Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65010) ßrainiac válasza szatomi30 (#65004) üzenetére


ßrainiac
addikt

80-90-ert semmikepp. Es nem azert, mert ennyiert veszel sokkal jobbat, hanem mert hasznaltan boven jo es sok-sok penzt megtakaritasz.

En harmat vettem 44, 55 es egyet 60-ert az utobbi honapban, mindharom tulajdonos tokeletesen meg van elegedve vele (koztuk en is).

Megnezed, hogy milyen allapotban van, kijelzo ha karcmentes oke, hatlapon esetleg lehetnek kopas nyomok pl. tok miatt is, de szerintem nem gaz (csupaszon nem egy szep telo, ugyis raksz ra egy dizajnos tokot, pl. IMAK, ez nem csak h jol nez ki, de baromi jo a fogasa es vekony is).

Termeszetesen en is mindig ujat veszek ha tehetem, vagy legalabb makulatlan allapotut, de amiota megvettem ezt az olcso (ertsd: nem 120-130k koruli), jol mukodo telefont, a penztarcam sulya sokkal kielegitobb, mert ahogyan fent is irtak, megcsinal mindent amit a nagyok, de nekem az volt az igazan nagy dolog, hogy azok aranak akar egyharmadaert (igy, hasznaltan).

Ujonnan veve mar nem adna ugyanezt a feelinget (foleg ha azt nezzuk, hogy az egyiket az uj aranak a feleert vettem).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.