Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65951) Zsolto válasza balii22 (#65950) üzenetére


Zsolto
őstag

Ha azonos az ár, vedd a G3-at. A bővíthető memória már eleve döntő érv. A cserélhető akksi és az egyéb fizikai/műszaki előnyei már csak habosítják a torta tetejét :)

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#65952) fery02


fery02
addikt

Reggel újra adódott volna lehetőségem egy OnePlus 2 rendelésére, de visszamondtam kedves, jóakaró fórumtársamtól a meghívót, ugyanis mióta pár napja CM 12.1-et használok, kb mintha új telefonom lenne.
Jelenleg úgy vagyok, hogy ez tőlem max csak egy akksi cserét fog kapni még valamikor és legalább 1 évig még tervezek ezzel a G2-essel.

Korábban voltak említve eBay-es matricák, amikkel új kinézetet lehet adni szeretett telefonunknak.
Én most úgy gondolom, hogy kipróbálok egyet (üvegfóliát nemrég szedtem le a telefonról és már semmi egyéb fóliát sem tervezek rajta használni a jövőben, szóval még inkább szabad az út).

Ki is néztem magamnak xtreme_skins termékeit.
Én egy alumínium mintázatú Brusted Metal matricaszettet tervezek magamnak.

Pár napot várok a jelentkezésekre, akiknek felkeltettem az érdeklődését.
Ahány ember összegyűlik, annyival osztanám majd el köztünk a végleges szállítási költséget, erre mondjuk plusz 200 forintot a kipostázásokért és minden előreutalás megérkezte után rendelném ténylegesen a dolgokat (remélem az eladó rugalmas és lehet róla szó, hogy egy rendelésen belül rendeljem meg az esetlegesen több féle matricát).
Problémák esetében persze visszautalok mindent mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#65953) Danny365 válasza fery02 (#65952) üzenetére


Danny365
őstag

Slickwraps oldalán -40% akció van a skinekre HALLOWEEN kóddal. Mondjuk mintákat tekintve g2-re már nincs nagy választék, de azért gondoltam szólok.

OPT meghívómat én anno eladtam ebayen 10 rongyért. :P

(#65954) DuDieHUN


DuDieHUN
aktív tag

Gyári lolipopot hogy tudom feltenni, ha azt írja, hogy a legfrisebb található a telefonon

(#65955) Quqesz válasza DuDieHUN (#65954) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Lg pc suite v lg mobile support tools...csak ezekkel tudod,lg oldalán megtalálod a driverrel együtt.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65956) Balazska15 válasza Quqesz (#65955) üzenetére


Balazska15
senior tag

Nem CSAK ezekkel tudja azért.. :) Ha kényelmesebbnek, egyszerűbbnek találja (ha már van TWRP akkor mindenképp az) akkor recovery-ből is flashelheti!

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#65957) Quqesz válasza Balazska15 (#65956) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Oké ez igaz,én a hivatalos verzióra gondoltam...

Más
és még mi aggódunk a sárga kijelző miatt! Ugyi ez is lg.... :Y :W

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65958) norbert1998 válasza fery02 (#65952) üzenetére


norbert1998
veterán

mennyire lehetnek ezek tartósak? elvégre üvegre meg (karcos) műanyagra ragasztod :Y

(#65959) DuDieHUN válasza Quqesz (#65955) üzenetére


DuDieHUN
aktív tag

letöltöttem mindkét programot, feltelepítettem az USB drivert is, de nem ismeri fel a telefont

(#65960) Den Hadnagy válasza vadászcsiga (#65922) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Tudom, hogy nem újkeletű a dolog, panaszkodsz egy ideje, néha próbáltam is érdemben válaszolni korábban.

Viszont alapból az a benyomásom, hogy te eleve a droid platformot nem kedveled, készülékfüggetlenül... A frissítéseket nyilván célszerű nem az extrém multitask idejére hagyni, de amondó vagyok, hogy komoly user error és/vagy extrém felhasználási körülmények kellenek ahhoz, hogy ez a telefon elfossa magát stock romon. Egy CM megint dobhat a dolgon, a fórumtársak lelkesedése miatt már kíváncsi vagyok a CM-re, haver S3-án nagyot dobott. Ha hegesztenek a srácok egy 6.0 alapú CM-ot, akkor tuti kipróbálom.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65961) vadászcsiga válasza Den Hadnagy (#65960) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Rosszul látod, egyrészt nem panaszkodok olyan régóta, masreszt nincs bajom az androiddal. Szeretem hogy nagy a szabadság minden téren, azt meg pláne hogy 100%-os az átjárás a ket platform között (ipadet használok).

A frissítés only wifire van állítva, de az mint extrém példa lett említve, nem ezen kell leragadni. Mondjuk 2015-ben ez eleg gáz.

(#65962) fery02 válasza Danny365 (#65953) üzenetére


fery02
addikt

Hogy miket nem tudsz te... :)

Köszönöm szépen!
Ezzel sztornóztam is az előző eBay-es rendelésemet, nem kockáztatok kétes cuccokban, ez a Slickwraps picit drágább, de tuti minőségi.

Már csak azt kéne eldöntenem, hogy a fehér telefonomhoz pontosan milyet rendeljek, mert azért van itt bizony választék még szerintem G2-re is még.
A fogások nem tudom különböznek-e egyes típusok között (mondjuk a bőr az azért gondolom bőr tapintású :) ).
Jelenleg tetszik a fa mintázatok közül a Maple és Zebra (talán a Maple picit nőibb), de bejöhet ezüst Carbon féle is, szóval nehéz dönteni.
Örömmel venném esetleg, ha saját tapasztalatot is tudnál osztani. :)

Az a baj neten inkább fekete telefonos képeket találok matricázva, nekem meg fehér telefonom van.

---------------------------------------------------

@norbert1988: Nem kételkedem jelenleg a tartósságot illetően, mindenképp rendelni fogok valamit (két éves a telefonom, amit most CM 12.1 óta újra imádok, megérdemli az optikai tuningot).
Hajszárító mindenképp ajánlott egyébként az installáció folyamatában és hajszárítóval későbbi utómunkákat is gond nélkül lehet végezni.
Továbbá esett hozzászólás a tartósságot illetően és végül is csak néhány hónapos használatról esett szó, de semmi sérülést, felvállást nem tapasztalt a hozzászóló.

Remélem nem késem le a -40%-os akciót, mert egyelőre választani nem tudok. :D

---------------------------------------------------

@vadászcsiga: "100%-os az átjárás a ket platform között"
Az ilyen kijelentésekkel óvatosan, mikor Androidos játékok topikban gyakori kérdés, hogy hogyan tudná az illető átköltöztetni iOS-es játékát Android-ra és leginkább lesújtó válasszal kell szembesülnie.

[ Szerkesztve ]

(#65963) Den Hadnagy válasza vadászcsiga (#65961) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Ok, de neked mindig vannak ilyen random gondjaid, olyan körülményekkel, ami másnak meg remekül működik, erre céloztam, abszolút no offense. :)

Csak anno te magad mondtál olyasmit, hogy biztos egy gyengébb darabot fogtál ki...

Ez a frissítés meg: Az ok, hogy wifi only, de nekem az a módszer működik jól első perctől, hogy havi egyszer ránézek, kiadom, hogy ok, telepítsen 22 frissítést, addig megkávézom, és béke van. Szerintem nem gáz, hogy folyamatosan jönnek a javítgatások, de persze nyilván érződik, hogy olyankor kevésbé reszponzív a telefon. Csak jól kell időzíteni, ennyi.

A telefon "öregedését" nem értem, korábban írtatok róla. Nekem januárban lesz egy éves, de egy factory reset után olyan mindegy, hogy mikori a teló, nem? Amikor megjött a Lolli, pc suite-tal felment, és csókolom, azóta minden 100. Nem látom be, hogy ugyanazon a hardveren ugyanaz az oprendszer miért lenne nálam 99%-os, másnak meg egy bughalmaz. Ebben az esetben tuti más befolyásolja a végeredményt szvsz.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65964) Den Hadnagy válasza vadászcsiga (#65948) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Erre dobnál egy linket? Baromira érdekel. Fbon írtam az LG-nek, európai megjelenésről semmit nem tudtak mondani.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65965) Quqesz válasza DuDieHUN (#65959) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor sorjában:
Ha rádugod a telót a gépre felismeri, telepíti a drivert?(tudod jobb alsó sarok) tudsz filmet,képet,stb felmáslni gépről telóra? A beáll/általános/pc kapcsolatnál az lg szotverfrissítés(v vmi hasonló) legyen bekapcsolva(ne mtp,stb)!!!
Aztán ha az első ok ha elindítod az lg mobile support toolst elindul a program és elkezdi keresni a telót,majd kiírja mi van rajta és elvilwg felajánlja a friss romot...
Másik usb csatin is próbáld meg a gépen ha elsőre nem jön össze.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65966) fery02 válasza Danny365 (#65953) üzenetére


fery02
addikt

Ó mekkora idióta voltam!
Sikerült rendelnem a -40%-os kód nélkül... :W

Megtévesztett, hogy alapból mindegyik G2-es matrica SALE címkés és azt gondoltam, hogy az így látható akciós árak akkor már alapból ezek a halloween-i árak.

Utánaszámolhattam volna pedig az eredeti árral összehasonlítva és akkor rájöttem volna, plusz valamiért átsiklottam a hozzászólásodban a "kóddal" szó felett.
Mindegy, így is írtam be kódot, ahová lehetett, bár az csak -10%-ot adott (így összesen 36xx Ft-ot hagytam ott).

Lényeg, hogy remélhetőleg hamarosan tudok majd itt véleményeket osztani fényképekkel.
Egy Ezüst karbon félét rendeltem be.

Meghívóért meg nem akartam pénzt kérni, elég volt nekem a tudat , hogy aznap valakinek örömet okozhattam vele itt fórumon. :)

[ Szerkesztve ]

(#65967) Danny365 válasza fery02 (#65966) üzenetére


Danny365
őstag

:DDD
Szerintem ha gyorsan írsz nekik, visszakaphatod a pénzt, aztán újra rendelhetsz. Amúgy az a 40% kb. pont a postaköltséget fedezné egy g2-es skin esetében.

(#65968) vadászcsiga válasza Den Hadnagy (#65964) üzenetére


vadászcsiga
félisten

2 napos MA hir: ...az európai vagy az amerikai megjelenés sokat javíthat a V10 sikerességén...

Nem azt írjak hogy kerek-perec nem lesz. Csak ebbol következtettem.

[ Szerkesztve ]

(#65969) extasymajom


extasymajom
tag

Ha esetleg valakinek szüksége lenne rá készült egy leírás a G2 kijelző cseréjéről házilag.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#65970) LilProphet90 válasza fery02 (#65952) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Tegnap érkezett meg a kék csiszolt alumínium hatású skinem tőlük, elég korrekt, bár a hátlap sarkainál nem tökéletes, de összeségében jól illeszkedik, és jól is néz ki.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#65971) alex devil


alex devil
senior tag

A GPS szarakodik. Megcsináltam már az ominózus papíros javítást.
Vitte valaki ilyen hibával szervizbe? Mennyi idő lehet amíg megjavítják?

S23

(#65972) rzoli válasza extasymajom (#65969) üzenetére


rzoli
senior tag

Kösz, sajnos pont aktuálissá vált...

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#65973) Den Hadnagy válasza vadászcsiga (#65968) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Aha, valahogy ez elkerülte a figyelmem. Nagyon drukkolok, szerintem zseniális készülék lehet. Innen már tényleg csak az árazással lehet kinyírni... Ahogy látom, eddig sikerült.

Az a baj, hogy ha itthon meg is jelenik, 200 felett lesz a kezdőára... Még szerencse, hogy az LG ára általában hamar esik. Az mi durva, hogy G4-et már milyen árakon dobálnak.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65974) LilProphet90 válasza LilProphet90 (#65970) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Lőttem egy pár képet a XtremeSkins-ről, hogy nagyjából hogy kell elképzelni. Az oldalánál és sarkánál látható, hogy nem tökéletes az illesztődés, de lehetséges, hogy csak én voltam béna. Ettől függetlenül nagyon megdobja a telefon kinézetét szerintem, még ha napsütésben csillog-villog is kicsit :)

(#65973) Den Hadnagy : Igen, érdekes, hogy az LG-k ára mennyire gyorsan csökken, de nem csak felsőkategóriában. Volt L9-em, 1 évvel vásárlás után nagyjából feléért tudtam eladni. Pedig használtan vettem HA-n, elég kedvező áron. A G2 áráról meg ne is beszéljünk, kíváncsi vagyok, mennyinél fog stagnálni.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#65975) norbert1998 válasza LilProphet90 (#65974) üzenetére


norbert1998
veterán

VAZZE ez valami oltári badassül néz ki :C

De mennyire tartós(nak ítéled)?

(#65976) LilProphet90 válasza norbert1998 (#65975) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Nagyon erős a ragasztása, ha beadja a törülközőt akkor az oldalakkal vagy a hátlap sarkaival fogja kezdeni szerintem, ott könnyebben alákerülhet a kosz, de ez szerintem legkorábban hónapok kérdése. A fogása ami furcsa, de megszokható.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#65977) norbert1998 válasza LilProphet90 (#65976) üzenetére


norbert1998
veterán

Perpill ultraslim sötétitett, de valamennyire átlátszó tokom van, ha vennék ilyet, nem igazán kellene rá, nem? A tokot csak a karcoktól védeni teszem rá. A töréstől ugysem védi meg nagyon semmi, csak a wallet-es, de akkor meg inkább törjön be, minthogy olyat használjak

(#65978) LilProphet90 válasza norbert1998 (#65977) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Nekem nem ment rá a slimtok, elég "vastag" (0,1-0,2mm) a skin. Például az előlapon úgy látszódik emiatt, mintha mélyebben ülne a kijelző a felszínéhez képest.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#65979) fery02 válasza LilProphet90 (#65974) üzenetére


fery02
addikt

Hatalmas köszi a képért!

Érdekelne, hogy ha szedted már le a hátlapot, akkor az szerinted menne-e így most anélkül, hogy sérülne a matrica?
Csak mert olyan helyzetben vagyok, hogy nemtom mikor akarok akksit cserélni/cseréltetni, miközben este én is berendeltem egy matricát magamnak. :)

------------------------------------

@Danny365: Még az éjszaka folyamán rájuk írtam, egyelőre nem írtak még vissza, de végülis ha elégedett leszek a matricával, akkor semmiképp sem fogok panaszkodni.
Elvégre is az én balf@szságom miatt néztem be a kupon kódot. :)

[ Szerkesztve ]

(#65980) vadászcsiga válasza LilProphet90 (#65976) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha olyan mint az én full body fóliám volt, akkor a kosztól felváló sarkokról vizzel lemosva a szöszt újra el lehetett érni a tapadást.

(#65981) D4ni válasza LilProphet90 (#65974) üzenetére


D4ni
őstag

Elég vagányul néz ki, mondjuk az enyém elején van edzett üveg. Szerintem az gátolja

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#65982) LilProphet90 válasza D4ni (#65981) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Igen, sima fóliával sem lehet a legjobb, bár szerencsére nem hajlamos karcolódni anélkül sem.

fery02: akksicseréig csak a hátlapit rakd fel szerintem, az oldalakat ne, és akkor könnyedén hozzáférsz.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#65983) fery02 válasza LilProphet90 (#65982) üzenetére


fery02
addikt

Rendben, majd meglátom. Köszi!

Slickwraps FAQ-ban írják mondjuk, hogy ha ügyes az ember, akkor végülis újra felhelyezhetőek a matricák később.

Közben refund-ot indítottak a tegnap éjszaka elhamarkodott rendelésem, szóval szupport részről már is van egy pozitív véleményem róluk.

(#65984) LilProphet90 válasza fery02 (#65983) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Az oldalrészek elfedik teljesen a fémes keretet ahol hozzáférhetnél, úgyhogy sajnos arról addig le kell mondanod. Újra feltehetőek igen, csak nem egy leányálom leszedni, nekem a hátlapon kellett korrigálni, de elég nehezen adta magát. De majd meglátod:) Melyiket rendelted végül? Ahogy nézem Slickwraps-en nincs logókivágás, illetve oldalrészek.

Közben itt a felhajlott sarkoknál hajszárítóztam kicsit, úgy tűnik most már lenn ragadnak, úgyhogy ez lehet a nyitja.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#65985) fery02 válasza LilProphet90 (#65984) üzenetére


fery02
addikt

Igen. Itt a hajszárító állítólag mindent megoldó csoda eszköz. :)

Most jelenleg cancel állapotba került a rendelésem, de újra az ezüst karbon stílusút fogom berendelni szerintem még az est folyamán.
Csábít egyébként a metál is és biztos szép tud lenni fényben, de úgy érzem a karbonos talán stabilabb fogást adna, már ha fizikailag is rücskösebb a felülete.

Meg karbonosból többen rendelnek, mint metálból (legalábbis review mennyiség alapján), hátha nem csak vizuális ok miatt.

(#65986) LilProphet90 válasza fery02 (#65985) üzenetére


LilProphet90
senior tag

De XtremeSkins lesz végül? Őszintén szólva én csak rendelés után néztem, hogy van másfajta is készleten, mondjuk nem bánom, bár tény hogy a karbon valószínűleg jobb fogással bír.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#65987) sanyika987 válasza LilProphet90 (#65986) üzenetére


sanyika987
aktív tag

nekem a tied nagyon bejön én is ilyen színben szeretném rendelni de a feketén is vacilálok

iphone 14

(#65988) norbert1998 válasza LilProphet90 (#65976) üzenetére


norbert1998
veterán

Milyen a fogása? Mihez hasonlít? Matt vagy fényes, érdes vagy milyen? :R

(#65989) LilProphet90 válasza norbert1998 (#65988) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Rendesen fémes érintése van, érdes, nem tudom rendesen körülírni, olyan, mint a képen:

De jó a fogása, strapabírónak tűnik. A fogás szokatlansága csak abból adódott, hogy a hátlap és az oldalrészek között van kb. 1mm-es hézag, de már megszoktam. Csak eleinte benne van az emberben, hogy mégiscsak matrica, mivan, ha felszedi a zsebem ahogy kihúzom, de nincs ilyenről szó. Jó vétel, na. :)

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#65990) norbert1998 válasza LilProphet90 (#65989) üzenetére


norbert1998
veterán

Komolyan gondolkodom rajta én is :K De még nem tudom, melyik lesz: Carbon fiber vagy szálcsiszolt fém. :F
Carbonból fekete lenne a legjobb, vagy szürke.

(#65991) LilProphet90 válasza norbert1998 (#65990) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Ad egy amolyan "új telefon" érzést a G2-nek, úgyhogy mindenképp megéri. :)

Lőjetek ti is képeket róla, ha megérkezett!

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#65992) robcsekwow válasza LilProphet90 (#65989) üzenetére


robcsekwow
tag

Sziasztok! Ilyen "skinek" vannak a G2 mini változatára is?

(#65993) LilProphet90 válasza robcsekwow (#65992) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Szia! EZ pl.: van G2 Minire is, többet nem találtam.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#65994) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Ma "szerencsése" elejtettem a telefont és be is tört az eleje. A szerencse a szerencsétlenségben, hogy csak az üveg tört be rajta, a kijelző sértetlen. Szerintetek érdemes megcsináltatni és mennyiért, esetleg adjam -e el így?

Segítséget előre is köszönöm.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#65995) norbert1998 válasza atti1848 (#65994) üzenetére


norbert1998
veterán

Hiába csak az üveg tört el, keretestől kijelzőstől cserélned kell. Kijelzőstől, mert az az üveggel össze van ragasztva, kerettel, mert nincs az a ragasztó, ami olyan jól visszaragasztja az újat, mint ahogy az lenne egy gyárin, és valószínűleg le is fog róla hullani az üveg.

parts4repair.com-on 20 ezer körülmozognak az üvekeg kerettel és kijelzővel.

(#65996) akooos válasza atti1848 (#65994) üzenetére


akooos
veterán

Szia!

Épp tegnap került ki logoutra egy kijelzőcsere for dummies leírás, hála extasymajomnak!

Ajánlom figyelmedbe :) [link]

(#65997) Magnat válasza akooos (#65996) üzenetére


Magnat
veterán

Én is néztem, hát nem egyszerű menet ... én annak idején a P990-en cseréltem digitizert, sztem ehhez képest még egyszerűbb volt, de az sem volt leányálom ... főleg, h a mai napig sem értem mitől, de sikerült agyonvágni a mikrofont, pedig semmiféle kábelt nem szakítottam el v ilyesmi ... plusz az ebayes digitizer rosszul érzékelt, de mivel a keret később jött meg, mire beszereltem, lejárt az 1 hónap gari meg a 45 nap Paypal reclaim lehetőség és még az eladó is eltűnt... így elbuktam a kijelző meg a keret árát ami együtt talán 10k volt, plusz cseréltettem mikrofont 4k-ért és ami a csattanó, h én előzetesen a budaörsi vesztőhelyet hívtam fel mint garis szerviz (Telemax, broáááf), 25 k-t mondtak ... de kiderült, h az Oktogonnál lévő Samsung/Lg szerviz (szintén tök hivatalos) 14k-ért kicseréli ... ha tudtam volna, biztos nem állok neki 4k különbözet miatt sz@r@kodni, meg várni míg megjönnek a cuccok... így meg lett 28k a mutatvány tokkal vonóval :W

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#65998) robcsekwow


robcsekwow
tag

Mit gondoltok, ha kijön az android M a G2-re, akkor ugyan azt a G2 romot a minire is lehet telepiteni? :))

(#65999) Balazska15 válasza robcsekwow (#65998) üzenetére


Balazska15
senior tag

Nem.

Szerk.: úgy éreztem leszólnátok az egyszavas válaszom miatt :DD bár a lényeg benne van.. :)

Szóval: a G2 romok most sem kompatibilisek a mini-vel, ez nem fog változni M esetében sem.

[ Szerkesztve ]

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#66000) Magnat válasza robcsekwow (#65998) üzenetére


Magnat
veterán

A hardver számít, nem a név ... teljesen más a két készülék, sokkal közelebbi rokona a G2 Mininek a G3S, mint a G2 --- de mielőtt kérdeznéd, az ő romjaik sem csereszabatosak :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.