Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44597) Yogi Bear


Yogi Bear
aktív tag

Sziasztok!

Elsősorban LG UF85xx készüléket UPC mediacarddal használó topik társaktól érdeklődnék.

Az UF85xx tv-kre kiadott 04.00.70-es fw frissítés nálam (és az LG szerviz szerint több más tulajdonosnál is) azt a hibát okozza, hogy több csatornát (SD és HD is) a kártya nem tud kikódolni, a képernyőn a "Kódolt" felirat látható. Ha kihúzom a kártyaolvasót a tv-ből, majd néhány másodperc elteltével visszadugom, akkor az adott csatorna bejön, de több más csatorna így sem, ez a megoldás mindig csak az éppen nézett csatornánál működik. A smart card (nem a modul) szoftververziója 1.1.0.

LG szerviz szerint a smart card szoftververziója a gond, ebből 1.2.0-sal működik, rajtam kivül 5 másik bejelentőnél a UPC cserélte a kártyát 1.2.0-ás verziójúra és azóta működik.

UPC szerelő kint volt nálam és utána is kérdezett, de azt mondta, hogy nekik csak egy féle kártyáik vannak, ezért és mivel ez a készülék nincs fent a mediacard által támogatott eszközök listáján (aka "white list", ami nem mellesleg kb. 2 évvel le van maradva), ezért csak a set top boxos megoldást tudta megoldani, de nekem ez nem jó, mert ennek a set top boxnak tragikusan rossz képe van, legalábbis a tv saját tunerén keresztül feldolgozott képhez képest.

Az lenne a kérésem, hogy aki ráfutott ugyanerre a hibára az írja már meg, hogy nála hogyan oldották meg, ha megoldották?

Jöhet privátban is.

(Ugyanezt betettem az LG LCD és LED TV-k topicba is)

Üdv YB

Tags: UF85; upc; media card

[ Szerkesztve ]

.: LG 22LD350 .:. LG 55LW659S .:. LG 55UH8507 .:. Onkyo TX-SR607 .:. Onkyo TX-NR676 .:. Magnat Motion 880 :.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.