Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38601) Tulku válasza Dicker (#38598) üzenetére


Tulku
veterán

Jó nagy darabok lehettek ha nem talàltok kabàtot magatokra... :D
Én eleve kerülöm az olyan boltokat ahol buziknak àrulnak cuccokat, de pl a céundàban mindig akad 1-2 xxxl- es ing ami tetszik...egyébként szerintem inget a legnehezebb talàlni, ellenben pólót pullóvert szàmosat.
Kabàt: tavaly vettem egy northfész kabàtot és az xl-es is untig elég volt persze 61-ért mérték.
Olcsóbban a céundàban talàlhatók kabàtot, persze nem az a minőség.
Nadràg: sztreccs farmer...pont.
Öltöny: varratni...kizárólag.

(#38602) Yeffy válasza Tulku (#38601) üzenetére


Yeffy
veterán

jó ez a topik, mindenki nagy darab :D

c&a tényleg egész jó, néha még NY is. nekem nagy kedvencem lenne a Springfield meg a Retro, csak hát árak/méretek nem feltétlen nekem valóak...

61k-s kabát? :Y az komoly. ez ilyen szövetkabát jellegű? az a Neo-s? :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#38603) Tulku válasza Yeffy (#38602) üzenetére


Tulku
veterán

Nem ez ilyen taktikai jellegű, de azért adtam ki ennyit mert tényleg nagyon jó és nem egy évre vettem.
Van outletből columbia is de az meg sem közelíti. ..

(#38604) bandus válasza Tulku (#38601) üzenetére


bandus
veterán

ha tényleg ó kabát kell, ami emlékeim szerint van rátok való méretben akkor nézzétek meg a wellensteyn kabikat, igaz ezek is 60-100k között vannak, de kurvajók :K

én szerintem (bár ezt már többször kitárgyaltuk itt is) sokat költök ruhára, dolgozni általában ing+zakó kombóban járok, farmer vagy szövet nadrággal. megvannak a jól bejáratott márkák, amik minőségben bizonyítottak, ezeket nem cserélném le. ing, zakó, nyakkendőben a német/svájci vonalat szeretem leginkább: joop, strellson, boss amiket venni szoktam, plusz andrew's ties ingek még, amik jók.
nadrágból nem szoktam ennyire prémiumokat venni, főleg a zarában veszem, mert ott van rám többé kevésbé méretben jó, amit nem kell igazítani. plusz a farmerjaim a pepe jeansből vannak. cipőim pedig a vagabondból. ezeket ajánlom mindenkinek, akinek még van köze a konfekció méretekhez ;] :D
sportcuccok meg m3 outlet, nike bolt, annál nincs olcsóbb :)

köszi a zenéket is, szép lassan megtanulja a szomszéd, hogy mi az illem :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#38605) Yeffy válasza Tulku (#38603) üzenetére


Yeffy
veterán

hmm. értem.
evidens, én is vennék egy frankó szövet, meg egy bőrkabátot, csak hát egyik sem olcsó, mivel én sem egy évre venném...
na majd eccer'

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#38606) _NCT


_NCT
őstag

Akkor átírhatjuk a topikot "Műkörmösök ide" topikra? ;]

Kicsit irigykedek hogy mindenki ilyen vastag, pénztárcát és testalkatot tekintve :)

(#38607) Yeffy válasza _NCT (#38606) üzenetére


Yeffy
veterán

látod, sok itt a megmo szerencsés ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#38608) Sotho válasza bandus (#38604) üzenetére


Sotho
őstag

60-100k egy kabát?
Mifelénk ez a divat. Nem kő túlbonyolíttani :D

[ Szerkesztve ]

(#38609) BÁ Nutrition válasza Sotho (#38608) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

illik is rád

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#38610) korcsillio válasza Dexar007 (#38593) üzenetére


korcsillio
őstag

Bezárt a bazár.

(#38611) bandus válasza Sotho (#38608) üzenetére


bandus
veterán

jó, de ezek a kukászsákok egy fél szezont kibírnak, télen meg megfagysz bennük.

ami nekem [link] innen van, azt 3 év után is el tudnám adni újként, és -20 fokban sem fázik benne az ember, ami nekem meg különösen fontos volt.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#38612) Alg válasza kolosanyi (#38590) üzenetére


Alg
veterán

Mióta elkezdtem túrázni rájöttem hogy sokkal jobb cuccokat lehet találni a túraruházat között mint a szokásosk pláza/divatcikk boltokban.

Egyrészt azokat alapból sportosabb fazonra veszik, nem a "könnyebb átugrani mint megkerülni" sörhasra (nekem is folyton bő, de a hossza miatt kell), és azonos/alacsonyabb áron sokkal-sokkal többet tud vízállóság/hőzsigetelés/kényelem terén.

Nyilván az alkalmi/irodai ruházatra ez sem megoldás...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#38613) Sotho válasza bandus (#38611) üzenetére


Sotho
őstag

Engem elkerülnek az új divatos cuccok évek óta az apósomtól(Ɨ) örökölt szürke nike dzsekiben járkálok max aláöltözök.

(#38614) BÁ Nutrition válasza bandus (#38611) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

neked ilyen van ugye? [link] ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#38615) Sotho válasza BÁ Nutrition (#38614) üzenetére


Sotho
őstag

(#38616) KoVee84 válasza Sotho (#38615) üzenetére


KoVee84
senior tag

pisztolyoznám... :C

[ Szerkesztve ]

(#38617) deniro2


deniro2
senior tag

Ne öljétek már tovább a topikot ezzel a divatbuziskodással, így is eltűntek már az értelmesebb tagok... ;]
Egyébként van egy ismerősöm, akinek van rálátása a dologra és ő említette nemrég, hogy egy póló előállítási költsége Kínában 9ft... Ebből lesz aztán 28k a beteg embereknek fenntartott divatboltokban... ;]

(#38618) BÁ Nutrition válasza deniro2 (#38617) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tehát durván túlárazva vesszük a fruit of dö lúmot egy ezresért :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#38620) rgyorgy


rgyorgy
tag

[link]2013 év top termékei.

Jiayu s3, LG g pad 8.3

(#38621) BÁ Nutrition válasza rgyorgy (#38620) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez hazugság mert scitec a legjobb Orbán Viktor is megmondta ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#38622) szőröscica válasza BÁ Nutrition (#38621) üzenetére


szőröscica
addikt

És a bajnainak melyiktől lett olyan nagy orra?

(#38623) rgyorgy válasza BÁ Nutrition (#38621) üzenetére


rgyorgy
tag

:D Máris megyek a bankba és befektetem az összes pénzem.

Jiayu s3, LG g pad 8.3

(#38624) Yeffy válasza szőröscica (#38622) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD

na most majdnem válaszoltam valamit, de inkább nem

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#38625) meroly


meroly
veterán

Srácok,
a myprotein.com-ról futárral vagy postán vagy hogy a nyavajába jön meg a cucc? A delivery informationben nem láttam semmi erre vonatkozót vagy biztos én vagyok a vakegér.

Impossible is nothing

(#38626) Tamoo válasza meroly (#38625) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

DPD, kb. 1 hét alatt.

(#38627) meroly válasza Tamoo (#38626) üzenetére


meroly
veterán

Kösz

Impossible is nothing

(#38629) BÁ Nutrition válasza szőröscica (#38622) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

gondolom származási oka lehet ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#38630) wertigo1984 válasza Dani82 (#38628) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nekem majd decemberben izesitetlen kell. Osszeontom a Carni-val. :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#38631) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Sziasztok!

Ma kiment fekve a 87,5kg. 2 hete még 78kg ment ki, szóval örülök a fejlődének, és köszönöm az 5*5 edzéstervet, a héten már azt csináltam. :) :R

Üdv: Recon

(#38632) Champipi


Champipi
senior tag

Lehet, hogy napi 100 mg DHEA lekapcsolta a saját termelésem?

Először rohadt jól durrant tőle az izmom, most meg totál le vagyok törve hangulatilag és már nem durrant lófaszt se :(

(#38633) deniro2 válasza Champipi (#38632) üzenetére


deniro2
senior tag

nem valószínű... ösztrogénes tüneteid vannak?

(#38634) _NCT


_NCT
őstag

Vótam, fogjuk rá h atta.... Vállamat hiába melegítem be, megfájdul a fekvenyomástól :( Szóval azt hiszem marad az egykezes....

Viszont ez a Mass Fitness terem rohadtul kicsi..... Péntek délelőtt, mikor csak 10 ember van bent, már várni kell a gépekre.... És most bővítették, hát nem tudom mekkora volt előtte, de ez b*szottul pici. Péntek este már bele se merek gondolni milyen hering party van....

Gépek újak, szépek jók, már-már túlságosan is a gépekre van bízva minden, egykezes súlyzókból csak 1-1 van mindegyik súlyból, elég kevés (darabra), rúd is kb 3 db van.

Az öltözőben nincs lehetőség betenni a kabátot, farmert stb a szekrénybe, mert a szekrények kb csak a cipőnek meg valami apróságnak adnak elég helyet. Na most én nem bízok meg vakon egy helyben sem, hiába mondta a csaj hogy "ide nem járnak olyan tagok akik lopnak", azért elég szar hogy a kb 5db válfán meg a 2db kis padon kell osztozkodni. Szekrénybe meg lóf*szt se tudsz betenni.....

[ Szerkesztve ]

(#38635) kolosanyi válasza _NCT (#38634) üzenetére


kolosanyi
veterán

Milyen stílusban nyomsz? Próbáld meg poweresen, vállat visszaforgatva a tokba, minél inkább elkerülve a kifelé forduló könyököt. Így talán kevésbé terheled a vállad.

(#38636) Yeffy válasza deniro2 (#38633) üzenetére


Yeffy
veterán

azok mik?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#38637) Dicker válasza Tulku (#38601) üzenetére


Dicker
őstag

Magasak vagyunk. Az üzletben egy csaj meg is mondta minden nadrágjuk egy hosszal van, és változó szélességgel... :)
-----

LL

rgyorgy

Már nyáron megszavazták ezeket. Ezt fenntartással kell kezelni, mert csak a bb.com-on szavaznak a felhasználók. Annyira nem mérvadó. Sokat visz el a reklám is, mint itthon a shop.builderes év termékénél...

(#38638) deniro2 válasza Yeffy (#38636) üzenetére


deniro2
senior tag

vizesedés, mell érzékenység, gyno, etc.

(#38639) Champipi válasza deniro2 (#38633) üzenetére


Champipi
senior tag

voltak ösztrós tünetek az elején, de most már semmi sincs, csak lepunnyadt kedv és elmúlt az alfa hím hangulat. (nem mintha alfa hím lennék, csak szokták mondani amikor nagyon pörög az ember a tesztótól és jó kedve van)

(#38640) _NCT válasza kolosanyi (#38635) üzenetére


_NCT
őstag

Most így hirtelen fogalmam sincs mit mondasz :D

Nem nyomtam nagy súllyal, mivel most kezdek visszaszokni a súlyzós edzésre. Tehát direkt figyeltem, hogy mellről nyomjak, ne pattintsam, szabályos legyen. 20db rudas bemelegítés, majd 15 40kg-val. Előtte átforgattam, mozgattam a vállaim, csináltam fekvőt egy jó 20 darabot, lassan, koncentráltan. És mégis megkúrta a vállam :(

(#38641) Radnix válasza Champipi (#38639) üzenetére


Radnix
senior tag

Szerintem bemagyarázod magadnak a hülyeséget. :D Ha nagyon aggódsz akkor elmész vérvételre és megnézeted az értékeidet.
Mennyi idős is vagy te?

(#38642) deniro2 válasza Champipi (#38639) üzenetére


deniro2
senior tag

Ahogy én tudom, a dhea konvertálódhat tesztóvá, dht-vé és ösztrogénné is, úgyhogy semmi nem kizárt...

(#38643) Recon666 válasza _NCT (#38640) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Vagy 3-4 hete nekem is nyilalt a bal vállam meg kattogott is.Már a nyilalás élmúlt, de vagy két-három hét kelett neki viszont továbbra is kattog, most már mind a kettő. :DDD Nem tudom, az izületvédő javít ezen a kattogáson? :)

[ Szerkesztve ]

(#38644) Yeffy válasza deniro2 (#38638) üzenetére


Yeffy
veterán

értem.
thx

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#38645) _NCT válasza Recon666 (#38643) üzenetére


_NCT
őstag

Elvileg kéne javítson, de mivel jelenleg 4 napja szedem az ízületvédőt, így nem tudok nyilatkozni. Ízületeknek több hónap is kell, mire helyre jön.....

(#38646) Recon666 válasza _NCT (#38645) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Na következő rendelésig majd rákérdek, hogy mire jutottál az ízületvédővel. :)

(#38647) Tyer válasza Recon666 (#38646) üzenetére


Tyer
őstag

Én másfél honapigtoltam, és érzem a javulást. ugyanez,vállgondom volt...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#38648) Recon666 válasza Tyer (#38647) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Tudnád linkelni, melyiket használod? :R

(#38649) Tyer válasza Recon666 (#38648) üzenetére


Tyer
őstag

Ez vicces lesz:P
ezt

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#38650) Woodslave válasza bandus (#38611) üzenetére


Woodslave
nagyúr

fontos volt, mert olyan qrva sokat mászkálsz -20 fokban... :U

vagy hűtőkamrában melózol? ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.