Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29138) Treck válasza Intruder2k5 (#29121) üzenetére


Treck
aktív tag

Tudom, hogy nem az en tisztem megitelni, sot igazabol ezt a velemenyt leirni sem kellene, de mint forum latogato es koveto, kezd mar zavarni, amit itt te muvelsz... Mindenbe beleugatsz, osztod az eszt, es ocsarolod a UPC-t... Szakerto rangod van, amit nem tudom, hogy mire fel kaptal, mivel velemenyem szerint a "szakmahoz" sok kozod nincs, csak maximum a tapasztalataidat osztod meg masokkal. Biztosra veszem, hogy az itteniek kozul sokkal tobben vannak, akik szakmailag sokkal magasabb kvalitassal rendelkeznek, mint te, megis tagkent vagy lelkes ujonckent "toljak" a forumot, maximum nem jartatjak annyit a szajukat, mint te, hogy megkapjak ezt a rangot... Javaslom, hogy mond le a upc osszes szolgaltatasat, es hasznald a mindigtv-t nagy megelegedettseggel... Kezd mar nagyon irritalo lenni amiket irsz, illetve ahogy ocsarolod mindenert a upc-t....

Es mielott megkoveznel, semmi kozom a upc-hez, csak egyszeru elofizetojuk vagyok... Viszont ezer eve dolgozom az informatika kulonbozo teruletein, es van ralatasom mind az ugyfel igenyekre, mind pedig a szolgaltatoi oldalra, emiatt teljes mertekben egyett kell ertenem Zitronensaft bejegyzesevel... Es lam, megsincs szakertoi rangom, sot azt hiszem nem is kellene egy ilyen forumon, ahol nevetseges emberek kapnak szakertoi rangot...

http://google.treck.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.