Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11551) Brutális eb válasza DB10 (#11550) üzenetére


Brutális eb
addikt

Szerintem ne trollkodjuk szét ezt a topikot mert soha nem lenne vége.Igazad van.....

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#11552) #41635072 válasza DB10 (#11548) üzenetére


#41635072
törölt tag

"Mint egy ilyenre itt".
Hmm, köszi szépen. Azt hiszem itt is elég szigorú a szabályzás, de azért ott egyértelműen nem tűritek a kritikát. Ha tehettek róla, ha nem, ez így elég erős diktatúra.
Ez a véleményem, ezen nem lehet változtatni...
Nem tudom mi volt azon olyan trágár meg egyebek...
Félnótásnak nevezték a Sagem STB szoftverének fejlesztőit.
Ez mi, ha nem durcizás? Szerintem ezért egy közösségi fórumon még nem kéne ban-t osztogatni. Én is pipa lennék, ha ennyi idő után nem tudnának egy nagyjából használható szoftot írni rá.

Amúgy meg ezen nem kéne itt vitázni, mert akkor is ez marad a véleményem. Már szeritem ez is elég géz, hogy itt is próbálsz védeni mindent, és nem tűröd a kritikát. :U
Úgy gondolom ezt mindenkinek önmagában kell eldönteni...

[ Szerkesztve ]

(#11553) DB10 válasza #41635072 (#11552) üzenetére


DB10
csendes tag

Gondolom, nem olvastad őket, mivel órák óta törölve lettek. Bizonyos nemi szervekkel, és azok müködésével kapcsolatos szavak nem megengdettek szerintem itt se, pl. orális szexre való felkérés, illetve, bizonyos a céget minősítő kritika sem. Egész más az, ha azt mondod, nem megy az mdHD és egész más, ha azt mondod, hogy azért mert a cég hülyék gyülekezete. Főleg egy olyan ügyben, amelyben egyáltalán nem vagyunk hibásak.

Mindegy, nem trollkodok tovább :D maradok read only, a saját fórumban szokásosan segítőkész és elérhető.

(#11554) Dr34dLord


Dr34dLord
csendes tag

Sziasztok
találtam egy T-mobile-os usb-s mobilinternet adaptert nem tudjátok hogy mit csináljak vele?
használni nem akarom, mert fölösleges és ezzel másnak okoznék problémát, de ha már megtaláltam akkor valami jutalomban azért szeretnék részesedni :D
vagy egyszerűen eladható itt PH-n?
én nem tudok vele mit kezdeni, kérdés hogy más tud-e és használhatja-e és nem ütközik szabályzatellenes dologba ennek az eladása

köszi a válaszokat

[ Szerkesztve ]

Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

(#11555) Seb3s


Seb3s
tag

Hi.
Csak, hogy ne mindenki szidja a t-home-ot. ;)
Tegnap óta üvegszálon jönnek a dolgok. A net első osztályú. le és fel egyszerre maxon megy. páratlan.
iptv-n már van ami nem tetszik. Az a letterbox formátum miatt van, h egyes adók 16:9 arányban, de 4:3 méretben ergó a tv közepén kicsi méretben jelennek meg? Nem lehetne úgy, mint pl az eurosport ami rendes 16:9 ben jön?
telefon: nincs telefonom. :))

tudja esetleg vki mennyit fogyaszt az STB stand by-ban?

Tough ain't enough.

(#11556) #41635072 válasza DB10 (#11553) üzenetére


#41635072
törölt tag

Amúgy ma reggelre megjavult, ahogy ígértétek.
Viszont még mindig csak 50%-os a minőség.
Gondolom ez már így fog maradni, igaz?
:R

(#11557) j0k3r!


j0k3r!
senior tag

hello!

kineztem itthonra ezt a netet, es az volna a kerdesem evvel kapcsolatban, hogy t-comos telefon melle mennyibe kerulne ez havonta? (husegnyilatkozattal)
illetve, hogy akkor ebben nincs benne semmifele tv, csak internet ugye?
esetleg, ha valakinek van ilyen/hasonlo nete, akkor mik a tapasztalatok vele?
a segitsegetek elore is koszonom.

some men just wanna watch the world burn...

(#11558) #41635072


#41635072
törölt tag

Amúgy kaptunk levelet, hogy lassan lejár a hűség.
Felhívtam telefonon az ügyfélszolgálatot, meghosszabbítottam, és lemondtam az HBO pack-ot. Nos a hűség csak augusztusban jár le. Viszont az HBO-t azonnal lekapcsolták... :W De még fizetem két hónapig.

(#11559) polonic válasza j0k3r! (#11557) üzenetére


polonic
félisten

Szia!
Ott van minden részletezve a lap alján. Minden kombináció, hogy mibe kerülnek, hűségidős ár, anélküli. Tripla, dupla kedvezményes, és magában lévő ár is.
Ez alapján 6450 Ft.

(#11560) j0k3r! válasza polonic (#11559) üzenetére


j0k3r!
senior tag

koszonom szepen, en is erre gondoltam, csak nem mertem hinni a tablazatnak, mert altalaban van valami aprobetus baromsag, ami felett atsiklik az ember szeme.

some men just wanna watch the world burn...

(#11561) ForRedGlory válasza #41635072 (#11558) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem értem a smiled ---> :W
Azt kaptad, ami kértél: hűség meg lett hosszabbítva, HBO megszűnt... Bírom az ilyet. az ügyfelek azért ugatnak, ha a szolgáltató nem szól a hűség lejárata előtt, mert miután lejárt magasabb lesz a havidíj, de hogy már azért is megy a bosszankodás, hogy előbb ír a szolgáltató, mint lejárt volna?! Háááát, grat

Nem mellesleg hogy ha hűséges volt az HBO-d, akkor kapsz egy szép kis kötbért is a nyakadba, csak hogy teljes legyen az örömöd... ;]

[ Szerkesztve ]

(#11562) KicsiUbul válasza tomato88 (#11535) üzenetére


KicsiUbul
őstag

A voip miatt csak a HGW maradhat. :((
Jelentsd be újra, sajna mást nem nagyon tudok javasolni.
DB10: azért megjegyezném, hogy bizonyos szintig a T is hibás a dologban. Ugyanis ha normális eszközöket (értsd nem a legolcsóbb szemetet) vennék meg, talán kisebb árréssel, de kevesebb panasszal -> kevesebb erőforrás igény; kevesebb kötbérrel lehetne szolgáltatni.
Emlékezzünk csak vissza a remekbe szabott Askey beszerzésekre :U
Ettől függetlenül nem kéne anyázni, ez tény. Az üzemeltetőké minden tisztelet, hogy megpróbálnak maximumot kihozni ebből...

[ Szerkesztve ]

Értem én...

(#11563) #41635072 válasza ForRedGlory (#11561) üzenetére


#41635072
törölt tag

Látom az agyad igen csak kis kapacitáson üzemel.
Az HBO nem azonnal, hanem a hűség lejártával lett lemondva.
Értelmezz, miellőt túl nagyra nyitod a szád. :W

[ Szerkesztve ]

(#11564) ForRedGlory válasza #41635072 (#11563) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Megsúgok valamit: NEM LEHET időzítve lemondani mini csomagot, akárki akármit mond, nekem elhiheted.
Szóval a szöveg értelmezésemmel semmi gond :U

#11558:
"Viszont az HBO-t azonnal lekapcsolták... :W De még fizetem két hónapig."
Ilyen nincs, ha megszüntetésre kerül nem fogsz érte fizetni, nem tudom ki mondhatott ilyen baromságot Neked...

[ Szerkesztve ]

(#11565) #41635072 válasza ForRedGlory (#11564) üzenetére


#41635072
törölt tag

Az ügyfélszolgálatos szerint "időzítve" lett lemondva.
Nem csak azon napon lehet lemondani, mikor meg akarod szüntetni...
Egyébként a Trés ügyfelesek rémhülyék, karácsonyi akciónál is nagyon elkúrtak valamit, ott ki is fizették a "kárt"...

(#11566) Sped válasza #41635072 (#11556) üzenetére


Sped
aktív tag

Hogy lehet elérni a HD adást?
Sat TV-m van a 105-ös M1 HD-ra azt írja nincs hozzáférés... :(((

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

(#11567) ForRedGlory válasza #41635072 (#11565) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Nem csak azon napon lehet lemondani, mikor meg akarod szüntetni..."
Mondom NEM lehet időzítve lemondani. NINCS rá folyamat, ennél egyszerűbben nem lehet elmondani. Tudom, mert ott dolgozom, csak egy kicsit fentebb, mint akikkel beszélgetni szoktál.
Akkor fogod időzítetten lemondani, ha az ügyfélszolgálatos felírja a noteszébe és aznap megszünteti, amikor kell, de ilyen nincs. Nem hiába szűnt meg azonnal, ahogy írtad is.

(#11568) #41635072 válasza ForRedGlory (#11567) üzenetére


#41635072
törölt tag

Így történt a beszélgetés:
Én: ...A hűségidő lejártával pedig szeretném lemondani az HBO pakkot.
Ő: Rendben, akkor augusztus xx-én megszüntetésre kerül a csomag. ...
Elég egyértelmű, hogy már megint ki volt a hülye. :W

Sped: Kell hozzá legalább egy minicsomag.

[ Szerkesztve ]

(#11569) Sped válasza #41635072 (#11568) üzenetére


Sped
aktív tag

Pff hát akkor így jártam...

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

(#11570) tomato88 válasza KicsiUbul (#11562) üzenetére


tomato88
csendes tag

Rendben! Bejelentettem... remélem megoldódik :)
Köszi a segítséget!

(#11571) #41635072 válasza Sped (#11569) üzenetére


#41635072
törölt tag

Túl sokat nem vesztesz.
Éppenhogy valamivel jobb a minősége.

(#11572) Seb3s válasza ForRedGlory (#11561) üzenetére


Seb3s
tag

Arra van esély, h 1 év után megemelik a havidíjat? Azt hittem csak csökkeni fog.. :F
5680-ért kapok most egy nagyon jó csomagot, nem lenne jó ha drágulna 1év 3 hónap után.

[ Szerkesztve ]

Tough ain't enough.

(#11573) polonic válasza Seb3s (#11572) üzenetére


polonic
félisten

Optinet extra, iptv családi és digitális telefon alapról van szó? Ennek ennyi az akciós havidíja.
Én is kiváncsi vagyok hogy alakul a hűség után a havidíja.

[ Szerkesztve ]

(#11574) Seb3s válasza polonic (#11573) üzenetére


Seb3s
tag

jaja. Neked is hasít? :)

STB-n miért nem lehet automatára állítani a képarányt? 4:3-ban a 16:9 nagyon kicsi.

[ Szerkesztve ]

Tough ain't enough.

(#11575) ForRedGlory válasza Seb3s (#11572) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A jelenlegi hűségkedvezménnyel fog drágulni a hűség után, vagyis lista árra emelkedik

(#11576) polonic válasza ForRedGlory (#11575) üzenetére


polonic
félisten

Nemár? Akkor 5680 Ft csak az első évben lesz?
És ha új hűséget kötök, akkor annak az ára lesz? Ami erre a csomagra kb 13 ezer Ft? Ez azért érdekes, több mint duplája.
Hogy gondolja a T-home, hogy így megtartja az ügyfeleket vajon? Nem hiszem. Vagy nem nem igazán érdekli?

(#11577) Seb3s válasza ForRedGlory (#11575) üzenetére


Seb3s
tag

Kár volt megkérdezni, sejtettem. Van benne logika, de ki tudja még addig mit hoz a jövő. Az még 15 hónap. T-home (csak Pécsen) kb 7-800 millát költött itt optikára (ha jól tudom) és nem hiszem, hogy 15 hónap alatt megtérülne neki. Ha 13K körül lesz, kb 60-70% egyből felmondja majd szvsz, mert pont 5680 forintot ér. :)

szerk.: Kiszámoltam 700millával. 12hónap*5680 számolva kb 10200 ügyfél kell és már nullán lesz, de ez csak a feltételezett fejlesztés ára.

[ Szerkesztve ]

Tough ain't enough.

(#11578) KicsiUbul válasza polonic (#11576) üzenetére


KicsiUbul
őstag

5700 ért kapod a TV-t meg telefont, meg optinetet, jól értem?

Értem én...

(#11579) Seb3s válasza KicsiUbul (#11578) üzenetére


Seb3s
tag

ja. :)

Az előbbi hsz-hez: Azt mondjuk nem számoltam, h kb az emberek 90%-át átvágták a "3 hónapig ingyenes prémium opciós, ingyen STB cserélős" szöveggel. Szerencsére engem nem, hála az itt olvasottaknak.
Kíváncsi vagyok, hány lakásba vezették be, de 10000 alatt van az biztos és abból hányan rendelték meg. Nálunk 12-ből 1 az arány. :) Szal' én nem kapkodnék annyira majd az emeléssel..

[ Szerkesztve ]

Tough ain't enough.

(#11580) ForRedGlory válasza polonic (#11576) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pontosan, de ez benne van a szerződésben és a mellékletben is ám ;)
Amúgy ha lejár a hűség, kötsz egy újabbat, aztán nem lesz 13K, hanem hasonló mint most (feltéve, ha lesz ilyen olcsó kombináció)

(#11581) KicsiUbul válasza Seb3s (#11579) üzenetére


KicsiUbul
őstag

ehh. nekem 8 rongy csak a 15M DSL... Sztem kicsit telhetetlenek vagytok... :U

Értem én...

(#11582) Seb3s válasza ForRedGlory (#11580) üzenetére


Seb3s
tag

Meg tudod erősíteni, h 700 milla volt Pécsen a fejlesztés/kiépítés? Hány lakásnak tették elérhetővé?

Tough ain't enough.

(#11583) ForRedGlory válasza Seb3s (#11582) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ha tudnám sem mondhatnám meg ;)

(#11584) DB10 válasza #41635072 (#11556) üzenetére


DB10
csendes tag

Igazából mindegy, mit ír ki a beltéri egy küszöbérték fölött.

(#11585) DB10 válasza Sped (#11566) üzenetére


DB10
csendes tag

Ha felkapod a telefont, rendelsz egy minicsomagot, 490, 990 forintért, akkor 10-20 percen belül már nézheted is.

(#11586) polonic válasza KicsiUbul (#11581) üzenetére


polonic
félisten

Itt most nem a telhetetlenségről van szó.
Én ezelőtt upc-nél 13-at fizettem 15 megabites netért, digitális gold, és a középső telefoncsomagért, tehát hasonló.
Jött egy t-home üzletkötő, ajánlotta ezt, elfogadtam, még szép, feleannyiért.
És itt arról van szó, ha egyszer 5680-ért tudták adni a szolgáltatásokat, akkor én később nem akarok magasabb díjat fizetni, pusztán ennyi.

(#11587) polonic válasza ForRedGlory (#11580) üzenetére


polonic
félisten

Most akkor nem a t-home oldalán lévő hűsigéidős tripla kedvezményes árat kell nézni?
Ezekből számoltam ki. Net: 8250, iptv: 3790, digitális telefon alap: 1250. Ezt összeadva 13290 Ft, ez hűségidő tripla kedvezményes ár. Ennél akkor hogy lenne olcsóbb?

(#11588) raul560 válasza polonic (#11587) üzenetére


raul560
tag

De azt kell nézni! Ha lejár a hűségszerződésed, akkor az aktuális akció feltétele szerint meg tudod hosszabbítani, és a díj vagy minimális, vagy nem változik.

Az alacsonyabb havidíjú csomag amiről szó van, az csak optikai területen érhető el.

[ Szerkesztve ]

(#11589) KicsiUbul válasza polonic (#11586) üzenetére


KicsiUbul
őstag

Pusztán arról van szó, hogy kaptál egy igen kedvezményes ajánlatot, ami minden bizonnyal az önköltség alatt van. Másrészt ez mind benne volt az előfizetés feltételei közt, ill a szerződésben...

Értem én...

(#11590) Seb3s


Seb3s
tag

outlook-ban mit kell átírni, hogy tudjak levelet küldeni? (nem t-onlineos, hanem a régi email címemet szeretném használni)
Gondolom a küldő levelek kiszolgálójánál kell vmit.

Tough ain't enough.

(#11591) Truman válasza Seb3s (#11590) üzenetére


Truman
senior tag

Levélfogadás esetében POP3 -nál (vagy IMAP ha támogatott) a régi mail szervered beállításai érvényesek.
Levélküldésnél (SMTP) meg a T-Home -é:
--> Microsoft Outlook Express beállítása POP3-as típusú levelezéshez
--> Microsoft Outlook Express beállítása IMAP típusú levelezéshez
--> Microsoft Outlook beállítása POP3-as típusú levelezéshez

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#11592) Seb3s válasza Truman (#11591) üzenetére


Seb3s
tag

köszi.

Tough ain't enough.

(#11593) Márton


Márton
nagyúr

üdv, egy gyors kérdésem lenne
optinettel mennyi feltöltés érhető el usa irányba? NY, LA, stb.
Most 2-3mbit van digivel, érdemes váltani t-re, vagy ott is ez a max?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#11594) wayneso


wayneso
csendes tag

Sziasztok nemrég váltottam T home DSL -re, azaz ez év áprilisában és van egy éves hűségnyilatkozatom.Ez előtt kábelnetem volt , csak egy nagyon rossz szolgáltatótól ezért váltottam DSL-re.Azonban most lehetőségem lenne másik kábelnetre ami jobb és olcsóbb.A kérdésem az lenne hogy ha most felmondanám a DSL szerződést, akkor mit és mennyit kellene kifizetnem?A csomag ismertetőjénél van egy szerződés bontási díj 37.500 Ft.Nekem csak azt kell kifizetnem ilyen estben , vagy van más is ami még hozzájönne?Remélem tud valaki segíteni ebben.

(#11595) KicsiUbul válasza wayneso (#11594) üzenetére


KicsiUbul
őstag

Csak a DSLt akarod lemondani?

Értem én...

(#11596) jozefgucci1 válasza wayneso (#11594) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem "csak a szerződésbontási díjat kel kifizetned.Azért az az összeg elég húzós szóval szerintem meggondolandó.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#11597) KicsiUbul válasza jozefgucci1 (#11596) üzenetére


KicsiUbul
őstag

Ki tudja... Ha fizet ezért mondjuk 8000HUF ot, akkor 72000HUF ot kell fizetnie a hűség végéig. Így ha jól számolom, ha ugyanezt kapja ~3800HUF ért, már nullszaldós hosszútávon, vagy ha olcsóbb, akkor nyereséges.

Értem én...

(#11598) bandras0226


bandras0226
aktív tag

Üdv!
Lecseréltem a D-Link360R modemet egy D-Link321B-re.
Ide miket kell írni hogy működjön( a fnév,jelszó o.k.)?

A net T-Home-os.

[ Szerkesztve ]

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#11599) Csokimester


Csokimester
csendes tag

Sziasztok!

A helyzet a következő: routeren keresztül szeretnék csatlakozni a netre, ADSL Start csomag van. A hálózaton lévő másik gép tökéletesen behoz minden oldalt, de az én laptopomon nem jön be a yahoo, google, hotmail, illetve bizonyos oldalak csak úgy, mintha nem lenne rendesen megírva a honlap, formázatlanul jelennek meg. Ha vezeték nélkül próbálok csatlakozni a netre egy másik hálózaton keresztül, akkor semmi gond nincsen. ESET Smart Security-t használok, de az nem hibás, azt már kizártam. Egyébként Windows 7 Ultimate-t használok.

A következőket már próbáltam: Smart Security uninstall registryből is, mozilla/internet explorer/chrome.

Tud valaki valami megoldást?

Ha nem ide illő a kérdésem, akkor elnézést kérek, de sehol nem találtam megoldást, így végső elkeseredésemben írok ide...:) Köszi a válaszokat előre is!

(#11600) KicsiUbul válasza bandras0226 (#11598) üzenetére


KicsiUbul
őstag

Service name nem kell
MTU: javaslom az 1492 -t
Login / pass adott
a többi OK.

Értem én...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.