Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13151) Kuruc2


Kuruc2
senior tag

Valaki tud segíteni?:

http://prohardver.hu/tema/opera_bongeszo_2/hsz_16211-16211.html

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#13152) tevfik válasza tevfik (#13114) üzenetére


tevfik
tag

Erre vki? Köszönöm! :R

(#13153) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Sziasztok!

Olvastam, hogy a Win7 Enterprise/Ultimate támogatja a meghajtó titkosítását, a Bitlocker nevű cuccal. Ez konkrétan hogy működik? Az adatot titkosítja, és egy esetleg jelszóval lehet hozzáférni az adatokhoz? Vagy géphez rendelni titkosítást, és ha átteszem másikba a merevlemezt nem lehet hozzáférni? Esetleg van-e mód arra, hogy titkosítva legyen a meghajtó, de ha átteszem másik gépbe, akkor egy jelszó megadásával hozzáférjek? (És mi van abban az esetben, ha az a másik gép csak egy W7 Pro, vagy egy XP?)

Előre is köszi a választ!

(#13154) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok!

Attól kérnék segítséget, aki tényleg otthon van a különböző win változatok licenszeiben, fontos a kérdés, ötlet, vagy tipp szintű segítséget sajnos most nem kérhetek.

A Win különböző kiadásai között van különbség abban a tekintetben, hogy ki használhatja fel? Egy cég, adott esetben egy Kft. legálisan használhat Home Premium verziót? Van-e olyan verzió, amit a cégek nem használhatnak legálisan a licensz szerint?

(#13155) Fire/SOUL/CD válasza r3dsnake (#13153) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

BitLocker mélyvíz
Először rágd át magad rajta, de röviden annyit írnék, hogy ha a titkosítás alapját TPM chip biztosítja, azt semmilyen másik gépen nem lehet visszafejteni/használni.
(A TPM chipek tartalma egyedi, 2 egyforma alaplap esetén is különbözik a tartalmuk)

DeFranco
A Home Premium (is) felhasználható üzleti célra, teljesen legálisan. A Pro és Ultimate-et(esetleg Enterprise, ami egy mennyiségi licences Ultimate) nem azért javasolják/sorolják be üzleti megoldásként, mert a licencben lenne különbség a Home Premium-mal szemben, hanem azért, mert olyan plusz szolgáltatások vannak bennük, amelyek egy méretesebb géppark esetén, a számítógépek hálózat- és egyéb menedzseléséhez nyújt nagy segítséget, pl rendszergazdáknak, vagy épp ha egy cég szervert is üzemeltet, akkor a HP által max 16G RAM kezelés sem feltétlenül lenne elég stb stb.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13156) DeFranco válasza Fire/SOUL/CD (#13155) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Sima APEH-hez szaladgálós, dokumentum megnyitogatós laptopot kell keressek egy Kft emberének, tehát nem kell extra feature, de a legál SW nem árt, és elbizonytalanodtam, hogy egy HP-ra felhúzza-e a szemöldökét a hivatalnok, vagy nem.

(#13157) Воланд válasza DeFranco (#13156) üzenetére


Воланд
titán

nem, nem huzza fel.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13158) Fire/SOUL/CD válasza DeFranco (#13156) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Veszel egy lapost, meg külön egy OEM W7 HP-t (ha jót akarsz magadnak, mert gondolom Te fogod telepíteni, meg esetleg karbantartani a lapost a jövőben is), én nem javaslom az előtelepített OS-el szállított laposokat, mert ha valamiért újra kell húzni a rendszert, akkor csak a szopás van velük legtöbb esetben. (Hogy x86 vagy x64 a megfelelőbb, az meg a laposon múlik, ha 3G RAM van, akkor x86 is elég, írtad milyen célra kell a lapos, nyilván nem lesz RAM bővítés)

Szóval az üzleti célra javasolt változatok nem térnek el licenc szempontjából. Gondolj bele, ha ez így lenne, akkor csak az vehetne Ultimate-et, akinek van vállalkozói engedélye? :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13159) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

sziasztok!

olyan gondom van, h a PCm már másodjára csinálja azt, h nem lép be a windowsba, csak a töltő képernyőig jut.
Bekapcskor nem ismeri fel se az egeret, se a billt, nem tudok a bootmenüben mozogni emiatt (van fent egy win8 is)

Ha berakom a win7 cd-t, bootolok róla, akkor tölti a dolgát, majd egy idő után fekete képernyő, nincs kép, de a gép megy, csak nem látok semmit... ugyan ezt csinálja, amikor javítani akarja a rossz indulás miatt magát...

ha átdugdosom a perifériákat másik usbbe, akkor néha jó, de a monitort hiába húzgálom ki, a fent említett képernyőknél nem mutat semmit vmiért :(

mi lehet a hiba? egyszer már meg tudtam csinálni, de most már nincs kép a cd-s bootnál sem :(

segítsetek, nagyon fontos lenne, kell a gépem :F

(#13160) tacsk0


tacsk0
aktív tag

Hello All!

Ez lenne a problemam....

[ Szerkesztve ]

(#13161) DeFranco válasza Fire/SOUL/CD (#13158) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Háát... ennyit nem szeretnék vele foglalkozni, ha nem muszáj, mert elég mostoha sorsúak a gépek ott (néha tikkel a szemem, amikor 256 MB rammal hajtanak egy SP3 XP-t, a gépben belül több a por mint az áramkör, a lány laposa meg egész héten konnektoron lóg otthon sleepben, amíg ő a koliban van, amikor meg otthon van, akkor persze gombócartúr üzemmódban takarja a szellőzőnyílást árgh...) és a végén úgy is én lennék a bűnös, mert elszúrtam. Meglátjuk, megyek a milyen notebook topicba. Neked és woland_y2k-nak nagyon köszönöm!

Még egy kérdés:

A 64 bites rendszerekben nem vagyok otthon. Ezek a 32 bites rendszerekre írt programokkal mennyire kompatibilisek? Gondoljunk itt nagyon ergya, az államigazgatásban megírt programokra is. Ezeket egy 64 bites rendszer csont nélkül kezeli, vagy lehet kompatibilitási gond?

Ez engem is érdekel a saját gépem esetében, mert váltani kéne 64 bitre, de kérdés, hogy minden szoftverem futna-e a 64 bites rendszeren? Nem tiszta nekem, hogy mennyire "visszafelé kompatibilis" a 32 bit. Ha van erről valami felvilágosító anyag hülyéknek, egységsugarú nyelven, azt is szívesen olvasnám. :)

[ Szerkesztve ]

(#13162) Drag77 válasza r3dsnake (#13153) üzenetére


Drag77
senior tag

Szia!

Bitlocker link

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#13163) Воланд válasza DeFranco (#13161) üzenetére


Воланд
titán

"Gondoljunk itt nagyon ergya, az államigazgatásban megírt programokra is."

pl abev? na, az pont megy.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13164) Drag77 válasza tacsk0 (#13160) üzenetére


Drag77
senior tag

Szia!

Több elsődleges particiót , nem tudsz létrehozni.
Extended particiót, tudnál csinálni és azon kétre hozni logikai particiókat, de ehez előbb lekén ementened a D meghajtó adatait , törölni a particiót létrehozni egy extended particiót azon újra létrehozni egy logikait a volt d nek majd jöhet a többi logikai.

üdv. Drag

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#13165) DeFranco válasza Воланд (#13163) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Akármi más. Vám felé küldendő adatok kliense, pályázati alendszer kliense, TB, stb. Ezért fogalmaztam általánosságban, mint 32 bit SW @ 64 bit OS, mert ki tudja mikor mi kell...

[ Szerkesztve ]

(#13166) tacsk0 válasza Drag77 (#13164) üzenetére


tacsk0
aktív tag

Hello

Huzzam le a D-n levo drivereket egy pendrivera? lenovo cuccai vannak rajta a laptophoz... aztan toroljem a D-t utana hozzam letre a tobbi logikai particiot?

(#13167) polonic válasza tacsk0 (#13160) üzenetére


polonic
félisten

Vagy linkként tedd be.

(#13168) tacsk0 válasza polonic (#13167) üzenetére


tacsk0
aktív tag

Hello

Ezer bocsss

(#13169) polonic válasza tacsk0 (#13168) üzenetére


polonic
félisten

Gond egy szál sem!

Szerintem ne bántsd azt a partíciót. Az recovery partíciónak tűnik. Onnan tudod majd az egész hóbelevancot visszatenni.

[ Szerkesztve ]

(#13170) tacsk0 válasza polonic (#13169) üzenetére


tacsk0
aktív tag

Valahogy en is ugy gondoltam de akkor hogyan hozzak letre ujjat? mert nem igen engedi...

(#13171) jahatpersze


jahatpersze
aktív tag

Sziasztok!

Kettő darab Windows 7-et akarok felrakni egy HDD-re. Lehet ilyesmit csinálni a Win7-el? Köszi a választ!

(#13172) Воланд válasza jahatpersze (#13171) üzenetére


Воланд
titán

persze. ket kulon particiora.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13173) jahatpersze válasza Воланд (#13172) üzenetére


jahatpersze
aktív tag

Köszi a gyors választ!

(#13174) Topanka


Topanka
aktív tag

Segítséget kérek!

Win 64 alatt használom a gépet, és két hét óta a videó szerkesztő és konvertáló progikból folyton kidob, ritkán hagy egy rövid ideig dolgozni.
Mit csináljak?
Milyen irányban próbálkozzak?
Rakjam fel újra az op. rendszert?

(#13175) Drag77 válasza polonic (#13169) üzenetére


Drag77
senior tag

A recovery nem az a 14 GB os resz?

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#13176) polonic válasza Drag77 (#13175) üzenetére


polonic
félisten

Arra gondoltam.

(#13177) DeFranco válasza DeFranco (#13161) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A 64 bites kérdésem upolnám szerényen. :B

(#13178) Sub-ZeRo válasza DeFranco (#13177) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A programok 99%-a megy 64 biten. Szóval nem igazán kell aggódni ha nem megy. Ha meg netán belefutsz egy ilyenbe, akkor virtuális gépre felraksz egy 32-es xp-t és azon futni fog. Nem kell megilyedni a 64-től. Én nem olyan régen használom kb, 1,5 éve és eddig nem akadtam bele olyanba, ami nem megy.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13179) DeFranco válasza Sub-ZeRo (#13178) üzenetére


DeFranco
nagyúr

És ez valójában mitől függ, hogy megy van nem megy egy 32 bites program 64 biten? Szeretném érteni a logikát. Hadd tanuljak :)

[ Szerkesztve ]

(#13180) Sub-ZeRo válasza DeFranco (#13179) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Sajnos ez azon múlik hogy a szoftvert hogy írták meg. Itt tudod ellenőrizni a programot.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13181) DeFranco válasza Sub-ZeRo (#13180) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Azon filózok, hogy merjek-e egyáltalán ajánlani 64 bites oprendszerrel gépet egy totál amatőrnek céges felhasználásra, tekintettel a közigazgatás által kötelezően előírt használandó szoftverek közismert fejlettségi szintjére...

Az már tiszta sor, hogy magamnak OK lesz a dolog :)

[ Szerkesztve ]

(#13182) zka67 válasza DeFranco (#13181) üzenetére


zka67
őstag

Help! Feltettem egy angol nyelvű windows 7 ultimate-t. Aztán telepítettem a magyar nyelvet. Eddig rendben is van minden, csak már a jegyzettömb sem menti el a hosszú Ő és Ű karaktereket. O és U lesz belőle. Mit lehet ezzel kezdeni?

(#13183) vlevi válasza zka67 (#13182) üzenetére


vlevi
nagyúr

A rendszer alapértelmezett nyelvét kell átállítani magyarra.
Vezérlőpult - Terület és nyelv - Unicode-t nem támogató programok.

64 bitre pedig azt tudom mondani, nyugodtan lehet használni. Melóhelyemen nekem is az van, és azthiszem egyetlen 64 bites alkalmazás sincs rajta, csak 32 bitesek.
Itthon még 32 bites van, mert amikor még indult a Win7, akkor 32 bitest raktam fel, abból kiindulva, hogy XP alatt még nagyon nyögvenyelős volt a 64 bit, nem volt driver, meg hasonlók. De azóta eltelt jópár év, és mostmár nem igazán van ilyen gond. Na, majd ha megdöglik a gép (ami azért remélem nem következik be :) ), akkor majd lecserélem.
Játékok is rendesen futnak 64 bites környezetben.

[ Szerkesztve ]

(#13184) zka67 válasza vlevi (#13183) üzenetére


zka67
őstag

Köszönöm szépen! Mindig tanul az ember valamit :)

(#13185) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

halihó

CLR20r3-as hibával leáll a CCC.exé-m.
ez mitől van, és mi lehet rá az orvosság? az érdekesség még, hogy eddig volt X GB a C-n, mostmár az sincs.
állítólag a gugli szerint WMC a hibás.... cki esetleg más ötlet?...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13186) tomgabor


tomgabor
senior tag

Sziasztok!
Win7-et kellene telepítenem USB-ről, a kérdésem 2TB-os külső HDD-ről tudja telepíteni vagy esetleg egy 400-asról(ezt tudnám még szabaddá tenni)?

(#13187) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok

Tudnátok nekem segíteni abban hogy hogyan tudnék használni egy scannert amihez csak 32bites driver van(és lehet hogy csak xp-hez) nekem 64bites home premiumom van.
Van egyszerűbb módja mint csinálok egy virtuális xp VMware-el?

(#13188) TigerCat válasza Mustármag (#13187) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Vista drájver nincs véletlenül 64 bites? Én azzal oldottam meg. Simán beadtam neki és megy a szkennelés minden programmal.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#13189) Badb0y


Badb0y
addikt

Egy érdekes kérdésem lenne valaki szakihoz.

Adott egy rohadt drága laptop. Win 7 pro 64 bit van rajta, és természetesen minden jogtiszta.
A cd meghajtó helyére be van téve egy hdd caddy, és van a kis leválasztó ikon jobb alul ugye, hogy biztonságosan le szeretnénk választani egy sata vagy usb-s eszközt.

No itt nincs, és nem értem miért, mikor más gépen van. Jelenleg a biztonságos leválasztás a következő módon történik:

Számítógép jobb klikk, tulajdonságok, eszközkezelő, winchesterek, eltávolítás. Mondanom sem kell, hogy ez macera.

Amit kérdeznék, hogy lehetne előcsalogatni az oda alulra ?
Illetve ha senkinek semmi ötlete, akkor valaki win guru tudna abban segíteni, hogy mint linuxon van az umount parancs, egy bat fájlt kreálni az asztalra, ami lecsatolja a meghajtót valami umount szerű paranccsal.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#13190) Sub-ZeRo válasza Badb0y (#13189) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tegyél fel sata drivert az alaplaphoz és akkor talán lesz leválasztó ikonod.
Ha van fent és nincs, akkor töröld és engedd hogy az MS gyárija legyen települve. Ha akkor sem lesz, akkor nem lesz ikonod alul.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13191) Fire/SOUL/CD válasza tomgabor (#13186) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Inkább szerezz egy 4G-s pendrive-ot és onnan telepítsd, egyszerűbb...[link]
(ha x64 telepítőt hozol létre, és ezt x86-es rendszer alól teszed, akkor a bootsect progit a W7 x86-os telepítőlemezről kell futtatni)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13192) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

Nem tudja valaki hogy melyik az a frissites amelyik szukseges az SP1 telepitesehez?
Nem a KB947821 System Update Readiness Tool-ra gondolok.
Van nalam egy gep es azon egy W7 HP x64, es amikor telepitettem a frissiteseket a vegen felajanlotta az SP1-et + egy frissitest, na annak a szama kellene.

(#13193) Sub-ZeRo válasza Steelmanus (#13192) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

KB976902 ?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13194) Steelmanus válasza Sub-ZeRo (#13193) üzenetére


Steelmanus
addikt

Sajnos nem ez mert ilyet nem talalok a telepitettek kozott, de meg az opcionalisak kozott sem. Azert koszi.

(#13195) Sub-ZeRo válasza Steelmanus (#13194) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

[link]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13196) treker42


treker42
tag

Miért állítódik át a boot sorrend?
Történet úgy kezdődött hogy informatikus feújjította gépet xp volt rajta majd adatmentés után .win 7 ultimate-et rakott fel másik merevlemezre most (F meghajtó azt hiszem régen se a c-n volt ha ez lényeges) de nem törölte le.. old windows mappába került. új merevlemezt is kapott a gép melyet ketté particionált, most a C-n van a win 7 .
A probléma: néha néha előfordult angol xp-ként akart betöltődni, majd hiányzott neki így fájl de működött. biosban át kellett állítani a boot sorrendet ez egy időre megoldott majd megint elő fordult.

Végül letöröltem az egész régi windows mappát.Hónapok teltek el nyugodtan. Nemrég viszont péntek 13.-a lévén újra elő akart jönni, de már nem volt mit betölteni: telepítse újra....keresi ezt a hal.dll fájlt... szóval szeretném ha nem kellene ilyenkor a biosban turkálni, nem mindig van a gépnél ehhez értő személy aki meg nagyon mérges emiatt:) (informatikusnak lövése sincs a probléma megoldásáról)Szóval mit kéne kitörölni vagy machinálni? HDD-nem lett kihúzva, mobilrack nem lett berakva.intézőben F-en látható rejtett mappák,fájlok melyek régiek:sqmdata00-és számozva tovább.
$AVG8.VAULT$
$AVG
F:\Documents and Settings\Default User is van még ha érdekes
vez.pult/rendszer stb...A rendszerindításnál néztem lát e más oprendszert de csak windows 7 volt

Remélem tudtok segíteni!

[ Szerkesztve ]

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe 4+8 Ipad Air- Lenovo A1000 és egy bedöglött WayteQ xTAB-79QCI

(#13197) Sub-ZeRo válasza treker42 (#13196) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor úgy kellene kezdeni, hogy mindent törölni, majd a bios-ban arra rakni az első vinyót, amiről boot-olni fog. Utána csak az maradjon bent vinyó, amire telepíteni akarsz. Majd dvd-ről betöltődik a rendszer és ott létrehozod a rendszer partíciót és feltelepíted a windows-t.
.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13198) treker42 válasza Sub-ZeRo (#13197) üzenetére


treker42
tag

Reméltem hogy el, lehet kerölni az újra telepítést. Ha csak a régi xp-s hdd-t törlöm/formázom? Vagy a bioszban van a probléma ? Mi maradt az xp-ből, amit megtalál és be akarja tölteni, mert ha csak a sorrend változik de azon nincs rendszer tovább kéne lépnie nem?

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe 4+8 Ipad Air- Lenovo A1000 és egy bedöglött WayteQ xTAB-79QCI

(#13199) Sub-ZeRo válasza treker42 (#13198) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Biosban van a gond, de mivel az xp bekavar neki, jobb lenne az újra telepítés úgy ahogy írtam. A biso sorrend meg akkor is elmehet, ha egy másik vinyót raksz be. De az is lehet hogy egy újabb bios kell neki csak és jó lesz.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13200) Steelmanus válasza Sub-ZeRo (#13195) üzenetére


Steelmanus
addikt

Koszonom a linket, jogos, akkor az tevesztett meg, hogy amikor feltelepitettem a fontos frissiteseket, majd ujra inditottam a gepet jelzet a WU hogy van ujabb ket fontos frissites.
Az elsoben volt pipa ez volt egy biztonsagi frissites, alatta pedig az SP1 volt de abban termeszetesen meg nem volt pipa, igy azt hittem hogy a bepipalt nelkul nem fog telepulni az SP1. Ez azert van mert egy angolnyelvu W7 HP-t kell feltennem viszont a Tulaj azt szeretne hogy magyarnyelvu legyen, mert azt olvasta hogy meglehet csinalni.
Hiaba mondtam neki hogy akkor bukja a liszenszet, de mar nem is erdekel, mert annyit szivtam a geppel mint meg soha, en nem aktivalom be neki az biztos. Tud a rearm-rol ill. elmondtam neki, azutan meg azt csinal a gepevel amit akar, en mar nem vallalom.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.