Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13801) tomgabor


tomgabor
senior tag

Sziasztok!

Egy problémára keresek megoldást, de nem tudom kit/mit hibáztassak.
Ki a hibás: Win 7, SSD vagy nem erre van kitalálva?

Felvázolom a terepet: Böngészés 1000-el, Firefox, Chrome és 2x Opera kemény 7-8 GB ram használattal, több 100 oldalal (miért kérdéseket kéretik mellőzni).

Minden jó kb. 1 napig, ugyanúgy átváltok egyik böngészőről a másikra mint eddig, de eldobja a gép magától az SSD-t és befagy a kép. Csak reset segítene ha látná az SSD-t, ki kell kapcsolnom pár mp-ig a gépet és utána megint jó.

Örülnék ha valaki tudná ki a hibás, mert zavar hogy ilyenkor elvesztem a megnyitott ablakokat amiket mellesleg lehetetlen visszakeresni

[ Szerkesztve ]

(#13802) Laonyr


Laonyr
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan jellegű problémám van hogy a Windows elindulása után (win7 64bit) 15 perccel (lemértem) kijön ez az ablak.

Utána leokézom és minden rendben, csak így pár hónap után kezd kicsit zavaró lenni, és úgy hogy gondoltam jó lenne megszüntetni.

(#13803) DonThomasino válasza DS39 (#13799) üzenetére


DonThomasino
veterán

És ha mozzilával?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#13804) dosailord válasza Laonyr (#13802) üzenetére


dosailord
tag

Msconfigban nézd meg, hogy nem indul-e valami telepítőféleség automatikusan a háttérben, az msi telepítők szeretnek percekig szenvedni mire kidobnak valami hibát.

(#13805) Fire/SOUL/CD válasza tomgabor (#13801) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Figyelmesen, alaposan olvasd át, kezdve azzal, hogy ha kell, akkor deszka BIOS és/vagy SSD firmware frissítés is szükséges lehet.
(Ha az a Hyperx nem a 3K jelzésű, akkor van hozzá új FW, ha nem a legújabb lenne rajtam akkor frissítsd )

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13806) Laonyr válasza dosailord (#13804) üzenetére


Laonyr
csendes tag

Megnéztem, de semmi telepítőféleség nincs vagy bármi ami erre utalna =/

(#13807) Sub-ZeRo válasza Laonyr (#13802) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

[link]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13808) DS39 válasza DonThomasino (#13803) üzenetére


DS39
nagyúr

hát abból nem fogod tudni megkeresni, mert az cache-ben tárolja a böngészés adatait. (ilyenre csak az IE jó, az minden fájlt egyenként tárol, saját formátumában, bár pont ezért nem annyira biztonságos)

[ Szerkesztve ]

(#13809) DonThomasino válasza DS39 (#13808) üzenetére


DonThomasino
veterán

Akkor ezt buktam, nincs más módszer? :U

:R

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#13810) DS39 válasza DonThomasino (#13809) üzenetére


DS39
nagyúr

hát ilyen formán szerintem igen, esetleg ha emlékszel a hirdetés nevére, hogy mit reklámozott, rákereshetsz google-ben ill. megnézheted az adott oldal google által tárolt változatában még hátha benne van.

[ Szerkesztve ]

(#13811) Findzs


Findzs
addikt

úgy jártam, hogy a a pc- m bekapcsolása után a win7 azzal fogadott, hogy nem tudta a profilt betölteni ezért egy ideiglenest töltött be

aztán kikapcsoltam párszor a gépet majd be és megjavult, visszajött a régi profil

a kérdésem az lenne nem lehet valahogy csak a profilt lementeni ?
win beállításai programok beállításait stb ?

köszi

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#13812) prime_adam


prime_adam
aktív tag

Helló!

Lenne egy kis problémám. Egy Dell N5010-es laptopról van szó, pár hónapja minden nap frissített valamit a win7 és egy idő után kezdett gyanús lenni, hogy a többi gépen nincs semmi új, ez meg állandóan frissítget, a nod meg panaszkodik, hogy nem friss a rendszer.

Utánanéztem és kiderült minden nap ugyan azt a 2 frissítést rakja fel, mindkettő .net keretrendszer 4-es verziójához tartozó frissítés. Hibát sosem ír ki, az előzményekben benne van 300 alkalommal h sikeresen települt, de valamiért mai napig mindig újra fel akarja tenni. Driverek, bios stb frissítve vannak. Valami ötlet?

(#13813) Dot válasza Dot (#13639) üzenetére


Dot
őstag

Erre, ezekre tud valaki?

A linkek, probléma összefoglalva:

Kb 1 hónapja, arra lettem figyelmes, hogy bizonyos időközönként/néha 2-3nap néha 2-3óra/ elmegy a net, alaposabban megvizsgálva arra jutottam, hogy a w7 lehet a ludas. Wifin továbbra is van net./sajna nincs még egy vezetékes gép, hogy megnézzem/
Fura, mert nem mindig meg el teljesen a hálózat, néha játék közben történik, és a játék továbbra is megy, bár nem minden funkciója. pl: Heroes of Newerth, játszani tudok, de a játékon belüli chat szerver ledob.

Sub-ZeRo kolléga javaslatára cseréltem dirvert, a realtek oldaláról a legfrissebbet töltöttem! Ez azt eredményezte, hogy gyakrabban áll fent a probléma 2-3 óránként! Igaz kevesebb szolgáltatás száll el! A böngészés, torrent mindig! Msn, TS3, valamikor igen, valamikor nem!
Mivel a routerem menüjét sem érem el, csak telóról, így tuti itt lesz a hiba!

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#13814) csigi


csigi
addikt

Sziasztok.
Több hónapi használat után, egyszer csak úgy indul a win7 64bit oprendszerem, hogy előjön a bejelentkező képernyő.
Eddig soha nem láttam. Tudtommal nem állítottam át semmit, nem instalálltam semmi különöset. Nincs jelszavam, csak egy felhasználó van (jómagam) rendszergazda joggal.
Ha ráklattyintok indul rendesen, nincs gond. Viszont zavar, hogyan lehet ezt eltűntetni?
Köszönöm.

nofene

(#13815) Sub-ZeRo válasza csigi (#13814) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

[link]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13816) bpx válasza csigi (#13814) üzenetére


bpx
őstag

a legegyszerűbb magyarázat, hogy márpedig valami telepítve lett, ami csinált új usert is
pl. elég egy VMWare Player is, nálam az csinált ilyet régebben

a megoldást már írták előttem, de nézd meg milyen felhasználók vannak a gépen

(#13817) geprombolo válasza pzstm (#13786) üzenetére


geprombolo
senior tag

Köszi, sikerült is. Kicsit egyszerűbben, nem kellett letöltsek semmit, csak egy registry bejegyzést kellett csináljak. A Chip magazinban volt is róla cikk, csak elírták a kulcs nevét. Amint helyesen írtam be, rögtön megvolt az eredmény is. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#13818) coco2


coco2
őstag

Hali,

Létezik Win7 alá valami normális gamma correction control alkalmazás?

Adva van egy laptop amd vision center-el, de ez a center nem igazán jön be. Vannak bizonyos játék programok, amik ha elindulnak, átállítják a gammát, és én spec úgy érezném normálisnak, hogy amikor leállnak, akkor az OS visszatöltse a normál beállításokat, de ez spec nem történik meg. Lockolni sem tudom a beállításokat. Nem kívánok arról vitát kezdeményezni, hogy most a center a gagyi, vagy az alkalmazás lett trehányul megírva, egyszerűen csak meg akarom erőszakolni mindkettőt.

Valami olyan alkalmazás kellene, ami akkor is ráerőszakolja a gamma beállításokat az aktuális beállításokra, ha akármelyik alkalmazás akármit is akar. Létezik ilyen?

(B terv, hogy tud-e valaki ilyen jellegű programozói doksiról bármilyen nyelven, mert akár én magam megírok egy ilyet, ha más megoldás nem kínálkozik.)

Köszi.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#13819) csigi válasza Sub-ZeRo (#13815) üzenetére


csigi
addikt

Rögvest az elején elakadtam. :B
Jól értem ezt kellene beírnom a Start menü keresőjébe: control userpasswords2
Mert ez így nekem nem okoz találatot.

-Zeratul-: Csak magam vagyok az egyetlen felhasználó. Illetve a letiltott Vendég fiók van még, más nincs.

nofene

(#13820) polonic válasza csigi (#13819) üzenetére


polonic
félisten

Futtatásba írd be.

(#13821) rezme válasza polonic (#13820) üzenetére


rezme
tag

Emberek gyors help kellene, vázolom a helyzetet

Van egy SSD a gépembe, és van egy HDD,
SSD-n van win7, HDD-n w8 cp

Holnap adom el az ssd-t, szeretném leformázni, de mikor winyón vagyok w8ban és onnan próbálom letakarítani nem engedi, tudom hogy béna vagyok de akkor mi rá a mód?
előre is köszönöm a segítséget

Értékeléseim: 1. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=rezme&submit= 2. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=rezme&submit=

(#13822) Fire/SOUL/CD válasza rezme (#13821) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

valószínűleg a W8 is kihelyezte az indítófájlokat, mert amikor telepítetted, nem húztad le az SSD-t. Ergo, ha letakarítod az SSD-t, akkor jó eséllyel a W8 sem fog indulni.

Telepítőlemezről törölhető a partíció vagy a teljes hdd is, de a fent leírtak terhe mellett.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13823) rezme válasza Fire/SOUL/CD (#13822) üzenetére


rezme
tag

Akkor ha most szimplán nem lenne az ssd a gépben akkor sem biztos hogy indul a gép?:-o

Alapértelmezettként egyébként a w8 indulna, ha ez számít

[ Szerkesztve ]

Értékeléseim: 1. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=rezme&submit= 2. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=rezme&submit=

(#13824) Fire/SOUL/CD válasza rezme (#13823) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Próbáld ki. ;]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13825) rezme válasza Fire/SOUL/CD (#13824) üzenetére


rezme
tag

Nah most csak annyit csináltam hogy lehúztam és visszadugtam az ssd-t 2 bekapcsolás között és már nem is tudom a w8-at bootolni, remek:) időben kezdek el én is agyalni:D

Értékeléseim: 1. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=rezme&submit= 2. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=rezme&submit=

(#13826) Fire/SOUL/CD válasza rezme (#13825) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Elméletben ha lehúzod az SSD-t (és a BIOS-ba a bootsorrend elejére teszed a HDD-t), akkor a W8 telepítőlemezről bebootolva, indítani kell egy javítást (nem javítótelepítést) és az megoldhatja a problémát, de mint írtam csak elméletben.
W7 esetén van járható út ilyen esetekre parancssorból (OS alól) a javításra, feltételezhetően W8-nál sincs ez másképp.
Ha gondolod privben segítek az ügyben de ahhoz először is dugd vissza az SSD-t, a BIOS-ban tedd vissza a bootsorrend elejére (jó eséllyel az SSD volt az első helyen) és érd el, hogy induljon, mint régen. Ha ez megvan, akkor meg készíts W8 alól(ez fontos), annak lemezkezelőjéről (a partíciók látszódjanak rendesen, teljes ablakban) egy képet és azt linkeld be.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13827) ledger


ledger
tag

Sziasztok!
Van egy ASUS Eee pc nálam amin Win7 Enterprise opr. van
a gépnek a pontos típusára lennék kíváncsi de az alján egy árva betű sincs ,
Kérdésem az lenne hogy ki lehet e íratni anélkül hogy valami progit kéne telepíteni rá (pl,Everest,aida), szóval saját rendszerét használva pl parancssorba valami parancsnév vagy valami hasonló.Ötleteket előre is köszönöm!

(#13828) Laonyr válasza Sub-ZeRo (#13815) üzenetére


Laonyr
csendes tag

Ehhez licensz kell, meg amúgy se nagyon bízok az ilyen programokba. Azért kösz.

(#13829) Fire/SOUL/CD válasza ledger (#13827) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

start -> msinfo32 a megjelenő infók közt szerepelhet.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13830) csigi válasza polonic (#13820) üzenetére


csigi
addikt

Pardn, erre nem gondoltam. Este otthon kipróbálom majd...
Köszönöm a válaszokat! :R

nofene

(#13831) Sub-ZeRo válasza Laonyr (#13828) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mihez kell? Ott a képek úgy kell csinálni. Futtatás -> user control... majd ott hogy ne legyen több felhasználó, beírsz egy kódot majd oké, restart és kész. A képek miatt linkeltem az oldalt.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13832) Findzs válasza Findzs (#13811) üzenetére


Findzs
addikt

erre valaki ?

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#13833) Sub-ZeRo válasza Findzs (#13832) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ghost-old le a rendszer vinyódat és ha bibi van akkor csak gyorsan visszatöltöd. Ghost topikban többet tudsz majd megtudni. 1-nek nem rossz.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13835) sz.j


sz.j
nagyúr

"Kitiltották Németországból a Windowst és az Xboxot"

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#13836) TigerCat válasza desirehd (#13834) üzenetére


TigerCat
nagyúr

A minimális töltöttségi szint mennyire van állítva az energiakezelésnél? Nem lehet, hogy túl magas? OEM gyártók előszeretettel nyúlnak hozzá saját alkalmazásaikkal. Én itt nézném meg először mik vannak beállítva.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#13837) pzstm válasza sz.j (#13835) üzenetére


pzstm
titán

szánalmas....no comment. :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13838) Sub-ZeRo válasza pzstm (#13837) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az nem szánalmas hogy a motorola szabványát lopta/lopja az ms?

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13839) pzstm válasza Sub-ZeRo (#13838) üzenetére


pzstm
titán

arra gondolok hogy ezzel csak a szürkeimport fog ott is megnőni....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13840) Fire/SOUL/CD válasza pzstm (#13839) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Pont ezt akartam írni, hogy mennyi warez cucc (SW/HW) fog most befigyelni a németeknél. Szerintem már megindultak a W7-el/xbox-al tömött kamionok Kelet-Európából. :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13841) geprombolo válasza Sub-ZeRo (#13838) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem. Röhej! Fizessen pár milliárd dolcsit oszt' jónapot, minek túlkomplikálni a dolgot? Mellékesen mindenki lopja mindenki szabványát, mindenki mindenkit perel, sokszor oda-vissza. Ha a keresőbe beírsz két céget és a per szót, biztos találsz valamit. Röhej az egész, kellene már találni valami értelmes megoldást a licenszekre.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#13842) Lacces


Lacces
őstag

Sziasztok!

Ha win7 64bit és Microsoft Security Essential mellé felteszem a ZoneAlarm Tűzfalat az okoz valami galibát?
Érdemes feltenni?

(#13843) Sub-ZeRo válasza Lacces (#13842) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha a gyári tűzfal be van kapcsolva akkor nem kell. Ha meg router is van, akkor még úgysem kell.

(#13839) pzstm:Így is úgyis van, volt, lesz. Szóval nem hiszem hogy ha nem lett volna ez, akkor számottevően nőtt volna az eladás. Főleg x360 miatt, mert ugye már az "kikopó" félben van.

(#13841) geprombolo: Szerintem ez is tervbe van véve, ki mikor van rászorulva a nagy pénzre és annak ítélik meg. (irónia off)

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13844) Lacces válasza Sub-ZeRo (#13843) üzenetére


Lacces
őstag

Jaj de jó, hogy te válaszoltál Sub-zero.
1 hónapja vagy több hónapja, kérdeztem, hogy melyik mappák tartalmát lehet törölni Windows alatt (amik szemetek stb.)
Akkor kaptam tőled ezt a listát:
\Windows\temp
\Windows\SoftwareDistribution\Downloads
\Users\<felhasználóneved>\AppData\Local\Temp\
\Users\felhasználónév\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Recent\AutomaticDestinations
\Users\felhasználónév\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files
\Windows\Panther

Na most itt valamelyiket nem szabad. Azért nem, mert felraktam a World of Tanks játékot, és amikor töröltem a mappák tartalmát, már nem akart elindulni a játék. (más kérdés, hogy utána töröltem is, mert tanulni kell és nem játszani :D)
Szerinted melyik mappa lehetett a ludas? :)

Nem számon kérni akarlak vagy bármi is, isten ments, vagy kioktatni, csak hogy melyiket nem szabad törölni, vagy legyek körültekintőbb :) :R

(#13845) Sub-ZeRo válasza Lacces (#13844) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerintem ez lesz a ludas.
\Users\<felhasználóneved>\AppData\Local\Temp\
Nem tudom pontosan, hogy ez, de szerintem a játék rakott ide temp fájlokat és mivel törölted nem indult el.
De ez a játék hibája, hogy így van megírva. Én mindegyiket tudtam törölni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13846) Lacces válasza Sub-ZeRo (#13845) üzenetére


Lacces
őstag

Köszönöm szépen! :) :R

(#13847) csigi válasza csigi (#13814) üzenetére


csigi
addikt

No, okulás képpen beírom a megoldást.
A második gépen is előjött a probléma, de már résem voltam! Ahogy mondták itt valóban feltelepített egy új felhasználót egy progi. Mégpedig a windows7 firewall control legújabb verziója.
Biztos van oka a dolognak, de én inkább kitöröltem az új felhasználót, csak ez miatt nincs kedvem belépni a saját gépembe...
A megoldás, amit ajánlottatok pedig tökéletesen működik.
Köszi mégegyszer! :R

nofene

(#13848) Tamás88 válasza sz.j (#13835) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog (1)

Hiába tiltják ki, úgyis megveszik, majd az Ebay forgalma is megnő (meg a Kalózhajó oldala is).

(#13849) sz.j válasza Tamás88 (#13848) üzenetére


sz.j
nagyúr

Már bocsi, de miért írod ezt nekem? :D
Mert én csak belinkeltem a hírt ....

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#13850) hispan


hispan
csendes tag

Sziasztok, RAM-al kapcsolatos a kérdés, de a gondot szerintem a win7 okozza, így itt próbálkozok először.

A probléma egyszerű: indulás után a win7 szerint minden szabad memória készenlétivé válik. (képet mellékeltem) Ettől a gép iszonyatosan belassul, mert elvileg nincs szabad memóriája... Ha felszabadul később (programbezárásból adódóan) memória, az is pár másodperc múlva már készenlétiként lefoglalásra kerül... Ez akkor is igaz, ha egyáltalán semmi sem fut (vagyis indulás után is 1-2 perccel több gigányi szabad memória készenlétivé válik, pedig hozzá sem érek a géphez).

Amikkel eddig próbálkoztam:
- programok letörlése (már gyakorlatilag üres a gép)
- automatikus indulások kikapcsolása (programokat és szolgáltatásokat egyaránt lelőttem, de mégis mindig elfogy a memória)
- víruskeresés (ESET és AVG sem talált semmit, a gép tiszta)

Tapasztalt már bárki hasonlót? Teljesen értetlenül állok a dolog előtt, sosem fogyott még el ezelőtt a memória, és sosem volt ilyen lassú a gép.

* Ez négy hercegséget, hat grófságot, két őrgrófságot és öt seigneurie-t (elvben közvetlenül a birodalomtól függő uradalmat) jelentett. ** Huizinga, holland történész.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.