Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65251) gaben1117


gaben1117
senior tag

Sziasztok!

Eleg sokat panaszkodnak ismeröseim, hogy sokszor alig hallanak telon. Mintha dobozbol beszelnek, vagy tavolrol. Kerik,hogy tegyem mar közelebb a szamhoz a telot, pedig sztem normalisan tartom.

Mas is tapasztal\tapasztalt mar ilyet?

Köszi a valaszokat :R

(#65252) Laca0 válasza gaben1117 (#65251) üzenetére


Laca0
addikt

Igen. Már 3-an vagyunk veled. Én 2 hónapja küzdök vele, 2* volt már szervizben.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#65253) Sragi


Sragi
őstag

Üdv lassan 2 éve szolgál hibamentesen a készülék.Csak gyári ROM volt rajta. Lollipop frissites is megvolt majusban.
Viszont az utobbi 1 honapban tetű lassu neha. Laggolgat,akad stb. Szoval szörnyű. Memoria van eleg 1,5-2GB szabad mindig.
Hetente ki van kapcsolva.
Valakinek hasonlo volt már vagy valami ötlet?

(#65254) neo_xperia válasza reap3r (#65248) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Hidden menüben.
3845#*802#
MLT settings, pipát
vedd ki.
Ja, látom már meg lett válaszolva, sorry ☺

[ Szerkesztve ]

(#65255) szebev


szebev
senior tag

Sziasztok!
Annyira megtetszett az LG V10, hogy banatomban írtam egy emailt az LG - nek. Arról kérdeztem őket, hogy miért nem csinálnak kisebb telokat vagy maximum akkorát, mint a G2 V10 - es műszaki paraméterekkel.
Válasz :
Thank you for your query regarding your G2,

I have had a look into this for yourself and would be more than happy to help. I will put this forward for future products and hopefully in the near future this will be something that is created.

Should you need any more assistance, you can reply to this email by clicking the additional questions link above the survey.

I hope my email has answered your query and assisted you today; I would really appreciate your feedback. Please help us to improve our customer service by completing the short survey at the bottom of this email.

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#65256) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

A tanácsotokat követve kikapcsoltam az MLT-t, hát friss reboot után valóban több ram áll rendelkezésre. Eddig olyan 800-900 volt, most 1,1-1,2 giga.

Ahogy olvasom a neten, ez valami LG-specifikus követőprogram, vagy mi. Magyarul szükség nincs rá, ahogy eddig látom.

Hasznos volt a tanács, köszönöm.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65257) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Talán másnak sem haszontalan infó, hogy az új Chrome ugyan nagyon smooth, de nem tömöríti olyan sikeresen az adatokat, mint az Opera. Ennek ellenére wifi meg nagy netcsomag esetén a Chrome javallott szvsz.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65258) szuszaszu


szuszaszu
újonc

http://www.ibtimes.co.uk/android-5-1-1-os-update-confirmed-lg-g2-firmware-begin-rolling-out-users-us-soon-1509384
:DD

(#65259) Zoja™ válasza szuszaszu (#65258) üzenetére


Zoja™
őstag

Ez egy 3 hónapis hír, azóta elvileg már kimarad az 5.1.1, helyette 6.0 lesz.
Szerintem viszont nem lesz már nagyobb horderejű frissítés, de ne legyen igazam...

(#65260) oba válasza Den Hadnagy (#65256) üzenetére


oba
addikt

és mi ez az MLT?

(#65261) Zoja™ válasza oba (#65260) üzenetére


Zoja™
őstag

(#65262) oba válasza Zoja™ (#65261) üzenetére


oba
addikt

lol... az nem gyenge... :(
szerencsére a debloater script legyalulta nálam azt is úgy néz ki :) nem találom sem a folyamatok közt sem a telepített alkalmazások közt sem, és a hidden menüben az mlt -re bökve fc -zik is, szóval valószínűleg tényleg nincs már fent a telefonomon

(#65263) Zoja™ válasza oba (#65262) üzenetére


Zoja™
őstag

Biztos, hogy nincs már benne, custom romokban és debloater script-ekben is elsőként gyalulják a rendszerből.
Anno, mikor megvettem az első G2-m, KK alatt az első dolgom volt kikapcsolni és már akkor + fél napos üzemidőt hozott nálam.

(#65264) norbichek


norbichek
tag

Sziasztok. nem rég vettem egy G2 őt.
4.4.2. van rajta de nem talál frissitést. tudnátok esetleg belinkelni egy gyári 5.0.2. romot? meg melyik modszereel tudnám feltenni?
Köszi szépen.

Samsung Galaxy SIII, Alcatel OT 995

(#65265) Zoja™ válasza norbichek (#65264) üzenetére


Zoja™
őstag

Szia, az összefoglalót a lap tetején találod. Abban le van írva szájba rágósan, nehéz nem elsőre hiba nélkül megcsinálni.

(#65267) Longd


Longd
csendes tag

Sziasztok!
Lehet még venni valahol normális áron G2-őt (garival, megbízható helyről), vagy csak ez a 80K környéki ár van. Vagy esetleg külföld? Van valakinek megbízható forrása?
Köszönöm

(#65268) Den Hadnagy válasza Longd (#65267) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Csak kicsit kell visszaolvasni. Expansys, ha jó hely kell.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65269) norbert1998 válasza bakkir (#65266) üzenetére


norbert1998
veterán

Múltkor még azt írták, lesz erre is. És hogy amiatt nem lesz 5.1. Ha ez olyan lesz, mint anno az SP-nél, akkor nagyon ideges leszek. Ilyenre gondolok: 5.1 nem lesz, mert a 6.0-t fejlesztjük. 6.0 sem lesz, mert nem éri meg nekünk. Szóval maradtok 5.0-n

(#65270) Longd válasza Den Hadnagy (#65268) üzenetére


Longd
csendes tag

Én úgy látom, hogy sajnos ott már nincs. :(

(#65271) Tüske0614 válasza bakkir (#65266) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

:) tech 2.. Ne már.

(#65272) Den Hadnagy válasza Longd (#65270) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Terero.com, btel.

De ott sajna még mindig 80. Használt jóállapotú 60ért? Vagy ebay?

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65273) Milk_n_Coffe


Milk_n_Coffe
tag

Aki le akarja tölteni a miui v7 romot, de nem akar várni 8 órát:

[link]

A link tartalmazza a JB bootloadert, KK basebandet (nem dobálja a térerőt), és magát a romot.

Amerre mégy, oda tartasz

(#65274) Quqesz válasza norbert1998 (#65269) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Miért is leszel mérges??? A teló 4.2-vel jött ki,majd 4.4 és 5.0 frissítés. Elvileg minden gyártó a telójára 2 rendszerfrissítést vállal. Ez már extrának számít! Ha megkapja a 6.0-át én viszek személyesen Ken Hongnak egy üveg páleszt.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65275) Longd válasza Den Hadnagy (#65272) üzenetére


Longd
csendes tag

Igen a 80 ezres ajánlatokat láttam. A használttal az a baj, hogy nem lehet tudni, hogy esett-e le. Lehet Ebay lesz. Van valakinek tuti eladoja? Vagy tuti orszag h honnan?
Koszi

(#65276) Ruzcak válasza Quqesz (#65274) üzenetére


Ruzcak
tag

Amekkora profitot generáltunk nekik a g2es által szerintem bőven kijötne. Azert arányaiban 6.0 portolása es a bevételuk a g2ből nagyon messze van egymastól.főleg hogy nagyon sokan használnak még g2t és nagyon smooth lenne ezen a hwn a rendszer.
Nehogymar meg mi oruljunk hogy esetleg talan kiadjak a 6.0t.

Ez csak szvsz

(#65277) samir


samir
tag

nekem ilyen ez az mlt menü.honnan kell kivenni a pipát?vagy root jog kell hozzá?

A Privát előny.

(#65278) vadászcsiga válasza samir (#65277) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Enable elől

(#65279) Quqesz válasza Ruzcak (#65276) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A gép simán elvinné, és jogos a felvetésed, de nem ez jellemző se itt,se sok más gyártónál.....2 verzió oszt slussz. A 4X HD pl egy verzió frissítést kapott. Meglássuk...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65280) norbert1998 válasza Quqesz (#65279) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem is volt az a telo nagy szám, szerintem.

(#65281) Quqesz válasza norbert1998 (#65280) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem volt rossz, én szerettem és ismerősöm mai napig használja betört kijelzővel(3 éves). A nvidia tegra3 nem volt jól optimalizálva a rendszerrel. Volt még pár hiba ami nekem nem jött elő...inkább a kezdőlap újratöltése zavart sokakat. Viszont a kinézete nekem jobban bejött(tégla)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65282) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nagy felfedezést tettem, ha vkinek megvolt lépjen tovább:sokszor volt itt kérdés a videók/képek lejátszása smart tv-n és eddig az iMediaShare progit ajánlottam én is. De nem kell,mert a teló alapból tudja! Kk alatt volt a smartshare és ez most is megvan,csak bújtatottan! Szóval: wifi bekapcs. Beáll/ hálózatok/ megosztás és csatlakozás/média-kiszolgáló/tartalom megosztás. Itt értelem szerűen beállítjuk és az első menüpontban bekapcsoljuk(tartalom megosztása) az alkalmazást. Ha ez megvan jobb felső sarokban a 3 pöttyre nyomunk és ott lesz a "DLNA funkció használata" opció,megnyom. Mikor beléptünk ki kell vállasztani a belső mappát és a fogadó ezközt(pl a tv). Ha ez megvan kapcsolódik és a megjelent mappákban egyszerűen kiválasztjuk amit le akarunk játszani(videó/kép/zene). Szépen le is fogja játszani,tesztelve.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65283) Den Hadnagy válasza Quqesz (#65274) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Ha nem is pálesz szintjén, de egy supportnak írt mail formájában én is elismerésemnek fogok hangot adni, ha kijön rá a 6.0.

Már a Lollipop is nagy riszpekt, de ha jön a 6.0, akkor meggondolom még1x, hogy eladjam-e a kicsikét.
Továbbra is a 99%-osan tökéletes teló, már ha létezik ilyen fogalom :D

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65284) moltam


moltam
tag

Sziasztok!

Valaki használja a MIUI 7-et? Én CM 12.1-et használok, amit nagyon szeretek, extrém gyors és hibamentes, csak ugye így nem olyan jó a kamera és nincs Quickremote. Ha jól tudom a MIUI 7 gyári KK-ra épül.

Ha valaki használja a miuit, akkor annyi kérdésem lenne hogy gyors-e? Akkuidő megfelelő? Vannak hibái?

Köszönöm! :)

(#65285) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ez is gusztusos,meg hát 4100 mA aksi... Ha ezt 100e alatt bedobják..[link]

zoooja
Ezt bedobhatnád az összefoglalóba
65282hsz

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65286) Longd válasza Longd (#65275) üzenetére


Longd
csendes tag

Úgy látom, csak China meg Hong Kongi eladók vannak zömmel. Ez okozhat gondot, vagy mindegyik onnan jön? Ha veszek mire kell figyeljek számozás? Made in ... ? Ha találok egy top-rated seller-t az megbízható lehet?
Telót nem igazán vettem még ebayről.
Köszi.

(#65287) neo_xperia válasza Longd (#65286) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Ha megfogják a vámon ugyanott vagy mintha itthon vennéd.

(#65288) Kobe


Kobe
veterán

helló

a lockscreenről hogyan lehetne törölni a sima, beépített zenelejátszó widgetét? Gyári zenelejátszó / google music már futó folyamatok között leállítva, értesítések widgetek eltiltva, a widget mégis ott rohad ...

(#65289) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok.most tettem szert a 16 Gb-s változatról egy 32Gb példányra.Látom az LG Firmware ellenőrző oldalon hogy van már több V30F is (276 6D2/VODAFONE_16G(GERMANY) V30f LGD802 2 B 278 Online
277 6D2/VODAFONE_16G(GERMANY) V30f LGD802 1.78 GiB 55) De ott látom melette hogy 16G.Ez a 16GB-t jeleneti vagy ezt is KDZ-vel rá tölthetem a 32Gb-s verzióra is.?A másik kérdés hogy van e valami infótók változott e valami a 30B-hez képest?(nekem ez rakta fel az előző telómra a pc suite) vagy csak biztonsági frissítés?Köszi előre is.

(#65290) LilProphet90 válasza kromatika (#65289) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Tudtommal csak biztonsági frissítés (Stagefright elsősorban).

A másik kérdésedben nem vagyok biztos, de olvastam olyat hogy 32gb-os telóból 16-osat "csinált" egy frissítés. Ezt majd valaki megerősíti számodra.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#65291) kromatika válasza LilProphet90 (#65290) üzenetére


kromatika
veterán

Köszi akkor várom másoktól a meg erősítést hogy a fent nevezett V30F ek közül fel lehet e rakni 32gb telóra.

(#65292) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Független stock v30b rom esetén hogyan létezik, hogy a pc suite nem jelzett frissítést? Más is jár hasonló cipőben? Nem akarok kdz-vel bajlódni...

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65293) Quqesz válasza Den Hadnagy (#65292) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Talán mert nincsen újabb rom.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65294) G33Z@ válasza [lAyCsI] (#65148) üzenetére


G33Z@
tag

Kipróbáltam mindkettőt, amit ajánlottál de a Flexnél maradtam, köszönöm még egyszer bevált!
Van egy két észrevételem ugyan. Ki lett szedve a beépített zenelejátszó widget, pedig rendszeresen használtam, átnyálazgattam a fórumot de nem találtam rá módot, hogyan rakhatnám vissza. A kamera nagyon tisztességes minőségben működik ez nagyon jó pont. Még amit észrevettem, hogy pár nap után a galéria hajlamos beröccenni, ha már van a gépen egy bizonyos mennyiségű kép. Ja és amikor felébresztem a készüléket kissé nehézkesen 1 másodperc kb mire képet kapok. Ezeket leszámítva nagyon jó.

(#65295) fery02 válasza Den Hadnagy (#65292) üzenetére


fery02
addikt

Nekem is független (16gb-os) készülékre csak a 30b-t adja ki elérhető firmware-ként, pedig az eddigi firmware-ket rendesen idejében kaptam meg mindig is.
IMEI ellenőrző linkkel tudtam csak csekkolni amúgy, mert főzött ROM-on vagyok.

-----------------------------------

@Longd: B-Tel mindenképpen megbízható magyar forrásnak minősül. Többen rendeltünk már onnan, megelégedve.

[ Szerkesztve ]

(#65296) Longd válasza neo_xperia (#65287) üzenetére


Longd
csendes tag

Ez igaz. Akkor már csak az a kérdés, hogy milyen magyar forrásból legyen ami megbízható,olcsó és nem rendelésre jön ázsiából.

[ Szerkesztve ]

(#65297) Den Hadnagy válasza Quqesz (#65293) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Talán már egy páran megemlítették itt, hogy jött ki más verzió, vagy legalábbis a kritikus sebezhetőségre jött ki valami...

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65298) Quqesz válasza Den Hadnagy (#65297) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez így van,de fura mód a vodafonos telók kapták csak meg v30f formában. Volt vki,aki írt v30c-ről,de más még nem támasztotta alá a frissítést és a firmware oldal sem jelez ilyet....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65299) kromatika


kromatika
veterán

Bocsi a buta kérdésért.Független a telóm,de Vodás vagyok.ha a vodás v30F-et felrakom a független telómra,akkor voda függő lesz a teló?

(#65300) fery02 válasza kromatika (#65299) üzenetére


fery02
addikt

Nem lesz tőle voda függő és a dolog ellenkező esetében sem tudna történni függetlenítés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.