Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23501) God Vazzeg válasza #11527168 (#23464) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Pedig igaza van, engem is meg tudnak még fingatni, pedig 13 éve edzek :K

(#23502) Tamoo válasza Woodslave (#23500) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Az a baj én már nem hiszek nektek! Hála God-nak és a Syngex-nek! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23503) Woodslave válasza Tamoo (#23502) üzenetére


Woodslave
nagyúr

19k ennyit nem költök már rá, de a kocsiba simán beletankolom... :O

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23504) God Vazzeg válasza Tamoo (#23502) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szerintem is finom, szóval ne vegyél :DDD

(#23505) #11527168 válasza God Vazzeg (#23501) üzenetére


#11527168
törölt tag

Az oke en is kb annyi ideje nyomom, normalisakat edzek, eszek aztan megis csak magamhoz meg az 1-5 eve edzokhoz kepest vagyok izmos. De nem baj, valakinek igy megy valakinek meg jobban. Csak nem szeretem ha egy szerencses ember beszol a tobbinek hogy szarul csinaljak. Nem edzek ugy mint Kathi de kemeny treningeket csinalok, 0 pofazas, rovid pihenok. A tobbseg szerintem itt hasonloan nyomja

[ Szerkesztve ]

(#23506) deniro2 válasza #11527168 (#23505) üzenetére


deniro2
senior tag

Én Danival szkájpolok edzés alatt végig. Elég keményen nyomom? :U :D

(#23507) Radnix válasza #11527168 (#23479) üzenetére


Radnix
senior tag

Mondjuk meg tudom érteni, borzasztóan idegesítő lehet hogy 5 percenként odajönnek pózolni, neked meg vigyorogni kell, közben nem tudsz az edzésre figyelni.

(#23508) xcds válasza Radnix (#23507) üzenetére


xcds
őstag

Gondolom, nem edzeni jött M.o.-ra. Ha meg nyugodtan akar gyúrni egyet, akkor meg biztos tudnának neki találni egy nem nyilvános termet...

(#23509) God Vazzeg válasza #11527168 (#23505) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Edz egyet Janesszal és meglátod. Én is mindig azt gondoltam, hogy keményen edzek, sokan ez miatt lemorzsolódtak mellőlem, aztán Gaba barátommal edzettünk egyet, és rájöttem hogy p@nalegyezek csak :D Most már keményebben nyomom, de legutóbb amikor megint együtt nyomtuk, megint nem kaptam levegőt, szóval van még mit csiszolni.

(#23510) Radnix válasza deniro2 (#23469) üzenetére


Radnix
senior tag

Az említett cikk a natur határokról [link]

(#23511) Deck


Deck
titán

Sziasztok profik! Szeretnék egy kis segítséget kérni. A Body Builder Kalóriaszükséglet szerint a A testsúly növelése/tömegnöveléshez: napi minimum 4000kcal kellene bevinnem.

Vékony vagyok 185cm és 67kg. (22éves)

Napi kajára gondoltam, hogy rizs meg csirkemell lesz napi 6x-or. Ez mellett, zöldség, tojás, gyümölcs + házikaja.

Ez lenne az alap, mivel olvastam, hogy először rendesen kell enni nem pedig kiegészítőkkel kezdeni mivel még nem figyeltem oda az étkezésemre és valószínűleg azért, vagyok ilyen vékony.

Ehhez mit szóltok? Persze gondoltam rá, hogy ez mellett edzés után egy 100% Whey Protein turmix jót tenne. Néztem a Jumbo tömegnövelőt is még van benne kcal rendesen meg fehérje, és szénhidrát. Olvastam ajánlák kezdőknek és nehezen hízóknak. Esetleg ebből egy turmix kellene edzés utánra?

Nagyon nehezen hízó alkat vagyok, mindig ilyen vékony voltam.

Köszönöm, hogy elolvastatok! Várom a tanácsokat :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#23512) Coccolino_O válasza deniro2 (#23506) üzenetére


Coccolino_O
őstag

:C

(#23513) Woodslave válasza Deck (#23511) üzenetére


Woodslave
nagyúr

1 kiló rizs, 1 kiló csirkemell, 10 tojás, edzés után dupla jumbo, meg ami még házikoszt. Ha ettől nem hízol akkor csak járj edzeni mert szereted ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23514) Deck válasza Woodslave (#23513) üzenetére


Deck
titán

Én leírtam mindent és komolyan kérdeztem. Nem tudom minek kell ilyennek lenni..

PS5

(#23515) Woodslave válasza Deck (#23514) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ne haragudj. de mit kérdeztél? Hogy Jumbo vagy fehérje? Sztem jumbo. Csirkemellből rizsből mennyit? Leírtam. Vagy mit szeretnél még? :U

vagy egyél meg 150 gramm fehérjét, ez 600 gramm csirkemell. Mellé rizs, figyeld a testsúlyod emelkedik-e, ha nem akkor egyél még? Érdekelne milyen tanácsot vársz..

De ha hízni akarsz egyél pörköltet fehérkenyérrel. Ez nem vicc. Kalória kell. Én is ettől híztam fel anno. Majd a minőségen aggódsz ha 85 kiló leszel

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23516) Nightmare


Nightmare
senior tag

Illés Norbi a vega étkezéséről.
És ebből egy oldal kiemelve.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#23517) meroly válasza Deck (#23511) üzenetére


meroly
veterán

CH mehet 6g/tskg-ig bőven, ha nehezen hízó alkat vagy, persze normális fehérje mennyiség és edzés mellé.
Jumbo felesleges, whey protein jó (bár van ennél olcsóbb is) edzés utánra valami gyors CH-val (szőlőcukor is akár).

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#23518) Woodslave válasza Nightmare (#23516) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:U Ez sztem nem Illés Norbi.

A könyvet elolvastad?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23519) Casanova* válasza Deck (#23511) üzenetére


Casanova*
veterán

ha tömegelni akarsz, edzés után tömegnövelő jumbót igyál! és reggel is menjen jumbó. napi 1 gramm C vitamin,egyél sok rizst,kenyeret,krumplit! és kemény,normális edzések.... ;)

majd 3 hónap múlva tolj egy kreatin kúrát,ha még hízni akarsz vagy nem híztál eleget...!

(#23520) meroly: majd 5 év múlva,még túl fiatal ahhoz. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#23520) meroly válasza Casanova* (#23519) üzenetére


meroly
veterán

teszto fokozót ki ne hagyd ;] :DDD

Impossible is nothing

(#23521) Deck


Deck
titán

Köszönöm a tanácsokat! :R

PS5

(#23522) meroly válasza Deck (#23521) üzenetére


meroly
veterán

+ olvasd el a sárga kapszulát.
Ja és itt senki sem profi, közel sem ;]

Impossible is nothing

(#23523) Casanova* válasza Deck (#23521) üzenetére


Casanova*
veterán

nájtmár a profi. majd ,ha jól megnőttél és már szálkásodni akarsz,diétázni. keresd meg nájtmárt! diétában tud segíteni. :D jó csaj! :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#23524) g4bb3r válasza Radnix (#23365) üzenetére


g4bb3r
tag

azthiszem én tegnap kissé tulzába vittem a carb back loadingot... edzés után fehérje turmix + nesquik+banán.. marha ragu+zsemlegombóc + fél tábla csoki.. később 2 turó rudi+rizspuding.. aztán 3 szelet pizza + 3 sör ;] mindenestre reggel nem voltam puffadt sőt lapos has.. mérlegelés később :U

(#23525) Ijk


Ijk
nagyúr

Vettem magamnak egy sötétkék Levis farmert, W36 L34. A tükörben látva jöttem rá milyen farönk lábaim vannak (még ez is feszül a combomon), az utcán nem ehhez szokott a szemem amikor látok másokat ilyen nadrágban.
Hozzá kell csapni a melledzéshez, túl vastagok a combjaim. :(;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#23526) S e t h válasza Janesz (#23446) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezért hiszem,hogy akik azt írogatják, hogy adta, azok nem edzettek rendesen, hiszen a normális edzés nem adja, hanem hányunk utána, majd elájulunk.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#23527) Casanova* válasza Ijk (#23525) üzenetére


Casanova*
veterán

én kicsit leálltam a lábazással,múlthéten ki is hagytam egy lábazást. tegnap gépen guggoltam egy kicsit... .nadrágba elég vastag a lábam. kinőttem az összes farmerom. :U most vettem én is új devergo farmert. 34-es. nagyon kicsit szűk.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#23528) Coccolino_O válasza Janesz (#23451) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Kaját hogyan oldod meg?

(#23529) Jojo5


Jojo5
őstag

vall vot', nagyon atta', jelenleg ~96kg vagyok es a hasam eroteljes javulast mutat, pedig mar egy ideje nem is kardioztam meg semmi...:U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#23530) #11527168 válasza Radnix (#23507) üzenetére


#11527168
törölt tag

Na ja. Én meg is értem. Csak van egy-két magyar versenyző aki szánalmasan ott b*ssza a rezet egész nap hogy lespanoljon vele. Van olyan figura is, aki azért ment direkt oda, hogy felfigyeljen rá :DDD Biztos kiutazna vele szivesen az usába ;]

God De mit jelent a kemény edzés? Kinek mi. Én a szétvágott mellcsonttal nagyobb súllyal meg nagyobb intenzitással nyomom mint sok koxer kisgyerek aki 3x jobban néz ki (persze csak tavasszal-nyáron)
Abban van valami általánosan is amit mondd, hogy az elterjedt Kaja 70 edzés 30 egy baromság. Én ennyi év után már inkább úgy mondom, hogy 40% kox, 40% edzés, 20% kaja. Naturálon meg 70% edzés, 30% kaja. Most röhöghettek, meg lehülyézhettek, de csak ez bizonyosodik be mindig a végén. Én nem vagyok olyan mutant mint Janesz, de a helyzetemhez képest kurva jó vagyok, pedig még nem is tartom a kaját csak félgázon :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23531) Casanova* válasza #11527168 (#23530) üzenetére


Casanova*
veterán

ahogy mondta DY. 100% edzés, 100% kaja, 100% pihenés. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#23533) Coccolino_O válasza #11527168 (#23530) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Én nem vagyok olyan mutant mint Janesz, de a helyzetemhez képest kurva jó vagyok, pedig még nem is tartom a kaját csak félgázon"

Nem látod, hogy a lányok sikítva tépik le magukról a ruhát, a fiúk pedig inkább a sarokba fordulnak? Képet dobj be és majd megszakértik a többiek, hogy jó vagy-e. :K

(#23534) Casanova* válasza #11527168 (#23530) üzenetére


Casanova*
veterán

fotót ide,ember! :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#23535) #11527168 válasza Coccolino_O (#23533) üzenetére


#11527168
törölt tag

;] Most miért ne legyen önbizalmam? Sírjak inkább :O Nincs mellem, nincs kép. Elkezdi az asszony egyik nap "fordítva vetted fel a pólót" mondom nem, csak a hátam 3x olyan vastag mint a mellem :DDD

Amúgy a viccet félretéve, nincs mit elemezni rajtam, magamhoz képest vagyok k*rva jó ezt már mondtam is, a topik feléhez képest meg MÉG nem, de rajta vagyok nyomom, csinálom. Nehogy már kárbavesszem tizenév edzés ;)

Ha már szóba került, nagyon gyorsan épülök fel. Én is meglepődök rajta. Arra számítottam hogy kb. életem végéig maradhatok a 2 kilós súlyoknál meg a 35-ös karnál, de ahhoz képest már előkerültek a 25-ös kézisúlyzók mellezéshez, a kar meg már 40 felett van (szép zöld érrel), alkar eres (bár yeti vagyok most úgyhogy annyira nem látszik). A láb jön vissza rohadt nehezen, bár ahhoz kell a legtöbb állóképesség, a legtöbb levegő, ott dolgozik szerintem a legtöbbet a keringés.

(#23536) _NCT


_NCT
őstag

Délelőtt nyomtam egy pörgetős mell+kar edzést, 1 óra alatt lenyomtam amivel 1.5 óráig bent szoktam lenni. Nagyon jó volt, főleg a végén a jutalomfalat "csoki-kókusz whey pro + carb-f" majd 2 órára rá egy baszom nagy pizza, csak hogy visszatöltsek rendesen + mert ma este is melózok.

Mostanában már valahogy nem azért edzek mert olyan hatalmas akarok lenni, belenyugodtam h évek kérdése (na meg genetikáé), inkább csak azért megyek mert jól esik, rohadt jó lesz tőle a közérzetem :K

[ Szerkesztve ]

(#23537) S e t h válasza #11527168 (#23530) üzenetére


S e t h
nagyúr

"Én ennyi év után már inkább úgy mondom, hogy 40% kox, 40% edzés, 20% kaja. Naturálon meg 70% edzés, 30% kaja. Most röhöghettek, meg lehülyézhettek, de csak ez bizonyosodik be mindig a végén."

Tök jó, akkor ez egy általános szabály?Tehát ekto, mezo, endo, mindegy, ezek a számok vésettek kőbe?

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#23538) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Edzes elotti, kozbeni vagy utani? Megkostolnam.

Aydan: +1

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#23539) God Vazzeg válasza #11527168 (#23530) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez csak azért van, mert amúgy is eszel valamit, próbáld ki hogy csak edzel és semmit se eszel :DDD De amúgy ha nem is százalékosan, de a kaja fontosabb, ha az edzés/kaja/pihenés hármast nézzük, és mindhárom adott. Már persze ki mit akar elérni, egy közepes fos formához elég a párizsis zsömle is, meg a pin@legyező edzés :K

(#23540) korcsillio válasza #11527168 (#23530) üzenetére


korcsillio
őstag

Mi az a kox ? :-D

(#23541) Woodslave válasza S e t h (#23526) üzenetére


Woodslave
nagyúr

veled azt történik edzés utan?

ja atta. Nem hánytam és nem ájultam el

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23542) #11527168 válasza S e t h (#23537) üzenetére


#11527168
törölt tag

Ki mondta, hogy általános szabály? Én így látom, nálam így működik, így működne kb. Ne forgasd ki a szavaimat.

God Nem párizsiről meg pinalegyezésről beszéltem :U Csak az elvakult kaja tartással meg a "nemhagyok ki egy edzést se mert vége mindennek" hozzáállással se lesz sokkal előrébb senki cucc nélkül.

(#23543) Ijk válasza Woodslave (#23541) üzenetére


Ijk
nagyúr

Akkor szar volt az edzésed, meg sem közelítetted a határaidat. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#23544) Woodslave válasza Ijk (#23543) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igy is qrva jó vagyok (Aydan terapias csoport :K ) :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23545) S e t h válasza #11527168 (#23542) üzenetére


S e t h
nagyúr

Bocs, nem írtad, hogy konkrétan nálad, azért gondoltam, hogy reagálok, de már megbántam, most megyek hamut és creatint szórni a fejemre.

[link]
Igen, engem mindig úgy élesztenek újra, de azt mondták, hogy csak így lehetek kemény.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#23546) Casanova* válasza Woodslave (#23544) üzenetére


Casanova*
veterán

:DD Seth: ,,újra éleszteni?,, ezen besírtam. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#23547) Radnix válasza Jojo5 (#23529) üzenetére


Radnix
senior tag

Csáó fater! már érik valami kép is, ne csak a száraz adatokkal bombázz minket, meg a "xy volt, atta" bejegyzésekkel :DDD

(#23548) Radnix


Radnix
senior tag

Carb Back Loading 2 hét alatt idáig jutottam [link]
83,9 kg

(#23549) Zomb€€ válasza Dani82 (#23532) üzenetére


Zomb€€
őstag

Halo, én is akarok!

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#23550) Zomb€€ válasza Dani82 (#23532) üzenetére


Zomb€€
őstag

ez meg privi lett volna... :D

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.