Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13451) Fire/SOUL/CD válasza Csabee. (#13450) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A jövőben használj megfelelő backup/restore alkalmazást, aztán gond esetén max 10 perc egy belakott/vírusmentes/stabil rendszert visszaállítani. ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13452) sz.j válasza Sub-ZeRo (#13447) üzenetére


sz.j
nagyúr

"...Mert én max 2 óra alatt úgy összerakom a rendszert hogy atom biztos."

Ha "szűz" win telepítéséről van szó, az összes progival, frissítéssel együtt, akkor kíváncsi lennék, hogy ezt hogy csinálod ...

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#13453) sz.j válasza Fire/SOUL/CD (#13451) üzenetére


sz.j
nagyúr

Nálam a restore (géptől függően) ~12-15 perc között szokott lenni, ami azért sokkal barátibb mint az egy-két napig tartó "szűz" újratelepítés.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#13454) Csabee. válasza Fire/SOUL/CD (#13451) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jobban bízok abban ha manuálisan mentem le a dolgaimat! :)

Üdv: Csabee.

(#13455) Fire/SOUL/CD válasza Csabee. (#13454) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Öreg hiba, de Te tudod. ;]

sz.j
Adatmennyiségtől (is) függ a dolog, hogy mennyi cucc van a rendszerpartíción. Mondjuk az általam használt progi (nem klasszikus backup/restore) az 10 sec alatt állít vissza mindent. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13456) Csabee. válasza Fire/SOUL/CD (#13455) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerintem nem hiba, :) amennyit én újratelepítem a rendszert, annyi idő bőven belefér. Nem feltétlen bízok programokban amikor személyes dolgaimról van szó.

Üdv: Csabee.

(#13457) vlevi válasza Csabee. (#13448) üzenetére


vlevi
nagyúr

"az adat visszaállítás az már húzósabb szokott lenni"
Az a két nap.
Mert én nem csak azt értem újratelepítésen, míg először megjelenik a desktop, mert az tényleg 1 óra. Hanem azt az időt, amíg ugyanúgy tudom használni a gépet, mint a formatcé előtt. Egy rakat program feltelepítése, konfigurálása is beleszámít.
Arról nem beszélve, hogy frissítések miat vagy 10x újraindul a gép, mire friss állapotba kerül. Aztán felrakod az office-t, és megint 30-40 frisstés...

"A jövőben használj megfelelő backup/restore alkalmazást"
Természetesen van. És ha arról van szó, hogy egyszercsak a vinyó elkezd csúnya hangokat kiadni, akkor azt veszem elő, és a gép szétszedésével, vinyó kicseréléssel együtt fél óra alatt újra van windowsom. De itt a 0-ról újratelepítésről volt szó, nem a mentésről.
Vírusra viszont ez nem jó, mert azzal a backuppal visszarakom a vírust is :)
Mondjuk, az meggondolandó, hogy időnként elrakni egy system image-t (már, ha van elég hely a külső vinyón), és ilyen esetben, akkor abból visszaállítani a rendszert, és már csak egy kevés adatot kell újra előszedni egy frissebb mentésből.
Másik, amire nem jó a backup, ha 32-ről 64 bitre szeretném cserélni a rendszert.

[ Szerkesztve ]

(#13458) ruskop válasza ruskop (#13409) üzenetére


ruskop
senior tag

Ki mit tud erről a bonjour nevezetű valamiről? Mint kiderült ez kevert nálam be az internet terén. Töröltem és simán van internetem. Ez valami Apple fejlesztés.

(#13459) priti


priti
addikt

helo
a win7-ben a kis méretű ablak oldalra húzásakor (hogy ne látszódjon a fele) az automatikus teljes képernyőre történő átméretezést hol lehet kikapcsolni?

Hardverlesen

(#13460) leroyclub


leroyclub
senior tag

Hali!

Remélem tudtok segíteni. A problémám a következő. Van egy notebookom ami film lejátszás közben akadozik. Sima DivX-et játszok le nem HD-t de még is egy kicsit akad (minden lejátszót próbáltam). Alig észrevehető de én látom. Régebben simán vitt mindent. Mióta iTunes fent van azóta veszem észre. Lehet hogy nem az okozza, csak ugy gondolom. Szerintem tul sok process fut a háttérben, ami leterheli a procit. Van valami program ami megöli ezeket a film lejátszás idejére? iTunest nem szeretném törölni mert naponta szükségem van rá...

(#13461) Fire/SOUL/CD válasza priti (#13459) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Vezérlőpult\Könnyű kezelés\Kezeléstechnikai központ\A feladatokra való koncentrálás megkönnyítése és ezt bepipálod.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13462) Mercutio_ válasza Sub-ZeRo (#13447) üzenetére


Mercutio_
félisten

Olvasd el amit vlevi leírt, annyival egészíteném ki, hogy nyilván HW-csere (alaplap) miatt nem megy az a megoldás, hogy egy belőtt friss rendszer mentését visszatöltöm a C-re, mivel a jelenlegi is gyakorlatilag az volt (3 hónapos rendszer, és nem szoktam össze-vissza telepíteni/törölni) és mégis megfektette a HW-csere.

Mindez történt úgy, hogy azonos csipszet, azonos gyártó, szinte azonos alaplap (mATX-ről mITX-es verzióra cserélve)

Arra gondoltam, hogy eszközkezelőből kigyomlálom a s-ata, HID, USB eszközöket hátha újraindítás után újra bekéri és akkor már az új laphoz adott all-in-one driverből megetetem vele ezeket. Ami viszont gond, hogy az ATI Catalyst logós telepítő ami felrakná ezeket hibával leáll (nem tudta futtatni a komponensek érzékelését végző alkalmazását) :O

Kérdés: Van egy K10STAT-ra vonatkozó "házirendem" (minden boot után automatikusan elindul a megadott értékekkel) ezt ki tudom valahogy kapcsolni?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13463) priti válasza Fire/SOUL/CD (#13461) üzenetére


priti
addikt

köfi :R

Hardverlesen

(#13464) Burki


Burki
aktív tag

Sziasztok!

Nem találtam megfelelőbb topikot, úgyhogy ide írom a problémám, remélem valaki tud segíteni.

Adott egy Lenovo Ideapad Y570 laptop, és egy Logitech Performance Mouse MX. A probléma a következő: ha az egérmutató a képernyő jobb oldalán helyezkedik el, a szélétől kb 5 centire, akkor nem tudok görgetni az egérrel. Először arra gyanakodtam, hogy valamilyen beállítás miatt csak az ablakok gördítősávjaitól X centire görget, de azóta rájöttem,hogy nincs köze hozzá, csak ebben a "vakfoltban" nem csinál semmit. Eddig úgy volt beállítva az egerem,hogy az aktív ablakot tudom görgetni, legyen bárhol az egérmutató.
Csak a touchpad gyári szoftvere, és a logitech egérhez tartozó setpoint van fennt, más szoftver/driver (elméletileg) nem piszkálja az egeret.

Van valakinek ötlete,hogy mitől lehet ez,és hogyan lehetne megszüntetni? Nem tudok rendesen dolgozni, mert folyamatosan azt kell néznem,hogy hol van az egerem, ha görgetni akarok. :S

Word, FF, Totalcommander,de még az alap windowsos mappakezelőben is ezt csinálja.

Előre is köszi a segítséget!!!

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#13465) Mercutio_ válasza Mercutio_ (#13462) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kieg.: Az ati catalyst-os rész csökkentett módban történt.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13466) Fire/SOUL/CD válasza Burki (#13464) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Szinte biztos, hogy a Touchpad(Synaptics gondolom) és mouse driver akad össze. próbáld meg konfigurálni avagy eltávolítani a touchpad drivert(ha nem használod a szolgáltatásait).
Ha nem szeretnéd uninstallálni, akkor a lapos BIOS-ában is tiltható a Touchpad, általában Integrated pointing Device néven szerepel.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13467) Burki válasza Fire/SOUL/CD (#13466) üzenetére


Burki
aktív tag

Ennél egyszerűbb volt a megoldás. Ma is tanultam valamit... Soha ne hidd el a "Check for update" szolgáltatásnak,hogy tutira naprakész. -.- Frissebb driver, és frissebb setpoint is volt, amiben minden hiba javítva van. Ha nem próbáltam volna meg feltenni a Flow Scrollt, ami ugatott,hogy nem a legfrissebb setpointot használom, akkor rá sem jövök. :) Azért köszi a helpet.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#13468) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Erre esetleg valaki? (13385)

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#13469) Fire/SOUL/CD válasza vilmaboy (#13468) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

vagy a telepítendő progi bugos, vagy fel kell telepíteni ezt: x86 | x64

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13470) FrozenThrone


FrozenThrone
aktív tag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne hogy a Win 7 64bit azt írja hogy 4GB ramból csak 3 használható? Ez meg hogy lehet? Bios is 3GB ramot ír ki. Próbáltam felcserélni őket, minden féle kombinációba, de ugyan az a helyzet.

Asus P5B, 2x2GB egyforma Kingmax ram.

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#13471) Fire/SOUL/CD válasza FrozenThrone (#13470) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A Memory Remap Feature-t kell Enabled-re állítani a BIOS-ban, ha van ilyen opció.
Ha van, akkor (általában) az Advanced/Advanced Chipset Features/Northbridge Configuration menüben található.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13472) FrozenThrone válasza Fire/SOUL/CD (#13471) üzenetére


FrozenThrone
aktív tag

Köszönöm szépen, ez volt a gond :R

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#13473) Sub-ZeRo válasza sz.j (#13452) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

2 óra alatt összerakod, beállítod a rendszert (én biztos annyi sokmindent nem használok). Főleg úgy, hogy már van sp1-es iso és úgy nem sokat frissít. Bár én szervíz pakkot nem használok úgy több ez igaz. Főleg ha meghülyül akkor pedig még több ez igaz. De ez is olyan hogy ha nagy neted van gyorsan lejön az a 3-400 mega. Az hogy tekeri a vinyót és nem halad az egy másik dolog.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13474) sz.j válasza Sub-ZeRo (#13473) üzenetére


sz.j
nagyúr

Én még csak egyszer telepítettem a win7-et, akkor amikor megvettem, de mivel az aktiválással vártam addig amíg bizti tuti jónak nem volt nevezhető, ezért elég nyögvenyelősen ment a dolog. Így az összes progival, frissítésekkel együtt beletelt kb. 1,5-2 napba a komplett telepítés.
De ha ezután bármi gond lenne a win7-el (user error, vírus, stb), akkor kb. 15 percen belül visszaállíthatom a hibátlan oprendszert (komplett C partíciót).

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#13475) vilmaboy válasza sz.j (#13474) üzenetére


vilmaboy
őstag

azt hogy csinálod, hogy a komplett c-t visszaállítod? Ha jól tudom a win7 nem eszi meg, ha így akarják visszarakni... :F

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#13476) sz.j válasza vilmaboy (#13475) üzenetére


sz.j
nagyúr

Mindent a leírás szerint csinálok, és mivel a tartalék vinyóimon (is) többször kipróbáltam/alkalmaztam, bátran mondhatom, hogy hibátlanul működik a visszaállított Win7-es rendszer (komplett C).

A képek egy része a Windows7 mentése, ill. visszaállításakor készült (a többi XP alatt), ezeken is jól látható a folyamat. Figyelmedbe ajánlom a "Biztonsági mentés készítése, partíció mentés" 2-es pontjánál, valamint a"Helyreállítás Windows alól" 3-as pontjánál látható Windows7-es képeket.

Természetesen a backup/restore-t valamint klónozást más progikkal is meg lehet csinálni (bár nem mindegyikkel!) én mentés/visszaállításra és klónozásra már csak a Paragon Backup & Recovery Free 2012-öt és a Macrium Reflect Free progikat használom, amiket bátran merek mindenki figyelmébe ajánlani.

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#13477) canniball válasza canniball (#13381) üzenetére


canniball
nagyúr

Erre valaki?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#13478) sz.j válasza sz.j (#13476) üzenetére


sz.j
nagyúr

Pontatlan voltam .... :B
A "(komplett C)" alatt természetesen a C + 100MB-t (Rendszer számára fenntartott) kell érteni.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#13479) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Az mennyire normális, hogy folyamatosan változik a C(rendszer) szabad területe? Egy nap alatt esett vagy 5 gb-t, és ma is láthatóan fogy.Nagy nehezen felszabadítottam 7gb-t, ujraindítottam, és már csak 3,5 van. 49Gb van leválasztva a Win 7 64 bit-nek, egy 12gb foglaló játék van,a többi a rendszer, meg pár szoftver...
Szóval ez mitől lehet, és tudok valamit tenni ellene? Többet már nem szeretnék a winnek adni...

(#13480) kozicsd


kozicsd
tag

Sziasztok!

A problémám a következő lenne:

Tegnap észrevettem, hogy a gép bekapcsolás után nem sokkal, kb 10 perc múlva iszonyatosan belassul. Ilyenkor kénytelen vagyok újraindítani. Igen ám, de néha kiírja, hogy disk boot failure, viszont ismételt újraindításnál gond nélkül feláll a rendszer, megint megy egy kicsit, és utána megint lassú.
HD Sentinellel megnéztem a vinyó állapotát, ez igaz csak 16%. Lehet hogy emiatt kezd behalni? :S
Újratelepítés már megvolt, nem segített.

(#13481) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Hálózati mappát be lehet foglalni a rendszer egy másik mappájába?
pl:

d:/adatok a //media/adatok-ra mutat

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#13482) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

Adott egy netbook amire 32bit-es win7-et szeretnék telepíteni.Netbookról lévén szó csak usb-s megoldás jöhet szóba. Sajnos csak egy 1gb-s pendrive-om van illetve egy 10gb-s külső hdd-m.

Megoldható a telepítés a külső hdd-ről? :F

Üdv:Viktor

(#13483) g.gergo válasza Viktoár (#13482) üzenetére


g.gergo
senior tag

Természetesen, ő a te barátod.

(#13484) Viktoár válasza g.gergo (#13483) üzenetére


Viktoár
addikt

Ááá ez kell nekem,köszönöm szépen! :R

Üdv:Viktor

(#13485) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

egy fájlt akarok berakni, hogy Windows indításkor ez is induljon. Hova kell ahhoz tennem?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#13486) TigerCat válasza sz.j (#13478) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Detto Paragon párti vagyok, kb. 2,5 éve használom és nagyon klassz. Egyszer felteszek egy jól konfigolt rendszert és lementem, többet nem kell vacakolni vele. Sőt, kétféle mentésem van. 1: csak a rendszer minden külső program nélkül, 2: minden telepített alkalmazással, személyre szabva. A visszaállítás átlag 4-5 perc. Akkor igazán hasznos ez a funkció, amikor pl. megkér egy barátom, hogy telepítsem újra a rendszerét, mert lehalt. Rendben, megcsinálom neki és a rendszerét is lementem a fentiek szerint. Nem egyszer jöttek vissza, hogy megint baj van vele, mert a lánya és barátnői hazavágták a hétvégén, vagy hasonló. Ekkor csak betoltam neki a CD-t, pár perc alatt visszaállítottam, majd lefuttattam a frissítéseket a rendszerre és programokra. Átlag 20 perc alatt megvagyok mindezzel. Az adatok minden esetben a D-n vannak, így ez sem gond. A böngésző szinkronizál, ezért ezzel sem lehet probléma, más meg nem olyan fontos egy otthoni gépen, de persze ezekre is megvan a megoldás.
Szóval, véleményem szerint ezek a programok nagyon hasznosak, rengeteg időt takarítanak meg és érdemes használni valamelyiket. A Paragont azért szeretem, mert a kiírt recovery CD-ről boot-olva szektoronként tudom lementeni rendszert és nem a rendszerben futó alkalmazással. Ráadásul teljesen ingyenes otthoni használatra.
Mindezek mellett nem győzöm hangsúlyozni mindenkinek, hogy rendszeresen mentsen-mentsen-mentsen! Bármilyen külső vinyó, vagy egy online tárhely megteszi, csak alkalmanként (rendszeresen) szinkronizálja az adatokat. Jobb félni, mint megijedni...
:)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#13487) Sub-ZeRo válasza cellpeti (#13485) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Startmenü, startup mappát megnyitot és az exe parancsikont bemásolod.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13488) cellpeti válasza Sub-ZeRo (#13487) üzenetére


cellpeti
veterán

nincs ilyen mappa :(

Tigris, tigris, csóvafény...

(#13489) Laccoss válasza cellpeti (#13488) üzenetére


Laccoss
addikt

Indítópult?

(#13490) Sub-ZeRo válasza Laccoss (#13489) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszi, nem tudom hogy van magyar nyelvben.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13491) Dot


Dot
őstag

Hali!

Nemrég feltelepítettem egy régebbi gépre w7-et.
P4 2.4GHz, 1GB DDR1, Intel Extreme Graphics 2 int vga (865G chip), w7 prof 32bit
2 kérdésem lenne: a videokártyához nem találtam drivert, tudom elvileg nem is kell, de nem ismerte fel a windows, csak annyit ír, hogy szabványos VGA grafikus adapter. Ezen lehetne-e segíteni?
Másik, online tv nézéskor/illetve ennél a csatornánál, csak ez van nézve/ kockás a kép:

Illetve ez teljes képernyőnél, nagyításnál van! A gépemnél nincs ilyen, illetve nem ennyire nézhetetlen!! pedig itt a nagyítás is nagyobb!

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#13492) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Az mitol lehet, hogy a lenovo oldalarol leszedett windows hotfixre (KB958685) azt irja ki, hogy a frissites nem ervenyes a szamitogepre?

(#13493) Nobuo válasza Dot (#13491) üzenetére


Nobuo
tag

Ennek a konfignak hagyni kellett volna az xp-t alapból.

[ Szerkesztve ]

(#13494) Laccoss válasza Nobuo (#13493) üzenetére


Laccoss
addikt

Már miért? A videókártya az egyedüli gyenge láncszem.

(#13495) Sub-ZeRo válasza Laccoss (#13494) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát igen, xp jobb lenne alá. 1 mag, 1 giga ram a vga-hoz meg driver sincs 7 alá.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13496) Speeedfire válasza Laccoss (#13494) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Én sem raktam volna rá 7-est. :N

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#13497) Dot válasza Speeedfire (#13496) üzenetére


Dot
őstag

Nem lassabb mint az xp.

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#13498) #81556480


#81556480
törölt tag

Sziasztok!

Win7 újratelepítés után mindig napokig tölti a frissítéseket a gép, aztán ugye kikapcsolásnál telepít stb..

Eredeti win7 Professionalról van szó. A kérdés az lenne, mivel gondolom elég régi nem e lehet egyben letölteni ezeket a frissítéseket? Ha service packot telepítek az megoldja ezt a sok kb12341324334 akármi telepítgetését ?

(#13499) Sub-ZeRo válasza #81556480 (#13498) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát sokat megpsórolsz vele, de úgy is fog leszedni még ilyeneket.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13500) Fire/SOUL/CD válasza Dot (#13491) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha eddig esetleg nem próbáltad, akkor indítsd egy Windows Update-t, keress frissítést, majd nézz be a nem kötelező frissítések közé. Ha létezik a vga-hoz W7 alá driver, akkor ott lesz. Egy próbát megér.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.