Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146451) kk831228 válasza Woodslave (#146448) üzenetére


kk831228
addikt

Szerintem egy kis aerob is belefér a gyurás mellé, reggel heti 5-7-szer, 2 óra... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#146452) Zola007 válasza Woodslave (#146448) üzenetére


Zola007
veterán

Pedig már régen létezik a gyúrós Todaylassú piramis

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#146453) Coccolino_O válasza Radnix (#146446) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Heti 3 edzés az okés, kevesebbel mondjuk nem próbálkoznék, többel viszont bátran."

Ha jól rémlik, Wood papa valami olyasmit magyarázott még anno, hogy még naturálban is 72 óra alatt regenerálódik az izom, tehát, papíron bírná az ember a heti 2 edzést is, mindenből.

Én abban nem hiszek, hogy hetente 6-szor kellene látogatnom az objektumot, egyrészt, ez csak egy hobbi, másrészt meg vannak jóval fontosabb dolgok az életemben. Mondom ezt úgy persze, hogy odafigyelek a kajára és igyekszem a lehető legintenzívebb edzéseket csinálni, én a telefonomat el sem viszem a terembe, nálam itt kezdődik az edzés.

Abban sem hiszek ezt a sportot illetően, hogy minél többet raksz bele, annál többet veszel ki, én kiégnék a picsába 1 hét alatt, hogyha heti 6-szor kellene mennem edzeni. Az már nálam a muszáj kategória, meg munka mellett nincsen akkor tényleg semmire se időm. Ez a kibaszott főzés 2 naponta pont elég, nem kell még több stressz. ;]

(#146454) Zola007 válasza Coccolino_O (#146453) üzenetére


Zola007
veterán

"ez csak egy hobbi, másrészt meg vannak jóval fontosabb dolgok az életemben"
Gyúrós topikban ilyet mondani?
Szeretsz veszélyesen élni ;) Liam Angelson már tárcsáz Chepelen

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#146455) gyuri860213 válasza Zola007 (#146452) üzenetére


gyuri860213
tag

Na tessek, felhozom a plusz csigolyat meg a taltos poent es maris felkerulok a tablara. Előd miert nem? Neki is megvan a sajat jol elkepzelt iranyelve.😗

(#146456) tibcsi0407 válasza Zola007 (#146454) üzenetére


tibcsi0407
félisten

:DDD :DDD :DDD

https://utdetailing.hu/

(#146457) AMD Power válasza Zola007 (#146445) üzenetére


AMD Power
titán

Egy izmot egy héten csak egyszer? Gondoljuk át ezt újra!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#146458) Zola007 válasza AMD Power (#146457) üzenetére


Zola007
veterán

Ezek szerint nem volt elég direkt a szarkazmus :) , de fokozhatom ha igény mutatkozik rá

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#146459) Angel2014 válasza Zola007 (#146458) üzenetére


Angel2014
addikt

Szedd le lègyszives a kèpet!!!

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#146460) Pocee válasza Zola007 (#146454) üzenetére


Pocee
senior tag

A Bortiszokdevizetprédikálok Angyal ügyvédi iroda jelentkezik!

Mr.Brightside

(#146461) aelod válasza gyuri860213 (#146455) üzenetére


aelod
veterán

Ja megvan, de az senkit sem érdekel :DDD:DD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#146462) Zola007 válasza Angel2014 (#146459) üzenetére


Zola007
veterán

Ugye milyen fura, mikor a hóhért akasztják?

Leszedtem, mert ez egy olyan topik, ahol mély tisztelet övezi mások személyiségi jogait.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#146463) Angel2014 válasza Zola007 (#146462) üzenetére


Angel2014
addikt

Soha nem tettem ki olyat csak amit ő maga posztolt ès az sem kreàltam photoshoppal..

De tudod mit tedd vissza akkor.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#146464) Coccolino_O válasza Zola007 (#146458) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Megnézném azért, hogy innen hány ember csinálna végig mondjuk 1 évet úgy, hogy heti 6-szor megy terembe.

(#146465) kicsiogre válasza Angel2014 (#146459) üzenetére


kicsiogre
tag

Ha más képét rakosgatod ki meg facebok csoportba rakod fel az nem baj mi ? Ej ej de jót nevetek rajtad😀

[ Szerkesztve ]

(#146466) Angel2014 válasza Coccolino_O (#146464) üzenetére


Angel2014
addikt

Itt vagyok...és minden edzés végén kardió.. :K

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#146467) Radnix


Radnix
senior tag

Tegnap megvolt a 90. diétás nap! Erre az évre befejeztem, elég volt a koplalás!

90 nap, 51 edzés, 202084 bevitt Kcal, átlagosan napi 2245 Kcal, kihagyott edzések száma: 0 db, leadott zsír x kg, visszaépült izom y kg. Derék - 7 centi, kiégés: nem jelentős.

Guggolás: 100x12
Fekvenyomás: 90x10
Felhúzás: az mi az?

Before: puhos, kép nincs.
After: nem életem formája, de jobb mint diéta előtt: [link]

Célok a következő szezonra: edzés folytatása, kevés edzés kihagyása, kajára legalább annyira odafigyelés, hogy a fehérje meglegyen, és ne legyek dagadt getzi. :DDD

(#146468) Zola007 válasza Coccolino_O (#146464) üzenetére


Zola007
veterán

Én sem

Havonta (nekem 1 hét a mikro, 4 hét a mezociklus, fél év a makrociklus) pár nap tervezett pihenőm
Néha csak simán lusta vagyok és jól esik dögleni
Néha csak azért megyek, mert aznap este akarok egy becsületeset zabálni.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#146469) Zola007 válasza Angel2014 (#146463) üzenetére


Zola007
veterán

:R
Minden tiszteletem, hogy natív képeket raksz csak ki.
Már kezdtem azt hinni, hogy azért, mert nem értesz a Photoshophoz. ;]

Nem rakom vissza, mert korrekt módon kérted, hogy szedjem le.
Csak úgy tűnt, hogy eddig sem zavart, így elnézést kérek!
Ezentúl nem készítek rólad mémeket, csak ha a topiktagok szeretnék

Szavazni itt lehet: ►[link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#146470) S e t h válasza Angel2014 (#146466) üzenetére


S e t h
nagyúr

Csak fele sem igaz annak amit vetítesz, case closed.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#146471) Zola007 válasza Radnix (#146467) üzenetére


Zola007
veterán

Jó a forma :R
Színed amolyan vámpíros ;)
Kicsit napozz rá előtte, mielőtt belevágsz a strandszezonba, mert le fogsz égni, mint a Reichstag.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#146472) S e t h válasza Coccolino_O (#146464) üzenetére


S e t h
nagyúr

10 éve így edzem, igaz minden izmot csak egyszer edzek, de akkor bukásig.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#146473) Angel2014 válasza S e t h (#146470) üzenetére


Angel2014
addikt

Mi nem igaz? Minden nap 2-2,5 óra has plusz kardió. Ma is..heti 2x szauna.

Radnix Nagyon komoly forma... :R erre még menne egy kis napozás és egy kis csepeli vazelin jobban kihozná a formát.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#146474) aelod válasza Radnix (#146467) üzenetére


aelod
veterán

Fasza.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#146475) gyuri860213 válasza Radnix (#146467) üzenetére


gyuri860213
tag

Frankó lett :K szóval küldöm. :DDD
Amúgy hány kiló lettél a diéta végére hogy 2200-on te koplalásról írsz? Én az áprilist ennyin nyomtam végég mint csaló hónapot... tisztán kajáltam csak jóllakásig. Most 1700-1800on is megvagyok és nem vagyok éhes csak ritkán.

(#146476) Angel2014 válasza Zola007 (#146469) üzenetére


Angel2014
addikt

Most azt akarod mondani ,hogy kokszos vagyok és olyan képeket raktam fel ami photóshoppos?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#146477) Coccolino_O válasza Angel2014 (#146466) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Én nem azért nem megyek 6-szor, mert gyenge vagyok, hanem azért, mert félő, hogy túl izmos lennék. :(

(#146478) Radnix válasza Zola007 (#146471) üzenetére


Radnix
senior tag

Már késő, este megyek Balcsira, holnap jön a bőrrák! :K

(#146475) gyuri860213: 82-83 között. Bárcsak jóllanknék én is 2500 alatt :(

[ Szerkesztve ]

(#146479) gyuri860213 válasza Angel2014 (#146476) üzenetére


gyuri860213
tag

Inkabb arrol beszelj sikerult e mar ujragongolni a kaloria beviteledet?

(#146480) Pocee válasza Angel2014 (#146476) üzenetére


Pocee
senior tag

Nulla a szövegértés! IS!

Mr.Brightside

(#146481) frozy


frozy
csendes tag

Előkerült a napokban a regeneráció, illetve a heti/alkalmankénti ismétlésszámok egyes tesztrészekre. Valahogy mérhető a regeneráció sikeressége szerintetek? Hogy lehet megtalálni, azt a volument, ami már nem kevés, de nem sok? Én azt gondolnám, addig növelem, amíg nem megy a regeneráció rovására (vagy el nem fogy az edzésre fordítható időm), de nem tudom, mikor megy már arra, vagy mikor van csak egy-egy gyengébb nap.

(#146482) Zola007


Zola007
veterán

Jól van Angel :)
Most hogy elértük a 3000 szavazatot, amiből úgy 2982 számítógép által leadott, lezártam a szavazást. Mehetne még, de nem látom értelmét több CPU időt egy scriptre pazarolni.

Respektálom, hogy megkértél valakit, indítson ő is egy szavazórobotot :R Ez már úriemberhez méltó visszavágás

Így jelentsük ki, hogy - bár 37%-al alul maradt a ti processzorotok az enyémmel szemben, - de mégis nyertesként kerül(het)sz ki a dologból.

Én megígérem, hogy ezentúl nem jelenik meg rólad photoshoppolt anyag a topikban, cserébe annyit kérek, hogy többet ne használj, linkelj és terjessz médiában olyan fotót, amin nem te vagy.

Deal?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#146483) Angel2014 válasza Zola007 (#146482) üzenetére


Angel2014
addikt

Micsoda emberbarát lettél...felőlem kirakhatod ..csak jót csinálsz nekem..de ne legyen soppolt..

247 kilós fogyás miatt kiadok majd én is egy könyvet. :K Fog annyival bírni mint az övé [link] nincs miért szégyenkeznem.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#146484) Woodslave válasza Radnix (#146467) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ennyi kész vagy :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#146485) kicsiogre válasza Angel2014 (#146483) üzenetére


kicsiogre
tag

Az lesz a cime: 30 éve fogyozom leadtam 5 kilót: 500 oldal a hülyeségeidel lesz tele: mértékegység kupak, vella, 80 kiló a csontod, pajzsmirigybeteg vagy napi 3 órat edzel + kiraksz 3 uszályt meg egy költöztetést is lenyomsz stb stb jó lesz majd röhögni rajt

(#146486) Zola007 válasza Angel2014 (#146483) üzenetére


Zola007
veterán

Én mindig is emberbarát voltam, szerintem érezhető volt a törődés.
Támogatom a könyves ötletet!

Ha kiadod, megtervezem a borítót ingyen. :R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#146487) Angel2014 válasza kicsiogre (#146485) üzenetére


Angel2014
addikt

Azért kezd a diéta komolyra válni...fogsz te még irigykedni ;]

Zola007 OKÉ!!!

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#146488) kicsiogre válasza Angel2014 (#146487) üzenetére


kicsiogre
tag

Nem leszólás volt, nézd elismerésem 50 évesen lejarsz edzeni( sokkal jobban nézzel ki mint én - zsirdisznó vagyok) kivánom sikerüljön amit terveztél , én attol tartok tul kevés kaloriát viszel be és egy idő után nem fogod tudni tartani és sok visszajön de majd az idő eldönti kinek van igaza én azt kivánom sikerüljön és ne add fel!

[ Szerkesztve ]

(#146489) Ļantos válasza Angel2014 (#146487) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Nincs a topikban olyan aki irigy lesz rád, bármit is fogsz elérni.

(#146490) Angel2014 válasza Ļantos (#146489) üzenetére


Angel2014
addikt

Nyilván magamért csinálom. De nem is tudsz sokat mondani aki 50 éves lenne Dewilen kívül.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#146491) Coccolino_O válasza Radnix (#146478) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Szoktál használni testápolót, jársz szoláriumba, esetleg kozmetikushoz is? Használsz kesztyűt az edzéseid során?

(#146492) carl18 válasza Ļantos (#146489) üzenetére


carl18
addikt

Frissként nem értem miért kell leszólni más, inkább ösztönözni kéne egymást a fejlődésre :)

Ö rá emlékszem ö a csepeli, akit mindig fikáztatok. Szerintem ahhoz képest régen hogy nézett ki igen is figyelemre méltó a fejlődése :)
De nem is ezért írtam ide, nem akarok más vitájába belekeveredni.

Szóval edzegettek mondhatni, és izom mérettől függetlenül nincs bennem olyan erő mint amit szeretnék.
Most 25 éves vagyok és gyengébb vagyok mint 16 évesen, hiába mozgatok meg sokkal nagyobb súlyokat.

Még 15-16 évesen jártam kondiba+ erőnlét fokozó tesi óráim voltak a suliba. És az osztályból mindenkit leraktam szkanderba ami mondhatni igazán jó érzés volt. + Én akkor voltam 15 éves, és nem egy végzős srácot leraktam akik 20 év körüliek voltam. 34 karom volt csak és 45 kg-val szériáztam akkor kondiba mellre.
Bicepszre 2 db 13 kg-sal toltam ezekre emlékszem. De erőből nem volt hiány. :D

Most meg 70 kg-val szériázok mellre + 38-as karom van ami nem rossz. De egy sportos paraszt gyerek lenyom elég könnyen. Régen mikor mondhatni, csúcserőbe voltam ezt a gyereket is lenyomtam és még volt tartalék erő a kezembe 85% erő kellet hozzá.

Szóval most már nem érdekel a izom jó az így ahogy van, de erőre akarok edzeni végre. Melyik a legjobb módszer erő növelésre ? Milyen gyakorlatok? Hány ismétlés mennyi pihenő?

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#146493) Radnix válasza Coccolino_O (#146491) üzenetére


Radnix
senior tag

Csak a haragosaimmal szemben!, a többi nem, ne nézzé' már homárnak :D

(#146494) S e t h válasza Angel2014 (#146490) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mert a te korodat mi igazolja?
Mármint a bemondáson kívül, de abból volt már sok.......

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#146495) Ļantos válasza carl18 (#146492) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Nincs bajom azzal, hogy fogy, szemmel láthatóan szépen. Ehhez gratulálok neki és azt mondom, ne adja fel.

A stílus amit itt előad, a szövegértési gondok és az eddigi vetítések amik nekem már nem emészthetők könnyen.

Szkanderra külön edzésforma kell, például ülve térdről kétkezessel bicepszezni, stb. Nem biztos, hogy a paraszt erősebb tőled, csupán azon izomcsoportjai fejlettebbek. Van egy haverom aki csak fekvőtámaszt csinál de azt hatodikos korától intenzíven, napi 2-300 mindig. Szinte egy szál bél, mégis az atyaúristent is lenyomja. Most 40 éves. Volt egy olyan családja ahol a nevelőapja verte és az parancsolta meg a fekvőket neki. Pár év múlva rájött, hogy mindenkit le tud nyomni, koleszba is ez nem volt hátrány, nagyobbak tartottak tőle, így megszerette és nem hagyta abba, versenyzett is hobbi szinten ha úgy alakult. Mégsincs komoly formája, amolyan szikár ember, semmi extra. Karja se vastag. Nagy súlyokkal eddz, egyél rendesen és erős leszel, ennyi. Éveket azért szánj rá, ne add fel fél év múltán.

[ Szerkesztve ]

(#146496) carl18 válasza Ļantos (#146495) üzenetére


carl18
addikt

Oké kösz a gyors választ! :)
Leginkább nem külön szkanderre keresek edzést, bár azt olvastam hogy nagy súlyal kevés ismétlés elég szépen növeli az erőt. Akkor látom még a fekvőtámasz is elég jó edzeni :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#146497) gyuri860213 válasza carl18 (#146492) üzenetére


gyuri860213
tag

Most meg 70 kg-val szériázok mellre
Azért az nem akkora teljesítmény... :U
Ha erősödni akarsz akkor keress annak megfelelő edzésmódszert, ha meg esztétikus akarsz lenni akkor megint mást. A kettő jöhet együtt is de általában nem így van.... vagy csak kémia mellett.

(#146498) Ļantos válasza carl18 (#146496) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Sok izmot megmozgat a fekvőtámasz. Ha nincs más, tunya nem leszel tőle az biztos. a szabályosság fontos viszont.

(#146499) carl18 válasza gyuri860213 (#146497) üzenetére


carl18
addikt

Hát jó 70kg 4X10 lazán megy mikor nem rég kint voltam.

15 évesen meg csoda volt hogy 44 kg-val ment a 4X6 :D

Hát jó de jelenleg ismerek olyat, aki 50 kg rászakad még is könnyen lenyom engem szkanderba. Pedig kondiba én sokkal nagyobb súlyokat tudok megmozgatni.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#146500) gyuri860213 válasza carl18 (#146499) üzenetére


gyuri860213
tag

Mások az adottságai, erősebb az alkarja, bicepsze. Ne az egód miatt akarj erősebb lenni. az miért jó? Mit csinálsz vele? Gondolom fiatal vagy, ezt van ez a versenyszellem benned :) Ha erősödni akarsz mindenáron kezdésnek jó ha 5x5 csinálsz az alapgyakorlatokból, olyan súllyal amivel az utolsó ismétlés csak kis segítséggel megy vagy minimális csalással. Fekvenyomás, guggolás, mellről nyomás, bicepsz egyenes rúddal állva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.