Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36797) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Albérlet váltás miatt erősen nézegetem a UPC-t, mert messze jobb árai vannak, mint a T-nek... (másik lehetséges szolgáltató). Ami nem világos, hogy egész pontosan ez a "UPC WIFI opció" mit takar. Ha jól értem ezzel olyan modemet kapok ami egyben egy wifi-s router is? Érdemes kérni ezt? Van jelenleg is rendes wifi-s routerem, szóval költségmegtakarítást nem jelentene, és ha egy átlagos (8-10k-ba kerülő) router szintjét nem hozza, akkor úgyis kiiktatnám. Vagy ettől függetlenül érdemes ezt kérni, mert olyan mindegy hogy ezen megy át a net vagy sima modemen? :)
Hűségidő: nekem csak sima net lesz, se telefonra se TV-re nincs szükség. Jól látom, hogy ilyenkor nincs hűségszerződés, csak határozatlan? Legalábbis nem találtam külön árakat :F
Másrészt ha mégis van hűségszerződés (vagy mondjuk mégis lesz TV), akkor ha tegyük fel 1 éven belül más albérletbe költözök (város az esélyesen marad), akkor át lehet vinni a szerződést az új helyre?

Bónusz kérdés: UPC-nél a cím alapján történő szolgáltatás ajánlója mennyire megbízható? Mert T-nél tudom, hogy előfordul, hogy mondjuk az utca felében van pl. optikai net, de a másik felében nincs, ettől függetlenül felhozza az egész utcára házszámtól függetlenül...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.