Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24401) Tombi válasza Zitronensaft (#24398) üzenetére


Tombi
senior tag

gusztustalan de legalább hasznos :D
n agyon baba :DDD

(#24402) HofiZoli válasza Zitronensaft (#24394) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Érdekelne, hogy akkor mi történt volna ha te vagy itt...

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#24403) Gubek-Einste válasza Zitronensaft (#24398) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Fater régen mesélte, hogy anno a padláson az áram koax kábelen volt elvezetve.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#24404) Zitronensaft válasza Gubek-Einste (#24403) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Gyomaendrődön voltam olyan 3 szintes házban,ahol a padlásról szalagkábelen ment le a szobákba a jel,ahol 220-as konnektor volt a fali aljzat. Onnan rendes dugvillás csatin keresztül ,szintén szalagkábel segítségével a tv-kbe. És az ember roppant büszke volt magára...

[ Szerkesztve ]

(#24405) Zitronensaft válasza Zitronensaft (#24398) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Ja,és ez nem a sufniban van,vagy a disznóól mögött a kiskertben, ez kéremszépen a bejárati ajtó mellett az előszobában,szemmagasságban....

(#24406) kabelmania27 válasza Zitronensaft (#24398) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Szép:D
Régebben sláger volt a szalagkábeles módszer, több konnektor is volt MTV1 MTV2 Osztrák 1 Yugo 1:D

[ Szerkesztve ]

(#24407) Intruder2k5 válasza kabelmania27 (#24406) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem csak szalagkábelen kellett trükközni, nálunk koaxos tetőantennás időkben is kellett antenna átkapcsolót használni, mert a helyi illetőségű tv a 22-es csatornán adta az adást, az rtl klub meg a 23-mason (vagy fordítva, már nem tudom), és utóbbi a nagyobb teljesítményével nézhetetlenre összecsíkozta a másikat! Eleinte ment az átdugdosás amikor helyi csatit akartuk nézni, aztán később kapcsoló, és persze így is szűrőt kellett betenni a helyi csatorna koax kábelébe, ami adott freki felett vágott!

(#24408) axton válasza HofiZoli (#24374) üzenetére


axton
tag

Huhu valami erdekes tortent az eletedben!! Ekkora buzgomocsingot.. Videofelvetel nem keszult?

(#24409) kabelmania27 válasza Intruder2k5 (#24407) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Az a költői kérdés, hogy miért rakták a helyi adót a szomszédos csatornára, Kanizsa Rádiót ha jól emlékszem azért rakták át másik frekire mert az egy tizedre lévő horvát freki miatt interferencia volt, autóba pl 102,3ex MR1 freki(most Dankó) és 102,4horvát freki között hasonló a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#24410) ^Boss


^Boss
őstag

tegnapi pár komment kicsit megmozgatta a fantáziámat.
jól vettem ki, hogy a 2. (és 3.) boxok most olcsósítva vannak, ha tud róla az ember?
hol lehet ezt megnézni? a 2. boxért most 2k-t húznak be, jó lenne csökkenteni...
ha valamit benéztem, bocsi! :R

(#24411) Intruder2k5 válasza ^Boss (#24410) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Meglévő második box árát szerintem ezzel nem tudod csökkenteni...

kábelmánia, lövésem sincs, ha rajtam múlik nyilván nem ott lenne, de így azóta is ott van, az a adó a Naszály hegy tetején szórja az UHF 22-esen az ESTV-t, onnan 30km-re meg a Széchenyi hegyről ment az RTL, amíg volt analóg földfelszíni sugárzás!

[ Szerkesztve ]

(#24412) ^Boss válasza Intruder2k5 (#24411) üzenetére


^Boss
őstag

lemondás, majd újra rendelés esetén nem sok esélyt látok arra, hogy bele tudnak kötni...

(#24413) Intruder2k5 válasza ^Boss (#24412) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mivel látják, hogy volt boxod, így nem nagyon hivatkozhatsz arra, hogy eddig analógot néztél! Pont ezt elkerülendő volt a megfogalmazás ilyen trükkös!

(#24414) blakey válasza ^Boss (#24412) üzenetére


blakey
titán

Ha lemondod akkor 3 hónapig nem fizethetsz elő, ha nem tévedek.

Az okosítást teljesen félreértetted, abban az esetben lehet esélyed ha 2. v. 3. eszköznél analóg volt és most hátrányod keletkezik, de nem garantált, hogy olcsón megkapod. Lehet, hogy én is megpróbálkozom, bár felesleges, mert azt sem nézem ami van. :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#24415) Intruder2k5 válasza ^Boss (#24412) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

És még valami... Te 2k-t írsz második box-ra, ergo gyanítom nem SD boxról beszélsz, viszont az "akció" úgy tudom csak SD box-ról szól, analóg kiváltására, és nem HD-DVR-ről!

http://www.upc.hu/televizio/tobb-tv-keszulek/

(#24416) |AP|


|AP|
veterán

én ma felhívtam az ügyfélszolgálatot. Már ezer éve előfizető vagyok, Digital gold HD csomagom van, mégsem tudják olcsóbban adni a kártyát, ugyanúgy 890Ft....

Van valami titkos jelszó, amire hivatkozva kedvezményt tudok kicsikarni? :)

(#24417) ^Boss válasza blakey (#24414) üzenetére


^Boss
őstag

3. készülék van analóg, bár nincs használva.

semmi esélye szerintetek, hogy arra akciósan hd boxot adjanak, majd én lemondjam a 2. boxot?! :DDD

(#24418) blakey válasza ^Boss (#24417) üzenetére


blakey
titán

Nem tudom a választ. Beszélj velük. Nekem is a 3. analóg, nagyon ritkán van használva uh. egyelőre valószínűleg úgy marad.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#24419) club1 válasza ^Boss (#24417) üzenetére


club1
veterán

Eleve ott kezdődik, hogy mi az hogy akciósan. Minimum ingyen, ha egyszer a Gold csatornák mellé járt az analóg silver (már ahol technikailag elérhető volt).

(#24420) gduck válasza |AP| (#24416) üzenetére


gduck
addikt

Nagy genyoság ez. Működhetne úgy a dolog, hogy 1 évig 890Ft, utána 0Ft (hiszem így 1 év alatt kifizetted az árát.) És még az se lenne gond, hogy a UPC tulajdona lenne továbbra is a modul. És akkor a boxról ne is beszéljünk, 6 év alatt mennyit gombolt már le rólam a UPC :F

Csak hát ugye még ebből is hasznot akarnak húzni :(

Kár hogy erről senki se ír. Érdekelne egy ilyen cikk, ami ezt feszegetné. Persze a UPC válasza érdekelne...

[ Szerkesztve ]

(#24421) |AP| válasza gduck (#24420) üzenetére


|AP|
veterán

bevallom azt vártam, hogy előállnak valami egyedi ajánlattal, így lassan 10 év UPC hűség után (ráadásul úgy, hogy a legdrágább TV csomagot fizetem már jó ideje), de semmi... ugyanaz a szokásos 890-es ár. Eddig elvoltam a második tévén az analóg silverrel, de a mostani vágás már jelentős (asszony szinte csak paprikát meg spektrum home-ot néz, ezek pedig kikerültek)

(#24422) Rolly


Rolly
veterán

vagy legalább lehetne saját kártyával vagy boxszal csak a kártyáért fizetni valami jelképes összeget (pl 100 ft /havonta)

(#24423) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez esetben viszont GOTO 24360, nem tudom mate3553 honnan szedte az általa is csak körülbelüli meghatározással beharagozott árakat!

(#24424) bb71


bb71
őstag

Letörném a kezét annak, aki a UPC-nél a pdf-eket generálja!!! Bazi nagy lepedőn középen egy incifinci táblázat... nooormális?

pl.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#24425) Đobostorta válasza bb71 (#24424) üzenetére


Đobostorta
tag

Ctrl +, vagy Ctrl és egér görgő előre. :)

(#24426) bb71 válasza Đobostorta (#24425) üzenetére


bb71
őstag

Te is jól megfogtad a lényegét a mondandómnak...

(#24427) gduck válasza bb71 (#24424) üzenetére


gduck
addikt

És a poén az, hogy pedig vannak benne álló és fekvő oldalak felváltva. Így végképp nem értem a készítő logikáját, miért nem álló oldalra rakta a kérdéses oldalakat :N

[ Szerkesztve ]

(#24428) blakey válasza gduck (#24427) üzenetére


blakey
titán

Pedig egyszerű, pdf készítésénél nem lett normálisan beállítva a méret, szétesik az egész, "szakember" csinálta. Nem feltétlen a upc hibája, ő megrendelte, mivel már ki kellett helyezni ezért kihelyezték, de sajnos a minőség gyatra és az eredmény látható.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#24429) bb71 válasza Intruder2k5 (#24423) üzenetére


bb71
őstag

mate3553 IGAZAT mondott, most beszéltem az ÜSZ-tal!!!!!!!!

490,-/hó box
190,- kártya :C

[ Szerkesztve ]

(#24430) |AP| válasza bb71 (#24429) üzenetére


|AP|
veterán

és mire hivatkoztál? Mert én reggel beszéltem velük és nekem 890-et mondott a kártyára...

(#24431) bb71 válasza |AP| (#24430) üzenetére


bb71
őstag

elmondtam, hogy 2 analógot is néztünk és megkérdeztem, hogy akkor most mi a megoldás és mondta a boxot, kártyát, én meg kérdeztem az árat és így.

(#24432) |AP| válasza bb71 (#24431) üzenetére


|AP|
veterán

akkor ezt nem ártana tisztázni...
tőlem is megkérdezte, hány készülék van, de nálunk csak kettő. Egy a boxhoz kötve, egyen pedig eddig ment az analóg silver. Most akkor csak akkor jár kedvezmény, ha az embernek legalább 3 eszköze van? Azt kellett volna mondanom, hogy két másik eszközön is megy az analóg és akkor megkapom 190-ért a kártyát? :F

(#24433) Mate válasza |AP| (#24432) üzenetére


Mate
nagyúr

Fel kellet volna hívnod őket, hogy mi a frászért nem látod az analógot? Mi a teendő. Ekkor elmondják mennyiét kapod a boxot.

Ha úgy hívod fel, hogy most 1 tv-n van boxom, mennyibe kerül a második, akkor 890-et fognak mondani. Pont ezt írtam le tegnap.

(#24423) Intruder2k5: Bármi hihetetlen UPC-től tudom. Amit mellesleg másik hsz-ben le is írtam.

[ Szerkesztve ]

(#24434) |AP| válasza Mate (#24433) üzenetére


|AP|
veterán

na ez azért durva, hogy ennyire nem mindegy hogy fogalmazok... mi ez valami titkos társaság jelszóval? :)

Elmondtam, hogy két tévém van, egyiken megy az analóg, a másikon box. Kaptam tőletek tegnap egy levelet, hogy az analóg silver meg fog szűnni, de ott van a levél végén, hogy érdeklődjek a lehetőségekről.

Azt nem tudtam, hogy csak akik a megfelelően kérdeznek, azoknak jár a kedvezmény... és ez itt a gáz... Most hívjam őket vissza, hogy a PH! fórumról bb71-nek olcsóbban adjátok, mert ügyesebben kérdezett? Hát ez komoly...

(#24435) LOTR válasza LOTR (#24368) üzenetére


LOTR
addikt

pár szót még "lezárásnak" a jelenleg kialakult helyzetről:
erre az új wifi-s modemre rákötöttük a saját wifi routerünk (tehát ismét ezzel osztjuk a netet) és egyből jó lett a net, kábellel nem lett még tesztelve, de a wifi teljesen jól működik - számomra érthetetlen módon, ebből nekem úgy tűnik, mintha a upc-s modemnek a "router része" nem működne megfelelően...

One Ring to rule them all

(#24436) Intruder2k5 válasza |AP| (#24434) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezt az egészet én is furcsállom, de ha valóban így van, akkor ebből rövid úton botrány lesz megint, mindenféle esélyegyenlőség és társai vonatkozásában!

(#24437) Intruder2k5 válasza LOTR (#24435) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#24438) Mate válasza |AP| (#24434) üzenetére


Mate
nagyúr

UPC árazása sose volt fix és egyenlő. Fogalmazás és ügyintéző függő volt mindig is, hogy ki, mit milyen áron kaphat.

(#24435) LOTR: ""router része" nem működne megfelelően..." Mondjuk ki, egy kalap szar.

Ahogy szarok a T-s és digis modemrouterek. Invitelével nincs személyes tapasztalatom, de gyanítom az is.

[ Szerkesztve ]

(#24439) |AP| válasza Mate (#24438) üzenetére


|AP|
veterán

"Fogalmazás és ügyintéző függő volt mindig is, hogy ki, mit milyen áron kaphat." - hát ez nagyszerű :)

akkor viszont ha megjött a kártya lehet besétálok egy ügyfélszolgálatra vele és akkor megbeszélem, hogy akkor most épp milyen kedvük van...

(#24440) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Számomra most az nem egyértelmű, hogy a Gold-csomagban küldött analóg csatornákkal mi lesz -- mennek vagy maradnak?
A minap beszéltem a UPC ügyfélszolgálatával, két napon belül kétszer, és egyszer azt mondták, hogy megmaradnak a goldos analóg adók, csak átvariálják őket, aztán meg azt, hogy csak digitális műsor lesz és listaáron kell dobozt bérelni.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#24441) pjen válasza MaCS_70 (#24440) üzenetére


pjen
félisten

Szia.Én most beszéltem vele,a gold analóg megszűnik.Ha nincs beltéri vagy kártya a bronze analóg marad. :((

(#24442) blakey válasza MaCS_70 (#24440) üzenetére


blakey
titán

A digitl gold csomaghoz analog silver volt ami megszűnik, analog bronze lesz helyette, kb. 27 adóval.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#24443) _NCT


_NCT
őstag

Sziasztok!

UPC-nél automatikus a hűség hosszabbítás, vagy simán átvágnak normál előfizetésre 2x-es áron?

(#24444) spider80 válasza _NCT (#24443) üzenetére


spider80
őstag

Szia! Egyik sem. Megy tovább hűség nélkül,valamennyire megemelt áron. Pl 7990 helyett fizetsz 8400-at.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#24445) Handball94 válasza blakey (#24442) üzenetére


Handball94
aktív tag

Helyfüggő, nálunk 35 csatornára bővítették az analóg bronzot.

(#24446) csabi63 válasza MaCS_70 (#24440) üzenetére


csabi63
senior tag

Én éppen tegnap beszéltem velük.A konyhai kis TV-n analóg megy,és az asszony kiakadt,hogy eltűntek a kedvenc csatornái.Nekem is Gold van,az analóg Silver pedig bronz lett,de az ügyintéző szerint az már maradni fog.Tervben sincs,hogy megszüntetnék.Bár ettől még nem kapta vissza szegény asszonytárs a Paprikát,meg a Spektrum Home-ot,de ez is valami.Bár tett egy tétova kísérletet,hogy akkor kellene neki egy box a konyhába,de mondtam neki,hogy nem lehet,kinyírja a gőz. :)

(#24447) Intruder2k5 válasza spider80 (#24444) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Első hónapban! Aztán 8600, 8750, és így tovább... :)

(#24448) blakey válasza spider80 (#24444) üzenetére


blakey
titán

Itt 28-án szűnik meg és a táblázat szerint 27 adó marad (44-ből), bár engem nem érdekel, ha kell akkor jön egy médiakártya. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#24449) spider80 válasza Intruder2k5 (#24447) üzenetére


spider80
őstag

Ha már nagyon elszáll az ár,akkor kell hamar újabb hűséget kötni :)

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#24450) |AP| válasza csabi63 (#24446) üzenetére


|AP|
veterán

úgy néz ki a nők minden háztartásban ezt a két csatornát nézik (paprika, spektrum home) :)

Lesz itt asszonylázadás, ha mindenkiben realizálódik, hogy mi is fog történni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.