Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#188051) Dorian válasza Tyler Durden (#188049) üzenetére


Dorian
félisten

"monotonitást a kajában"
Ez viszont minden, csak nem egészséges dolog.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#188052) Peaceliker válasza Tyler Durden (#188049) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ohh, nem tudod te "kivel állsz szemben" ;]
Én az az ember vagyok, aki rontott már el rántottát meg tiszta főzést is :DDD :W
Igazából rá vagyok feszülve ha konyhában dolgom van (a megépítésén vagy bármi műszaki dolgon kívül :DDD)... Na de mindegy, ezt meg kell ugrani majd, azt már látom. Mert ahogy most eszem az sehogy sem jó...

tisn:
Jó ötlet, köszi. :R Illetve erről beugrott még valami, amit amúgy nagyon élek is. Az a sütőzacskós móka, azt a kaját élem is.

"Oh my Goa'uld!"

(#188053) Woodslave válasza Peaceliker (#188052) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én mindig úgy csinálom.

Csirkecomb filé 1 kg. Kis olaj most oliva (15 gramm max) fűszer. Jó lenne kombinálni de simán veszek aldiban csirke fűszersót. Répa, krumpli. 45 perc zacskóban, 15 perc + elzárva még a sütő amíg rá nem veszem magam hogy kivegyem. 5 kajányi hús, 2 köret, ha kell több is belefér, de lehet külön főzni rizst azért azt is nehéz elbaxni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#188054) Louro válasza Dorian (#188051) üzenetére


Louro
őstag

Pedig nálam a reggeli zabkása igazán kiváló. Igaz mindig más gyümölcsöt teszek bele. Hol áfonya, hol piros bogyós gyümölcsök, hol narancs, hol almát reszelek bele,.... . Az alap a zab+túró.

Mess with the best / Die like the rest

(#188055) Woodslave válasza Louro (#188054) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem tudom mi lehetne egészségtelen abban, ha minden makró és mikro tápanyagot (valószínűen nyilván ezt szerintem senki nem tudja biztosan) beviszel egy normális étrenddel még akkor is ha 80%-ban ugyanazt eszed.

Lehet egészségesebbé tenni kis kakaóscsigával ;]

Nyilván itt nem csirkemell-rizs- brokkoli kombóról beszélünk és semmi másról.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#188056) Tyler Durden válasza Dorian (#188051) üzenetére

Szerintem ez habitus kérdése, illetve a varianciát a feleségem főzése viszi bele /hét 3 napja biztosan/. Én nem vagyok táplálkozással foglalkozó szaki, de ha a fehérjét csirkéből viszem be hosszútávon /mell szárny comb/ illetve köretnek rizs krumpli saláta vonalon mozgok, akkor ezen mi egészségtelen lenne? Unalmas vkinek ezt adom, de szerintem az átlag ember ennél 1000x egészségtelenebbül kajál.

Peaceliker: figy szerintem itt simán segítünk ha van kérdés, mondjuk megfőzni senki nem fogja helyetted ;] kezdj a legegyszerűbb dolgokkal azt onnan tudsz haladni a "bonyolultabbak" felé.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#188057) tisn válasza Louro (#188054) üzenetére


tisn
addikt

gyulolom mar :)

(#188058) Dorian válasza Louro (#188054) üzenetére


Dorian
félisten

Persze, kiváló. De az csak 1 étkezés. Nekem a reggeli fehérjeturmix, tízórai a görögjoghurt-zab-túró-gyümölcs, de pl. hétvégén otthon ehelyett sokszor inkább sütök tojást, lecsóval v anélkül. Ebéd meg full változatos, hetente legalább 2-3x eszem pl. halat. Vacsorára igyekszem salátát enni, sajttal v tonhallal, pisztránggal

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#188059) Dorian válasza Woodslave (#188055) üzenetére


Dorian
félisten

Pont ezaz, h nem viszel be mindent.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#188060) Peaceliker válasza Tyler Durden (#188056) üzenetére


Peaceliker
őstag

Kösz kösz :R

"Oh my Goa'uld!"

(#188061) FeniX- válasza Dorian (#188058) üzenetére


FeniX-
aktív tag

Szerintem sincs baj a monotonitással. Sőt, ebben a témában kifejezetten praktikus, mikor nem kell azon gondolkozni, hogy "*mit egyek?*" ..

Berakom a tepsibe a fél kiló (bármilyen) húst, amit előtte kicsit kikloffolok és 1 óra múlva kész a kajesz aznapra a sütőből.
Köretnek meg minden kajához kb. 100 gramm valamit (kenyér, tészta, bármi amiben van 50-60gr ch)
A zöldség meg a hússal együtt elintéződik a sütőben.

Én a hétvégi cukros joghurtos, fehérjeporos félrezabálásokkal úszom el rendszeresen. :)

[ Szerkesztve ]

(#188062) Dorian válasza FeniX- (#188061) üzenetére


Dorian
félisten

Ez maximum csak makrotápanyagok esetében igaz. Mikrotápanyagokból és az ide tartozó nem feltétlen tápanyag, hanem bioaktív-jellegű anyagból annyiféle van, - és csomó hatása még bőven kutatás alatt- hogy azt nem tudod ilyen monoton kajálással bevinni,ezekből csomó a különféle zöldségekben van, amiknek nagyobb részét ráadásul leginkább nyersen javasolt fogyasztani. A változatos mikrobiom is az egészség és az immunrendszer fő pillére. És minden élelmiszerrel viszel be különféle szennyeződéseket, méreganyagokat. A sokfélét eszel, sokkal kevésbé fognak felhalmozódni.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#188063) Woodslave válasza Dorian (#188062) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezt testépító kajálástól függetlenül nem eszi a nagy átlag illetve ezek a zöldségeg beleillenek a diétába. Az hogy köretnek krumplit eszel rizst vagy bulgurt a mikor és egyéb beviteled annyira nem befolyásolja de ezekkel is pont lehet variálni

Te se tudod hogy beviszel-e minden a kajálásoddal

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#188064) Dorian válasza Woodslave (#188063) üzenetére


Dorian
félisten

Ha a nagy átlag is szrul étkezik, az miért kellene h minket megnyugtasson? Ki a franc akar a nagy átlag lenni?
Ha pedig variálsz a körettel, hús és halfélékkel, zöldségekkel, akkor az máris nem monoton táplálkozás.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#188065) Woodslave válasza Dorian (#188064) üzenetére


Woodslave
nagyúr

persze csak a változatos kaján a főzeléket meg pörkölt stbt értik ok te nem.

A monoton kaját meg én úgy értem hogy minden nap képes vagyok ugyanazt a kajatervet követni. Az hogy benne van-e minden nem tudom, igyekszem aránylag sok zöldséget enni.

De valóban minél változatosabb vagy inkább úgy mondom minél több fajta zöldség gyümölcs annál jobb

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#188066) FeniX- válasza Dorian (#188062) üzenetére


FeniX-
aktív tag

Ezek naturálon tényleg ennyire számítanának?
Vagy most ezt szimplán csak az egészség-megőrzésre mondod?
...
Nem iszom, nem bagózom, már nőzni sem nőzök, drogozni sosem drogoztam. 2 naponta 20~30km bringa, meg heti 3 edzés. (idén lettem 40 éves)

Ezért a fos fizikumért, amit 25 év alatt "összehoztam" ennyit vagyok még hajlandó megtenni és ez még jól esik.

:)

(#188067) Jim-X válasza Woodslave (#188065) üzenetére


Jim-X
őstag

Azzal, hogy mindennap beviszed a makrokat a megfelelo aranyban, mar nagyon sokat teszel az egeszsegedert. A nagy atlag persze ennel sokkal rosszabb helyzetben van...
En is igyekszem valtozatosan enni. Hal hetente tobbszor, tobbfele hus es zoldseg, gyumolcs, magvak. De ezen felul is kell kivulrol mikrotapanyagokat bevinni, mert ami a napi kajaban benne vagy az lepkefing...

Nem veletlen, hogy azok a testepitok akik monoton esznek (viszonylag, nem 100% csirkerizs...) azok marekszamra lapatoljak be a vitaminokat es asvanyi anyagokat.

#188066FeniX-: Szamitanak, mert amint irtam a napi kajaban nagyon keves a mikro tapanyag. Itt Spanyolorszagban azert valamivel jobb a helyzet, sokkal jobb az etkezesi kultura (nem is rohangalnak a zsirdisznok) de meg igy ki kell egesziteni.
A doki peldaul azt mondja mindig a gyereknek, hogy kivi, kivi, kivi es a C vitamin meg van oldva.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#188068) FeniX- válasza Jim-X (#188067) üzenetére


FeniX-
aktív tag

Nálam ez most annyi, hogy minden kajához eszek 1 gr C-vitamint, meg napi 1 multivitamint.

De mint mondtam, én sztem tizenéve kb. ugyanazt eszem. (3-4 fajta kaja és tső)
Nem szeretnék fél napokat a konyhában tölteni, feleség nincs, úgyhogy ez van. :)

(#188069) Jim-X válasza FeniX- (#188068) üzenetére


Jim-X
őstag

Azert igy nyaron szerintem tok felesleges a napi 3gr (vagy ha tobbszor eszel akkor meg tobb) C-vitamin, ugyis kihugyozod...
En napi 1gr C-nel tobbet csak telen szoktam bevinni es nem is szoktam nathas lenni :K

A játék az nem játék!

(#188070) thomasvold válasza Peaceliker (#188052) üzenetére


thomasvold
őstag

Én szeretek főzni, de akkor sem szoktam sokat variálni.

Megveszek két kiló csirkemellet vagy csirkecombot, (ezt kifilézem) bepácolom 2 napra a hűtőbe és csak hozzá kell nyúlni, bele az air fryer-be, 30 perc alatt kész. Egyik nap grillezem, másik nap tojásba, zúzott zabpehelybe beforgatom, kész az egészséges rántott hús. Persze ezt is air fryer-be. Köretet sem főzök csak két naponta, rizs, bulgur, köles felváltva.

Zöldségeket szoktam még külön párolni, répa, borsó, zöldbab, de néha csak a rizs főzésekor bele a borsót és annyi. Az is 10 perc alatt megvan.

Ezek között csak a reggeli és esti gyümölcsös protein turmix van.

(#188071) FeniX- válasza Jim-X (#188069) üzenetére


FeniX-
aktív tag

Lekopogom - kopp x3 - én sem nagyon voltam beteg az utóbbi években.

Ami bosszantóbb az az, hogy naturálon kb. ez a lófütty szint van és kész. Pláne fos genetikával.

Ha megkérdezel egy átlagembert, még mindig az van a fejekben, hogy xy biztos többet edz, te meg nem teszel bele annyi melót.

Pont a múltkorjában írtam ide kis tanácsért, ez a holtpont-féle még mindig tart.

Ezzel az új hullámos generációval sem tudok már nagyon mit kezdeni. Az öltözőben a tükörben pózoló hülyegyerekeket még ki is teszi a terem ha betagelik a gym nevét.
Minden szinten ezeket a baromságokat kell jutalmazni, dícsérni.

Az egyetlen pozívum ebben, hogy legalább már kevesebb lett a képmutatás a koxot illetően. XY könnyebben mer, vagy hajlandó beszélni róla, hogy mit csinál.
(Cserébe a mai átlag fiatal már nem a fehérjére hajt, hanem a szurira pár hónap edzés után.)

Kvázi én érzem szarul magam, ha egy magát kamerázó hülyegyerek kameraszögén átsétálok a kézisúlyzókért.
20 éves kislányok a segg-kiemelős streccs nadrágban pucsítva edzenek, vagy éppen 16 évesen 70-el nyomnak fekve. (Végrehajtási forma?! .. - ne kérdezd) Látták DLB-től, meg Fitt-lófaxkától (szabadon behelyettesíthető név)

Inkább azt mondjátok meg, hogy lehet ezektől elvonatkoztatni. :) nekem még nem jött össze.

(#188072) Jim-X válasza FeniX- (#188071) üzenetére


Jim-X
őstag

Lemesz, edzel, es leszarod hogy mit bohockodnak korulotted...ennyi. En hallgatom a zenemet... Neha megnezem, hogy mit muvelnek, de nem tud erdekelni...
Mondjuk a multkor lenyzonak konkretan lehett latni a piercinget a tevepata folott, kidudorodott, de szinte at is latszott... :C :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#188073) Woodslave válasza Jim-X (#188069) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem szedek semmi vitamint. Iszok egy-két plusz tablettát ennyi. Túl nagy hiánytüneteket nem veszek észre, nyilván mindig lehetne jobb ezért az ember hajlamos azt hinni vmit xarul csinál vagy lehetne más több stb. Aztán lehet így is van :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#188074) FeniX- válasza Jim-X (#188072) üzenetére


FeniX-
aktív tag

Na ez az.. ezt kell gyakorolnom. :)

(#188075) m3ss válasza Jim-X (#188067) üzenetére


m3ss
veterán

Nem veletlen, hogy azok a testepitok akik monoton esznek (viszonylag, nem 100% csirkerizs...) azok marekszamra lapatoljak be a vitaminokat es asvanyi anyagokat.
nem biztos, hogy az mervado. valahogy el is kell adni azt a sok szar taplalekkiegeszitot, reklamozni kell, sztem egy reszet azert is toljak..
amugy ja, napi 1 kivi fedezi a c vitamin szuksegletet, en is igyekszek enni minden nap. mar csak a brokkolit kellene valahogy bevezetni, lehet nekem is kellene zacskoban sutni zoldsegeket..

#188046 Tyler Durden 13-14%- al már az itthoni férfiak 95%-nál jobban nézel ki :DD
top3-ban vagyunk talan elhizas tekinteteben. remelem nem csak 95%-nal nezek ki jobban ;] :DDD de hogy jovok en ide? azokat a %-okat csak azert mondtam, hogy felesleges megcelozni vkinek aki epp 2x%-rol probal lefogyni hogy majd tartosan 10% vagy ki tudja mennyi lesz. mert nem realis sztem hosszutavon 12-15% alatt, plane normalis izomtomeggel. hogy kinek mennyi az meg egyenfuggo.

persze csak a változatos kaján a főzeléket meg pörkölt stbt értik ok te nem.
mi a baj a fozelekekkel? porkoltet is meg lehet csinalni keves zsirral is. ha nem azt eszi az ember egesz nap nincs azzal baj. amugy is kell a zsir is tesztoszteron miatt. persze nyilvan jobb ha telitetlen. ha elegeti vki nem egyertelmuen elitelendo a zsirfogyasztas. kell az is mertekkel, ugyanugy mint a ch meg a protein. csomo ilyen kimutatast is latni, hogy akik pl. eszakon hofodte helyeken laknak es konkretan nincs ch csak zsirt meg proteint esznek nem magasabb a koleszterin szintjuk, mint nekunk..en pl kevesebb zsirt eszek, mint par eve amikor utoljara laboron voltam es semmit se valtozott a koleszterin szintem.
de kicsit mindenkinek igaza van. nyilvan monoton egezseges taplalkozas is 100x jobb, mint a random cukros ultra feldolgozott cuccok amiket legtobben esznek. persze minel valtozatosabb annal jobb. en pl megorulok, ha ugyanazt kell ennem. de ha csak sajat foztomet ennem tuti nem ennek en se tul valtozatosan :B

na nyomtam egy fullbodyt. 11 sorozat. nem volt oszinte a mosolyom a vegen a bolgar guggolas, goblet squat kornyeken mar :N hasat skippeltuk is utana.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#188076) Louro válasza Jim-X (#188072) üzenetére


Louro
őstag

Engem a fülhallgatón keresztül is hallható vihorászás, ami kizökkent olykor. Különben elvagyok a kis világomban. Nem érdekel, hogy ha megszólnak, hogy ott egy pufóka, aki 60 kg-mal bír csak fekve nyomni. Valahol el kell kezdeni, na. De így is többet teszek, mintha csak otthon ülnék és hímeznék.

Mess with the best / Die like the rest

(#188077) Jim-X válasza Louro (#188076) üzenetére


Jim-X
őstag

En bekapcsolom a zajszurest es fullra veszem hangerot...
Mar megtanultam az egyetemes jelzeseket beszed nelkul (Hasznalod ezt? Hany sorozat van meg? Beszallhatok?) :D

A játék az nem játék!

(#188078) Woodslave válasza m3ss (#188075) üzenetére


Woodslave
nagyúr

bazmeg itt tényleg már nem lehet semmi mondani hogy valaki ne legyen okosabb :C ;]

De lehet enni mindent. Csak van akinek nem minden fér bele. Neked jó mert hozol egy brutál formát fél év otthoni edzéssel meg menzakajával (nem csak viccelek ezzel is) más meg nem

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#188079) m3ss


m3ss
veterán

oliva olajat hol vesztek amugy? hatha vkinek van vmi jo tipp, mint multkor ez a lazacolaj is. boltban sokallom legtobbszor az arat. en legutobb ilyet vettem.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#188080) thomasvold válasza m3ss (#188075) üzenetére


thomasvold
őstag

"na nyomtam egy fullbodyt. 11 sorozat. nem volt oszinte a mosolyom a vegen a bolgar guggolas, goblet squat kornyeken mar :N hasat skippeltuk is utana."

Véleményem szerint hasazást érdemes előre venni, ha nagyobb izomcsoportok edzése is lesz. Nem fárad ki annyira az ember mint a többitől és tudja folytatni az edzést. A hasizom gyorsabban is regenerálódik, mint a többi izom.

(#188081) Louro válasza Jim-X (#188077) üzenetére


Louro
őstag

Zajszűrő csak fejhallgatómon van. Abban megfőne a fejem. A kis agydugasz szűr valamennyit, ami elég szokott lenni.

De én is általában megkocogtatokm a másik vállát.

Mess with the best / Die like the rest

(#188082) m3ss válasza thomasvold (#188080) üzenetére


m3ss
veterán

ja, ehhez a ket gyakorlathoz nem nagyon kell hasizom. de egy nehez rudas guggolas vagy felhuzas ele nem tennem, inkabb legyen az is friss.
legjobb az lenne ha kulon nap csinalnam a labat, nagyon lemerit :O ha sok gyakorlat van elotte az se jo. ha barmi van utana az vegkepp nem.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#188083) thomasvold válasza m3ss (#188082) üzenetére


thomasvold
őstag

Én a hasat és a lábat raktam egy napra, más gyakorlat nincs ezen a napon és elsőnek a hasat csinálom. Próbáltam fordítva, de meghaltam :D

(#188084) m3ss válasza thomasvold (#188083) üzenetére


m3ss
veterán

lehet nekem is ez a kulon napos megoldas lenne a legbolcsebb, foleg hogy itthon edzek es barmikor lemehetek.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#188085) HussarF válasza Dorian (#188059) üzenetére


HussarF
addikt

Miért nem vinne be mindent? A monotonitás azt jelenti, hogy pl. ugyanazt eszi mindennap. Ha olyan az étrendje, hogy abban benne van minden, akkor az egészségtelen, mert monoton? Ne keverd a szezont a fazonnal.

Ami meg amúgy zárójelbe teszi az egész kérdést, hogy izmosak akarunk lenni, nem egészségesek. ;]
Az egészségeseknek van külön topikja: Egészséges életmód
Látszik is mekkora utána az érdeklődés ;]

(#188086) thomasvold válasza m3ss (#188084) üzenetére


thomasvold
őstag

Mivel én is itthon edzek, úgy láttam én is a legjobbnak, hogy láb mellé max. hasazás. Emellett van még 2 edzés megbontva a többi izomcsoportra.

(#188087) Tyler Durden válasza m3ss (#188075) üzenetére

Alapból kevesen jutnak el 20%+ról 15 magasságára. Az étkezési és mozgási szokások drasztikus változtatása nélkül ugye ez nem nagyon következik be, ebben pedig a magyar lakosság nem nagyon erős. Amit én olvastam 10% az alja annak amit még realatíve normálisan tartani lehet /nyílván nem egy kezdőnek/, az alatt már erősen szenvedős a történet. A 12-15% bf normál izomtömeggel, nahh ez az ami nálam a cél lenne, és ebből pont az izomtömeg építéssel van gondom nekem is, mint legtöbbünknek /Dorian is említette/. Érdekes volt számomra, mikor Aelod megemlítette, hogy rövid ideg bulkolnak az emberek és amit gainelnek azt kvázi el is égetik, valszín erre is érdemes odafigyelni.

en pl megorulok, ha ugyanazt kell ennem. de ha csak sajat foztomet ennem tuti nem ennek en se tul valtozatosan

Ott a pont, szerintem kevés férfiember fog már elnézést b@szódni a főzéssel, többet, mint amennyit muszáj. Vmennyi varianciát belevisz, de szerintem amit többet is írtak itt, pár napra /4-5/ alkalomra előre lefőznek kaját és case closed.

oliva olajat hol vesztek amugy?

Olaszoknál :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#188088) m3ss válasza HussarF (#188085) üzenetére


m3ss
veterán

en nem ugy latom, hogy itt csak az izmosodasrol lenne szo. sot csomoan annyira ovatosra veszik a figurat, hogy atesnek a lo tuloldalara. inkabb egezseges eletmodrol szol ez sokaknak, nem az izmosodasrol. de nincs is ezzel baj sztem.
szimplan csak nem idealis egesz heten, minden nap szinte ugyanazt enni, hiaba egezseges hus es zoldseg is az. de nem kell felreerteni, nem gondolom hogy egezsegesesebben taplalkozok mint pl wood. sot biztosan nem. de attol meg valtozatos egezseges taplalkozas > monoton egezseges taplalkozas sztem.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#188089) Dorian válasza m3ss (#188079) üzenetére


Dorian
félisten

Általában a görög olívaolajak a legfinomabbak, alapesetben igyekszem olyant venni. És az olasszal óvatosan, mert van köztük sok gagyi, pl. nemszűzzel hígított szűznek eladott meg ilyenek.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#188090) Peaceliker válasza m3ss (#188088) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nem tudom pontosan ki hogy van ezzel, de én azt érzem most még annyi fölös zsír van rajtam, amit először le kéne dobni és utána lenne főbb fókusz az izmosodás. Nekem legalábbis ez van a fejemben :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#188091) Dorian válasza HussarF (#188085) üzenetére


Dorian
félisten

"Ha olyan az étrendje, hogy abban benne van minden"
De nincs benne minden, mert a szervezet egészséges és jólműködéséhez nem csak az a 3 makro meg 15-20 mikrotápanyag kell ami a multivitamintablettákban általában benne van.

"izmosak akarunk lenni, nem egészségesek"
Máraki.
Sztem ez egy borzasztó buta hozzáállás.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#188092) m3ss válasza Tyler Durden (#188087) üzenetére


m3ss
veterán

pont az izomtömeg építéssel van gondom nekem is, mint legtöbbünknek /Dorian is említette/
pedig skinny alkatrol / kezdokent a vilag legegyszerubb dolga latvanyosan fejlodni. a tomeg nagy resze also testre fog feljonni, allin kell menni a lehetoleg osszetett also testes gyakorlatoknal. 0-3 rir a bolgar guggolas/guggolas/labtolas-nal. aki szeret labedzeni az vagy mazochista vagy nem erti, hogy mi az a 0-3 rir 10-20 ismetlesnel.
ha egezseges vagy, nem az orvoshoz akarsz rohangalni ha felmegy a pulzusod edzesen es a kozelben vagy szivesen segitek. csak erdemes elotte begyakorolni ezt a 3 kezisulyzos labgyakorlatot vmennyire. szeretnem latni, hogyan lehetseges nem fejlodni ettol az also testes edzestol, amit dr. mike kitalalt. heti 10-20 perc + bemelegites. olyan nincs, hogy nem fejlodsz tole. hiszen nem tudsz jarni, a szervezeted rajon arra, hogy ez igy nem palya ezert csak noveszt vmi izmot :DD

#188090 Peaceliker kezdokent fogyozas mellett is fogsz tudni izmot epiteni.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#188093) thomasvold


thomasvold
őstag

Megkívántam egy kis egészséges nasit, ha valakit érdekel, leírom a receptjét. 10 perc elkészíteni.

Tetejére 100%-os mogyoróvajat kentem, de ez opcionális.

[ Szerkesztve ]

(#188094) scdlsc válasza m3ss (#188079) üzenetére


scdlsc
aktív tag

Olcsóbb nem lesz. Nagyon nagy a hiány belőle mindenhol.

(#188095) Jim-X válasza HussarF (#188085) üzenetére


Jim-X
őstag

:DDD :C ;] ;] ;]

A játék az nem játék!

(#188096) Peaceliker válasza m3ss (#188092) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ja persze, engem is meglepett, hogy elején milyen látványos volt (ahhoz képest) a fejlődés. De ahogy látom ez az első 3 hónapra igaz, azon túl vagyok, most jöhet a kemény(ebb) munka :W :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#188097) m3ss válasza Dorian (#188089) üzenetére


m3ss
veterán

ez is fincsi, bar nem vagyok nagy szakerto. olyan eros zold szine van, nem is lattam ilyen szinu olivaolajat meg..

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#188098) aelod


aelod
veterán

A diéta legyen az akármilyen (bulk is az) miért egyenlő azzal, hogy monoton? Egysíkú? A zab csirke rizsen kívül is lehet diétázni és jó formát elérni vagy szinten tartani. A lényeg itt is az, hogy hosszú távon kell gondolkodni. Mindent is lehet enni ha az belefér az adott célodnak megfelelően a napi kalória limitedbe. Így hosszú távon nem égsz ki mentálisan és eléred a célod.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#188099) Dorian


Dorian
félisten

Szokásos vacsora ma: Leszedtem a kertből 2 fej salátát, az egyiket kapásból felvágtam bele egy tálba, és rá a paradicsom, uborka mozarella, olívabogyó, hagyma, tonhalkonzervek, fűszerek, elkeztem enni.
Feleségem az övét szétszedte, és talált közte egy meztlencsigát. Utana mar nem esett jól megenni a sajátomat amit látatlanban szeltem fel ;]

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#188100) tisn válasza Dorian (#188099) üzenetére


tisn
addikt

miert? az a csiga valoszinuleg szintiszta feherje :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.