Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#187674) Fred23 válasza m3ss (#187670) üzenetére


Fred23
nagyúr

"mekkora mintaveteled van"

Jogos. Leginkább ez a topik. De nekem már összesen bőven megvan a 10 éves edzésmúlt, és volt talán 2-3 sérülésem, amiből egyet neveznék komolyabbnak, de a gerincem is már megint legalább 98%-os. :) És mindig az 1RM-em 80%-a fölött edzettem 90+ százalékban bemelegítés nélkül.

aelod: Rákerestem, EZ szokott eszembe jutni tőle, és arra gondolok ilyenkor, hogy néha tán nekem is kéne csinálni egy-egy olyan edzést is, amit nem kedvelek, vagyis sok ismétlést alacsony intenzitáson.

Vagy minimum levezetésként adni még némi alacsony terhelésű munkát az intenzív edzéseim végére, hátha használ valamit. Ez pedig így már szimpatikusabb.

m3ss: 5-6 ismétlés lehet szerintem az ideális / sorozat. Sokat csináltam az 5 ismétléses sorozatokat az elmúlt évek alatt. Ezeket ajánlanám a legtöbb ember számára is. Ugyanakkor jobban élvezem a 3 ismétléseket személy szerint. Boldogsághormonosabb, vagy f@szomtudja mi, de élvezetesebb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.