Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156442) Cs1csó válasza zst (#156441) üzenetére


Cs1csó
félisten

Jobbat mondok, a "szolgáltatóm" adott egy STB-t az egyik tévéhez (optikai net DVB-C technológia de régi tévé nem tudja a DVB-C-t) egy ideje használtam amikor egy takarításkor (ugye előttem áramtalanítva minden) felemeltem a kis dobozt és nedves ronggyal áttöröltem meg a polcot alatta és ekkor vettem észre, hogy "magasabb" de nem természetes módon: a szolgáltató már úgy adta, hogy valami kis "3M" márkájú kis tappancsok voltak alatta 4 db, gondolom, hogy jobban szellőzzön, sőt ahogy néztem le is tudnám ragasztani mert ennek a "kockának" csak az egyik oldaláról vették le a fóliát és ragasztották az STB testéhez tehát ezek a lábai de a végén ott maradt a fólia amúgy ez nem annyira jó mert igy nem túl stabil. Na mindegy. Érdekes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.