Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132751) AxBattler válasza Atomantiii (#132748) üzenetére


AxBattler
félisten

Most miért?
Olyan szépen oda tudnak telepedni a kémény fölé a galambok, egy kis melegedésre. :D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#132752) #46824192 válasza Boond (#132750) üzenetére


#46824192
törölt tag

Én is csodálkoztam hogy két MT jelenik meg, a 2. azt sem tudom micsoda, soha az életben nem láttam azt a számot sehol. (sok éve magenta1 vagyok)

(#132753) Boond válasza Boond (#132750) üzenetére


Boond
addikt

Már mint úgy értem a vezetékest kell nem, mert ahhoz van kapcsolva a mobil, nem?

"Én is csodálkoztam hogy két MT jelenik meg"
Nekem 3 van. Két néven otthoni, és egy mobil, mert bevontam, egy másik családi fiókot/szolgáltatást is, a fiókba.

Én úgy néztem a régebbi számok, a vezetékesek, az újabb a mobil. Valószínüleg nálad is így van...

Csak a kérdés, hogy ez hogy müködik... múltkor amikor megújult az app, akkor is volt ilyen nyeremény játék...

Mind1, hogy a magenta-ba bevont telefon, vagy az otthoni szolgáltatás azonosítóját választom, vagy sem vajon?

A múltkorinál meg sem jelent, tehát jogosultsági dolgok kizárva...
Nyilván ha a másik előfizető-t választanám ki, ő nem lenne jogosult... ez érthető is...

(#132754) tomama


tomama
aktív tag

Sziasztok!

1000/25-ös internetem van itthon és az asztali számítógépemen (kábelről) nagyon lassú letöltési sebességeket produkál.
Ugyan azzal az UTP kábellel kipróbáltam laptopon is és ott tökéletes volt, szóval a probléma az asztali gépemmel lehet.
Kipróbáltam más portba dugni a kábelt, illetve frissítettem a LAN drivert, de semmi változás.
Valakinek van esetleg valami ötlete mi lehet a probléma?
A válaszokat előre is köszönöm!

(#132755) Luigi962


Luigi962
őstag

Sziasztok. Gigás net váltás után, Technicolor routert kaptam és minden szép és jó. De ritkán használtam a Samsung DEX-et és most nem működik a dolog. Kiírja, hogy a pc nem támogatja a Miracastot, eddig ment simán. Vezetékkel üzemel szépen. Mit kéne piszkálgatnom a router beállításaiban?

(#132756) spgabor


spgabor
aktív tag

Sziasztok!
Szeretnék egy kis segítséget kérni Speedport Entry 2i eszközzel kapcsolatban. Saját routerrel használom, ezért bekapcsoltam rajta a PPPoE Passthrough-ot. Szerettem volna ideiglenesen visszakapcsolni a netet az eszközre, valamint aktiválni a wifit, hogy a műsorújságot hozzá tudjam párosítani a tv boxokhoz csatorna sorrend változtatás miatt. Viszont hiába kapcsolom ki, nincs rajta net. Próbáltam újraindítani, ki és bekapcsolni a funkciót, de nem megy. Tudtok segíteni, hogy mi lehet a probléma vele?

Köszönöm a segítséget előre is!
Üdv.
spgabor

(#132757) frovery válasza GoodSpeed (#132747) üzenetére


frovery
senior tag

Basszus. Ezt nálunk (Telekom) műszakis meglátná falhoz állítana.
Nap mint nap látom,hogy a Digi mennyire gusztustalan munkát végez. Semmi kontroll nincs náluk sztem.

(#132758) #46824192 válasza frovery (#132757) üzenetére


#46824192
törölt tag

Na várjunk egy kicsit....
Ezek a képek nem egy félkész (munka közbeni) állapotban készültek??

Ránézésre simán azt gondoltam ezért meg sem említettem ,hogy "hogy néz ez ki"

[ Szerkesztve ]

(#132759) taki01 válasza frovery (#132757) üzenetére


taki01
őstag

Az tuti, azt láttad volna, hogy rakják fel oszlopra az optikát. Szerintem elsírnád magad.

(#132760) viktorhu válasza taki01 (#132759) üzenetére


viktorhu
veterán

Panelben meg így rakta az optikát a digi. Alatta a telekomos koax, amikor a telekomos szerelő nyitotta a dobozt, a digis cuccot egy elegáns mozdulattal félredobta róla, mert akadályozta a munkában. Persze ez így is rejtve van egy szekrényben, de azért meglepődtem ezt a profi munkát látva annak idején.

[link]

(#132761) snyper990 válasza tomama (#132754) üzenetére


snyper990
őstag

Az asztali gépben gigabites a LAN kártya? Milyen idős a gép? SSD van benne vagy HDD? Hogyan méred a sebességet?

(#132762) GoodSpeed válasza frovery (#132757) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

Romániából jött csókák rakták fel... de nekem nem DIGI-m van :D
Nemhogy kontroll, de még ki is vannak szolgáltatva az alvállalkozónak. Tavaly ugyanis megrendeltem, de végül lemondtam, mert az egyik szerelő jogászkodott (hivatalosan nem társasház) telefonban, a másik meg azt mondta sajnálja, esett az eső délben, de már elállt így megy a másik címre... ekkor küldtem el őket a francba. Most meg NER szolgáltatóvá válnak...

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#132763) Atomantiii válasza frovery (#132757) üzenetére


Atomantiii
őstag

Azért nálam a telekomos optikai kábel bekötésénél végzett munka is hányinger volt, át kellett feszíteni egy oszlopközt a "szerelő uraknak".

Simán átfeszítették az optikát a gyümölcsfák ágának hegyébe beleakadva az utcán (holott másik oldalról simán kikerülhették volna a fákat, átfeszítették az áramvezeték alatt, ami kb 1,5 m-el van az optikai kábel síkja alatt, szóval nagyon szépen nézett ki, amikor hazamentem nem akartam elhinni.

Így nekem kellett visszabontani a kábelt egy oszlopközön, hogy normálisan nézzen ki, ugye a bekötött végét már nem fűzhettem ki, mert rajta volt az ablakon belül a csatlakozó. Még jó, hogy nagyjából szakmába vág a dolog és megoldottam inkább magamnak.

Jött utána az sms, hogy mennyire vagyok elégedett az elvégzett munkával, ott aztán szépen leírtam a véleményem, dícséretet biztos nem kaptak ha elolvasta valaki.

Pont tegnap figyeltem, hogy szomszéd faluban elkezdtek telefonos oszlopokat állítani, talán ott is optika lesz, de nem tudom mivel csinálják, az egyik olyan ferdén áll, hogy hihetetlen. Csak az ásóembereket láttam egy futóval és azon voltak az oszlopok.

[ Szerkesztve ]

(#132764) tylerddd


tylerddd
veterán

Nálunk a ca. 800 fős településen a régi vezetékes telefonos oszlopokon vitték szét ill. egy utcában a földben. Nekem szerencsém lehetett, mert a szaki azt mondta, hogy neki ez a szakmája, de véletlen jött ő, mert aki ide lett volna beosztva, lebetegedett. Tényleg nagyon profi volt, ott lehúztuk a kábelt, ahol a Direct One-os fószer anno elvileg nem tudta. Mondjuk nálunk családi házban elég sok minden adott volt a könnyebb telepítéshez (régi vezetékes helyén kis dobozka a behúzásnál, kábelvezetők a falban).

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#132765) Nasuto


Nasuto
tag

Nálunk a faluban először Digi volt (Telekomnak csak DSL-e volt), és hát azok ritka trágya munkát végeztek. Én nem kötöttem be, mert T-vel nem volt soha bajom, de a házunk előtt és mellett szereltek, és én mentem utánuk összeszedni a gyorskötözőt, kábeldarabokat meg egyéb szemetet. A T optika bekötése nagyon flottul ment. A T-szaki nagyon figyelt mindenre. Gyönyörűen behozta a kábelt a lakásba.

(#132766) szemmelver


szemmelver
aktív tag

Sziasztok!

1000 net optikán... elég lassú nem? Tudom... a garantált megvan. A letöltés ritkán eléri az 5-600-at. Más szervereken is hasonló. Egy köteg kábelt ráhagyott pluszban, lehet az a baj?

(#132767) Kaba válasza szemmelver (#132766) üzenetére


Kaba
veterán

A kábelfelesleg nem okoz problémát.Végezz el egy áramtalanítást és egy újraindítást.

(#132768) kakuk.tamas válasza szemmelver (#132766) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Az a köteg ráhagyott kábel jól fog jönni, ha béna vagy, és/vagy van háziállatod. :DDD

Én egyszer megtörtem az optikát, egyszer meg a kutya rágta ketté… :DD Ha nem lett volna az a köteg, újra kellett volna húzni az egészet.

De az nem zavar semmit, amit fent írtak azokat csináld meg. Ha nem javul, 1414 vagy chat.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#132769) szemmelver válasza kakuk.tamas (#132768) üzenetére


szemmelver
aktív tag

köszönöm a válaszokat. sajnos nem segített az áramtalanítás és újraindítás. több kábellel is próbáltam... amúgy friss kötés, most ment el a szerelő. megpróbálom hívni, vagy írni nekik, de mivel a garantált megvan elküldenek.... :D

(#132770) tylerddd válasza szemmelver (#132769) üzenetére


tylerddd
veterán

Szerintem település szinten sem mindegy hol vagy. Gondolom ha több a felhasználó, akkor lehet ilyen.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#132771) Kaba válasza szemmelver (#132769) üzenetére


Kaba
veterán

Hívd őket,hogy elenőrizzék a hálózatodat(a kábel hossza nem lényeges van akinek száz méteres bekötési hossza is van(a lényeg,hogy ne legyen megtörve).Friss kötést követően nem mindig vannak meg a megfelelő értékek frissítések hiányában.(a friss kötést az előbb még nem jelezted,így az áramtalanítás és újraindítást végezd el holnap mégegyszer).

[ Szerkesztve ]

(#132772) tylerddd


tylerddd
veterán

Kis házi barkács az ONT erős, éjszaka zavaró ledjei ellen :DDD [kép]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#132773) Túzok22 válasza szemmelver (#132766) üzenetére


Túzok22
senior tag

Szia. Milyen számítógépen mérted a sebességet? Az se mindegy, hogy mennyire erős a számítógép, vagy milyen régi rajta a windows rendszer. A régiséget nem úgy értem hogy régi típusú windows pl: XP vagy Vista van rajta, hanem úgy, hogy lehet hogy már újratelepítésre szorul a jelenlegi operációs rendszered. Az se mindegy, hogy melyik szerverre méred, mert nem mindegyiknél hajtódik ki közel az 1Gbps-hez. Ahogy írták, hogy a nagyon friss kötés miatt is lehet még ilyen. A kábel hossza nem légyeg, mert optikán kb 3 km-ren 0,2 dBm a veszteség. A régebbi réz kábeles technológiáknál (pl: ADSL, VDSL) van az hogy 100 méter felett már sok jel veszik el.

[ Szerkesztve ]

(#132774) Luigi962 válasza tylerddd (#132772) üzenetére


Luigi962
őstag

A Technicolor ONT-n ki lehet kapcsolni szoftveresen.

(#132775) Luigi962


Luigi962
őstag

Erre nem tud valaki megoldást? Sziasztok. Gigás net váltás után, Technicolor routert kaptam és minden szép és jó.Ritkán használtam a Samsung DEX-et és most nem működik a dolog. Kiírja, hogy a pc nem támogatja a Miracastot, eddig ment simán. Vezetékkel üzemel szépen. Mit kéne piszkálgatnom a router beállításaiban?

(#132776) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztok
Zalaapátiban elérhető az Optika internet.

(#132777) szemmelver válasza Túzok22 (#132773) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a válaszát! Chaten leráztak, mert megvan a garantált 300mb/s. A telefont még nem próbáltam, de várok még akkor. Én azt hittem bekötés után egyből jönnie kell maxon. Most méregetem folyamat, de 600 alá már nem is megy a letöltés. Feltöltés is 800 felett van már valamennyivel.

Kis falu... kb 800-an lakunk. A múlthéten hozták be az optikát, szóval friss a dolog.
A szerelő annyit mondott elég jól megcsinálták, mert 8-as.. mondjon ez bármit is :D

Túzok22:
Próbáltam mindenféle szerverrel, de eddig a Znet és a telekom adja a legjobbat.
Igen kezdem az eszközeimre gyanakodni, mert elég öregek.. 10 éves asus laptop "gigabites" portal max 550/150. Az asztali gépem is 8-9 éves na itt 600-700/750-850.

Elkérem ismerősöm új laptopját, és lemérjük azzal. Egyből választ kapok mindenre, mert szerintem öregek az eszközeim :) :U

(#132778) tylerddd válasza Luigi962 (#132774) üzenetére


tylerddd
veterán

Ez Sagemcom F@st 5670. Nem néztem, hogy lehet-e szoftveresen kapcsolni, de talán probléma esetén mutat valamit a led. Egyébként az adapterére is tettem, mert az is baromi szép zöld fényt vetett a falra éjszaka :DDD

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#132779) viktorhu válasza szemmelver (#132766) üzenetére


viktorhu
veterán

Kábellel méred? Próbáld meg parancssorból is, a webes speedtestnél elég sok az ismeretlen faktor, ami befolyásolhatja a mérést.

(#132780) mgaben


mgaben
senior tag

Sziasztok!

Kellene nekem egy kis segítség. Visszatenném a saját routert. Technikolor a telekomos hardver, gondolom amelyik csatlakozóhoz oda van írva a wan, oda kössem a saját router wan portját.

Viszont utána hiába kötöttem a gépet a saját router lan portra, nem értem el böngészőből a beállító felületet.

Aztán még a kérdésem az lenne, hogy az androidos tv box wifin csatlakozott eddig, azt is a saját router wifi-ére kell majd csatlakoztatni? Vagy ez, hogy megy? Mert amikor bekapcsoltam a pppoe passthrough-ot mintha akkor is ugyanúgy adott jelet a telekom wifi. Aki megcsinálta otthon magának kicsit "szájbarágósabban" leírná, akár privátban is.
Nem vagyok teljesen "alfabéta" ilyen hálózati dolgokban, de ez most nem teljesen tiszta nekem. :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#132781) szemmelver válasza viktorhu (#132779) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Igen kábellel. Nem tudom hogy kell parancssorból. :F

(#132782) user12 válasza mgaben (#132780) üzenetére


user12
őstag

Technikolor a telekomos hardver, gondolom amelyik csatlakozóhoz oda van írva a wan, oda kössem a saját router wan portját.
Bármely parthoz kötheted.

A Tv-t továbbra is ehhez az eszközhöz kell csatlakoztatni.Ha nem akarod "látni" a T eszköz wifijét, kikapcsolhatod, de akkor a set top boxot kábelen kell csatlakoztatnod az eszközhöz.

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#132783) mgaben válasza user12 (#132782) üzenetére


mgaben
senior tag

Köszi. Még privátban írták, hogy ha a saját router tudja az IGMP snooping opciót (tudja), akkor azt bekapcsolva elvileg a tv-nek is mennie kell. Próba cseresznye, ha így sem menne akkor marad a kábel a T eszközhöz. :R

Meg elvileg külön IPTV opció is van a routeren, de hogy az ott konkrétan mire való nem tudom, azt nem állítgatom. :D

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#132784) Brogyi válasza user12 (#132782) üzenetére


Brogyi
senior tag

"Bármely porthoz kötheted."
Ez azért féligazság. Ha erős router az a saját router akkor csak a jobb szélső jó, mert csak azon jön ki a 2,5G.
Arra külön chip van az eszközben. A saját router-t lehet DHCP vs PPPoE-re állítani, de ez már a második lecke. Bocsi ha tévedek. :R

[ Szerkesztve ]

(#132785) kis20i


kis20i
csendes tag

Üdv!
Szerintetek az mennyire normális, hogy Sagemcom Fast3686 v2 csomagváltás után reseteli magát? Viszonylag rövid időn belül ez a második csomagváltás, az elsőnél nem csinálta ezt, csak most. Amúgy sose volt vele semmi baj, meglepően megbízhatóan üzemelt eddig.

(#132786) mgaben


mgaben
senior tag

Jelentem minden működik frankón! Hálás köszönet snyper990 fórumtársnak! :R

A TV is hasít a saját router wifi-jéről, a fent említett IGMP snooping beállítással, nálam még alapbeállításban az IGMP Proxy is be volt pipálva, azt sem kapcsoltam ki, és az IGMP V2-t is hagytam.

Köszönet mégegyszer!

[ Szerkesztve ]

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#132787) viktorhu válasza szemmelver (#132781) üzenetére


viktorhu
veterán

(#132788) Tosee


Tosee
őstag

Sziasztok!

Akadt némi problémám az internet szolgáltatással. Lassan vagy egyáltalán nem tölti be a képeket, előfordul, hogy a weboldalakat sem. Mobilokon és laptopon is fennál a probléma. A PC (wifin csatlakozik) eseménynaplójában sok bejegyzés van ami DNS hibára utal. Nem tudott csatlakozni xy webhelyhez, mert a DNS kiszolgálók egyike sem válaszolt.
Szolgáltató: Vidanet (300/20 csomag) kábelnet
A szolgáltatáshoz kapott modem/router: Technicolor CGA2121
Mellékeltem pár képek a logból:
Downstream Channels
Upstream Channels
DOCSIS Event Log1
DOCSIS Event Log2

Saját eszköz nincs. A fentiben pedig nincs lehetőség alternatív DNS szerver használatára.
Esetleg a logból számotokra kiderül valami rendellenesség? Szerelő volt kint, megnézte a csatlakozásokat, mért párat a műszerrel amikor éppen rendben ment a dolog, majd azt mondta, hogy nincs baj a szolgáltatással a mérései szerint.

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#132789) kabelmania27 válasza Tosee (#132788) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Modem áramtalanítás után sem javul a helyzet?
Vezeték nélküli kapcsolattal kellene megnézni, mert a szolgáltatók a vezeték nélküli átvitelt nem garantálják.
Gépen próbáld meg beállítani hálózati kapcsolatnál az 1.1.1.1 / 1.0.0.1 dns párost hátha segít.

[ Szerkesztve ]

(#132790) Tosee válasza kabelmania27 (#132789) üzenetére


Tosee
őstag

Nem sajnos. Az áramtalanítást és a hálózati kapcsolatoknál már állítottam be másik DNS-t de sajnos az eredmény nem javult. 5Ghz-en csatlakozik a legtöbb eszköz, kábelen semmi. A szomszédos hálózat pedig nincs 5Ghz-en. Szóval zavarni nem zavarhatja a jelet másik hálózat.
Abban sem vagyok biztos, ha vásárolnék egy saját routert az megoldaná-e a problémát. A képek alapján jók az értékek egyébként?

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#132791) kabelmania27 válasza Tosee (#132790) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Rendben vannak az értékek, vannak erősebb csatornák, snr tökéletes, télen előfordul, hogy van 12 feletti letöltési értékek ha közel vagy az erősítőhöz, de a modem által kiírt értékeket tájékoztatónak kell tekinteni, ha a szerelő műszerrel jónak találta akkor rendben van.
Első kőrben vezetékes kapcsolattal kellene megnézni, hogy javul-e az oldalak betöltése.
Amennyiben rendelkezel tv előfizetéssel nézd meg milyen osztóval van elosztva a koax kábel.
Ipv6 dns beállításoknál is próbáld meg beállítani 2606:4700:4700::1111 és a 2606:4700:4700::1001 párosokat vagy ha nem javul a helyzet az ügyfélszolgálattal próbáld meg kikapcsoltatni az ipv6-ot.

[ Szerkesztve ]

(#132792) snyper990 válasza kabelmania27 (#132789) üzenetére


snyper990
őstag

Hiába állít be egyedi IPv4 DNS szervereket, ha IPv6-os a kapcsolat, akkor megvárja előbb az elsődleges szerverrel a timeoutot, aztán ha be van állítva, akkor a másodlagossal is, és csak utána van fallback IPv4-re... Az IPv6-os DNS szervereket is érdemes átállítani

(#132793) kabelmania27 válasza snyper990 (#132792) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Köszi az infót.

(#132794) golyós


golyós
őstag

Az ügyfélszolgálaton nem lehet élő emberrel beszélgetni csak ezzel a nyomorult galambeszű Vandának hívott robottal??? :W
Vicc, hogy se telefonon se chaten nem lehet egy egyszerű kérdést feltenni ami pontosan 30 másodpercig tartana, ehelyett minden kérdésre a nem értem válasz jön.

Váltanék dominóról előfizetésre a lányom számán.
2882 ft a havidíj, de 3990 ft vállalt költési szint.
Értem, hogy ha váltanék majd akkor csak e fölé mehetek, de most akkor mennyit fizetek?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#132795) Tosee válasza kabelmania27 (#132791) üzenetére


Tosee
őstag

Sajnos vezetékes kapcsolatra nem igazán van lehetőség, a nagymama szobájában van a szolgáltatói modem / router a vezetékes telefon miatt. A sebességgel nem is lenne probléma mert át jön wifin a teljes sávszélesség. Megnéztem az internet statust a modemben, IPv4 es IP-címet kap (79.XXX.X.XXX), nincs IPv6. DNS szerverből kettő van, szintén IPv4 (79.XXX.X.X). Szóval nem látom nyomát IPv6-nak.
Tv -előfizetés is van, mellékeltem egy képet az elosztóról: [kép]
Ez jön le a padlásról a szobába, majd ketté van osztva a modembe és a TV-be.

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#132796) barnibooo


barnibooo
tag

Sziasztok!
Valahogy még ellehet érni az önkiszolgáló ügyfélszolgálatot telefonon?

(#132797) szemmelver válasza viktorhu (#132787) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Köszönöm! Így már baráti a sebesség. :C

Eddig egy 1043nd-vel szórtam a netet tovább, viszont most hiába csatlakozom erre az új FGA2233-ra. Nincs a tp linken internet. Band Steering kikapcsolva, azonos csatornán vannak, WDS Status: Run... szóval elvileg rá tudott csatlakozni. DNS hibára gondolok, de bármit írok be, akkor se adja magát. Ötletek?

[ Szerkesztve ]

(#132798) Kaba válasza golyós (#132794) üzenetére


Kaba
veterán

A vanda könnyen kezelhető,vagy nem beszélsz egy percig,vagy a nullát tárcsázod,mindkét esetben ügyintézőhöz kerülsz.

(#132799) Pokesz007 válasza Kaba (#132798) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Így ,igaz :)
Felh neved jelentése,ahol laksz? :U

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#132800) Kaba válasza Pokesz007 (#132799) üzenetére


Kaba
veterán

Nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.