Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#176801) bigmasterg válasza aelod (#176800) üzenetére


bigmasterg
addikt

Hol követed?

(#176802) aelod válasza bigmasterg (#176801) üzenetére


aelod
veterán

Insta. bisandtris insta

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176803) Angel2014 válasza aelod (#176802) üzenetére


Angel2014
addikt

Rakoncás nagyon komoly formával rendelkezik! Nagyon fiatal és előtte a jövő ő sokra viheti.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176804) aelod válasza Angel2014 (#176803) üzenetére


aelod
veterán

Láttam. Jó a gyerek.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176805) Jim-X válasza aelod (#176800) üzenetére


Jim-X
őstag

Peti eppen lecsuszott a dobogorol 212-ben :R

A játék az nem játék!

(#176806) OPiiPO válasza Jim-X (#176805) üzenetére


OPiiPO
addikt

Ez melyik év egyébként, Krisztus után 212 vajon? :)

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#176807) Jim-X válasza OPiiPO (#176806) üzenetére


Jim-X
őstag

Nem, 212 az egy kategoria a testepito versenyeken es ebben indult a Molnar Peti ;)

A játék az nem játék!

(#176808) Woodslave válasza OPiiPO (#176806) üzenetére


Woodslave
nagyúr

poénnak véleményes, mint gyúros topic hsz elég gáz ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176809) aelod válasza Woodslave (#176808) üzenetére


aelod
veterán

Nem mindenki követi a profi versenyzést. :N

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176810) Woodslave válasza aelod (#176809) üzenetére


Woodslave
nagyúr

világos csak addig igyekszem nem poénkodni valamivel amíg nem tudom mi az. De semmi gáz csak megjegyeztem.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176811) headhunter


headhunter
addikt

(#176812) aelod válasza Woodslave (#176810) üzenetére


aelod
veterán

Fact :R

#176811headhunter

Egy vicc volt ez a verseny minden értelemben...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176813) OPiiPO válasza Jim-X (#176807) üzenetére


OPiiPO
addikt

Rendben, köszi az infót :R

Woodslave: látod, lehet így is válaszolni, gyakorold picit ;] Side note: soha nem követtem ilyen szinten a profi versenyzést, nem hiszem hogy a gyúrós topicban alapkövetelmény lehetne a kategória szintű lebontása a profi versenyeknek. ;)

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#176814) Woodslave válasza OPiiPO (#176813) üzenetére


Woodslave
nagyúr

persze a kedvedért bármit :C még finom voltam és úrinő :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176815) aelod válasza Woodslave (#176814) üzenetére


aelod
veterán

Pedig pár éve nem volt ez itt ennyire pc ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176816) Woodslave válasza aelod (#176815) üzenetére


Woodslave
nagyúr

régi szép idők. ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176817) HussarF


HussarF
addikt

+1 Wood eredeti hozzászólására. Nehogy már itt magyarázni kelljen, hogy mi a 212. Egy óvodás is kitalálja, hogy, ha testépítő versenyről beszélünk, akkor súlycsoportról lehet szó és mivel 212 kg-s izomállatokhoz még kell pár évtized kémiai fejlődés, így nyilván fontról lesz szó.
A legfontosabb viszont: nehogy már a gyúrós topikban ne lehessen beszólni ;]

[ Szerkesztve ]

(#176818) persil válasza HussarF (#176817) üzenetére


persil
nagyúr

En lassan kezdem megszokni, hogy milyen undorito, hiperszenzitiv a vilag es egyre inkabb az lesz.
Mindenkinek buksisimi, veletlen se szolj egy rossz szot se, mert egybol szemet, kirekeszto, naci, meg bunko leszel... Borzasztoan kinos.

Szoval tolem is +1 oda. 🤷

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#176819) aelod válasza HussarF (#176817) üzenetére


aelod
veterán

No offenz ( és most nem a fórumtársra értem) de amíg egyesek még mindig azon elven működnek, hogy a ch hízlal, a scott pados karhajlítás csúcsosítja a bicót addig ne várjuk el, hogy egyből tudják mi az a 212 egy verseny kapcsán.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176820) blu79


blu79
addikt

Sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy Body select termékeket használ valaki? Megbízhatóság érdekelne, az és úgy van e benne ahogy leírják...
Jónak számít e?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#176821) vans?


vans?
őstag

sziasztok,
mennyire altalanos az, hogy az emberek otthagynak ezt-azt (pulcsi, torolkozo) a gepeken, amig masik gepen dolgoznak? Szoval kb. koredzest csinalnak szettenkent. Ti ilyenkor szoltok, vagy csak odebbdobjatok a cuccot, vagy vartok? Vagy izomtomeg fuggo? ;] En uj vagyok a temaban, de eleg zavaro.

hábm bábm

(#176822) aelod válasza vans? (#176821) üzenetére


aelod
veterán

Az erősebb kutya párosodik. Ha nincs ott senki akkor leveszem a sz*rját, persze utána jön az 'én használom' amikor visszatér a tulaj az 58. triszettjéből de pont nem érdekel. Nem érek én erre rá :DD.
Pont pár napja próbált csaholni egy virslikar, kopasz tar lába nincs bele van. Csigás letolás volt és mertem hangosabban letenni a lapsúlyt összecsattintva kicsit. Jött is az intelem a delikvenstől, hogy ne csattogtassam mert eltörik.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176823) Cs1csó válasza aelod (#176822) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K Aki nem bírja ki ha valaki azon a gépen ahol ő is dolgozik 2 sorozata közt valaki más is megcsinal 1 sorozatot az csináljon magának saját konditermet.

(#176824) F34R válasza aelod (#176822) üzenetére


F34R
nagyúr

Bedaralod :D

(#176825) aelod válasza F34R (#176824) üzenetére


aelod
veterán

Mondtam neki ha el is töröm akkor majd kifizetem. Alig ütöttem oda. Látszott rajta, hogy csak alfásodik és felkóstolt. Egy hétre rá kiröhögtem mert nyögött két 20 kilós kézivel nyomárogatott.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176826) benfolds válasza persil (#176818) üzenetére


benfolds
őstag

figyelj, itt a múltkor többen összeomlottak, amikor leszóltam a justin biebert. :DDD :DDD :DDD

(#176827) Qtya123 válasza aelod (#176825) üzenetére


Qtya123
őstag

" nyögött két 20 kilós kézivel "

Ne csattogtasd, de ha ő meg ordibálna, mint a sakál, az természetes lenne.

Erről jut eszembe, néhány hónapja átéltem az eddigi leghangosabb ordibálást a teremben.
A jószág hátazik, mellhez húz csigás gépen. Köti befelé magát, már fel-felhorkan közben és gyilkos tekintetet erőltet. A nősténye már mögötte készenlétben. Majd kezdődik a műsor, emberünk szerintem még kb vádliból is húzta, hullámzott az egész gyerek, akkorákat rángatott bele.
Közben olyan brutális ordítások, hogy mindenki lefagyott, hogy mi a bánat van. Néhányan röhögni is kezdtek.

A csávó úgy ordítozott, hogy nekem a teljesítményem romlana, ha így elkezdenék üvölteni. Megcsinált még 3 szett ilyen műsort és tovább ált. Mentem oda hátazni utána, látom 1 lappal volt több súly neki, mint amivel én csinálom. Na mondom báttya, ezért a súlyért nemhogy ordibálni, bekötni is felesleges volt magad, mert messze van a brutál nagy súlytól.

Aztán volt még egyszer Earthquake Man is. Viszonylag vékony, fiatal klasszik ecsetfejű gyerek, de elég szép súlyokkal felhúz. A baj csak az, hogy úgy nézett ki 1-1 szett, hogy közötte szó szerint 15 perc pihenő, közben mobilnyomkodás végig. Ezáltal a kutya nem fért oda a kerethez, mert sokáig ott dekkolt. Mikor elkezdte a felhúzást nemhogy ledobta, egyenesen odab@szta lefelé nyomva erőből a földhöz. Mikor szólt neki a recepciós, akkor meg morgott, hogy nem lehet itt normálisan edzeni. Többé nem láttuk.

Az új terem jó, ott nem ordítanak, maximum a pókok szövögetnek csendesen a sarokban. :)

[ Szerkesztve ]

(#176828) aelod válasza Qtya123 (#176827) üzenetére


aelod
veterán

Rühellem az ilyen wannabe powereseket akik csapkodnak, dobálóznak.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176829) Janaboy válasza Qtya123 (#176827) üzenetére


Janaboy
veterán

Ahova én járok ott is amikor a death liftinget csinálják, úgy levágják a súlyt - nem nagyon bírják -, hogy azt várom mikor szakad be a padló :D
De az a lényeg, hogy jól néz ki a hatalmas súly, jó lehet powerkedni vele :)

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#176830) persil válasza Janaboy (#176829) üzenetére


persil
nagyúr

Death lifting? :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#176831) Janaboy válasza persil (#176830) üzenetére


Janaboy
veterán

Nem ez a neve? :B

Janaboy

(#176832) persil válasza Janaboy (#176831) üzenetére


persil
nagyúr

Dead. Mer' ugye csak fekszik a suly, elettelenul, te meg felemeled.

A death szo halalt jelent.

Szrk.: Egyebkent en is egyetertek veletek, nem szeretem a dobalast, idegesito. Meg eleve jobb szeretem vegig kontrollaltan, tehat a lerakast is.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#176833) Janaboy válasza persil (#176832) üzenetére


Janaboy
veterán

Jah, skuzi :D

Janaboy

(#176834) persil válasza Janaboy (#176833) üzenetére


persil
nagyúr

Utyan. :R :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#176835) Sterilzona válasza Woodslave (#176762) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Szia. Kb mennyi ideig sutod es mekkora hofokon ?

(#176836) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok. Ti hogy szoktatok a fagyasztott brokkolit, karfiolt megfozni megparolni ?
En meg nem jottem ra, hogy nem lesz nagyon vizes es trutymos ?

(#176837) marked one94


marked one94
őstag

Súlyemelő teremben látom még sokan nem jártatok ha felhuzason kivagytok akadva :D

You'll Never Walk Alone

(#176838) aelod válasza marked one94 (#176837) üzenetére


aelod
veterán

Az súlyemelő terem. Nem konvencionális edzőterem. Előző terembe ahová jártam volt súlyemelő rész, ott b@szkodták is rendesen a súlyokat de érdekes módon az nem zavart. Sőt rohadt jó volt látni a technikázást stb.
Amikor viszont bejön egy ilyen wannabe poweres összemagnéziázva mindent is és dobálózik azt tarkónb@sznám egy 25 tárcsával, hogy vegyen vissza...és takarítson le mindent maga után.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176839) persil válasza aelod (#176838) üzenetére


persil
nagyúr

:K

Ugy-ugy.
Amikor a rongyos 100 kilot ugy bassza le a foldre, mintha min. vilagrekordot dontott volna. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#176840) Qtya123 válasza marked one94 (#176837) üzenetére


Qtya123
őstag

Jó, hát van ez a kategória, mikor még a tükör is leesik :D : [link]

Nyilván nem erről beszélünk, hanem mikor látod a gyereken, hogy a súlyt lefelé nem engedi, még csak nem is ledobja, hanem szabályosan megnyomja fentről, hogy minél jobban földhöz b@ssza.
Nem véletlen, hogy nálunk is erre a makira szóltak, más meg sokkal nagyobb súlyokkal dolgozik, reng is a föld, mikor leteszi, de a kutyát nem zavar, mert nem azért csinálja, hogy a fél terem felfigyeljen rá.

Mondjuk nálam akkor is az ordibálós hátazós volt a legdurvább. Teljesen szürreális jelenet volt. :DDD

(#176841) aelod válasza Qtya123 (#176840) üzenetére


aelod
veterán

Mondjuk nálam akkor is az ordibálós hátazós volt a legdurvább. Teljesen szürreális jelenet volt. :DDD

Azt el is hiszem :DDD
Ban-t kapna az ilyen ha lenne termem. Dobálósok is. Mondjuk hamar be is kéne zárnom mert kb senki nem jöhetne be :DDD ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176842) F34R válasza aelod (#176841) üzenetére


F34R
nagyúr

Leszarom tabletta csodakra kepes.. ;]

#176829 Janaboy
Death lift amikor nem birja a csoka es osszeesik a suly alatt. :DDD Mondjuk Eddie Hall strongman majdnem az lett :C

[ Szerkesztve ]

(#176843) DamianB válasza Qtya123 (#176827) üzenetére


DamianB
őstag

Csütörtökön elmegyek mostmár annyi jót hallottam róla .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#176844) Qtya123 válasza DamianB (#176843) üzenetére


Qtya123
őstag

Ja én az új terem alatt nem a most nyíló új termet értettem. Az biztosan jó, de ott nem a pókok szövögetnek a sarokban, mint ahogy írtam.

A hozzászólásban új terem alatt a céges termet értettem, ahova elkezdtem járni. A kutya nincs ott délelőttönként, csak én. Nagyon szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#176845) Janaboy válasza Qtya123 (#176844) üzenetére


Janaboy
veterán

Fura, hogy örültök, hogy nincs ott senki.
Én csak a csajok miatt járok a terembe , az edzés csak a szükséges velejárója :D ;]

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#176846) Qtya123 válasza Janaboy (#176845) üzenetére


Qtya123
őstag

Én antiszociális vagyok. :)

Vagyis pontosabban a munkám során régebben annyi emberrel találkoztam, magyarral is és sok másikkal a világ minden tájáról, hogy mára már azt szeretem ha csak a számomra legfontosabbakkal találkozok.

(#176847) F34R válasza Qtya123 (#176846) üzenetére


F34R
nagyúr

En is jobban szeretem ahol kevesebben vannak... meg egy ido utan raunsz az emberekre. :D
Mind1 legalabb a vasnak nincs pofaja. :DDD

(#176848) DamianB válasza Janaboy (#176845) üzenetére


DamianB
őstag

Szép csajok vannak termekben de én direkt oda figyelek hogy ott nem ismerkedek. Nekem a nézegetés így kicsit kevés .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#176849) troller válasza DamianB (#176848) üzenetére


troller
senior tag

"Szép csajok vannak termekben de én direkt oda figyelek hogy ott nem ismerkedek"
Gondolom nem szeretnéd, hogy a csajod izmosabb legyen, mint te... ;] :D

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#176850) DamianB válasza troller (#176849) üzenetére


DamianB
őstag

Nem hinném hogy zavarna , bár mikor volt egy nálam magasabb csajjal kapcsolatom zavart egy kissé.
Nem vagyok egy nagy kondis maga a milliő és a felhalmozott tudás( táplálkozás, edzés) érdekel.

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.