Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65301) Azharel válasza Quqesz (#65298) üzenetére


Azharel
aktív tag

Jött már v30c telekomos mobilra is, meg ugye vodára már régóta kint van. Nem mintha annyira hiányozna ez a frissítés nekem, de eléggé vicces hogy függetlenre még mindig sehol sincs.

(#65302) Den Hadnagy válasza Azharel (#65301) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Na akkor megnyugodtam, a hiba nem nálam van. Ugye a logika számomra azt diktálná, hogy elsőnek a független telóra jöjjön ki... De akkor nem vagyok egyedül. :)

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65303) álarc válasza bakkir (#65266) üzenetére


álarc
aktív tag

Majd portolja valaki :)
Próbáltam a cm12.1 cuccot. A képernyó kezelés nem valami fényes.
Nem olyan kontrasztos mint a gyári. Lehet állítgatni a színhőmérsékletet, de mégis mintha nem ugyanaz a készülék lenne a 2.
Van erre valami megoldás?
Egyébbként nagyon pörgős, egész bugmentes a dolog.

(#65304) stefi68 válasza Quqesz (#65298) üzenetére


stefi68
addikt

A G2 firmware oldalon már kint van a 30c is.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#65305) dolko1944


dolko1944
csendes tag

Sziasztok!

Tudja e valaki hogy a lock screen nagy benga óráját hogyan lehetne úgy beállítani hogy a feloldás után is ezt használhassam? A feloldás után csak 3x2es órát tudok beállítani. Azon meg alig látom a dátumot. 4.4.2es a rendszerem.

(#65306) mateus válasza Quqesz (#65247) üzenetére


mateus
senior tag

Az MLT-t kikapcsolva gyári 4.4.2-n a készenléti időm megnőtt, eddig 3%-ot merült óránként (3G, szinkronizáció bekapcsolva), most ez fele ennyi lett, meglátjuk hosszabb ideig tesztelve milyen eredményeket hoz. :R

(#65307) Meggyi001 válasza dolko1944 (#65305) üzenetére

Másik launcherben át lehet méretezni,pl nova.

https://gamergep.hu/

(#65308) [lAyCsI] válasza G33Z@ (#65294) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Gugli első találat ;)
[LG APPS] stock G2 singles apps (KK(apk+odex) & JB)

-= No way back from Here =-

(#65309) Looserke


Looserke
őstag

kijött a T-mobilos G2-re egy szoftver frissítés, most telepíti OTA-n keresztül

(#65310) Looserke válasza Looserke (#65309) üzenetére


Looserke
őstag

frissült is a telekomos 30C-re

(#65311) beta válasza Looserke (#65310) üzenetére


beta
aktív tag

stagefright detector mit mond ra?

(#65312) Looserke válasza beta (#65311) üzenetére


Looserke
őstag

a v1 vagy a v2? :D

"NOT VULNERABLE"

[ Szerkesztve ]

(#65313) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

A napokban elkezdtem használni a Simple Control-t, aki nem ismeri annak ajánlom, bal középen ha megérinted a kijelzőt, megjelennek a navbar gombjai (pie stílusban), egyszerűbb is kezelni (testre szabható), és a kijelző mérete is megnő alkalmazások alatt, a "rejtett előlapi képernyőgombok" beállítások alkalmazásával. Ha volt már, akkor elnézést.

Mellesleg milyen fülhallgatót javasoltok? A gyári QuadBeat számomra jó lenne, mert havonta párszor használom csak, de akármilyen harangot teszek rá, kiesik a fülemből (főleg a távirányító miatt), nem kényelmes. Egy Earpoddal vagy egy QuadBeat 3-mal jobban járnék? Esetleg más tipp (max 6-7e Ft)? Köszi.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#65314) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok.szeretnék frissíteni V30F-re.Tudna valaki dobni egy linket,ahonnét le tudom tölteni?Mert a gyári oldalon hiába kattintok rá nem töltődik le.Előre is köszi.

(#65315) Pigmeus_1 válasza Looserke (#65310) üzenetére


Pigmeus_1
tag

Nekem is most telepítette fel. (igazából még most is csinálja)

Teljesen meglepődtem, mert még soha nem dobott fel egyetlen egy frissítést sem, de most egyszer csak ott figyelt. (22MB volt)

2 frissítést telepített, (érdekes zöld rét/kék ég volt a háttér) és most 166 alkalmazást optimalizál.

Mit lehet várni ettől a frissítéstől?

[ Szerkesztve ]

Csak egy lelkes felhasználó...

(#65316) mtcob válasza LilProphet90 (#65313) üzenetére


mtcob
senior tag

Én eleinte Xiaomi Piston 3al használtam amíg ki nem nyírtam a fülest, az nagyon szépen szólt, viszont nekem sokszor kiesett a fülemből a relatíve nagy súlya miatt....Earpod engem nem győzött meg a fülbehelyezős kialakítása miatt.
Jelenleg egy Sony XBA C10-est használok, nagyon szép a magas- és középtartomány, a mélyei pedig kis EQ állítással viszonylag szépre kihozhatóak (szerencsére nem egy basszus orientált füles, mint a legtöbb)
7k volt Mediaba :)

[ Szerkesztve ]

(#65317) fery02 válasza Pigmeus_1 (#65315) üzenetére


fery02
addikt

Csupán csak biztonsági frissítést tartalmaz, szóval kb nem fogsz észrevenni semmi különbséget.

(#65318) Pigmeus_1 válasza fery02 (#65317) üzenetére


Pigmeus_1
tag

Ez szomorú. :-(

Szerk:
Olvasgattam ezt a "miért nem jön ki a legújabb frissítés a telefonunkra?"dolgot és azt kell mondjam, hogy az apple megoldása sem a legjobb. (felhasználói részről)
Ők a legújabb rendszert még a 4S-re is kiadták, és lelkesen mindenki le is frissíti. (ugye az új rendszer varázsa) csak azért a régi telefonokon a legújabb 9.0.2-es rendszer márt koránt sem haít úgy.

És mivel egy ügyes trükkel az apple nem írja már alá a régebbi rendszereket (2-3 héttel az új bevezetése után), így aki váltott a frissebbre, az megszívta, mert nem tud visszafelé lépni.

Szóval ezt az utat is lehetne követni, de ezzel sem lennénk megelégedve szerintem.

[ Szerkesztve ]

Csak egy lelkes felhasználó...

(#65319) Balazska15


Balazska15
senior tag

LG G2-re is jöhet az Android 6.0 - bár biztosnak akkor mondható, ha már itt lesz, de biztató :))

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#65320) mtcob válasza Balazska15 (#65319) üzenetére


mtcob
senior tag

Na ez már igen, hatalmas respect az LG-nek ha valóban kihozza.... ez már-már Nexus szintű támogatottság :K

Persze nem árt fenttartásokkal kezelni a dolgot...

[ Szerkesztve ]

(#65321) dnelb válasza Balazska15 (#65319) üzenetére


dnelb
veterán

Snapdragon 808-as G2? :)

(#65322) Balazska15 válasza dnelb (#65321) üzenetére


Balazska15
senior tag

Megmondom őszintén, hogy azt nem vettem észre... :) de reméljük azaz elírás és nem a készülék neve.... :P

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#65323) Den Hadnagy válasza LilProphet90 (#65313) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

+1 a Xiaomi Piston 3ra. Kínából 4-5 ezer, és nagyon szépen szól.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65324) Quqesz válasza dnelb (#65321) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tényleg nem jó az adatlap, mert bár az MSM8992 az a snapi808, az ilyen tulajdonságokkal rendelkezik: Dual-core ARM® Cortex™ A57 at up to 2 GHz and quad-core A53 with 64-bit support....a 2.3Ghz 4 magon az viszont a snapi800...majd kiderül

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65325) beta válasza Quqesz (#65324) üzenetére


beta
aktív tag

ez az: https://browser.primatelabs.com/geekbench3/3690003

a szamok alapjan realis, hogy g2-vel keszult..

[ Szerkesztve ]

(#65326) vadászcsiga válasza Pigmeus_1 (#65318) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezért kell ilyen fórumokat olvasgatni. En sem frissitem le az ipad air-emet addig míg nem olvasok rola jot vagy rosszat, illetve videókat szoktam megnézni hogy mire is számíthatok.

Egyébként nem haít hanem hajít

(#65327) goblin1983 válasza vadászcsiga (#65326) üzenetére


goblin1983
tag

Szerintem az hasít akart lenni. ;)

(#65328) oba válasza vadászcsiga (#65326) üzenetére


oba
addikt

persze, nem frissíted az airt, amíg a legtöbb program ki nem írja majd hogy az eszközön lévő iosen már nem működik csak az újabb verzión :)

(#65329) Balazska15


Balazska15
senior tag

Ez is best buy ajánlatnak tűnik, ha tényleg nincs semmi baja, mint amiről pár hete volt szó a topikban, aki G2 vásárlásán gondolkozik és környékbeli annak érdemes lehet megnézni! :))

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#65330) Ruzcak válasza Balazska15 (#65329) üzenetére


Ruzcak
tag

Nézd a gombokat hátul,ez egy g2 mini nem g2 sajnos ... :))
valszeg nem ért hozzá és azért írta így ki,csomó van fennt ami mini g2 néven

[ Szerkesztve ]

(#65331) Meggyi001 válasza Ruzcak (#65330) üzenetére

Igen a d620 az a mini :K

https://gamergep.hu/

(#65332) Quqesz válasza Ruzcak (#65330) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Khmm...nem is olvastok? "Lg G2 D620" a hirdetés címe....már itt elbukik a dolog :DD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65333) vadászcsiga válasza oba (#65328) üzenetére


vadászcsiga
félisten

5-6 eve hasznalok iOS-t minden fontos appom meg van már, ilyenkor mindig felajánl egy regebbi verziót. Csak az újaknál makacsolja meg magát, de erre is van kiskapu. Le kell tölteni asztali iTunes-on, máris bekerül a letöltött appok közé, lehet visszamenni ipadre es jöhet az elobb emlitett regebbi kompatibilis verzio. E viola :DDD :P
Tavalyig egy iPad 2-t hasznaltam 6.1-el vígan, miközben már javában 8 volt.

[ Szerkesztve ]

(#65334) Ruzcak válasza Quqesz (#65332) üzenetére


Ruzcak
tag

Igaz! nem is figyeltem csak a képeket néztem :DD

[ Szerkesztve ]

(#65335) Balazska15 válasza Ruzcak (#65330) üzenetére


Balazska15
senior tag

Mikor én linkeltem még vagy nem így volt a hirdetés (erre kisebb az esély) vagy elb@sztam, na.. Van ilyen, sajnálom :DD

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#65336) anti1966


anti1966
tag

Sziasztok!
Olyankor mi van, ha tévedésből D80X romot tettem fel a telefonra és sikerült is.
Azóta újraindul folyamatosan, de a sajátját meg az LG szoftverrel sem sikerül felraknom. Elerkezik a menuben abban a pontra, hogy telepítse a romot, majd hibával megáll.
Mit lehet kezdeni vele??
Köszönöm

(#65337) Pigmeus_1 válasza vadászcsiga (#65326) üzenetére


Pigmeus_1
tag

Főleg, hogy "hasít"-ot akartam írni, de az s betű valahogy nem jött össze. :-)

Csak egy lelkes felhasználó...

(#65338) Zoja™ válasza anti1966 (#65336) üzenetére


Zoja™
őstag

Rakj fel egy V10e jelzésű Jelly Bean KDZ-t, de figyelj rá, hogy a telefonodnak megfelelő tárhelyű (16 vagy 32 GB ) legyen. Ha az felment és a telefon bebootolt, akkor már mehet fel egy frissebb KDZ-s rom.

(#65339) vadászcsiga válasza Pigmeus_1 (#65337) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor bocs. Itt a fórumokon gyakran irnak "ien" "mien" stb szavakat, azt hittem hasonlóba futottam bele.

(#65340) Quqesz válasza beta (#65325) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na a gsmarena is lehozta hírbe. Nem semmi ha meglépik...6.0

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65341) RECSKA válasza Quqesz (#65340) üzenetére


RECSKA
veterán

Varom belole a cloudy romot xD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#65342) oba válasza Quqesz (#65340) üzenetére


oba
addikt

Az 5.1.1 -et is lehozta az összes híroldal... Majd ha az LG kiad egy hivatalos közleményt, vagy tovább megyek, majd amikor már jön le az update a telefonomra akkor elhiszem :)

(#65343) 21dawid


21dawid
csendes tag

Sziasztok.egy kis segitseget szeretnek kerni! felkinalta a telefon a frissitest,nem jott ossze,gepen sem. utana jartam es kiderult h root alatt nem lehet frissiteni.. a kerdesem a kovetkezo, hogyan lehet unrootolni? nekem nem teljesen ertheto.. ez az elso lgm, sonynal nekem egyszerubb volt minden:)

(#65344) norbert1998 válasza Balazska15 (#65319) üzenetére


norbert1998
veterán

Hat, nem 2.8 ghz a proci...
És ez ehet akár egy cm munka is....

(#65345) Quqesz válasza oba (#65342) üzenetére


Quqesz
nagyúr

De ugye most senki nem fogja elkezdeni rágni a körmét, hogy mi lesz :Y :))

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65346) Ruzcak válasza Balazska15 (#65335) üzenetére


Ruzcak
tag

Semmi gond,bárki talál olcsón g2t linkelje had tudja a nagyközönség is :)

(#65347) rzoli válasza 21dawid (#65343) üzenetére


rzoli
senior tag

Az unroot úgy történhet, hogy visszaraksz egy gyári rendszert, kdz-ből, vagy ha van recovery, akkor egyszerűbb DM valamelyik zip-es romja.

Hard reset a kdz után mondjuk, hogy kötelező.

[link]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#65348) EczkE


EczkE
addikt

Sziasztok!

Egy gyors kerdesem lenne feletek. A G2-m kijelzoje torott, igy nem latszik semmi, de factory resetet kellene rajta csinalni. Hogy a legegyszerubb ezt megteni? Szamitogepen keresztul ez pl kivitelezheto vagy csak telefonon?

A segitseget elore is koszonom! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#65349) akooos válasza EczkE (#65348) üzenetére


akooos
veterán

Szerintem kábellel tv-re rá kéne kötni és úgy a legegyszerűbb. Van gombkombináció is, de látni kell hozzá a kijelzőt ugyebár. Slimport kábel kell neked.

(#65350) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Sracok en teglasitottam :Y

Mar nem a G2-ot persze, hanem G4-re valtottam :DDD

Most hogy lassan egy napja nyomkodom, kezbe vettem a G2-ot es azt kell hogy mondjam, nem feltetlenul er meg ennyi plusz zsetont ez.

De furdallt a kivancsisag, ez van (lehet, meg visszaterek ;]).

Az elso nehany perc tapasztalata amugy az volt, hogy ez egy nagy G2. Azt mondom, a G3 helyett ezt kellett volna kidobni, az a telefon katasztrofa, ez viszont abszolut jogoa utod (csak kicsit dragan.. bar ez relativ).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.