Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68651) #65388800 válasza kutga (#68646) üzenetére


#65388800
törölt tag

Neked kellett megadni egy jelszót. Az üzletben.

(#68652) kutga válasza #65388800 (#68651) üzenetére


kutga
nagyúr

Tőlem ugyan nem kértek semmi ilyet. Vagy valami nagyon kezdő kisleányhoz kerültem. Majd szerdán visszaballagok hozzájuk. :)

MOD
kircsike
Itt azt írja, ez csak akkor működik, ha 2008.09.01-je előtt vásároltad szerződésedet. :(

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#68653) #65388800 válasza kutga (#68652) üzenetére


#65388800
törölt tag

Pedig nekem mondták is, hogy mondjunk egy 5 számból álló jelszót és azzal lehet belépni. Még a szerződés tetejére rá is írta. De ha telefonon akarsz rendelni szolgáltatást akkor is ezt a jelszót kell bemondani.

(#68654) kutga válasza #65388800 (#68653) üzenetére


kutga
nagyúr

A szerződésből sem kaptam példányt, csak az online fiókban (lenne) elérhető.

Elég érdekes az ügymenet. Amivel távoztam az négy darab sms és egy egyoldalas tarifa ajánlat. Westend egyébként.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#68655) DJ. Ru$y válasza kutga (#68654) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Talán telefonon is lehet, ha nem tudsz belépni, mert elvileg ott is kért MT-t és kódot, akkor azt kell választanod, hogy új előfizetést szeretnél, oda kapcsol az ügyfélszolgálatoshoz és neki is elmondhatod szerintem, hogy mi a pálya, és ők is tudják módosítani azt hiszem, de nem mernék rá fogadni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#68656) #16695808


#16695808
törölt tag

Szegeden a kódolatlan DKTV egyes adóknál kockásodik és meg meg akad, nem 100%-os a jel, csak nálam, vagy másnál is előfordult?

[ Szerkesztve ]

(#68657) wmati válasza #16695808 (#68656) üzenetére


wmati
addikt

Internet jelszintek rendbe vannak ?

(#68658) kircsike válasza DJ. Ru$y (#68655) üzenetére


kircsike
tag

Sajnos csak személyesen és csak hivatalos T-Home ügyfélszolgálaton, nem franchisenál. Én is ezt szívtam meg mert ismerősömnek szerettem volna segíteni benne. Ekkor közölték a telefonban, hogy nagyon sajnálják de csak így tudnak új jelszót adni.

[ Szerkesztve ]

(#68659) btz válasza #65388800 (#68644) üzenetére


btz
addikt

Nem speedtest sebességet.
A HGW-knek webböngészőben elérhető adminisztrációs és információs felülelte van, ott kell megnézni.
Nézd meg a tipusod szerinti manuált.

ⓑⓣⓩ

(#68660) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Mivel a Magenta 1, egy integrált ajánlat, ezért ide is bemásolom a Telekom mobil topicban leírt új akciónak a feltételeit.

Természetesen a mobil feltételekhez kapcsolódó kérdések és válaszoknak viszont nem itt van a helye, hanem az alábbi témában:
Telekom Mobil Szolgáltatások

A tegnapi nap délutánján elindult egy új Magenta 1-es kedvezményes készülékvásárlási lehetőség, amit egyelőre csak üzletekben lehet igénybe venni.

Igénybevételi feltételek:

Meglévő, vagy új Magenta1-hez, ha valaki új mobil előfizetést kér Move M ATK, Move M, Next S ATK, Next S, Next M, Next M ATK, Next XL ATK, Next XL, vagy Music S/M díjcsomaggal, akkor bármilyen Samsung, Huawei vagy Honor készüléket választ mellé: 50.000 Ft kedvezményt kap a készülék árából.

Azok sem bukták a kedvezményt, akiknek már be lett vonva egy adott hívószám Magenta1-be, ha ugyanezen ügyfél kér a Magenta1 mobilelemen felül egy új előfizetést - akkor arra is megkapják a készülékkedvezményt (a meglévőre nem).

Hol elérhető az akció?
Jelenleg csak az üzletekben érhető el az ajánlat. Nagy valószínűséggel ez ki lesz bővítve telefonos ügyfélszolgálat részére is, de a részletfizetéses készülékvásárlás lehetősége csak az üzletekben lesz elérhető.

Online nem lesz elérhető a tervek szerint, csak visszahívást kérhet (telefonos ügyfélszolgálattól, ez még nem indult el), illetve időpontot foglalhat személyes ügyfélszolgálatra az érdeklődő egy, az ő általa választott üzletbe.

Dominó átváltási kedvezmény:
A kedvezménnyel igénybe vehető a dominó átváltási kedvezmény is (Move díjcsomagra határozott hűségidejű szerződés esetén egy évig -500Ft/hó, Next és Music díjcsomagokra 1 évig -1000 Ft. hó).
Az kedvezmény igénybevételnek feltétele az, hogy legalább három hónapja éljen a dominó előfizetői szerződés (Ha dominó felhasználónak rögzítenek valakit, ott nem indul újra ez az időtartalom, hanem folytatólagos)

Kötbér:
Ha az otthoni szolgáltatás a mobil előfizetés hűségidő-időtartalma alatt felmondásra kerül, akkor az egyedi, igénybevett 50000 Ft-os extra készülékkötbért - ki kell fizetni. Természetesen nem csak az ötvenezres kötbér tartozik hozzá, hanem ha a mobil előfizetést is szeretné felmondani valakit, akkor az azon felüli készülék-, ill. tarifa kötbér megfizetése is esedékessé válik.

Hogy mit is jelent ez a számok nyelvén? :)

Egy Honor 7-es készülék Move M ATK-val, vagy Next S aranytárkártyával egy összegben 59800 Ft, vagy 2990-es kezdő és utána 19*2990 Ft (Kamatmenetes részletfizetésre csak az üzletekben van lehetőség).

Egy Mate 8-as Next M ATK-val egy összegben 89800 Ft, vagy 4490 Ft-os kezdő és utána 19*4490 ft. (Kamatmenetes részletfizetésre csak az üzletekben van lehetőség)

egy P8Lite okosórával Move M ATK, vagy Next S ATK-val egy összegben 9800Ft.

Egy Samsung Galaxy A3 2016-os készülék Next M ATK-val kereken 0ft-ra jön ki.
De egy A5 2016-os is (amiben azért már 8 magos processzor van, nagyobb kijelzővel rendelkezik és az ujjlenyomat olvasót sem hagyták ki belőle) ue. díjcsomaggal 41800 Ft (vagy 2090-es kezdő és utána 19*2090 Ft.) (Kamatmenetes részletfizetésre csak az üzletekben van lehetőség)

Csúcskészülékekre is biztosított ez a készülékkedvezmény.
Next M ATK-val pl.:
Samsung Galaxy S7 99800 Ft, részletre: 4990-es kezdő és 19*4990 Ft. (Kamatmenetes részletfizetésre csak az üzletekben van lehetőség)
S7 Edge 129800 Ft, vagy részletre vagy 6490-es kezdő és 19*6490 Ft. (Kamatmenetes részletfizetésre csak az üzletekben van lehetőség)

Stb-stb :)

[ Szerkesztve ]

(#68661) #65388800 válasza btz (#68659) üzenetére


#65388800
törölt tag

D-LINK-DSL 360R van. Annak ha jól tudom nincs is webes felülete. :(

(#68662) Intruder2k5 válasza #65388800 (#68661) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A régi szürkének nincs, az új feketének van.

(#68663) Core2duo6600 válasza kutga (#68646) üzenetére


Core2duo6600
veterán

SMS ek közt nincs ?
Mi úgy kaptuk meg.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#68664) #65388800 válasza Intruder2k5 (#68662) üzenetére


#65388800
törölt tag

Mind a 2 van itthon :D De a feketét használom. Hogyan lehet belépni?

(#68665) DJ. Ru$y válasza #65388800 (#68664) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

dchard-nak van erről cikke.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#68666) #65388800 válasza DJ. Ru$y (#68665) üzenetére


#65388800
törölt tag

köszi el is olvasom :)

(#68667) btz válasza #65388800 (#68666) üzenetére


btz
addikt

Így még jobb is, a dchardos firmware-el több hasznos adathoz lehet jutni mint egy HGW-vel.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#68668) #16695808 válasza wmati (#68657) üzenetére


#16695808
törölt tag

Ha a speedtestre gondolsz akkor igen, de szerintem a két szolgáltatásnak semmi köze elvileg egymáshoz.

(#68669) petya2012 válasza atala (#68642) üzenetére


petya2012
őstag

Szió

köszi a választ

jó lesz nekem a kedvencek lista
az a lényeg,hogy sok különbség nincs akkor a 2 szolgáltatás között
akkor nyílván hűség nélkül megkérem a sat tv-t,aztán ha nem jó visszamondom

egyébként ha nincs net bevezetve a stb-be,akkor is lehet kedvencek lista??vagy net kell hozzá??

a Telekom leszereli a fennt lévő Digi antennát vagy nem??

(#68670) Krystal_s válasza DJ. Ru$y (#68643) üzenetére


Krystal_s
addikt

Köszönöm, hogy válaszoltál.
Nem szeretnék nyitott Wifit használni. Nem tartom biztonságosnak akkor sem, ha elrejtem a SSID-et. Erre a Wpa Group key Regeneration, vagy titkosítás dologra kellene valami megoldás, hogy mi kavarhat be ami miatt egy idő után nem tud a PS3 kapcsolódni Wifin. Bármilyen új jelszóval jó egy kis ideig. Mintha a kulcs kódolás után valami bezavarna neki. Kikapcsolni, 0-ra tenni nem lehet. :\

(#68671) DJ. Ru$y válasza #16695808 (#68668) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A jelszintek nem a speedtest, hanem a HGW-d felületén a jelszinteket jelenti.

Krystal_s
Kérdezz rá a routeres topikban erre a "Wpa Group key Regeneration"-re, hátha tudnak segíteni. Újat szerelt be a szerelő? Lehet, hogy van valami baja az eszköznek is. Esetleg a PS3-ban nincs semmilyen beállítás, amit próbálni tudsz?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#68672) btz válasza Krystal_s (#68670) üzenetére


btz
addikt

Hidden SSID-vel, mac cím szűréssel nagyon PRO-nak kell lenni, hogy azt valaki felpattintsa, de nem akarlak rábeszélni, csak egy próba kedvéért azért én megnézném, hogy 100%-ig biztos legyen hogy ez a groupkeyes dolog a hiba oka.

ⓑⓣⓩ

(#68673) Krystal_s válasza DJ. Ru$y (#68671) üzenetére


Krystal_s
addikt

Rákérdeztem hátha...
Igen, új eszközt kaptunk. 3 Laptop, tablet is látszólag jól működik Wifin. PS3-ban nincs sok beállítás. Látja a SSID-et, kéri hozzá a jelszót addig ok, aztán ellenőrzi az internetkapcsolatot és kiírja, hogy Fail. Manuálisan lehet még megadni IP 192.168.1.x, DNS (T vagy Google), átjáró 192.168.1.254 értékeket. Próbáltam azt is, de nem jó.

btz: Megpróbálom később...

[ Szerkesztve ]

(#68674) DJ. Ru$y válasza btz (#68672) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mivel kipróbálta nyitott wifivel egy próba erejéig így 90%-ban a jelszó körül van valami baja a PS3-nak.

"A Routerben levettem ideiglenesen a titkosítást és akkor azonnal jó lett. Variáltam a WPA2 és AES beállításokkal és cseréltem jelszót is. Egy ideig jó lett, aztán most megint nem."

Krystal_s
Próbáld meg úgy megadni, hogy a DNS is a HGW-d címe legyen, mint az átjáró, bár nem hinném, hogy ez javulást fog eredményezni.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#68675) Krystal_s válasza DJ. Ru$y (#68674) üzenetére


Krystal_s
addikt

Nyitott Wifivel többször próbáltam és mindig jó volt, de nem hagytam úgy hosszabb ideig. Olyankor inaktív az a Wpa Group key Regeneration interval.
Ezért jött az ötlet, hogy annak az értékét nézzem meg. Beállítottam 600 s-re (ez a legkisebb, amire lehet) ez ügye 10 perc.
10 percen belül többször lefuttattam a PS3 internet tesztet és jó volt. Letelt a 10 perc és Fail lett.

(#68676) atala válasza petya2012 (#68669) üzenetére


atala
addikt

Te tudod. Nekem nagyon elegem volt hogy 2-3 havonta újra kellett rendezgetnem a kedvencek listáját. További hátrány, hogy egy komolyabb esőfelhőnél elment az adás, pedig precízen beállítottam műszerrel.
További hátrány még, a csúfoskodó tányér. (Mondjuk nekem még mindig kint van, pedig már fél éve iptv van) :D
Nem kell net a boxhoz. Nincs is rajta bemenet.
Jobb ha előtte te leszereled, mert nem biztos, hogy hozzá nyúlnak. Szerelője válogatja. Ha rendes, leszereli neked, és a helyére teszi a telekom tányért, de ha morci a szerelő, kitalálja, hogy felfúr egy új állványt a falra. :D

(#68677) icetheman válasza Krystal_s (#68675) üzenetére


icetheman
tag

Csáó!
Én a tp-linkemből vettem ezt a sort, Csapj bele egy 0 át ,ha lehet.Tp linken így nem generál újat.

MOD: Bocs most látom ,hogy 0 ra nem lehet tenni

[ Szerkesztve ]

(#68678) Krystal_s válasza icetheman (#68677) üzenetére


Krystal_s
addikt

Szia! Én is így szerettem volna beállítani, de a Router nem engedi, hogy 600-nál kisebb, 0 legyen az érték. :(

(#68679) icetheman válasza icetheman (#68677) üzenetére


icetheman
tag

Egy ilyen ajánlást találtam.
Ugye elvileg ez a group key cumó , nem a jelszót generálja újra, hanem a csatorna titkosítását, na mármost ha ez túl kis időre van állítva ez esetben a routerben, akkor a ps3 ad nem is számít arra ,hogy váltani fogja a csatornakódolást, ezért rossz kódolás esetén eldobja a kapcsolatot. Na de ,hogy miért nem enged fel újracsatlakozáskor azt nem értem, próbáltad már ,hogy újraindítod a ps3 at? ami után eldobja a netet?
Kipróbálnám ezzel a 3600 al, sok angol oldal ezt írja, hogy nem szabad túl kicsire állítani.

[ Szerkesztve ]

(#68680) Krystal_s válasza icetheman (#68679) üzenetére


Krystal_s
addikt

3600 s az alap és azon is hagytam. Tesztelés miatt állítottam 600-ra, hogy ne kelljen 1 órát várnom.
Igen, próbáltam újrainítást (router, ps3 restart). Csak egy új jelszó megadása után lesz újra jó egy kis ideig.

[ Szerkesztve ]

(#68681) Gubek-Einste válasza Krystal_s (#68680) üzenetére

Állítsd be 86400-ra és akkor egy nap lesz, biztosan nem fogsz 1 napig folyamatosan játszani.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#68682) Krystal_s válasza Gubek-Einste (#68681) üzenetére


Krystal_s
addikt

De nem használat közben dobja el (azt nem is néztem), hanem amikor kilépek már nem tud újra kapcsolódni. Hiába állítanám magasabb értékre, másnap, vagy 2-3 nap múlva amikor bekapcsolnám a PS-t, akkor már nem jó.

(#68683) Intruder2k5 válasza Krystal_s (#68682) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Esetleg ITT senkinek nincs ilyen párosa?

(#68684) kigyi_23 válasza Krystal_s (#68682) üzenetére


kigyi_23
addikt

A végén a legegyszerűbb az lesz, hogy egy olcsó routert utánakötsz és nem foglalkozol ezzel az egésszel tovább :)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#68685) Krystal_s válasza Intruder2k5 (#68683) üzenetére


Krystal_s
addikt

De igen. Több fórumon is kérdezett, de még nála sem oldódott meg.
Azért próbálkoztam itt, mert a T elég sok helyre visz ilyen routert és PS3 is van rengeteg családban.
Kell, hogy legyen megfelelő beállítás ilyen alap dologhoz. Speedporttal is simán működött.

(#68687) btz válasza Krystal_s (#68685) üzenetére


btz
addikt

Esetleg valami újabb szoftvert nem lehet rakni a ps3-ra? Van ezekhez valami firmware?

ⓑⓣⓩ

(#68688) MY2K válasza Krystal_s (#68685) üzenetére


MY2K
aktív tag

A kábeles összekötés nem játszik? Ha a PS ott van ahol az IPTV akkor ketté szeded az utp-t, egyik ágán jön a net másikon az iptv stream.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#68689) Krystal_s válasza btz (#68687) üzenetére


Krystal_s
addikt

Legújabb van fent.

MY2K: Nem szeretnék kábelezni. (családi ház, router lent, PS emeleten)

(#68690) Gercsi válasza Krystal_s (#68689) üzenetére


Gercsi
tag

A jelerőség elég a PS-nek? Nekem is volt hasonló probléma mikor T-re váltottam, mert a kapott Huawei wifije nagyon gyenge.

Egy jó sakkozó mindig tudja, melyik bábut áldozza fel, és mikor.

(#68691) Krystal_s válasza Gercsi (#68690) üzenetére


Krystal_s
addikt

Igen, 90-100% között.

Más:
Az előbb megpróbáltam, hogy beiktatok egy Wifi Repeatert. Lehet választani AP mód és Repeater mód között. Utóbbi módban néztem, amikor csak a jelet továbbítja és a T-s Huawei jelszavát használja. Ilyenkor nem tudom, hogy a titkosítást a Repeater "kezeli"-e.
2 órán keresztül teszteltem, de végig jól kapcsolódott a PS. Többször ki- és bejelentkeztem. Biztos jót tett ez a pár nap a PS-nek :@.
Sajnos ezzel a Repeaterrel nem tudom használni, mert hiába a 90% körüli jelerősség, a net sebesség csak fele annyi, mint simán. Néztem több eszközzel is. Arra viszont jó volt, hogy megállapítsam, a Huawei és a PS3 valami miatt nem kedvelik egymást. Talán lesz valami újabb FW.

Netán, ha valaki találkozna ilyen esettel és tudna rá megfelelő Router beállítást, akkor azt szívesen fogadnám.
Addig is köszönöm szépen mindenkinek, aki próbált segíteni! :)

[ Szerkesztve ]

(#68692) Gubek-Einste válasza Krystal_s (#68691) üzenetére

A repeater üzem módban az elérhető link sebesség felezve lesz alapból.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#68693) Krystal_s válasza Gubek-Einste (#68692) üzenetére


Krystal_s
addikt

Köszönöm, ezt nem tudtam. o.O
Ap módban sem érdemes ilyen eszközt használni? Bár azt nem tudtam beállítani...

Közben észrevettem, hogy éjjel ugyanúgy elment egy pillanatra a net, (kidobott pár helyről) mint amikor DSL volt. Optikán is van éjszakai vonaldiagnosztika?

(#68694) Intruder2k5 válasza Krystal_s (#68693) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az lenne a legjobb, ha a másodlagos eszközt kábellel tudnád a Huawei-re kötni, mert úgy "gyors" maradhatna a WiFi. Ha egy eszköz ugyanis repeaterként funkcionál, vagy bármilyen üzemmódban egyszerre kliens és AP is, a benne lévő 1db rádió "egyszerre" kell fenntartson kapcsolatot a klienssel és a Home Gateway-el is, akkor ezt csak úgy tudja megtenni, hogy egyik pillanatban ezzel, a másikban a másikkal kommunikál, ez az elérhető sebesség feleződésének magyarázata.

És akkor be is fejezem itt a WiFi-s offolást. :)

[ Szerkesztve ]

(#68695) #16695808 válasza DJ. Ru$y (#68671) üzenetére


#16695808
törölt tag

és ott pontosan mit kell nézzek? (D-Link DCM-704)

(#68696) #78121280 válasza #16695808 (#68695) üzenetére


#78121280
törölt tag

A Downstream és upstream értékeket.

[ Szerkesztve ]

(#68697) djmcs


djmcs
csendes tag

Sziasztok
A segítségeteket szeretném kérni ez a retkes telekom fissitette ugye a szaros Huawei HG8245 (régi fekete nem H) firmware-jét, amibe már nem tudok belépni a 3pay-3play kombinációval a jelszó és felhasználónév megváltozott. Lehet tudni hogy mire?
köszi a segitséget

(#68698) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

Hello,

A szolgáltatás IPTV + DVR

1.
Hogyan tudom párosítani az iptv ét és a okos telot ( android), abból a célból, hogy be tudjam távolról is állítani a felvételeket !

2.
Hogy tudom interneten számítógépről, legyen az laptop vagy asztali, keresztül beállítani a felvételeket ?
Mit kell ehhez tenni ? Akár otthonról, akár távolról ?

3.
AMikor kinyitottam a műsorujságot a weben, és elmentem a beállításokba, ott van egy lehetőség a mobil hozzáadására, ez mire való ?
hiába adtam meg a számom, nem történt semmi sem, kiiírt ugyan egy kódot, de azt nem, hogy ezt hol és hova kel beírni !

(#68675) Krystal_s
Másfajta titkosítási módot próbáltál ?
Olyannal már én is találkoztam, az egy laptop volt, hogy wpa val nem ment csak wep el, de ennek az ellenkezője is előfordult.

Sőt olyan laptop is volt már, ami egyszerűen képtelen volt felmenni kódolt wifi re, akármit is állítottam benne!.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#68699) Mardel


Mardel
őstag

Sziasztok!

Pár napja váltottam egyel nagyobb csomagba optikán, tehát 120/50-re.

Ma jött egy T-s szerelő kicserélni a régi huawei routert egy HG8245H-ra.

A 120-ból csak 114-et tud kihozni. :(((

Gondolom ezért felesleges felhívnom a T-t mert a garantált letöltési sebesség csak 15 Mbit/s

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#68700) Intruder2k5 válasza Mardel (#68699) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Igen felesleges, mindenkinél ennyi. A vége felé az idei hsz-eket nézd.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.