Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9285) Wonderdog


Wonderdog
csendes tag

Sziasztok!

Légyszi segítsetek mielőtt a maradék hajam is kihullik :)
Ma vásároltam egy Acer Aspire 4755G masinát gyári Win 7 Home oprendszerrel.
Eredetileg egy 640GB 5400RPM HDD van a gépben ami kissé lassúcska, node sebaj van nekem egy Seagate Momentus XT hybrid drive-om, nosza át is szereltem a meghajtókat, de előtte persze lementettem a gyári windowst 4 dvd lemezre (+1 rendszer helyreállító lemez)
Itt kezdődnek a gondok, ugyanis bebootolok a rendszer helyreállító lemezről, bejön egy üzenet, hogyaszongya helyezzem be a lemezképet tartalmazó DVD-t, de hiába helyezem lófüttyöt sem csinál??!! Csak keresgél, majd újra az előbbi üzi.. A lemez tuti, leellenőriztem másik gépen, rajta vannak a backup fileok..
Ugyanitt lehetne tallózni külső meghajtók, usb pendrive között, azokat sem látja...
Magyarul a rendszer helyreállító nem lát egy fia drive-ot, dvd-t semmit..
Az a legszebb, h van egy speciális fül ahová kattintva illesztőprogramot tudnék (ha vóna) a külső eszközeimhez telepíteni, na itt vígan lehet tallózni az összes meghajtómat..
Mi a rosseb?
:F

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.