Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146453) Coccolino_O válasza Radnix (#146446) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Heti 3 edzés az okés, kevesebbel mondjuk nem próbálkoznék, többel viszont bátran."

Ha jól rémlik, Wood papa valami olyasmit magyarázott még anno, hogy még naturálban is 72 óra alatt regenerálódik az izom, tehát, papíron bírná az ember a heti 2 edzést is, mindenből.

Én abban nem hiszek, hogy hetente 6-szor kellene látogatnom az objektumot, egyrészt, ez csak egy hobbi, másrészt meg vannak jóval fontosabb dolgok az életemben. Mondom ezt úgy persze, hogy odafigyelek a kajára és igyekszem a lehető legintenzívebb edzéseket csinálni, én a telefonomat el sem viszem a terembe, nálam itt kezdődik az edzés.

Abban sem hiszek ezt a sportot illetően, hogy minél többet raksz bele, annál többet veszel ki, én kiégnék a picsába 1 hét alatt, hogyha heti 6-szor kellene mennem edzeni. Az már nálam a muszáj kategória, meg munka mellett nincsen akkor tényleg semmire se időm. Ez a kibaszott főzés 2 naponta pont elég, nem kell még több stressz. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.