Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12151) zack válasza Fire/SOUL/CD (#12150) üzenetére


zack
nagyúr

Semmi ilyesmi nem lett cserélve.
A lejátszóba levő MicroSD-t ha átalakítóba rakom, simán feldobja bármelyik portban...

Nem tudom mi történhetett. :F Az még egy megoldás lehetne, ha a stabil hónapokkal ezelőtti Win mentésemet visszadobnám. De ez jelenleg kivitelezhetetlen, mert túl sok mindent kellene lementenem hozzá.
Vagy esetleg másik gépen kipróbálni. De ez sem egyszerű annyira. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12152) redhunter


redhunter
senior tag

Tud valaki segiteni abban hogy mitől változott meg a feladatkezelőm kinézete? Igy az éppen futó folyamatokat sem látom és gyakorlatilag semmit nem tudok innen kikapcsolni vagy megnézni.

PSN - RedFoxHun

(#12153) Fire/SOUL/CD válasza zack (#12151) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hát akkor az nyilvánvaló, hogy kütyüvel kapcsolatban változott meg valami és tényleg csak azt lehet tenni, amit írsz vagy esetleg annyit(ha maga MSD kártya tartalma látszik az intézőben), hogy az eszközkezelőben megnézed mi jelenik meg 8ha megjelenik) az eszköz csatlakoztatásakor és azokat törlöd, gép restart és eszköz újra csatlakoztat. Sajnos így sok esetben sem oldódik meg a gond, sőt inkább csak rosszabb lesz...

redhunter
Így látatlanba arra tudok gondolni, hogy a feladatkezelő jobb felső sarka környékén (kb a fülekkel egy vonalban) látszik 2 nyilacska. Ha így van akkor használd a balra mutatót.
Ha meg esetleg teljesen hiányzik a menü, meg a fülek is, akkor kattints duplán a feladatkezelő ablaka és az épp látható lista (vagy akármi) közötti üres területre.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#12154) zack válasza Fire/SOUL/CD (#12153) üzenetére


zack
nagyúr

Az a gond, hogy az SD tartalmát nem a lejátszón kresztül látom. Ha ezen keresztül látnám, akkor valószínűleg látná a kütyüt is a gép rendesen.
Azzal meg nem vagyok kint a vízből ha egy MicroSD adapterbe tett MicroSD-t uninstallálok.
Átmegyek Anyámékhoz, kipróbálom ott...1-2 óra múlva írok volt e fejlemény. Ha ott jó lesz, még este visszarakom a mentésemet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12155) redhunter válasza Fire/SOUL/CD (#12153) üzenetére


redhunter
senior tag

Az a baj hogy az a fül sincs meg.Tudom mire gondolsz.

PSN - RedFoxHun

(#12156) Fire/SOUL/CD válasza redhunter (#12155) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

És a duplaklikk, amit írtam? (Amikor nem látszik semmi, se menü, se fülek)
Erre gondolok, itt pirossal jelöltem azt a területet, amelyen bárhol duplán kattintasz az egérrel, akkor visszaáll az eredeti feladatkezelő kinézet...
(Ha meg nem így néz ki a feladatkezelőd, akkor dobj egy képet róla)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#12157) redhunter válasza Fire/SOUL/CD (#12156) üzenetére


redhunter
senior tag

O.M.G.Ez volt a hiba örök hla és köszönet.

PSN - RedFoxHun

(#12158) NEMO1968 válasza zack (#12151) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Lehet hogy meghalt az mp3 lejátszód :(( .

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#12159) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Lenne egy olyan gond hogy ismerősöm szólt hogy valami nem okés az 1 hónapos Toshiba laptopjával. Elmentem hozzá és az fogadott hogy nemtudta elindítani mert bootnál bejött egy olyan képernyő amin a következő dolgok vannak. ( fekete képernyő ) tehát még win betöltés elött

This product is covered by one or more of the following patents: US5, 307,459, US5,434,872, US5,732,094, meg még ebből 3 ilyen számsor.

Alatta ezt írta hogy

Realtek PCIe FE Family Controller Series v1.24 ( 10/07/10 )
PXE-E61: Media test failure, check cable

PXE-MOF: Exiting PXE ROM

Reboot and Select proper Boot Device
or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key.

hiába nyomtam le billt ugyanez a képernyő jött be mindig, ugyanezzel a szöveggel. Gép kikapcs csökkentett módba be a gép, így bejött a win. Menüből resiztem, és utána rendesen betöltődött a windows. Megnéztem kék halálra nincs bejegyzés.

Eseménynaplóba annyi van hogy

Hiba időpont... Forrásnál pedig Sevice control manager 7001 eseményazonosító ebből vagy 10-15db.

Illetve DistributedCOM 10005 eseményazonosítóval is van legalább 5-10 hiba az eseménynaplóba.

Mire tippeltek mi lehet a gond a win7-el? Az a OS van rajta ami járt a laptophoz, Home Premium.

köszönöm előre is. :R

iPhone 13 Pro Max

(#12160) zack válasza NEMO1968 (#12158) üzenetére


zack
nagyúr

Most már nem lehet...Biztos. :(((
Anyámék gépe se látja. Innentől kezdve a Win7 gond kizárva. Ráadásul náluk XP 32bit van.
Teljesen nem halt meg, mert MicroSD-re tudok másolni átalakítóval, de azért elég nagy pleff...Talán 2x volt eddig gépre dugva. Nem tartott sokáig. :(

Fire/SOUL/CD:

Azért köszönöm a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12161) aakosch


aakosch
tag

Üdv!

Kérdésem a következő:

Amikor kilistázza a csatlakoztatható wifi hálózatokat a jobb alsó sarokban a kis ikonra kattintva, nincs ott, hogy "Automatikus csatlakozás", így minden gépindításkor kézzel kell csatlakozni. Erre valami megoldás?

(#12162) PH 5.5 válasza jozsi252 (#12159) üzenetére


PH 5.5
aktív tag

Hdd hibának tűnik. Nem esett le a noti? Érdemes volna megnézni hdsentinel-lel.
Bios nem lett elkutyulva?

[ Szerkesztve ]

- Where are you from? - Budapest. - Bucharest? - No, Budapest, Chain Bridge, Gulash... - Ah, Viktor Orban! - No-no, Bucharest

(#12163) Sub-ZeRo válasza PH 5.5 (#12162) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

HDD mikor a lan kártyára írja a hibát? Érdekes lenne.
Én inkább a bisoban tiltanám le a lant majd úgy próbálnám meg. Utána visszakapcsolni és ha nem megy úgy sem, akkor a lan megadta magát.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#12164) jozsi252 válasza Sub-ZeRo (#12163) üzenetére


jozsi252
veterán

Először csökkentett módban sikerült elindítanom, aztán onnan rendes restart menüből és azóta hibátlan.

iPhone 13 Pro Max

(#12165) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

2db különböző felbontású monitorom van. Hogy tudom megoldani a következőket:

- A két monitoron két különböző háttérkép legyen
- Ha a fenti nem lehetséges, akkor legalább a háttérkép méretét külön tudjam igazítani a két monitoron.
Jelenleg vagy a nagyobbik monitoron a a kép körül van egy fekete sáv körbe az eltérő felbontás miatt. Egyedül a középre állítás jelent félmegoldást, mivel így a kisebbik monitoron túlságosan belenagyít a képbe.
Leginkább a két különböző kép lenne jó...

Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12166) PH 5.5 válasza Sub-ZeRo (#12163) üzenetére


PH 5.5
aktív tag

Mivel hdd-ről nem tudott boot-olni, hálózatról próbált, de ennek gondolom nem voltak adottak a feltételei. Ha le lenne tiltva a bios-ban a lan boot, akkor kihagyná ezt a lépést.

- Where are you from? - Budapest. - Bucharest? - No, Budapest, Chain Bridge, Gulash... - Ah, Viktor Orban! - No-no, Bucharest

(#12167) eketomy válasza aakosch (#12161) üzenetére


eketomy
senior tag

Próbálj meg egy új drivert, persze előbb töröld le a már fent lévőt!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#12168) TigerCat válasza Bici (#12165) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Képszerkesztővel készíts egy akkora layert, amekkora a két kijelző befoglaló felbontása. Erre helyezd el a két képet, az egyedi felbontásoknak megfelelően. A monitorok pozíciója sem mindegy, legjobb ha mindkettő alulra van igazítva a monitorfelbontás menüben. Ha a kész képet beállítod, jónak kell lennie. Én így csinálom a dual háttérképeket, minden külső alkalmazás nélkül. Ha a másodlagos kijelző balra van, akkor inverzben kell elrendezni a képeket. ha nem megy, szólj és segítek.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#12169) ezsolti


ezsolti
tag

Sziasztok!

Win 7, hibernálásból ébred a gép, az a felület fogad ahol ki kell választani a felhasználót.
Ezt az utóbbi lépést nem lehet valahogy kihagyni a folyamatból. Kikapcsolható ez a felület?
Egy HP Microserver-ről van szó amit Wake on Lan-nal ébresztek külső hálózatról. Mivel nem vagyok ott így nem tudok billlentyűzeten entert nyomni vagy kurzorral kiválasztani az egyetlen felhasználót. Azt akarom elérni, hogy hibernálásból ébresztve az asztalig közbeavatkozás nélkül jusson el, hogy azután teamviewer-rel vagy logme in-nel tudjak garázdálkodni a gépen! Sajnos egyik sem alkalmas az asztal megjelenése előtt műveletek végrehajtására.

(#12170) Fire/SOUL/CD válasza ezsolti (#12169) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Start és elkezded begépelni, hogy a be- és kikapcsoló gomb működésének módosítása és enter a megjelenő ablakban katt a a jelenleg el nem érhető beállítások módosítása lehetőségen, majd nem szükséges a jelszó kiválaszt és módosítások mentése gombon katt.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#12171) aakosch válasza eketomy (#12167) üzenetére


aakosch
tag

Letöröltem és letöltöttem egy elméletileg eredeti drivert, ami egy .zip file és kicsomagolás után ezeket találtam benne:

Ezekkel mit lehet kezdeni?

[ Szerkesztve ]

(#12172) ezsolti válasza Fire/SOUL/CD (#12170) üzenetére


ezsolti
tag

Köszönöm a választ! Jelszót eddig sem kért, csak a felhasználót kellett kiválasztani! Ha beállítom az általad javasolt "nem szükséges a jelszó" opciót akkor ez a kiválasztó felület eltűnik?

(#12173) Fire/SOUL/CD válasza aakosch (#12171) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Ezekkel mit lehet kezdeni?"
Hát feltelepíted. Eszközkezelőt elindítod, megkeresed a wifi adaptert a hálózati kártyák csoportban(ami ezek szerint Atheros lesz), ráállsz és jobb egér/illesztőprogram frissítése/illesztőprogramok keresése a számítógépen és ott betallózod azt a mappát, ahova kitömörítetted ezt a driver-t. Ha valóban az eszközhöz való, akkor fel fogja telepíteni és remélhetőleg eltűnik a korábbi hibajelenség.

ezsolti
Igen, el fog tűnni, nem jelenik meg az a felület, ami a WIN gomb +L-re előjön. Azért fura, hogy a ne kérjen jelszót kell használni, mert igazából az automatikus zárolás az, ami a gép ébredésekor megjelenik, de így ki lehet kapcsolni, az a lényeg. (Ez az automatikus zárolás jelszó nélkül is megjelenik, alapbeállítás a W7-ben)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#12174) Bici válasza TigerCat (#12168) üzenetére


Bici
félisten

Tehát nincs a Windows-ban ilyen funkció? :Y
A nagy kép jó ötletnek tűnik, nem jelent gondot.
Köszi a tippet! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12175) aakosch válasza Fire/SOUL/CD (#12173) üzenetére


aakosch
tag

Azt írja, hogy már telepítve van a legjobb driver. Megfelelően töröltem le a drivert, ha revo uninstallert használtam?

(#12176) Visormail válasza Bici (#12165) üzenetére


Visormail
addikt

A windowsban nincs ilyen funkció.
Actual Multiple Monitors az ingyenes is tudja, miután beállítottad a 2. monitorra az eltérő hátteret utána már nem kell futnia.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#12177) Fire/SOUL/CD válasza aakosch (#12175) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem kell uninstalláni a korábbi Atheros drivert, kivéve, ha nem csak driver lett telepítve hanem pl Atheros Utility is hozzá. Ha azt írja, hogy a jelenlegi legjobb driver van fent, akkor "rá kell kényszeríteni", hogy az általad letöltötted használja, azt meg úgy érheted el, hogy amikor eljutsz odáig(mint korábban), hogy betallóznád, akkor az alatta levő lehetőséget választod, azaz a választás a szg-n található illesztőprogram listából, majd saját lemez és direktbe adod meg ezt a driver-t.
Ebben a módszerben annyi a "veszély", hogy ha ráerőltetsz egy olyan driver-t, amiről kiderülne esetleg, hogy nem az adott Atheros kártyával kompatibilis, akkor nem lesz jó.

Mielőtt a fent leírt módszert alkalmaznád, előtte indíts egy Windows Update-et, keress frissítéseket és ha lesz újabb, W7-el kompatibilis Atheros driver, akkor azt a nem kötelező frissítések közt meg fogod találni. Na azt telepítsd fel elsőre (a többi, megjelenő kötelező és nem kötelező frissítést nem kell felraknod, csak az Atheros legyen bepipálva)
Pl épp most telepítettem egy lapost, amin Atheros Wifi van, és ott is a legújabb driver: [link]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#12178) ezsolti válasza Fire/SOUL/CD (#12173) üzenetére


ezsolti
tag

Köszönöm még egyszer! :R

(#12179) Haart


Haart
addikt

Hi
Szeretnék készíteni egy virtuális windowst a gépre, 8 giga ram van benne és mivel a céges rendszer 32 bites ezért szeretném külön futtatni egy 64 bites win7 alatt. Hogyan tudom megoldani, értem ez alatt azt hogy milyen virtualizációs programot kéne használnom. A microsoft féle virtual pc nem támogatja az usb-ről bootolást. Valami olyan kéne ami annál jobb.
Válaszokat előre is köszönöm.

(#12180) aakosch válasza Fire/SOUL/CD (#12177) üzenetére


aakosch
tag

Megcsináltam először az ms updatet, nem javította a hibát. Aztán telepítettem kézzel de az sem csinált semmit. Kezdek valami nagyon banális hülyeségre gyanakodni... Esetleg valami más ötlet? Végső esetben újrahúzom a wint, az általában megoldja a problémákat. :))

(#12181) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Program hurcibálásakori automatikus teljes képernyőre rakás egér elengedése után levő nagyon zavaró ficsőr kikapcsolható?

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12182) Fire/SOUL/CD válasza aakosch (#12180) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Várjunk egy kicsit... Szóval semmi gondod nincs a kapcsolattal ha már csatlakoztál(nem szakad a kapcsolat, nem lassú stb), pusztán csak és kizárólag az a "gond", hogy nem automatikusan csatlakozik a hálózathoz a W7 indulásakor?

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#12183) aakosch válasza Fire/SOUL/CD (#12182) üzenetére


aakosch
tag

Pontosan. Csak elég idegesítő, főleg hogy ezer éve magától csatlakozik. (A megszokás...)

(#12184) ro_bert17 válasza Haart (#12179) üzenetére


ro_bert17
őstag

Virtual pc-hez készítesz egy .iso-t a telepítőmédiáról, és azt be tudod csatolni.

(#12185) Haart válasza ro_bert17 (#12184) üzenetére


Haart
addikt

Az lenne a lényeg hogy a virtual pc-n belül tudjak usb-ről bootolni. Ugyanis jelenleg csak és kizárólag optikai meghajtóról tud. Azt nézem hogy a microsoft féle virtual pc nem támogatja az usb-ről való bootolást. Kérdés hogy másik progi esetleg tudja-e vagy ez alapvetően lehetetlen.

(#12186) Fire/SOUL/CD válasza aakosch (#12183) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ja, az más... :DDD Szóval bontsd a kapcsolatod, listázd ki a kapcsolatokat, 1x kattints az adott wifi hálózat nevén(így nem kapcsolódsz, csak "lenyílik), pipáld be az automatikus csatlakozás lehetőséget, majd katt a csatlakozás gombon. ha vannak hitelesítő adatok, akkor megjelenik egy ablak, ahol azokat be kell állítani. Ha nem jelenne meg, akkor ismét bontsd a kapcsolatot, listázd a wifi hálózatokat, jobb eégr az adott wifi hálózaton és tulajdonságok. Na ott már megadhatod a hitelesítő adatokat. Gép restart és be kell, hogy kapcsolódjon automatikusan.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#12187) aakosch válasza Fire/SOUL/CD (#12186) üzenetére


aakosch
tag

Úgy látom még mindig nem értjük egymást: :D
Épp az a bajom, hogy nincs ott a kis kipipálni való dolog.
itt látszik

(#12188) olivera88


olivera88
veterán

Nem tudom mi lelte a Windows-t de tegnap óta elfelejti melyik ikonnak kell lenni a tálcán és melyiknek az értesítések közt. Eddig semmi baj se volt vele. Tegnap felraktam a Refog keyloggert ami kérte h indítsam újra a gépet, azóta ilyen. Hiába állítottam vissza, ma reggelre megint nem jó.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#12189) TigerCat válasza aakosch (#12187) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Itt kellene megnézned:
Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Hálózati és megosztási központ
Vezetéknélküli hálózatok, tulajdonságok, automatikus csatlakozás.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#12190) Visormail válasza Haart (#12185) üzenetére


Visormail
addikt

A Plop Boot Manager-el szokták megoldani van benne egy iso arról bootolsz és telepíted a virtuális gép vinyójára, utána már onnan indul a bootmenü amit létrehoz és abban választhatsz usb-t is.
Virtualbox-al, vmware player-el és workstation-el is működik, a virtualpc-nél nem tudom próbáld ki.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#12191) Fire/SOUL/CD válasza aakosch (#12187) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor bekerült a vezeték nélküli hálózatokhoz. Kapcsolatot bontod, Start és beír vezeték nélküli hálózatok kezelése, a megjelenő ablakban törlöd a hálózatot a listából. Utána már meg kellene jelennie az automatikus csatlakozásnak.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#12192) aakosch


aakosch
tag

Na végre jó. :DD Köszi szépen a segítséget mindkettőtöknek!

(#12193) ro_bert17 válasza Haart (#12185) üzenetére


ro_bert17
őstag

De a DVD meghajtó esetén három lehetőséged van:
-nincs
-iso lemezkép
-fizikai meghajtó
Tehát ha usb meghajtón van a bootolható iso, akkor betallózod, és arról bootol.
Vagy Nálad nem így van?

(#12194) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hogyan lehet beállítani, h a tálcán lévő progik kis ablakban jelenjenek meg, ha rájuk húzom az egeret, de csak listát tesz ki ablakot nem. :F
A mozilla a saját gépemen betekintő kis ablakokat nyit, itt a cégesen meg csak egy listát ír ki a megnyitott ablakokról.

(#12195) Fire/SOUL/CD válasza SzalaiG (#12194) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Legegyszerűbben úgy orvosolható a dolog (normál esetben), ha lefuttatod a Windows élményindex-et. Az majd optimálisan beállítja a megjelenítést(többek közt) és az "helyre rakja" a dolgot és máris lesz betekintő ablak is.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#12196) chungee


chungee
addikt

Hellósztok!

Azt írja, hogy nem fut, de közbe mégis van hang. De zavar a piros X :(((

[link]

(#12197) Fire/SOUL/CD válasza chungee (#12196) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha zavar, akkor telepítsd fel a hangkártyához adott driver-t vagy rejtsd el(pontosabban tiltsd le) azt az ikont.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#12198) Haart válasza ro_bert17 (#12193) üzenetére


Haart
addikt

Közben kiderült nem azzal lesz a baj, pxe-ről bootolok és elszáll valami üzenettel telepítésnél.

(#12199) Deck


Deck
titán

Van egy olyan problémám, hogy miután felrakok minden frissítést azután újraindítás után fekete képernyő. Már 3or újratelepítettem és csak azután lesz. 3gépből csak 1en van ilyen problémám. Természetesen mind a 3 Windows 7 jogtiszta rendszer, nem illegális. Kérem aki tud segítsen! Köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#12200) SzalaiG válasza Fire/SOUL/CD (#12195) üzenetére


SzalaiG
addikt

Az élményindex nem indítható, mert új hardvert észlelt, de az eszközkezelőben nincs semmi. A lenovo oldaláról a system updatert futtattam.
Mi lehet a gond?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.