Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65601) Quqesz válasza MikitoLac (#65600) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Volt már ilyen itt,de nem emlékszem a megoldásra. Keresőben nézz utána. Lehet egy factory reset segítene....de ez csak tipp.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65602) Zoja™ válasza MikitoLac (#65600) üzenetére


Zoja™
őstag

Igen, szerviz lesz belőle.

Korrodálódott a csatlakozó, ami egyben van a micro USB csatlakozóval és a mikrofonnal. Itthon 7-8k körül javítják.

Norbert1998: Te amúgy is tompa vagy. :P

(#65603) norbert1998 válasza Zoja™ (#65602) üzenetére


norbert1998
veterán

Te meg szója ;]

Fülesgond: Dugd be újra a fülesed és huzd ki. Trust me, I was an SP owner ;]

[ Szerkesztve ]

(#65604) Zoja™ válasza norbert1998 (#65603) üzenetére


Zoja™
őstag

Ne szójjázzál kisfiam, az Android off-os találkozó is csak miattad lett lefújva, mert téged még nem szolgálnak ki a normálisabb vendéglátó egységekben. ;]

(#65605) norbert1998 válasza Zoja™ (#65604) üzenetére


norbert1998
veterán

Végülis, Pabu meg macsk csak 1-2 évvel fiatalabb nálam. A rák meg még infantkorban van ;]

(#65606) MikitoLac válasza norbert1998 (#65603) üzenetére


MikitoLac
tag

Az nem jött be. De most mar az érintéseket is neha össze vissza veszi. Még garis. Annyit erzel ha sima fulest dugok be megvaltozik az ikon is de ugyanugy beragad. Az erintesgond lehet az uvegfoliatol? Mondjuk eddig ezt se csinalta

(#65607) Zoja™ válasza norbert1998 (#65605) üzenetére


Zoja™
őstag

Na majd jövőre megünnepeljük a nagykorúvá válásod, addigra össze szedjük a pingvint, Fejvadit, meg Tomit :D

(#65608) norbert1998 válasza Zoja™ (#65607) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem kell sok, már csak 5 hónap :D de a pabu meg a macsk akkor is kintmarad. Nem baj, viszünk ki nekik narancslevet :DDD

(#65609) Tex


Tex
senior tag

Na kérem ilyet még nem láttam! :F

CM 12.1-ről vissza szerettem volna térni gyári romra. Fel is raktam az összefoglalóban található 10F romot, csarnok elsőre fel is ment minden megy is rajta, de az IMEI számot úgy kinullázta mint a huzat! :Y

Hogy lehetne azt vissza állítani?

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#65610) Busterftw


Busterftw
veterán

Udv skacok, problema van :)

Laptopra dugtam a telot, toroltem par temp foldert meg program maradekot, de sajna tobb tortent miutan lehuztam, a telefonrol eltuntek a kepek, videok, download mappa kiurult, dokumentumok, whatsapp beszelgetes elozmenyek, minden.

Hogy hozhatnam vissza?
Root, van, root explorerrel sem latom a kepeket, csak az internal memoryt mutatja.
Otlet?

(#65611) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Hát skacok most használok először ilyen fülest, de aki ezt kitalálta! Feldugnám neki....legalább a fülem tiszta lesz, de ez vmi ki xar....marad inkább a fejhallgató még ha hülyén is néz ki.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65612) Den Hadnagy válasza Quqesz (#65611) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Mégis milyen fülesről beszélsz? Agybadugósról?

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65613) Den Hadnagy válasza Busterftw (#65610) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Hogy érted, hogy csak az internal memoryt mutatja?

Az lenne furcsa, ha mutatna egy sd-t is :)

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65614) mateus válasza Quqesz (#65611) üzenetére


mateus
senior tag

Melyiket próbáltad? A gyári nekem se kényelmes, de pl. a Sennheiser-t észre sem veszem, annyira kényelmes.

(#65615) duduati


duduati
aktív tag

Érdeklődnék, hogy G2 nél gyári ROM-mal mennyire szokványos, hogy mostanság eldobja a térerőt. Eldob, és nem is talál újra. Ezt kb 2-3 naponta csinálja. Újraindítom és jó. Igaz hogy Telenor, és rengetegen vagyunk telenorosok a faluban, de kicsit rosszat sejtek.

Előre is köszi!

(#65616) Laca0 válasza duduati (#65615) üzenetére


Laca0
addikt

Pontosan ugyanezzel a hibával járt szervizben 3 alkalommal a telefonom. Most már csereigazoló jegyzőkönyvet kaptam. Szintén telenor, kb. június elején kezdődött ez a jelenség (éppen 1 éves volt). Azóta kínlódok.
Bocsánat! Nem jól írom, mert ezt a hibát az alaplapcsere megoldotta (2. szervizlátogatás), a hangproblémáimmal nem tudtak mit kezdeni!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#65617) norbert1998


norbert1998
veterán

Betojás, a fejhallgatós bug nekem is előjött! Tegnap először, azt hittem véletlen, de ma is megtörtént :Y
Eddig sose csinálta. Viszont eddig a ki-bedugás segít. (3xkopp)

(#65618) Quqesz válasza Den Hadnagy (#65612) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az asszony sony z1c-jének a fülese volt kéznél,de hogy én még1szer nem viszem el az tuti. Jól szólt,de annyira be kellet dugni ehez a fülbe,hogy szinte az orromból lógott ki a madzag! :D Marad a fejhallgató...

Más
G4-re jön a 6.0 jövő héten...
Na a 4g-ra való kapcsolás 2 nap alatt úgy leszívta az aksit! Persze nem minden hol volt és marad 2g -n,majd ha kell netre átnyomom......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65619) tirszin válasza Quqesz (#65618) üzenetére


tirszin
senior tag

A Lama alkalmazás CM ROM-al elvileg tud olyat, hogy átváltja a hálózati módot attól függően, hogy hol tartózkodsz.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#65620) reap3r válasza Quqesz (#65618) üzenetére


reap3r
aktív tag

Én öcsém z1c fülesét nyúltam le egy pár hónapja és azt használom. Nincs vele semmi baj, szerintem a QuadBeat 2es sokkalta rosszabb... Amúgy ez a z1c headset sem a legjobb/legkényelmesebb, de van sokkal rosszabb is a 6-7-8 ezres kategóriában, na meg ez még jól is szól szerintem Viper4Androiddal társítva.

(#65621) jani8787


jani8787
tag

szerintetek miért nem érzékeli a pendrivot amikor rádugom??? lolli van rajta... más: mikor jön ki az 5.1.1? vagy van már?

[ Szerkesztve ]

(#65622) norbert1998 válasza jani8787 (#65621) üzenetére


norbert1998
veterán

van. euforisztikus lett

;]

(#65623) Quqesz válasza jani8787 (#65621) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Milyen fájlrendszeres(fat jó)? Párszor próbáld meg bedugni úgy, hogy először a pent dugod a otg csatiba és utána csak a telefonba. 5.1.1 nem lesz,ha lesz vmi az a 6.0 lesz....

reap3r
A hangzása tényleg jó,de annyira be kellet nyomni a fülbe, hogy attól féltem az orromon jön ki :D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65624) Zoja™ válasza Quqesz (#65623) üzenetére


Zoja™
őstag

Én egy 3k-s Maxell Metallics-t használok ,,zenehallgatásra", de még az is megeszi a gyári Quadbeat-et reggelire.

(#65625) norbert1998 válasza Zoja™ (#65624) üzenetére


norbert1998
veterán

Ha eléggé betolod, (többieknek mondom: csak a QB-ról van szó, de szója mást úgyse tud ;]) akkor megjön a hangja, de dinamika akkor se lesz.

(#65626) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Ezzel a hátlappal van valakinek tapasztalata? :)

(#65627) norbert1998 válasza XP NINJA (#65626) üzenetére


norbert1998
veterán

A gyárira gondolsz? Önmattító. ;] Olyan fényes és műanyag, hogy két hét után bemattul a sok karctól :D

(#65628) Tex


Tex
senior tag

[Erre] valaki?

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#65629) Den Hadnagy válasza Quqesz (#65618) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Hatööö ebben az esetben szerencsésebb egy normálisabb fülesnek esélyt adni, nagyméretű szilikonharanggal. Én másfél évtizede rombolom magam nagyméretű fülesekkel, de az xl szilikon még nekem is elég. Egyéni adottság kérdése, de akkor is.

Nem akarom önmagam ismételni, de a telefonokhoz mellékelt gyári fülesek sz.rok, a Quadbeat főleg.

Xiaomi. Piston. 3.
4-5 k huf.

Kéremkaccsoljaki :D

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65630) Zsolto


Zsolto
őstag

A füles-témakörhöz kapcsolódva tanácsot kérnék.

Egy SonyEricsson MW600-as sztereó BT fülesem van, aminek a Jack-aljzatába bármilyen vezetékes füles beledugható. Egy rövid kábeles, "bass reflexes" SE MH-500-ast szeretek használni vele szivacs illesztékkel, de ez a tömegközlekedésen egyszerűen nem elég hangos.

A kérdés: Milyen fülessel lehet a legnagyobb hangerőt elérni az említett BT headseten keresztül?

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#65631) norbert1998 válasza Den Hadnagy (#65629) üzenetére


norbert1998
veterán

Azokkal az a baj, hogy kámszfromcsájná és nem népszerű annyira, így nem tudod kipróbálni őket.

De még mindig jobb, mint a veats... bicc... Viccc.. Ah, megvan :Beats. Akkora szart még életemben nem hallottam, mint azok. Vagy 5 féle fajta fejesuket próbáltam, a 90k-s talán megközelítette a 10k-s akg-m. Erős jóindulattal.

Zsolto :magas legyen a dB értéke, amit megadnak neki. És legyen jó a zajszurese. Aktív vagy passzív.

[ Szerkesztve ]

(#65632) Nfsman20


Nfsman20
tag

Üdv srácok!

Rég jártam erre, szerencsére még mindig hibátlan a ketyere.
Lenne egy nem igazán g2-vel kapcsolatos kérdésem. Van-e root nélkül bármi megoldás arra, hogy kikapcsoljam azt a google keresőt, amely a home gomb felhúzásával jön elő? Eddig még sosem használtam, ha egyszer kerestem valamit, akkor ott volt a böngésző is, ellenben játéknál baromi zavaró, ha véletlen előhívom, és emiatt kidob/tölt újra egy app.
Köszi előre is a segítséget.

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#65633) norbert1998 válasza Nfsman20 (#65632) üzenetére


norbert1998
veterán

Root nélkül nagyon kicsi az esélye. Az android alkalmazások topikban okosabbak ilyen téren :K

(#65634) Den Hadnagy válasza norbert1998 (#65631) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Annyira kamszfromcsájna, hogy az edigitalban is kapni, 9k-ért ugyanazt.

Mondjuk vannak kétségeim, hogy ki lehet-e próbálni...

De akkor egy háromezres Maxell... Minden, csak ne a gyári csomagolt :)

A beats egy rossz vicc. Egy mélyhangsúlyos rakat fosadék, épp 10 perce volt egy a fejemen, nem először adtam esélyt a dolognak.

A telepi kettesgolfos parasztok dübörgő loudnesses SAL hangszórós, ablakremegtetős hulladékának hordozható kivitele :)

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65635) Quqesz válasza Den Hadnagy (#65634) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Naaa mi bajod a somogyival?!? :DD igazság szerint én nem hallgatok zenét fülessel,ez a mai kivételes eset volt,az autóért mentem és út közben használtam....de ez az agybadugós.......vmi nőgyógyász fejéből pattanhatot ki..

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65636) norbert1998 válasza Den Hadnagy (#65634) üzenetére


norbert1998
veterán

Amit én hallottam beats-et,abban nem volt bass. Semmi. Direkt olyAn számot kapcsoltam, ami még eq nélkül is, mert én így használom, leveszi akg-val a fejed, az csak puffogott meg torzult. De mély nem jött belőle. Ellenben visítani nagyon nagyon tudott.

A másik ilyen a skullcandy. Azt is hallottam már párat. Mindenki mondja aki tulaj, hogy jaj de jó hangja van, meghallgatom és legszívesebben a zsinórral közben fel a gyereket a kisujjanal fogva.... Aztán megmutatom neki azakg-t és én vagyok a rossz.

Szünetekben folyton el akarják kunyizni az oszt társak, hogy a fejesemen hallgassanak zenét, mert messze ez a legjobb az osztályban. Ami elég gáz.

[ Szerkesztve ]

(#65637) Busterftw válasza Den Hadnagy (#65613) üzenetére


Busterftw
veterán

Szóval amikor rádugom PC-re, ott voltak a camera képek, videók mappa stb, download mappa stb tele cuccal. De most nem lát semmit, csak a fájl kezelő, olyan mintha egy szűz rendszerem lenne, de minden appom beállítás megvan.

Fogalmam sincs hogy állítsam vissza őket. Próbáltam pár recovery appot de nem sok siker. Ötlet?

(#65638) goblin1983 válasza Busterftw (#65637) üzenetére


goblin1983
tag

Mennyi szabad helyet mutat? Csak látszólag tűnt el minden vagy fizikailag is?
Valószínűleg letöröltél olyat is amit nem kellett volna. Én próbálnám recovery programmal, de gépen keresztül. Mobilosat próbáltál?

[ Szerkesztve ]

(#65639) Den Hadnagy válasza Busterftw (#65637) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Pontosan ezt akartam kérdezni én is: töküres a teló tárhely szinten is, vagy a cucccok még foglalják a helyet, csak nem látod őket?

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65640) Den Hadnagy válasza Quqesz (#65635) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Arra tudok gondolni, hogy a fizikai adottságaid olyanok, hogy neked ez a kialakítás nem felel meg. Vagy simán egy túl kis haranggal ellátott fülest toltál be túlságosan.

Marad az earbud vagy a fejes :)

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65641) Quqesz válasza Den Hadnagy (#65640) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A fizikai adottság lehet ok,ki is lötte a fülem mindég.. :) marad a jó kis Sennheiser fejes amikor kell :)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65642) Busterftw válasza goblin1983 (#65638) üzenetére


Busterftw
veterán

Ha radugom, akkor 6gb-ot mutat, de szerintem fizikailag rajta van meg minden, de nem latja se a telefon, se a windows.

Mely szoftverekkel erhetnem el fizikailag?

(#65643) Den Hadnagy válasza Busterftw (#65642) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Sajnos az a gyanúm, hogy nagyobb eséllyel kapsz választ valamely droid mélyvíz topikban, komolynak tűnik a baj. Olyasmi a gond, mint amikor sérül a hdd-ban a partíciós tábla, de ez csak tipp. :(

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65644) [lAyCsI] válasza Laca0 (#65616) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Sztem jövő héten futok egy kört sistergés ügyben :))
maid referálok mire jutottam ;)

-= No way back from Here =-

(#65645) [lAyCsI] válasza tirszin (#65619) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ez szintén

-= No way back from Here =-

(#65646) ClioRS


ClioRS
őstag

Sziasztok,

Valaki tudja, hogy ez a tengeralattjáró szintű merülés miért lehet? A telefon mellettem, nem nagyon nyomogatom, wifin lóg. Wakelock-ot néztem, semmi különleges nincs, ami folyton ébresztené a telefont. Megnéztem CPU Spy programmal is, 78%-ban deep sleepben van. Egyszerűen fogalmam sincs mi van. Restart már volt jópárszor.

(#65647) szabyka95 válasza ClioRS (#65646) üzenetére


szabyka95
őstag

fb messenger ? biztos hogy nem tolti a telefont

(#65648) ClioRS válasza szabyka95 (#65647) üzenetére


ClioRS
őstag

Messengert mindig is használtam, nem újonnan került a telefonra. :U
Meg ha az lenne valahol csak megjelenne az Akkumulátornál vagy a Wakelockban.

[ Szerkesztve ]

(#65649) mouzrr


mouzrr
őstag

Lollin rengetegszer kapom azt a kis üzenetet hogy A csatlakozás sikertelen. Mi idézheti elő? Köszi előre is.

(#65650) Den Hadnagy válasza ClioRS (#65646) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Ha jól látom, gyenge a térerőd... Amennyiben dobálgatja a hálózatot, majd újra megkeresi, az elég akksigyilkos tud lenni.

Vagy a FB app is lehet még bűnös. Mindenképpen segít, ha az nincs a telón.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.