Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65751) Zoja™ válasza norbert1998 (#65750) üzenetére


Zoja™
őstag

Az a baj, hogy fájlok nekem sincsenek meg, azokat nem kaptam meg, mikor elvállaltam a TG feladatokat. De ha isten is és a munkahelyem is úgy akarja és megadatik a hosszú hétvége, akkor össze vadászom a halott linkekhez tartozó dolgokat és javítom.

(#65752) rzoli válasza Zoja™ (#65751) üzenetére


rzoli
senior tag

Ha tudjátok tegyétek közzé a halott linkek listáját, van itt annyi segítőkész ember, szerintem össze fogjuk tudni szedni a dolgokat!

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#65753) [lAyCsI] válasza vadászcsiga (#65729) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

hmm...
milyen rendszert használsz?

-= No way back from Here =-

(#65754) vadászcsiga válasza [lAyCsI] (#65753) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gyari 30a+root

(#65755) beta válasza vadászcsiga (#65754) üzenetére


beta
aktív tag

Sokmindent javitottak 30a ota, nem olyan regen 30d-t csereltem 30b-re, hat erezhetoen kevesbe laggol, gyakorlatilag minden smoothabb lett.

(#65756) vadászcsiga válasza beta (#65755) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mindegyik volt már :)

(#65757) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Hali!

Az LG smart world be, hogyan lehet regisztrálni? Nem tudok letölteni semmit sem, mert kéri a jelszavam, de nem tudok regisztrálni sem.

(#65758) Quqesz válasza SoulReaver (#65757) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Országnak jelöld ki pl united kingdom és mehet a regelés.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65759) SoulReaver válasza Quqesz (#65758) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi!

Annyit szeretnék kérdezni, hogy az összefoglalóban van a gyári rom és ott van .zip kiterjesztésű rom. Azokat csak simán recoveryben kell telepítenem?

(#65760) Quqesz válasza SoulReaver (#65759) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ezt nem tudom pontosan,de asszem igen.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65761) Sn00k


Sn00k
veterán

Halee, 6.0at megkapja a g2?

3njoy the Lif3

(#65762) norbert1998 válasza Sn00k (#65761) üzenetére


norbert1998
veterán

Kereső fogalma ismerős? :U

Nem tudjuk 55%.- Kicsit több, mint avagy igen vagy nem.

(#65763) Sn00k válasza norbert1998 (#65762) üzenetére


Sn00k
veterán

Arrol van info, mikor derul ki?

3njoy the Lif3

(#65764) norbert1998 válasza Sn00k (#65763) üzenetére


norbert1998
veterán

A jövőben ;]

Nincs.

(#65765) Quqesz válasza Sn00k (#65763) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kérdezd meg Marty McFly-t! :DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65766) Meggyi001 válasza Quqesz (#65765) üzenetére

Ott a pont :D

https://gamergep.hu/

(#65767) fery02 válasza david.magony (#65744) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Tényleg javaslom, hogy essél neki mégegyszer a jack tisztításnak!

Korábban én is tökre azt gondoltam, hogy az enyém cserés lesz. Hozzáteszem mindaddig csak is tűvel próbáltam tisztogatni.
Aztán csak hónapok múlva olvastam itt a fogpiszkálót, mint eszközt erre a célra és múlt héten nekiestem én isfogpiszkálóval.
Mivel ez fa és ráadásul puhább, mint egy tű, gondoltam nem bánok kíméletesen a tisztítással. Túrtam és forgattam benne keményen a fogpiszkálót. :)
Elég sok dzsuvát ki is szedett és végül ha nem is tökéletes, de mindenképpen jobb lett, már nem fújja ki a szél a füllhallgatót a jack aljból. :)

(#65768) [lAyCsI] válasza vadászcsiga (#65754) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Custom ROM-ok közül nem szimpi egyik sem?
Én is Cloudy-t használok [KK] +Dorimanx kernel] és teljesen elégedett vagyok vele...
Nem mondom hogy nincs benne 1-2 apróbb bug, de semmi bántó :N
Szép simán megy minden, akksi jól fogyaszt, szal bódottá

-= No way back from Here =-

(#65769) [lAyCsI] válasza SoulReaver (#65759) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Ez engem is érdekelne,mert jövő héten valszeg szervizelek,
de gyanítom hogy igen, mert a PC-s flash tool-ok .KDZ-kkel operálnak csak sztem...

-= No way back from Here =-

(#65770) fery02 válasza [lAyCsI] (#65769) üzenetére


fery02
addikt

Zip kiterjesztésűek TWRP alól mennek majd csak természetesen (meg természetesen egyéb, nem olyan ismert custom recovery-k alól).
Neked szervizeléshez elég lesz majd flash-elni egy szintén Összefoglalóban megtalálható DroidMeser stock 20G ROM-ot, majd a legvégén figyelni, hogy ne root-oltasd újra és totál gyári állapotú, gariztatás kész lesz a telefonod.

(#65771) [lAyCsI] válasza fery02 (#65770) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

dánke sir :R

-= No way back from Here =-

(#65772) Tekmen


Tekmen
aktív tag

Valaki talalkozott mar olyannal, hogy random leall a gyari zenelejatszo? Eleg idegesito dolog :(((

Tekmen

(#65773) eclipse19 válasza Tekmen (#65772) üzenetére


eclipse19
senior tag

Esetleg nem lövi le véletlen valami a háttérben?
(Task killer?)

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#65774) Grecky válasza Tekmen (#65772) üzenetére


Grecky
senior tag

Igen, lollipop óta ilyen, de csak ritkán jön elő. Az LG-s feladatkezelőt most távolítottam el pont ezek miatt, hátha számít vmit.

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#65775) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

A 6.4-es Dorimanx kernelt javaslom mindenkinek, nagyon gyors tőle a teló minden tekintetben (nincsenek microlagok, multitasking is remek), ráadásul alig melegszik. Az akksi volt már jobb is, de ennyi áldozatot megér. :)

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#65776) SoulReaver válasza [lAyCsI] (#65769) üzenetére


SoulReaver
veterán

Igen, működik minden. Ahogyan le van írva, úgy csináltam, csak a Freset kimaradt, pedig csináltam mentést is.. :D

Mind1, de ~100MB -al több ramot zabál a lollipop. LG task killer úgy működik, mint, ha lassított felvétel lenne és be sem zárja az appokat, manuálisan törlöm a memóriából.. :/

Kellene valami gyárihoz közelebb álló főzött rom, tudtok ajánlani?

[ Szerkesztve ]

(#65777) Balazska15 válasza SoulReaver (#65776) üzenetére


Balazska15
senior tag

CloudyG2 3.3, gyári kinézet, de nálam hibamentesen futott! :)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#65778) reap3r válasza SoulReaver (#65776) üzenetére


reap3r
aktív tag

Amit tudok ajánlani, az a Cloudy G2 3.3 (esetleg 3.2). Az egy stock alapú G4-re cicomázott rom, szerintem innen a fórumról rengetegen használják. A 3.3 elvileg hajlamos picit melegedni, ezért a 3.2 ajánlottabb. Én személy szerint a 3.3-at használom Dorimanx 6.4 ( ált. a legújabbat mindig felteszem) kernellel, így nem melegszik annyira. Ez a kombó jó memóriakezelést ad és a Cloudy rom miatt van pár jó kis + , mint pl.: advanced camera driver, Viper4Android, G4 kinézet, bloatware mentesítés stb...
Ha Cloudy mellett döntenél mindenképp gondoskodj arról, hogy megfelelő bootloader-ed van, amikor flashelsz és kellőképp utánaolvasol a témának, mert egyszerűnek tűnik, de sokan belebakiznak az ilyen szimpla flashelgetős dolgokba, mert nem értik, hogy mit csinálnak...

(#65779) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Köszi a segítséget srácok!

Rávetem magam a témára, mert ezt a telót még nem mókoltam meg. root meg twrp van rajta és a lollipop..

A bootloadert, hogyan tudom megnézni, hogy jó-e?

:R

(#65780) Grecky válasza reap3r (#65778) üzenetére


Grecky
senior tag

Jó a cloudy valóban, leszámítva az akksi időt, ami legjobb esetben 3.5-4 óra kijelző időt jelent, a stock 4.5-5 órája helyett.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#65781) [lAyCsI] válasza SoulReaver (#65779) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

A ROM előbb linkelt oldaláról FAQ szekció...

How I know if I have KK bootloader?
- If you're using a stock base LP ROM with a working TWRP then you have KK bootloader already, if not, then you may be using JB bootloader. Simply use AutoRec V2 to have it.

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#65782) vadászcsiga válasza [lAyCsI] (#65768) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Rendes vagy hogy segítesz de már évekkel ezelőtt felhagytam a romolassal. Kiöregedtem, manapság inkább lecserélem a készüléket :D

(#65783) [lAyCsI] válasza vadászcsiga (#65782) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

OK :)
pedig pár kattintás és lehetne egy jól működő rendszered :))
Nekem az az első dolgom egy új készüléknél hogy lerúgom róla a gyári rendszert
és nézek hozzá valami főzött darabot...
inkább mondd azt hogy mindig elcsábulsz 1-1 újabb modell után ;)

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#65784) vadászcsiga válasza [lAyCsI] (#65783) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Még azt sem tudom mondani. Egyszerűen nincs időm arra hogy ha valami elcsesznék kutassam a megoldásokat a javításra. Meg nem olyan nagy igény manapság hogy legyen az embernek egy olyan telefonja ami gyári rendszerrel is használható. Várok még a G4-re hogy az ár lejjebb menjen aztán vagy az lesz vagy iphone de az a legutolsó opciói.

(#65785) fery02 válasza SoulReaver (#65779) üzenetére


fery02
addikt

Jelenleg azon a telefonon KK bootloader-nek kell lennie leírásod alapján (plusz ehhez még hozzásegít [lAyCsI] által bemásolt angol leírás is), szóval e téren nincs teendőd.

----------------------------------------------------

Egyúttal meg szavaznék is egy IGEN-nel egy képzeletbeli "Szűnjön meg a Mélyvíz topik" szavazásra, mert véleményem szerint nem érkezik már olyan számottevő hozzászólás manapság egyik topikba sem, hogy két helyet kelljen figyelni.
Ráadásul itt is ugyanúgy nagyrészt Mélyvíz témázgatások mennek már az elmúlt napokban (hetekben) mindenféle kontrollálás nélkül.

Részemről én mindenképp örülnék, ha nem kéne plusz egy topikot követni ugyanahhoz a telefonhoz kötődően.

[ Szerkesztve ]

(#65786) [lAyCsI] válasza vadászcsiga (#65784) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Sztem egy gyári rendszer sosem lesz olyan f@sza mint egy kifforott főzött darab :(
Én is ezért választok csak a STABLE szekcióból az XDA-n... ott nagy gond nem lehet már,
gondos kezek kigyomlálták a fölösleget és közel tökéletesre reszelgették.
Sztem maradj droid vonalon :K
Kinek kell bilincs a kéz(be)re :F :P

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#65787) [lAyCsI] válasza fery02 (#65785) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

+1 :K

-= No way back from Here =-

(#65788) SoulReaver válasza fery02 (#65785) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi! :R

(#65778) reap3r a kernelt is itt találom valahol?

Egyébként ezek a romok már rootolva vannak? vagy ez hülye kérdés? :)

(#65789) SoulReaver válasza SoulReaver (#65788) üzenetére


SoulReaver
veterán

Na meg van a kernel.. Előbb a kernelt tegyem fel, aztán a cloudy romot?

(#65790) fery02 válasza SoulReaver (#65789) üzenetére


fery02
addikt

Előbb ROM és aztán kernel.
Szerintem előbb próbáld pár napot a beépített kernellel és csak aztán pakolj rá egyéb kernel-t (hátha megfelel neked a beépített is), mert egyébként akármikor flash-elhetsz kernel-t, nem kötelező rögtöm ROM telepítés folyamatában.

Előző hsz-ra meg: Nincs mit! :)

------------------------------------------------------

@[lAyCsI]: "Sztem egy gyári rendszer sosem lesz olyan f@sza mint egy kifforott főzött darab"
Ez egy olyan kijelentés, amit az emberek másik jelentős része meg pont, hogy ellentétesen képzel el, szóval ez a "Sztem" szó nélkül kitűnő flém háború alap lehetne. :D

[ Szerkesztve ]

(#65791) SoulReaver válasza fery02 (#65790) üzenetére


SoulReaver
veterán

Rendben, most telepedik, kíváncsi vagyok rá.

Köszönöm még egyszer! :R

(#65792) fery02 válasza SoulReaver (#65791) üzenetére


fery02
addikt

Szívesen!
Ma este még én is ROM-olni fogok valószínűleg, csak én a már megunt CloudyG2 3.2-ről váltok majd egy CM 12.1-re. :)

(#65793) Grecky válasza fery02 (#65792) üzenetére


Grecky
senior tag

Kamerára kiváncsi lennék, hogy áll. Akárhányszor próbáltam 12.1-es cm-et, v cm alapú romot, mindig az volt kula. :)
Tök jó lenne, ha (időd is engedi) csinálnál egy kamera összehasonlítást.

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#65794) Quqesz válasza vadászcsiga (#65784) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én most csekkoltam le és van 120e ért műanyag hátlapos gyári garival(áfás számlával) G4.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65795) vadászcsiga válasza Quqesz (#65794) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Bőrrel szeretnem :B

(#65796) Quqesz válasza vadászcsiga (#65795) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én is,az most még nem volt,de izzik a levegő ;)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65797) fery02 válasza Grecky (#65793) üzenetére


fery02
addikt

Akkor lehet átnapolom az egészet holnapra és napközben lövök majd szabadtéri képeket a két ROM-on a lehető legkisebb időátmenettel (a fényviszonyok minimalizálása miatt).

Többieknek G4 témára:
LG V10-en is lehet lassan gondolkodni. Ugyanolyan hardver, "katonaibb" minőségű és szilárdságú házban, nagyon durva DAC és innovatív(?) másodlagos kijelző.
Persze drágább, de ha már alapból felsőkategória (ála G4), akkor szerintem a V10 is odaférhet.

Jelenleg nekem mobilfronton, ha a One+ 2 is 5,7"-os lenne, mint ahogyan a V10, akkor már valószínűleg olyanom lenne már most, de így nagyon vonzó a V10.
Bár ott van még a szintén 5,7"-os Meizu MX 5 Pro is, bivaly S6 procival, viszont számomra unalmas dizájnnal, szóval összességében még mindig V10 jelenleg. :)

[ Szerkesztve ]

(#65798) vadászcsiga válasza Quqesz (#65796) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hol csekkolod amugy?

(#65799) Danny365


Danny365
őstag

Off, de akciós a Shuttle+ zenelejátszó.

Szerintem vagy 10 lejátszót vettem már, de ez az abszolút kedvenc és a fejlesztője is folyamatosan dolgozik rajta, fejlesztgeti. Ennyi pénzt simán megér.

(#65800) hobbitka_


hobbitka_
tag

Tudtok arra megoldást, hogy arra panaszkodnak, akiket hívok, hogy amikor nem beszélek, akkor minden zajt kiszűr a telefonom és néma jelet továbbít?

Hasonlóan, mint a videó felvevőnél az audio zoom funkció. Ez amúgy ki van kapcsolva nálam, de amúgy sem kellene, hogy bármi köze legyen a hívásokhoz.

Bármi ötlet?
Gyári lollipop van fent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.