Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56404) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Kérésre a maradék olyan hsz-eket is töröltem, amik nem a Telekom-mal kapcsolatosak, és akkor egyben megkérek mindenkit, hogy téves, és rémhíreket ne terjesszen, ha érintett a más szolgáltatók ügyében, vagy szimplán csak beszélni kíván arról, akkor azt a saját topikjában tegye, mert itt nem mindenkit érdekel.

Köszi mindenki nevében!

Hirdetéseim: https://shorturl.at/L8E51

(#56405) ludsimon


ludsimon
veterán

Ti is tapasztaljátok kábelen, hogy újraindul a router?
Ma már másodjára történt egy random újraindítás!
Fw nem változott.

Időjárás 2 napja szélvihar, nem hiszem most jött volna ki érintkezési hiba.
Jelszintek rendben vannak:

Power Level: Signal to Noise Ratio:
Channel 1: 4.3 dBmV 42.5 dB
Channel 2: 4.1 dBmV 42.2 dB
Channel 3: 3.6 dBmV 41.4 dB
Channel 4: 2.6 dBmV 41.4 dB
Channel 5: 4.2 dBmV 42.7 dB
Channel 6: 4.1 dBmV 40.9 dB
Channel 7: 4.1 dBmV 42.1 dB
Channel 8: 4.5 dBmV 41.6 dB

Upstream Channels
Power Level:
Channel 1: 42.7 dBmV
Channel 2: 43.0 dBmV
Channel 3: 42.5 dBmV
Channel 4: 0.0 dBmV

Lehet köze a PPTP kapcsolatnak a random újraindításokhoz?
Melyiket szeretné a legjobban?
Ezek közül tudok választani:
PPTP, L2TP, SSTP, IKEv2 and SSL-based OpenVPN protocol

[ Szerkesztve ]

undefined

(#56406) #41133696


#41133696
törölt tag

Voltak itt többen, akik a HGW-n router részét szerették volna kiváltani, hogy a saját routerüket használhatóság helyette. Nálam az lenne a cél, hogy a Speedport HGW, egy szobával arrébb mint router és digitális telefon funkció fenntartó funkcionáljon. Mert a két másik router a DLink és az ASUS csak 100 Mbps-os, de jól sejtem, hogy ez az út nem járható?

(#56407) Gubek-Einste válasza #41133696 (#56406) üzenetére

Nem megoldható amit szeretnél.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#56408) #41133696 válasza Gubek-Einste (#56407) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, úgyis körülményes lett volna vissza vezetni két szobával közelebb a belépési ponthoz.

(#56409) Gubek-Einste válasza #41133696 (#56408) üzenetére

Ha kell a gigabites LAN akkor vegyél egy gigabites switch-et, az a legegyszerűbb megoldás.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#56410) bul07


bul07
nagyúr

Tegnap 18:27-tól se nett se IPTV , 18:37-kor bejelentve
A hiba forrása szerintem egy hanyag szerelő , mert pont ekkor kezdet egy bekötést méghozzá a háziorvosnál
Olyan szerelő volt hogy egy nyamvadt létrát nem hozott a bekötéshez és ilyen sorháznál volt a bekötés és a szomszédos lakás kábelét húzogatta
Szerintem valamit elkötött a központi dobozban
Most jött a sms 8:02-kor hogy vizsgálat megkezdve hiba van.
De tegnap este óta miért nem vizsgálta senki?

Most várom a szerelő hívását, mert biztos hogy ki kell jönnie a dobozban helyre rakni a dolgokat

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#56411) norti válasza bul07 (#56410) üzenetére


norti
addikt

Azért mert emberek dolgoznak és nem robotok ott is. Szóval reggel kezdtek.

(#56412) SlayR válasza bul07 (#56410) üzenetére


SlayR
senior tag

6után már nem igazán mozdulnak rá ilyesmire. De ígyis elég gyorsan reagáltak szal gyorsan lezajlik a javítás.

(#56413) bul07 válasza norti (#56411) üzenetére


bul07
nagyúr

Á ez nem így szokott menni
Bejelentés után egyből szokott jönni ez az sms, mert először a központban próbálja egy szaki helyre rázni utána adja ki a helyi szerelőnek
Volt már hogy a központból hívott a szerelő mert be kellet ütni a kódot hogy helyre jöjjön a kapcsolat
De furcsállottam is este hogy nem jön sms

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#56414) bul07 válasza bul07 (#56410) üzenetére


bul07
nagyúr

Jó volt a megérzés
Kit volt a szerelő, telefonba mondtam neki hogy a szekrénynél kezdjen mert ott lesz a gond
Rá nemsokára hív is hogy kinek is kötötték tegnap név szerint(Gondolom rákereset hogy hova kel kötni pontosan) , mert a másik szerelő össze vissza vezetékezte a dobozt és a én vezetékem helyére kötötte az új bekötést az enyémet meg valami másik nem aktivált helyre, tehát összekavart mindent
Mondta hogy a bekötések alvállalkozók végzik és így dolgoznak

Na de most már minden rendben , vagyis holnap reggel fogom meglátni mert én dolgozok holnap reggelig , remélem meglesz a sávszélesség is rendesen

Amúgy írtam hogy a bekötő másik ház vezetékét húzta, na ott meg lehet lett valami kár mert az ott lakó bejelentette a Telekomnál , lehet a vezetéket húzva levert valamit vagy csak a vezetéket tépte ki a helyéről

Nesze neked spórolás

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#56415) djculture válasza bul07 (#56414) üzenetére


djculture
félisten

Én már irtam vagy fél éve hogy nálam ugyanez volt. Csak én itthon voltam és láttam hogy az ürge felmászik a létrára és az oszlopnál matat. Elment a netem a fenébe a mekk elek meg lemászott, na mondom nem kéne ugy hagyni mert én fizetek ezért a szolgáltatásért nem keveset. De hát ő nem az enyémet kötötte le hanem a szomszéd nem fizetett. Mondom akkor mi a szent szrért az én bekötésemet bontotta. Még mindig hajtotta nem az önét kötöttem le. Mondom jöjjön már be se telefon se internet mert maga az enyémet kötötte le. Bejött ..jaj tényleg.. Visszamászott visszakötötte bejött megint, jé tényleg az volt mert szinkronizál a modem meg van telefon..
Na ez is ilyen jóképességű mekk elek alvállalkozó volt, ha nem vagyok otthon telefonálgathattam volna hogy rájöjjenek hogy az enyémet kötötte le. Azóta már ugyanez megtörtént az utca közepén lévő házba is, csak ott tényleg telefonálgatni kellett... Nem azt mondom hogy mindegyik ilyen, de sajnos én ilyennel találkoztam..

[ Szerkesztve ]

(#56416) adika4444 válasza djculture (#56415) üzenetére


adika4444
addikt

Nekem is volt ilyen DSL időben, még tán 2011 vagy 2012-ben.
Eset, este jövök haza, net nincsen, telefon a Telekoméknak, kiderüll, hogy minket kötöttek le véletlenül, amihez most is csak gratulálni tudok, aztán másnapra kegyeskedtek visszakötni, milyen nagylelkűek.....

üdv, adika4444

(#56417) bul07 válasza djculture (#56415) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát igen
Gondolom ez is sietett , de miért fogott neki este fél hétkor a bekötésnek és végzett nem sokkal kilenc ellőt
Lehet hogy nem akart újra kijönni Debrecenből(65-70km)

Ilyennek ezek a kókány szerelők

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#56418) cs.david94 válasza bul07 (#56414) üzenetére


cs.david94
tag

Telekom, ugyan kérlek, ilyet az EON is tud.
Deák 31-be mentek villanyt kikötni, aztán a Deák 13-ba(hozzánk) jöttek. Még szerencse hogy becsöngettek hogy miért jöttek, legalábbis az egyik, a másik az oszlopon volt már. A számok stimmeltek, csak a sorrend volt rossz. Azt állította a szerelő hogy előtte nap céges buli volt, el is hittem nekik, úgy néztek ki.

(#56419) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Indítottam egy új témát, ami kifejezetten az egyes szolgáltatók, és szolgáltatásaik összehasonlítására, véleményezésére született, ide lehet írni azokat a gondolatokat, amik a dedikált szolgáltatós témákban mindig OFF-nak számítottak!

Internet, TV, és telefon szolgáltatók, pro és kontra

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://shorturl.at/L8E51

(#56420) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok.
Kíváncsiságból megnéztem a T oldalán, hogy jelenleg nálunk melyik net csomagok elérhetőek. Beírtam a saját címünket és ez a kép fogadott. Az egyik szomszéd címre (ahol nincs net) is pont ezt mutatta.
Teljen "szürke" minden csomag. Ez azt jelenti, hogy nem érzékeli melyiket tudnák biztosítani?

(#56421) Gubek-Einste válasza Krystal_s (#56420) üzenetére

Én inkább azt gondolom, hogy ez azt jelenti, hogy nem tudnak ott semmit sem adni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#56422) bul07 válasza Krystal_s (#56420) üzenetére


bul07
nagyúr

Simán gagyi a honlapjuk

Az én címemre se hoz semmit, pedig vdsl2 van a faluban így a 30-as is elérhető

Én még mindig nem tudok belépni a honalapon, elég nagy blamázs ez egy informatikai cégtől
Csak azt nem értem erről miért hallgat minden média még a PH-n se olvastam firtató cikket, hogy miért , mikorra, mi okból, van ez így

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#56423) Gubek-Einste válasza bul07 (#56422) üzenetére

Miért lenne valami értelme? Többet megtudnánk az átállásról/háttérről? Akit érint az tud róla, a cég az okokról meg vagy nem nyilatkozna vagy csak ködösítene/sablon választ adna.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#56424) bul07 válasza Gubek-Einste (#56423) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát ha kapna kis nyilvánosságot talán csipkednék magukat

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#56425) Gubek-Einste válasza bul07 (#56424) üzenetére

Ha eddig nem igyekeztek akkor ezután sem fognak, valószínűleg.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#56426) Krystal_s válasza Gubek-Einste (#56421) üzenetére


Krystal_s
addikt

12 éve vagyunk náluk hűséges ügyfelek. :) Jelenleg 20-as csomagban 2 éve, csak pár hónapja elkezdték mondani a helyi szerelő(k), hogy jobb lenne, ha visszalépnénk a 10-esbe...

bul07: Úgy néz ki a honlapjuk is az. Én nem értem mi történt ezzel a céggel, de teljesen "meghülyültek" az utóbbi években. Már egyáltalán nem érdekli őket az ügyfél. Éveken át hívtak minket folyamatosan és ajánlották a nagyobb csomagokat, kedvezményeket, kb 1 éve semmi. Akiket dolgoztatnak, az a szakértelem, hát úristen. Néha beleolvasok Facebook hozzászólásokba is, ami ott is megy. :U
Igen, érdekes, hogy különösebben nem járatják le őket és az állam is ezt szó nélkül hagyja, pedig nem 1-2 embert érint.

(#56427) Gubek-Einste válasza Krystal_s (#56426) üzenetére

Jelenleg 20-as csomagban 2 éve, csak pár hónapja elkezdték mondani a helyi szerelő(k), hogy jobb lenne, ha visszalépnénk a 10-esbe...
Indokot mondtak? Ha igen mi volt az?

Én nem értem mi történt ezzel a céggel, de teljesen "meghülyültek" az utóbbi években. Már egyáltalán nem érdekli őket az ügyfél.
Más szolgáltatóknál sem jobb a helyzet ilyen szempontból.

Akiket dolgoztatnak, az a szakértelem, hát úristen.
Lényeg, hogy olcsó legyen.

Néha beleolvasok Facebook hozzászólásokba is, ami ott is megy. :U
Ne tegyed, csak felidegesíted magadat vele.

Igen, érdekes, hogy különösebben nem járatják le őket és az állam is ezt szó nélkül hagyja, pedig nem 1-2 embert érint.
Lenne valami értelme a baszogatásnak???

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#56428) Krystal_s válasza Gubek-Einste (#56425) üzenetére


Krystal_s
addikt

De ezt nem szabadna szó nélkül hagyni. :( Nem lakom elhagyatott helyen, ismert gyógyfürdő, sok a turista és ők is csak csodálkoznak. Semmi fejlesztés és a meglévő vonal öregszik. Örökké nem hivatkozhatnak arra, hogy a vonal rossz és kész. Ahol nem hajlandóak javítani, ott legalább lenne normál áron mobilnet. Bár van olyan apartman, ahol térerő sincs. :D

(#56429) Krystal_s válasza Gubek-Einste (#56427) üzenetére


Krystal_s
addikt

Indokot mondtak? Ha igen mi volt az?
Nagyon sokszor írtam már és kértem segítséget, de röviden ennyi... :)

Más szolgáltatóknál sem jobb a helyzet ilyen szempontból.
Tudom, de az nem mentség.

Lényeg, hogy olcsó legyen.
Ha nem bírja fizetni a dolgozókat, akkor húzza le a rolót a cég, de ne hentest vegyen fel antennaszerelőnek. :)

Ne tegyed, csak felidegesíted magadat vele.
Kivételesen inkább megnyugtat, hogy egyre többen leírják a véleményüket.

Lenne valami értelme a baszogatásnak???
Igen, ha leégetnék őket, vagy ha államilag olyan rendelet lenne, akkor kénytelenek lennének emberszámba venni az ügyfeleket, akik ki vannak szolgáltatva és becsületesen fizetnek és fizetnek...

(#56430) btz válasza Krystal_s (#56429) üzenetére


btz
addikt

Nem egy létfontosságú dolog, ezért a állam ennek az ügynek a megoldására biztos nem fog áldozni az adóforintokból, inkább elteszik zsebre azt is.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#56431) bul07


bul07
nagyúr

Elég jó munkát végzet a szerelő
Aminek külön örülök hogy a pingem 28-ról 21-re csökkent

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#56432) ludsimon válasza bul07 (#56431) üzenetére


ludsimon
veterán

Az a kevés legfeljebb a terheletlen csomópontoknak köszönhető reggel illetve késő este.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#56433) mlinus válasza ludsimon (#56432) üzenetére


mlinus
őstag

a kissebb interleaving miatt lett alacsonyabb a ping.

(#56434) #41133696 válasza Gubek-Einste (#56409) üzenetére


#41133696
törölt tag

A legolcsóbb is, de a három routernek a WiFi- modulja is használva van :)

(#56435) adika4444


adika4444
addikt

Hali!

Én is újraindítottam a 3925-öt, le is jött rendben a frissítés. Eddig semmi különlegeset nem tapasztalok, ugyanúgy rendben megy a net, akár 800 Kbps-sel is megy a feltöltés például torrentnél, de például osztott.com is jól megy.

üdv, adika4444

(#56436) kisapa


kisapa
senior tag

Sziasztok! Bejelentkezéskor a következő kép fogad.
Tovább lépéskor viszont csak kisebb csomagot enged előfizetni mint ami jelenleg is van. Ha ez így marad ebből szolgáltatóváltás lesz. Visszafelé azért nem akarok menni.

(#56437) Garold válasza kisapa (#56436) üzenetére


Garold
senior tag

Már többször is le lett írva hogy a My-Telekom nincs a helyzet magaslatán. Ha most is NetMánia M csomagod van akkor elbírja a vonal és a 1412-n vagy üzletben meg is tudják hosszabbítani.

[ Szerkesztve ]

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#56438) pumukli4573 válasza kisapa (#56436) üzenetére


pumukli4573
tag

:C :DD

(#56439) wmati válasza kisapa (#56436) üzenetére


wmati
addikt

Kérdezd meg 1412-ön nekem pl csak hűség nélkül engedte a weboldal.

(#56440) kisapa válasza Garold (#56437) üzenetére


kisapa
senior tag

Köszönöm a választ. Lehet,hogy inkább személyesen intézem,de még várok egy kicsit. Hátha valami jobb ajánlat is érkezik akár a T-től is.

(#56441) Sofian válasza kisapa (#56436) üzenetére


Sofian
őstag

Örülj, hogy téged beenged. "Jelenleg sajnos nem tud belépni
online önkiszolgáló ügyfélszolgálatunkra! " Szerintem mi meg fogjuk érni az egyéves évfordulót is... ;]

Kézzel, 30 napos betanítással 2 db diákmunkás már átmigrálta volna egyesével az előfizetőket...

(#56442) Gubek-Einste válasza #41133696 (#56434) üzenetére

Természetesen úgy értettem, hogy jelenlegei 100-as router elé tegyél be egy gigabites switch-et, így meg lesz a gigabites LAN + a wifi is megmarad, olcsón.

#56441 Sofian
Kézzel, 30 napos betanítással 2 db diákmunkás már átmigrálta volna egyesével az előfizetőket...
Hova gondolsz? Az pénzbe került volna...

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#56443) btz válasza Sofian (#56441) üzenetére


btz
addikt

Minek örüljön. Oly mindegy, igyis sz..r ugyis sz..r

ⓑⓣⓩ

(#56444) spici


spici
tag

Elmesélem az én történetemet és a véleményetekre vagyok kíváncsi, lehet bennem van a gond, bár nem hiszem.
2014. Október végétől a mai napig fen áll az a probléma, hogy ha a szél elkezd fújni akkor az internet szakadozni kezd, a szél erősségével egyenes arányosan romlik a helyzet, ha erősen fúj nagyon rossz a net, ha pedig egy kis szellő akkor tudok böngészni nagyjából, de játszani , online streamet nézni lehetetlen mivel a ping fel-fel ugrál, olykor megszakad a net teljesen.
A mai napig kb 40 hibajegyet vetettem fel mivel nem javítják ki a szerelők, állandóan a jelerősítőket baszkurálják, minden egyes lezárt hiba után reflexből már hívhatom is őket, hogy sehol semmi változás nem lett
Panaszbejelentést tettem Április elsején, hogy az ide kirendelt szerelőbrigád nem hajlandó kijavítani a hibát és az ügy azóta is folyamatban van.
Olyanokat csinálnak, hogy reggel 8-kor elsődleges vizsgálatok alapján hibát találtak, 8:30-kor pedig a Magyar Telekom hálózatában nem találtak hibát..., fel sem hívtak, ki sem jöttek megnézni.
Azelőtti napon 17:10 perckor a hibát elhárították pedig aznap ugyanolyan rossz volt a net, szakadozik folyamatosan és a modem ki is jelzi, ezeket print screeneltem, hogy megmutassam, hogy lássák tényleg hiba van.
Amikor ezeket megmutattam a "szerelőnek" akkor neki az volt a lényeg, hogy a modem nem csatlakozott le, a többi adat neki csak tájékoztató jellegű stb, hülyeségeket beszélek.
Amikor kiszállt hozzánk akkor erősen fújt a szél, a google.hu-t, telekom-hu-t és minden egyéb más oldalt 20 másodperc után hozott be kb, speedtesten nagyhezen tudtunk mérni egy 4mbit le, 5.5 mbit fel, sokszor nem is tudott mérni, volt 1x amikor 0.01mbit volt le, feltöltést nem tudta lemérni.

Ekkor kapott egy telefonhívást és kiment a ház elé telefonálni, amire visszaért elállt a szél (vihar elment) és fura módon minden jól működött, inkbb mondjuk rá. Aztmondta jó akkor itt nincs hiba, de mondom láthatta amikor fújt a szél akkor rossz, most hogy elállt akkor már jó, erre a vírusírtóm megfogja a netet, nincs vírusírtóm, akkor vírusos a gépe, mondom az egész utcában szélre aktiválódó vírus van, akkor valamilyen komponensem (proci , ram, ssd) rossz.

Ekkor lezárta a hibát azzal, hogy nem találtak hibát és elment. Mellesleg nem egyedi probléma hanem az egész utcát érintő hiba.
Ennél lejjebb már nem lehet süllyedni, most komolyan, ez normális tevékenység a telekomnál vagy csak itt ilyen tudatlanok, szakértelem nélküliek?

Itt egy kép álltalában a modememről, itt a downstream pár értéknél meg szoktak halni, de ez nem hiba ő szerinte...
http://kepfeltoltes.hu/view/150405/t-home_www.kepfeltoltes.hu_.png

[ Szerkesztve ]

(#56445) dptrsk válasza Sofian (#56441) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nekem március végét ígértek...
Április 1.-én nyár közepét mondtak.

Azt sem értem, hogy ha valaki jelzi, hogy használná az online felületet miért nem kerül a lista elejére.
Érdekes, de a családban az összes nyugdíjas korú személy már átkerült, az aktív dokgozók közül még senki...

(#56446) powerup2


powerup2
addikt

iptv-hez most mennyit kell havonta fizetni plusz beltérikért mert a honlapon nem látom feltüntetve ?

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#56447) pacman789 válasza Gubek-Einste (#56427) üzenetére


pacman789
aktív tag

Akiket dolgoztatnak, az a szakértelem, hát úristen.
Lényeg, hogy olcsó legyen.

Hát igen... megkérdeztem a szerelőtől, aki Budán bekötötte a netet, hogy NAT-olják -e a hálózatot itt, mert vidéken ahol lakom ott igen. Erre csak annyi választ kaptam, hogy: "fogalmam sincs, hogy mi az a NAT életemben nem hallottam róla" :S (miközben bőven 40+-os volt, ideje már a szakmában lehetett) Na ennyit a Telekomról és kiszervezett szerelőkről...

[ Szerkesztve ]

(#56448) DJ. Ru$y válasza powerup2 (#56446) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

ITT rákattintasz a "Teljes ártáblázat" feliratra (kékkel van írva) és legörgetsz a lista aljára.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#56449) powerup2 válasza DJ. Ru$y (#56448) üzenetére


powerup2
addikt

Köszönöm a segítséged :) Kellemes ünnepeket :)

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#56450) btz válasza spici (#56444) üzenetére


btz
addikt

Nem vagyok szagértő de nekem az a 2-5-ig lévő csatornák nagyon gyanúsak. Ezekre mit mondott a szerelő?

ⓑⓣⓩ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.