Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65551) Sterilzona válasza Den Hadnagy (#65543) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Stock loli.
Lehet az lesz, kartya csere. Bar ezt nem ertem, ha tonkre megy a kartya akkor a egyaltalan miert mukodik a tobbi felevel?! Ehhez nagyon ertek ...

(#65552) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

Érdeklődnék,hogy a cloudy 3.3 milyen rom? mennyire használható? én még a 2.1 verziót ismertem meg a DM romot:)

(#65553) randras válasza Den Hadnagy (#65525) üzenetére


randras
veterán

+Quqesz: Azóta nem indult újra, meg nem is zárta be a dolgokat, szóval lehet, hogy jó lesz ez.

SoundCloud, meg a gyári.

(#65554) Den Hadnagy válasza randras (#65553) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Legyalulod a faszbukot és minden simaliba inenntől :)

Már ha eddig nem tetted volna :D

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65555) Den Hadnagy válasza Sterilzona (#65551) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Vagy a kártya vagy valami gebasz van az adótornyokkal a környéken. Másnak megy a 4g a környezetedben?

Csak a jeldobálás miatt gyanakszom a simre. A csere hivatalosan ingyenes ha jelvesztésre panaszkodsz, ne hagyd magad átverni!

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65556) fery02 válasza csiziktomi (#65552) üzenetére


fery02
addikt

Ajánlom neked olvasásra ezen hozzászólásomat.

(#65557) csiziktomi válasza fery02 (#65556) üzenetére


csiziktomi
senior tag

:R

(#65558) Magnat válasza jani8787 (#65541) üzenetére


Magnat
veterán

Nem csak a sebesség miatt jobb a 4g, hanem a ping miatt is - ha voipolsz, lehet érezni, bár nem létszükséglet. Plusz sok helyen sajnos nincs 3g, de 4g van - ilyenkor vagy átkapcsolod vagy szarakodhatsz 2g-n. (Bár tudok olyan helyet is, ahol évekig nem volt a telenornak 2g-je, csak 3g, az még érdekesebb)
Ettől eltekintve telefonra sztem sincs sok értelme.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#65559) norbert1998 válasza Magnat (#65558) üzenetére


norbert1998
veterán

Hat de a 4g sokkal gyorsabban lezabalja a neted ;]

(#65560) Jacksonrodeo válasza Sterilzona (#65533) üzenetére


Jacksonrodeo
csendes tag

Szia,

Ugyanez a jelenseg, 2013. decemberi a G2. Nekem kb a 30c ota frissites utan kezdte.

(#65561) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Úgy néz ki a voda is halad a 4g kiépítéssel,most már van itthon is. A kérdésem az lenne, hogy 2g 3g v 4g fogyassza jobban az aksit(eddig direkt 2g-n volt)?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#65563) norbert1998 válasza Quqesz (#65561) üzenetére


norbert1998
veterán

Szerinted? ;]
2g amúgy.

Előadós srác. Toroltesd, mert bunti lesz.

(#65564) Den Hadnagy válasza Quqesz (#65561) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

A legnagyobb fogyasztást a hálózatokon való váltogatás okozza. Elvileg a 2 g takarékosabb, ha arra korlátozod, de ennek értelme csak akkor van, ha otthon netezel javarészt, wifin. A 4g tudtommal jobb, mint a 3g, gáz akkor van, ha a 4 nem elég stabil, és ugrál a kettő között. Nekem otthon stabil a 4g, nem is eszik számottevően.

Ezek az én tapasztalataim.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65568) Laca0


Laca0
addikt

Tudtok olyan upnp/dlna lejátszó programról, amivel hangsávot is lehet váltani?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#65569) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok. Azzal a nagy problémával fordulnék hozzátok, hogy használtam a telefont még pár perccel ezelőtt, még volt is az akkuban, pontosan nem tudom mennyi, de 20% felett volt a töltöttség és egyszer csak megkukult, se kép, se semmi, nem tudom bekapcsolni, rádugom töltőre nem reagál semmit. Mit tudtok tanácsolni, Próbáljam meg resetelni, és hogyan? köszi

Sztornó: rádugtam töltőre és hosszan nyomtam a bekapcsoló gombot, akkor nagy nehezen többszöri próbálkozásomra bekapcsolt, és most elméletileg működik is. 23%-on van most. Szóval eléggé megijedtem, mert nem csinált még ilyet soha (gyári rendszer, no root). Decemberben lesz 2 éves, de hát akkor sem szabadna ilyet csinálnia. Van ötletetek, hogy mi lehet/lehetett a gond. Esetleg járt már valaki hasonlóan?

[ Szerkesztve ]

(#65570) Den Hadnagy válasza dorika87 (#65569) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

A töltőd és a kábele gyári és működőképes? Konnektor jó?

Kikapcsolt állapotban semmi reakció, amikor rádugod? Se led, se semmi? Pár perc után se?

Lehet, hogy lehalt az akksid, vagy csak simán a végét járja. Erősen hardveresnek tűnik a dolog.

Na parázz, valszeg garanciális a gond.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65571) dorika87 válasza Den Hadnagy (#65570) üzenetére


dorika87
őstag

Amikor hirtelen kikapcsolt, nem volt töltőn. Utána tettem töltőre, elsőre semmi led, és semmi reakció. De most éppen működik, jelenleg még töltőn van, inkább feltöltöm teljesen. Ha legközelebb is csinálja akkor már beviszem.
Viszont töltőfej és kábele gyári lg. Én is akksi vagy valami hardveres problémára gyanakszom. Nincs már garanciám rá, (1+1 sw bolti van rá) és van rá biztosítás ill. garancia kiterjesztésem (meg kell néznem szerződésben foglaltakat, hogy érvényes-e rá, de emlékezetem szerint igen, mivel nem történt fizikai behatás.)

[ Szerkesztve ]

(#65572) Zoja™


Zoja™
őstag

A hirdetés és a hozzá tartozó hsz-ek törölve, legközelebb nem csak pucolni fogok... :(((

(#65573) Pigmeus_1


Pigmeus_1
tag

Hanem?

Elfenekelsz, vagy esetleg pénzbüntetést kapok? :C

Ne szórakozzunk már!
(tökéletesen témába is vágó volt a hozzászólásom, még akkor is ha hirdetés volt. Jézusom, mekkora probléma már egy hirdetés egy oldalon!!!)

Szép napot mindenkinek!

Csak egy lelkes felhasználó...

(#65574) Magnat válasza Pigmeus_1 (#65573) üzenetére


Magnat
veterán

Valszeg ki leszel tiltva egy időre és bármennyire hihetetlen, a userek jó részét idegesíti ha televágják hirdetéssel a fórumot. (Plusz a szabályzat kerek-perec tiltja, innentől meg nem is értem, miért keresed a kifogást.) Egy-egy persze elvétve még ingerküszöbön belül van, csak ugye ezt elég nehéz igazságosan eldönteni, h akkor ki hirdethet és ki nem.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#65575) akooos válasza Pigmeus_1 (#65573) üzenetére


akooos
veterán

Mikor regisztráltál elfogadtál egy szabályzatot.... :U Ha nem tudod betartani, jönnek a szankciók. Ilyen az élet.
Ha 200-al mész kocsival városon belül és a rendőr megállít, akkor az ő k... anyját, mert a te autód tud 200-at menni? :U

(#65576) Pigmeus_1 válasza Magnat (#65574) üzenetére


Pigmeus_1
tag

Idézet a szabályzatból:

"A nagybetűvel kezdődő Topikgazda felirat jelenik meg az illető topikgazda neve alatt a topikban, de mindenhol máshol sima felhasználó, az alap rangjával.

Jogosultsága azokra a topikokra korlátozódik, amelyekre engedélye van, a topik(ok)on kívül nem tudja jogosultságait gyakorolni."

Ezek alapján innen leszek csak kitiltva.

Na ezt asszem túl fogom élni valahogy. :-)

Ezennel el is köszönnék akkor (mert ugye nem valószínű, hogy lesz még módom rá), mindenkinek köszönöm az elmúlt 14 hónap során a segítséget és további kellemes G2-zést kívánok nektek!

Sziasztok. ;)

[ Szerkesztve ]

Csak egy lelkes felhasználó...

(#65577) Zoja™ válasza Pigmeus_1 (#65573) üzenetére


Zoja™
őstag

Az előttem szólók leírták a lényeget. Idézgethetsz a TG szabályzatból, viszont az alapelveket nem olvasod el.
Legközelebb a modkerben landol a hsz-ed és majd az illetékes moderátorok intézkednek.

Sem rendes hirdetés, sem pedig bújtatott hirdetés nem fér meg a fórumon, arra ott a HA, árat belőni pedig az árazós topikok.

(#65578) Zsolto válasza Pigmeus_1 (#65576) üzenetére


Zsolto
őstag

Nem vagyok ellendrukkered, de rossz a logikád. Itt nem csak Zooja takaríthat, hanem a modik is.

Szerk:
Látom, Zooja megelőzött, akár törölhető is a hsz-em, elnézést :)

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#65579) Magnat válasza Laca0 (#65568) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

én a MediaHouse-ot használom néha (+BsPlayer), emlékeim szerint hangsávot és feliratot is kezel - az ingyenes verzió tökéletes.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#65580) norbert1998 válasza Pigmeus_1 (#65573) üzenetére


norbert1998
veterán

Made me dae bruh ;]

(#65581) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Üdv! Frissítettem a telefonom android 5.0.2 re de annyira nem jött be
vissza lehetne tenni a régebbi 4.4.2 es rendszerre?

(#65582) norbert1998 válasza adamcsik (#65581) üzenetére


norbert1998
veterán

igen. összefoglaló.

valaki próbálta az OC lehetőségeket? elvileg 2.5-re, betegebb emberek 2.8-ra is felhuztták. nem tudom, mennyire releváns, mert mikor megtudtam, hogy a cloudy 3.3-al nem megy, ki is kapcsoltam. custom kereneles

[ Szerkesztve ]

(#65583) adamcsik válasza norbert1998 (#65582) üzenetére


adamcsik
aktív tag

és hogyan tudom visszarakni?

(#65584) norbert1998 válasza adamcsik (#65583) üzenetére


norbert1998
veterán

olvastad az összefoglalót? (feltételezem nem, mert akkor kicsit máshogy kérdeztél volna, ha egyáltalán...)

lol, full karc a képernyőm :D :O

[ Szerkesztve ]

(#65585) adamcsik válasza norbert1998 (#65584) üzenetére


adamcsik
aktív tag

bocsi eléggé kezdő vagyok ebben és nem értem mit és hogy kellene csinálni

(#65586) akooos válasza adamcsik (#65585) üzenetére


akooos
veterán

Épp ezért van leírva az összefoglalóban... :)) Az oldal tetején megtalálod.

(#65587) neo_xperia válasza adamcsik (#65585) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Ezzel semmi gond, mindenki elkezdte valahol. De olvasni/értelmezni biztosan tudsz :)
Tehát: oldal tetején összefoglalót megnyitod, majd a telefon gyári állapotának visszaállitása menüpont
Aztán elkezded pontról-pontra onnan hogy " És lenne még egy program..."
LG Flashtool 2014

(#65588) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Szuper új az eBay app, van valami mesterséges elszíneződés ezen az oldalon (de miért?), én meg már sárgulástól tartottam. EDIT: bár érdekes, gépen nem látható, ti látjátok? A SHOP felirat alatti részen.

Kb. ugyanez volt amikor felraktam a Qualcomm kamerát, az meg sötét háttérnél pixelhibákat generált a kijelzőn.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#65589) mouzrr válasza LilProphet90 (#65588) üzenetére


mouzrr
őstag

Én is látom az elszíneződést gépen. Telón nincs appom :C

(#65590) Quqesz válasza LilProphet90 (#65588) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én is látom az elszineződést....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#65591) norbert1998 válasza LilProphet90 (#65588) üzenetére


norbert1998
veterán

én is látom. szerintem az agyonhomályosítás és fehérítés akart lenni egy képen :))

(#65592) goblin1983 válasza LilProphet90 (#65588) üzenetére


goblin1983
tag

Lehet, hogy neked sikerült a hardveres sárgulást szoftveresen megörökíteni. :)

(#65593) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Most olvasom!Jön a G2-re a android 6 novemberben!!
Amúgy tok? Fólia?
:DD nagyon nincsen új hír mi?! :DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#65594) norbert1998 válasza Quqesz (#65593) üzenetére


norbert1998
veterán

linket pls?

(#65595) stefi68 válasza norbert1998 (#65594) üzenetére


stefi68
addikt

Viccelt csak... :D

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#65596) norbert1998 válasza stefi68 (#65595) üzenetére


norbert1998
veterán

:O

(#65597) Meggyi001 válasza Quqesz (#65593) üzenetére

Rossz kisfiú ;] :D

https://gamergep.hu/

(#65598) Zsolto válasza Quqesz (#65593) üzenetére


Zsolto
őstag

Apáttöke, elsőre én is bevettem, de mikor a tok/fólia témához értem, már láttam, hogy csak vicceskedel :DDD

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#65599) norbert1998 válasza stefi68 (#65595) üzenetére


norbert1998
veterán

Úgy tűnik, ma nagyon tompa vagyok :D

(#65600) MikitoLac


MikitoLac
tag

Találkoztatok már azzal a jelenséggel hogy hiába huzom ki a headsetet ugy erzékeli hogy benne van igy telefonalni sem tudok csak kihangositva. Hiaba kapcsolom ki be. Amikor bedugom a fulest bontja a hivast, vagy ha nem telefonalok elinditja a zenét. Szerviz gondolom?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.