Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67022) Zimi91 válasza #78121280 (#66928) üzenetére


Zimi91
tag

Sikerült két ügyintézővel is beszélnem. Az első ragaszkodott a 9000 Ft + 870 Ft beltéris árhoz, miután mondtam, hogy nem ezt az ajánlatot kaptam, mondta, hogy megnézi lehet-e kedvezményesebb. Meg is történt, de nem tudtam értelmezni, hogy ő vagy én nem tudom, hogy a 10.000-valahányszáz a nagyobb, vagy a 9870, mert a "kedvezményesebb ajánlat" 10.000 Ft fölött lett. Na mindegy, le is tettem, gondoltam ma megpróbálok egy értelmesebb ügyintézővel beszélni, ez hálisten sikerült is, aki látta a 8820as árat (amiben ott van a 2. beltéri is!!), úgyhogy nem tudom milyen speciális/nem speciális díjcsomag ez (azon kívül, hogy magenta1), de ha lement az analóg/digitális telefonátváltás, akkor meg tudom rendelni ezen az áron! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.