnak vizszintes iranyban egymashoz kepest, a csatorna belso ele megnyomja az idegeket, es ez baromi nagy fajdalommal jar. Egy rossz emeles, egy rossz hajolas, rossz mozdulat is okozhatja.

Eloszor 12 eves korom korul jelent meg a fajdalom, valahonnan leugrottam es bamm, beallt. Utana rendszeresen elojott, neha ugy hogy csak fekudni tudtam, es par nap kellett mire valamennyire megint birtam jarni, es hetek mire elmult. Tobbszor voltam dokinal, senki sem tudta az okat, rontgen nem mutatott semmit, csak pingvineztek.

Aztan par eve mar itt a lanyomat emeltem meg, magamtol eltartva, na akkor reccsent egyet a derekam, es ott helyben ossze is estem. 3 napig szenvedtem vele, de ugy hogy nem tudtam aludni sem a fajdalomtol, elvergodtem itt egy dokihoz, az azonnal belerakott egy CT-be, es megmutogatta hogy miert van. Nem lehet vele semmit sem csinalni, ez ilyen. Hidegre is erzekeny, kepes megfazni es akkor ugyanaz a fajdalom van, mindig melegen kell tartanom.

Viszont edzek vele, guggolok, de odafigyelve es koncentralva.

Terdem detto, huszoneves koromban volt olyan hogy mindketto megdagadt, alig birtam jarni, allandoan fajtak, dokik meg csak rangattak a vallukat.

Azon meg az segitett, amikor elkezdtem bringaval dolgozni jarni, nehany honap mulva mar nem fajt egyaltalan, azota se.

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#46448) brownus válasza Shadowbull (#46446) üzenetére


brownus
veterán

Yep, erdekes, es van benne igassag.

(#46449) deniro2 válasza kolosanyi (#46434) üzenetére


deniro2
senior tag

Persze, vannak fokozatok és mindennel lehet túlzásba esni, ugyanakkor tetszik-nem tetszik, mindenki a környezete alapján definiálja magát.
Az is érdekes egyébként, hogy manapság a testtel kapcsolatos maximalizmust divat negatív kontextusba helyezni, míg ugyanez a tudományos vagy gazdasági életben kimondottan tisztletreméltónak számít...

(#46450) Shadowbull válasza deniro2 (#46449) üzenetére


Shadowbull
addikt

szerintem a cikk abszolut valos problemara hivja fel a figyelmet, meghozza arra hogy amit szepnek gondolunk az egyszeruen nem termeszetes. Magas, vekony lanyok nagy csocsokkel: ilyen gyakorlatilag nehany genetikai csodatol eltekintve nem fordul elo termeszetes modon (mondjuk en speciel pont ismerek egyet :) )
Azok a csajok akikrol itt rerndszeres latunk kepet mind at vannak szabva, a melleik minimum meg vannak csinalva, hiszen egy nonel fogyasztasnal azok tunnek el eloszor. De sokban van meg kemia is rendesen, raadasul regen megszuntek valodi nokent funkcionalni, mert a hormonhaztartasuk fejre allt.

ferfiaknal ugyanez: kigyurt izomzat, alacsony testzsir, olyan allapotok, amiket szinte nem is lehet tartosan fenntartani, es rovid idore elerni is baromi nehez.

Fentebb az uj kislany is berakta a peldakepet: az a csaj ahogy kinez egyszeruen egy atlagno szamara atlag genetikaval nem elerheto, sehogyan sem. Kozben meg berakott magarol is egy kepet, es az atlaghoz kepes mar most is eleg csinos. Hova vezet ez?

Nyilvan sok lusta diszno aki csak a csipszet zabalja a teve elott es ugy hizlalja a segget remek onigazolast talal a cikkben, de ez kevesbe lenyeges SZVSZ.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.