Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65451) álarc válasza Balazska15 (#65450) üzenetére


álarc
aktív tag

Most ilyenek :-(

(#65452) Den Hadnagy válasza randras (#65442) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Ott valami más lesz a gond, mert harmadik hete használok Chrome-ot, stock Lollival, és se zene, se játék, se semmi nem áll meg és/vagy ürül ki a ramból. Mondjuk nekem érintetlen a rendszer. Most neked konkrétan megáll a zene böngészés alatt? :(

Nekem is megvolt a romolgatós időszak btw, emlékszem is rád a Lenovo P780 topikból, de nekem a full stock Lolli olyan hibátlan, hogy egyedül az adblock miatt gondolkoztam el még a root(!)-on is...

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65453) ClioRS


ClioRS
őstag

Azt tudja valaki, hogy az éjszaka folyamán miért sikerült a telefonnak 17%-ot merülni? Telefon készenlétre írja a legtöbb fogyasztást, méghozzá 20%-ot. Mostanában egyre többször csinálja, ha nem használom csak fekszik az asztalon.

(#65454) LilProphet90 válasza Tomajdon (#65447) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Örülök, hogy használt. Anno az O2X-szel volt ilyen problémám, kihalásztam belőle a mocskot, másnap megyek be Pestre, metrón egy srác ugyanúgy küzd egy szintén O2X-szel, gondoltam megosztom vele is ezt a "titkot". :D Hihetetlen mennyi kosz tud zsebből bevándorolni.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#65455) randras válasza Den Hadnagy (#65452) üzenetére


randras
veterán

Jó kis telefon volt a P780. :D

Nem tudom, gondolom az appok, azon belül is, ami mindig fut a háttérben. Most ennek a hsznek az írása közben kiléptem Titanium Backupba, és el is veszett amit írtam, újratöltődött az oldal. :(

Hány app van fent?

(#65456) Den Hadnagy válasza randras (#65455) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Nekem a mai napig megvan a P780, teszi a dolgát, 3g routerként. Ugyanúgy hadrafogható, mint anno.

Elsőként a helyedben kikapcsolnám az MLT-t, korábban volt szó róla, keress rá.

LG hidden menüből:
3845#*802#

Nekem jelenleg a rendszer eszik 560-590 mega ramot, a futó alkalmazások meg 380 megát, olyan 800 van szabadon 72 óra futás után.

FB app nincs, helyette Chrome + értesítés, ez nagyon sokat számított.

Amúgy semmi extra, pár játék, viber, messenger, here, 3 g watchdog (ami ugye mindig megy.)

Amiből lehet, mindenből a gyárit használom. Plusz Opera (a sima, nem a mini, adatspóroláshoz a legjobb), Chrome (nagyon smooth meg nem töltoget újra), Firefox meg Dolphin tartalékba.
Egy webrádiós app, egy skyscanner.

Semmi battery sz.rság meg antivir, meg a hasonló ökörségek.

Word, waze, elemlámpa, ebook olvasó. Kb. ennyi.

Kicsit fragmentáltan írtam a telóról, ahogy beugrottak a dolgok, sorry :)

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65457) vico03


vico03
tag

Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani elfogadható áron bluetooth fej vagy fülhallgatót,amit érdemes megvenni a készülékhez?
Leginkább futáshoz kellene.
Köszönöm előre is!

(#65458) sanyika987


sanyika987
aktív tag

tudom hogy nem ide illő kérdés de nem tudom hol tegyem fel
milyen headsettet ajánlanátok g2--höz aminek azért szép mélye is van ?
nekem a gyári kicsit fakónak hat hangszín ügyileg

[ Szerkesztve ]

iphone 14

(#65459) Den Hadnagy válasza sanyika987 (#65458) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Xiaomi Piston 3.

Kínából kb. 4-5k, ugyanaz itthon edigi kb. 8-9.
Kiváló darab, nagyon szeretem. A gyári sajnos szemét...

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65460) Den Hadnagy válasza vico03 (#65457) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Sony SBH-50. Pillekönnyű, a gyári füles kicsit mélyhangsúlyos, de a jackbe olyat dugsz, amilyet akarsz. Én jókat futottam vele.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65461) sanyika987 válasza Den Hadnagy (#65459) üzenetére


sanyika987
aktív tag

nagyon nagy király vagy és gyors is :D
tudnál adni linket hogy honnan érdemes megvenni nehogy valami utánzat szutykot vegyek?
Xiaomi Piston 3 erre gondoltam :D

[ Szerkesztve ]

iphone 14

(#65462) [lAyCsI] válasza álarc (#65444) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

a G2 TweaksBox-ban is van plusz hangerő funkció

-= No way back from Here =-

(#65463) Balazska15


Balazska15
senior tag

Tényleg én vagyok az egyetlen aki reggelente félkómásan a nem olvasott hsz-ek helyett a topik törlésére nyom? :F habár nem vagyok napi szinten hozzászóló, de rendszeresen olvasom, és nem akarom mindig kikeresgélni.. Szóval bocsi az off-ért :R

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#65464) Den Hadnagy válasza sanyika987 (#65461) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

m.geekbuying.com/item/New-Original-Xiaomi-Piston-3-Earphone-2015-In-Ear-Earphones-Wire-Control-Mic-for-iPhone-iPod-Android---Black-343327.html

Ez garantáltan eredeti (ellenőrizve), most ráadásul akciós is, veszek is még egyet :)

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65465) gipsztigris válasza Den Hadnagy (#65464) üzenetére


gipsztigris
addikt

Szerintem hangzásban nincs különbség, de árban annál inkább.

Érdemes venni ilyet is! [link]

Tegnap 5.89 USD volt darabja. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#65466) Den Hadnagy válasza gipsztigris (#65465) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Csak az általam linkelthez van szerencsém, finnyás vagyok, de ez abszolút kiegyensúlyozott hangzást ad. Xiaomiban nehéz csalódni, ha eredeti a cucc.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65467) mouzrr válasza randras (#65442) üzenetére


mouzrr
őstag

Velem is ez volt, bezárult a messenger és a soundcloud is.

(#65468) gipsztigris válasza Den Hadnagy (#65466) üzenetére


gipsztigris
addikt

Mi pedig összehasonlítottuk a a kettőt, de (nem vagyunk vájtfülűek) nem volt érezhető különbség. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#65469) Den Hadnagy válasza gipsztigris (#65468) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Akkor a bőség zavara adott :)

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65470) randras válasza mouzrr (#65467) üzenetére


randras
veterán

És aztán mi történt, vagy mit sikerült tenni?

Den Hadnagy: Köszi. :R Nekem olyan 600 körül, pont ez a baj, és 59 app van fent, fut pár indokolatlanul jelenleg is, aminek nem kéne, lehet hogy kicsit meg kéne fegyelmeznem ezeket a dolgokat. Mondjuk pont nem értem a Runtastic pl. miért fut, mikor automatikus indítása le van tiltva, és nem használtam tegnap óta, restart viszont volt már azóta. Swype, a kedvenc billentyűzetem standby-ban 76 mega RAM-ot eszik? :Y Facebook+Messenger együtt 175 mega, hát igen...

Kipróbálom, amit írtál.

[ Szerkesztve ]

(#65471) Den Hadnagy válasza randras (#65470) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Ha már a faszbuktól megszabadulsz, hatalmas lélegzet a telefonnak. A messenger működik egyedül is, arra sajna nincs alternatíva (ill. biztos van, de azokban nem bízom jobban).

Második lépés legyen az MLT szvsz. 150 mega plusz ram tiszta boot után.

Észre fogod venni a különbséget.

Nyilván eltérnek a felhasználási szokásaink, de nekem 60 app kicsit hűha kategória :)

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65472) szebev válasza ClioRS (#65453) üzenetére


szebev
senior tag

Talán beragadt valami app. Lehet le kellene törölni őket és egyesével visszarakni, közben figyelni, hogy mi eszi az aksidat. Kicsit időigényes, de menni fog.

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#65473) Den Hadnagy válasza Den Hadnagy (#65471) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Amúgy majd remélem beszámolsz az eredményekről, kíváncsian várom a fejleményeket.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65474) Zoja™ válasza Den Hadnagy (#65473) üzenetére


Zoja™
őstag

Te most magaddal beszélgetsz? ;]

(#65475) Den Hadnagy válasza Zoja™ (#65474) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

És így mindig igazam van :)

Nyilván félrement, a felette lévőre akartam nyomni :D

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65476) goblin1983 válasza Balazska15 (#65450) üzenetére


goblin1983
tag

Nekem nincs sok jó tapasztalatom a CM r
ROM-okról. Igaz, csak defy+ alatt használtam. Pörgősek voltak, de mindig volt valami bug. Nem lehetett felvenni, fagyott, újraindult, gapps szórakozások stb.
Ha találtam egy kevésbé bugosat azt megtartottam.

(#65477) LilProphet90 válasza gipsztigris (#65465) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Köszi a linkeket, akkor ha jól értem, a második is eredeti nagy valószínűséggel? Vagy csak hű replika?

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#65478) Balazska15 válasza goblin1983 (#65476) üzenetére


Balazska15
senior tag

Pár hete teljes megelégedéssel használtam hetekig a CM-et, ahogy most is a Cloudy-t, egyszerűen csak a változatosság miatt szoktam ezt a kettőt időnként váltogatni, de most valami gebasz van..

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#65479) Zoja™ válasza Den Hadnagy (#65475) üzenetére


Zoja™
őstag

Persze, gondoltam, csak jól esett szurkálódni :P

(#65480) gipsztigris válasza LilProphet90 (#65477) üzenetére


gipsztigris
addikt

100% eredeti! Minden fülhallgatón van egy QR kód, mely a xiaomi oldalára irányít, és ott tudod ellenőrizni az eredetiséget.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#65481) LilProphet90 válasza gipsztigris (#65480) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Ja igen, most vettem csak észre a kettő közti ár különbségének okát. :) De azt hiszem a napokban döntök valamelyik mellett.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#65482) Den Hadnagy válasza gipsztigris (#65480) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Jaja, nekem a. Xiaomi füles meg a power bank is eredetinek bizonyult, hála istennek :)

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65483) neo_xperia válasza gipsztigris (#65465) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Na, rendeltem is egyet ☺. Igaz már 8,09 USD volt. Remélem hozza azt a szintet mint a mostani SONY MDR EX-50 EP fülesem.
Egyébként nem ismertem ezt az oldalt, gondolom itt is Kínából szállítanak mint az ebay-en. Kb. mennyi a szállítási idő?

(#65484) randras válasza Den Hadnagy (#65473) üzenetére


randras
veterán

Be persze, ha mást nem elköszönök, mielőtt eladom. :D

Ha viszont már itt járok, egy másis kérdésem is lenne. Van egy funkció, ami a fülhallgató csatlakoztatásakor 50% körülire állítja a hangerőt, hogy zene indításkor ne süketülj meg. Na nálam ez olyan jól működik, hogy néha futás közben mindenféle telefonhoz nyúlás nélkül visszaveszi erre az értékre a hangerőt, ami elég zavaró, elő kell venni, stb... Melyik tweak-ben tudom ezt kikapcsolni? Régen a G2 Tweaksboxot használtam, de amikor KK-ra váltottam, elvileg még nem támogatta az új rendszert (?).

(#65485) szabyka95 válasza randras (#65484) üzenetére


szabyka95
őstag

safety headset volume

(#65486) [lAyCsI] válasza randras (#65484) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Rootolt KK-ra fel tudod tenni uúgy...

-= No way back from Here =-

(#65487) sanyika987 válasza Den Hadnagy (#65482) üzenetére


sanyika987
aktív tag

köszi mindannyitoknak tényleg bőség zavara de ha ugyan az a kettő akkor lehet a 2300 forintosat veszem meg :D
mármint Xiaomi Piston III

[ Szerkesztve ]

iphone 14

(#65488) LilProphet90 válasza sanyika987 (#65487) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Az olcsóbbik youth műanyag, a másik alumínium. Van topikja a fórumon, keress rá a különbségekre ha gondolod.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#65489) Den Hadnagy válasza sanyika987 (#65487) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Én azért látatlanban megjegyezném, hogy az alu verzió biztos, hogy másképp szól. De azt el kell ismerni, hogy 2300 pénzért a youth isnmessze jobb, mint amit itthon kapsz. Meghát a te pénztárcád 😀 Sok sikert a vásárláshoz!

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65490) mouzrr válasza randras (#65470) üzenetére


mouzrr
őstag

Azóta nem történt hasonló, de nem rég tettem fel kdz-vel v30b,előtte semmi ilyen nem volt.

(#65491) veze


veze
őstag

Ez meg milyen?
Xiaomi Piston III Dazzle Edition [link]

valami original hamisitvany a geekbuying oldalan?
a nyomogombjai mintha más lenne...

(#65492) ferko0726


ferko0726
tag

Sziasztok!
A Viper4 android progit szeretném telepíteni.
Sikeresen root-oltam a telefont az összefoglalóban leírtak alapján.
Letöltöttem a play áruházból a viper4 progit telepítettem de semmilyen hangzásbeli különbséget nem érzékelek.
Már próbáltam a viper4android xhifx -t is, a telepítésnél a cpu kiválasztásánál a "CortexAX with NEON" választom, úgy tudom ezt kel, majd kiírja hogy "driver installed, please reboot your phone".
Telefont újraindítom de semmilyen változás, a program elindul de zenehallgatás alatt semmilyen változást nem észlelek, bárhogy állítgatom a beállításokat!
Elsősorban bluetooth fejhallgatóval szeretném használni.
A segítségeteket előre is köszönöm!

(#65493) fery02 válasza Tomajdon (#65447) üzenetére


fery02
addikt

Én még nem kérdeztem rá, hogy mennyi lenne akksi és jack csere.
Majd akkor kérdezek rá, ha már nagyon elegem lesz az akksiból.
Ha addig te rákérdezel (akár csak az akksira is), feltétlen írd be ide is az árat kérlek!

------------------------------------

@jani8787: G2 Lollin megy jól a SmartLock igen. KK alatt meg nincsen, ez kifejezetten a Lolli egyik hozadéka.
Oda esetleg Xposed-es modulokkal lehet próbálkozni alternatív megoldások reményében.
Például megoldható, hogy ha minta alapú képernyőfeloldást használsz, akkor pl otthon tartózkodva ne kérjen.

------------------------------------

@randas: Ha esetleg nagyon nem boldogulsz a Chrome újratöltögetésével, akkor ha nem kell kifejezetten a Chrome, próbáld ki még szerintem az UC Browser-t!
Ha nem lenne ez a böngésző, már rég valami másik telefonom lenne szerintem, amiben minimum 3 giga RAM van. :)

[ Szerkesztve ]

(#65494) neo_xperia válasza ferko0726 (#65492) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Ha lollipop van fent akkor kell hozzá a selinux mod charger app. Anélkül nem működik. Permissive mód legyen kipipálva. Vipernél az Ft compatible módnál a compatible.

[ Szerkesztve ]

(#65495) randras válasza Den Hadnagy (#65456) üzenetére


randras
veterán

Megcsináltam az MLT-t, hamarosan kiderül.

A G2 TweaksBox-hoz viszont kell az Xposed, amiből a hivatalos ugye nem jó, innen kell leszedni. Az APK-n felül az xposed-v75-sdk22-arm.zip kell ugye? Szóval nem arm64 vagy x86?

fery02: Kell a jelszavak és könyvjelzők miatt sajnos. :R

[ Szerkesztve ]

(#65496) Magnesium


Magnesium
csendes újonc

Most CM12.1 használok stock kernellel. Blisspop v4.0t szeretném feltenni. Menete: mindent wipeolok(kivétel internal storage), flashelem a .zip et majd a gappst(5.1est). Ez így jó?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#65497) ferko0726 válasza neo_xperia (#65494) üzenetére


ferko0726
tag

Köszönöm szépen! Így már tuti a rock and roll! ;) :R

(#65498) neo_xperia válasza ferko0726 (#65497) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Szívesen :C

(#65499) dussy


dussy
őstag

Sziasztok!

Hogyan válthatok KitKat-ról a legstabilabb gyári Lollipop-ra?
Régebben romolgattam, nem áll tőlem távol a dolog, de a G2-t nem piszkáltam még soha.
Köszi, ha valaki dob egy linket, természetesen közben visszakeresek.
:R

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#65500) vadászcsiga válasza dussy (#65499) üzenetére


vadászcsiga
félisten

OTA frissítéssel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.