Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65651) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na skacok ma fény derült a sárgakijelzőgate-re! Voltam egy gsm szervízben és nagyon profi volt a pali! Szóval a sárgásodás oka a gpu és cpu egyszerre történő túlzott felmelegedése(nagy teljesítmény igényű játékok),külön-külön nem okozza,csak egyszerre! És nem a RAGASZTÓ sárgul be! Szóval a telókban levő lcd egy oldal ledes megvilágítású kijelző,amiben több réteg van ami elvezeti a fényt a kijelző minden egyes pontjára. Az egyik ilyen réteg egy szendvicsréteg, ami üveg-fehér pauszpapír-műanyag kombó. A pauszpapír felel a fehér szín megjelenítéséért és a műanyag lap a hő elvezetéséért. Nos ezt a lapot kicsit vékonyra vette az lg,nem tud a nagy hő rendesen elvezetődni és a hő miatt a papír egyszerűen megég, ezt látjuk mi sárgásodásnak. Ismerőse sokat nyomatja játékkal a g2-t egész nap és neki már 3x cserélte a kijelzőt. Javítani nem lehet.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65652) tirszin válasza Quqesz (#65651) üzenetére


tirszin
senior tag

Korrekt leírás.
Soha nem játszottam rajta, így azt hiszem nem is fogom a GPU-t terhelni.
Ha lenne is időm ilyesmire, inkább egy nem mobil egységen tenném, nagy monitorral.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#65653) Quqesz


Quqesz
nagyúr

És egy adalék aki kínából meg wbay-ról vesz kijeltőt: kínában vannak olyan gyárak(szervizes ismerőse saját szemével látta!) akik felvásárolják a hibás kijelzőket:pl az üveg jó de az lcd xar vagy fordítva üveg törött és az lcd jó, majd perecíziós késsel a ragasztónál kettévágják a két alkatrészt és egy az unióban betiltott vegyszerrel lemossák a ragasztót. Hibás alkatrész kuka,a használhatót meg párosítják és egy vákumos présben összeillesztik ragasztóval(no buborék és kifolyás!) aztán mehet eladásra! A vicc az,hogy pl ilyen kijelzőket vesznek egyes gyártók az is(persze nem a legnagyobb márkák).
Mutatott nekem ott egy olyan telót(kínai és márkás) hogy 64gb-osnak van eladva,de a háttértár egy foglalatba beragasztott sd kártya!! Alapból 16gb lenne....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65654) Quqesz válasza tirszin (#65652) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem csak játék lehet-az inkább a jellemző-,de ha van olyan app,ami így használja a gpu/cpu procit szintén okozhatja a sárgásodást.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65655) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Tudja fene, a kezdetektől fogva játszom forraló játékokkal akkumerülésig, soha nem sárgultam. Ezek szerint van egy G2 Game Editionöm. ;)

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65656) tirszin válasza Quqesz (#65654) üzenetére


tirszin
senior tag

Nem hiszem, hogy sok 3D tervező appot használnának telefonon. :)
Ha pl. photoshopolok rajta, sztem. az is csak a procit terheli, mert 2D. Legalábbis PC-n így van.
Videó kódolás/dekódolásnál lehet dolgozik a GPU is.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#65657) ClioRS válasza Den Hadnagy (#65650) üzenetére


ClioRS
őstag

De akkor nem kéne szerepelnie valahol, hogy ő a ludas?
A térerő valóban gyenge, de amióta megvan ilyen a térerő. Konkrétan semmi nem változott, egyszer csak elkezdte ezt csinálni, de csak ha nem használom. Érdekes, mert ha használom, akkor megvan a 3-4 óra kijelzőidő, így meg ha nem, akkor van, hogy 1-1,5 óra csak, mégis majdnem ugyanaddigra merül le, mintha használnám..... :U

(#65658) Molk válasza Quqesz (#65651) üzenetére


Molk
tag

Köszönöm a szép részletes leírást. :R
Szerintem ez egy teljesen korrekt magyarázat. (És persze mivel valószínűleg nem 100%-ban ugyanolyan minőségűek az alkatrészek ezért nem "szükségszerű" a sárgásodás egyes helyzetekben.)

(#65655) Den Hadnagy
Majd kiderül. Lehet, csak lassan érő fajta... ;]

[ Szerkesztve ]

(#65659) D4ni


D4ni
őstag

Sziasztok! Nemrég vásároltam használtan egy ilyen mobilt. Nagyon nagyon szeretem és még vagyok vele elégedve, viszont tegnap kicsit beszartam :D mikor követtem a zsebemből amolyan fehér sávosodások voltak a képernyőn. A kijelzőt 2x3x kibe kapcsoltam és megszűnt. Volt valakinek hasonló gondja? Előző G2 m is ha jól emlékszem produkálta a jelenséget.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#65660) Zoja™ válasza D4ni (#65659) üzenetére


Zoja™
őstag

G2-n még szerencsére nem találkoztam ilyennel, de amelyik készüléknél ilyen csíkozódás, sávosodás van, ott valószínűleg a szalagkábel a ludas. Többnyire a hő okozza, így gyanítom, hogy az előző tulajnál nem volt kímélve, feltéve ha nálad is akkor fordult elő a jelenség, mikor kicsit erőforrás igényesebb feladat futott a telefonon és elkezdett melegedni.

(#65661) Laca0 válasza ClioRS (#65657) üzenetére


Laca0
addikt

Nekem is volt egyszer ilyen. Miután feltettem a lollit, kb 1 hónapon belül jelentkezett. Csináltam egy hr-t és többet nem jött elő a merülési probléma.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#65662) D4ni válasza Zoja™ (#65660) üzenetére


D4ni
őstag

Akkor jött elő mikor lehúztam munkahelyen a töltőről. Zsebre raktam, rá fél percre megnézném az időt és átlátszó fehér csíkozódás fogadott

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#65663) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok. Rendszeresen használom a play zene alkalmazást és aggasztó (zavaró), hogy nincs a beálíltásokban hangszínszabályzó, illetve úgy gondoltam, hogy ha nekem nincs akkor senkinek.
Viszont ma nagy döbbenésemre kíváncsiságból megnéztünk egy S3 minit és egy Nexus 7-et, és láss csodát mindkettőn a play zene alkalmazás beállításaiban az "eszközeid" alatt közvetlen van egy "hangszín" beállítás is.
Nem tudom mire vélni, nagyon tanácstalan vagyok, mert fontos lenne számomra, hogy a G2-ben is legyen ilyenre lehetőségem. Gyári romom van (de a másik két készüléken is) szóval kíváncsi vagyok, hogy egyik G2-n sincs erre lehetőség, vagy csak nálam van valami galiba, és ha igen akkor hogyan tudnám megoldani.
(mindenképpen play zene alkalmazáson belül kell/kellene a hangszín állítási lehetőség, mert használom a szolgáltatást)

(#65664) Zoja™ válasza D4ni (#65662) üzenetére


Zoja™
őstag

Ha nem lesz több ilyen, akkor nem kell aggódni, valószínűleg szoftveres bug volt, ha viszont melegedés hatására ismét előfordul, akkor kijelző csere lesz esedékes, mert a szalagkábele gyengélkedik.

(#65665) D4ni válasza Zoja™ (#65664) üzenetére


D4ni
őstag

Köszönöm :)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#65666) VOLTCRAFT(1) válasza Quqesz (#65651) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Ez így nem igaz,mert annak is sárgásodott aki soha nem használta játékra és két hónap után meglett a baj!

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#65667) Quqesz válasza dorika87 (#65663) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem sincsen. A régebbi play musicban volt. Talán ha csinálsz egy frissítések törlését az appban, akkor visszakapod(beáll/általános/alkalmazások/gogli play music és itt van jobb felső sarokban a frissítések törlése). Mikor kijött ez az új verzió az online fizetős lehetőséggel akkor tünt el az eq...esetleg playből tölts le egy eq appot és azzal tudod állítani. Vannak egész jók....

Voltcraft
Ez igaz,de nem csak játék tudja pörgetni a cpu/gpu-t. Neki vmelyik appja tett be.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65668) dussy


dussy
őstag

Sziasztok!

Pár napja frissítettem Lollipopra - minden gond nélkül fut azóta is.
Hogy jobb vagy nem? A KitKat talán egy fokkal jobb volt. De lehet csak a megszokás miatt.

Van pár észrevétel, ami hiányzik a régi rendszerből. Az első, hogy bejövő/kimenő híváskor Loli alatt csak egy kis körben látszik a hívókép. Ezt vissza tudom állítani valahogy? A KitKat alatt a szabad felületet teljesen kitöltötte...
Eddig is a gyári billentyű/szótár kombót használtam, tök jól működött, szerettem. Egyik kedvenc funkcióm a felajánlott szavak "feldobása" volt, ami 3-4 is kifért egy adott szóból. Ezen kivűl mikor kiválasztottam egyet a felajánlottak közül a felső sor átváltott a "karakterekké" ( , . ! ? - " ...stb). Nos, az első működik, de nem úgy, a másodikat pedig nem tudom előcsalni.
A Crome alatt több ablakot is tudtam futtatni 1 'ablakban', most viszont mindig újat nyit... Ezt nem értem.

Köszönöm a tippeket! :R

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#65669) Tex


Tex
senior tag

Sziasztok!

Az mitől lehet hogy a gyári 20H romon nincs LTE? Szervíz menüben néztem ott azt írja nem támogatott.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#65670) Quqesz válasza dussy (#65668) üzenetére


Quqesz
nagyúr

No lássuk :
1. A loli ilyen,alternatív app playből lehet megoldás
2.passz
3.a chrome most alapból a megnyitott progik közé tesz minden ablakot(tudod négyzet ikon alul a feladatok bezárás). A chrome beállban ki tudod kapcsolni

Tex
Honnan van a teló? Ázsiai esetében előfordulhat vagy ha nincsen lte előfizud(szolg aktivizálja). Nekem pl míg a voda nem jelezte az elérhetőségét nem is ajánlotta fel mint lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65671) Tex válasza Quqesz (#65670) üzenetére


Tex
senior tag

Magyar LG garis verzió, csütörtökön tértem vissza CM-ről amin egész addig (10F felrakása) működött.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#65672) Den Hadnagy válasza Tex (#65671) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

20as romon nekem sem volt lte, aztán a Lolli hozta meg ezt az opciót, sim meg minden más ugyanaz maradt... Csak simán nem volt lte lehetőség a beállítások között.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#65673) Balazska15


Balazska15
senior tag

CM terén még mindig nincs változás? Nem lehet működésre bírni? Esetleg valakinek régebbi verzió amit fel tudna tölteni valahova?

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#65674) Jacksonrodeo válasza Tex (#65669) üzenetére


Jacksonrodeo
csendes tag

szia,

nekem t-mobile , 30c ota frissites utan lte kivalaszthato , de max 3g+ ami megy, lte toronyhoz kezzel halozatot valasztva nem hajlando csatlakozni

(#65675) fery02 válasza Balazska15 (#65673) üzenetére


fery02
addikt

Ha a korábbi, rögtön PIN kód beírását akadályozó gondokra gondolsz, az már pár napja javítva lett.
Úgy tűnik átsiklottál az ehhez fűződő Mélyvízes hozzászóláson.

(#65676) Balazska15 válasza fery02 (#65675) üzenetére


Balazska15
senior tag

Mivel PIN-t nem használok ezért ezzel a hibával nem is találkoztam, viszont telepítés után azonnal hibaüzenet fogadott, amit leokézva újra bedobott és se előre, se hátra.
De megpróbálom újra, hátha.. :) Köszi :R

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#65677) Balazska15 válasza Balazska15 (#65676) üzenetére


Balazska15
senior tag

Indulásnál A(z) Google Partner Setup alkalmazás sajnos leállt. aztán a Témák menüpontba lépve A(z) Beállítások alkalmazás sajnos leállt. valamint nem találom a lehetőséget, hogy eltüntessem a Google kereső sávot, utóbbi kettőben, ha tudtok segítsetek legyetek szívesek :)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#65678) Tex válasza Den Hadnagy (#65672) üzenetére


Tex
senior tag

Az azért elég gáz szerintem hogy ha KK-n szeretnék maradni nincs 4G, pedig a vas + a szolgáltató (Voda) tudja.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#65679) Balazska15 válasza Balazska15 (#65677) üzenetére


Balazska15
senior tag

BlissPop 4.0.1-nél ugyan ez a helyzet minden téren. Korábban hiba nélkül használtam CM-et is és BP-ot is, most akkor velem van a hiba? :D Marad akkor egyenlőre a Cloudy.

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#65680) tirszin válasza Balazska15 (#65679) üzenetére


tirszin
senior tag

Az LG D605-ömnél volt hasonló, ahogy a Google szolgáltatások egy bizonyos verzió fölé frissült, onnantól a rá írt CM romokon a "Google Play szolgáltatás sajnos leállt" üzenetet dobálta. A mai napig nincs megoldva ez a hibája, így más ROM után kellett nézzek. :(

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#65681) MikitoLac válasza norbert1998 (#65617) üzenetére


MikitoLac
tag

Nálam az oldotta meg a fülhallgató bug-ot hogy rájöttem hogy kicsit meg kell enyhén csavarni a készüléket. Valami érintkezési hiba. Vagy passz de amúgy is majd vissza kell vinnem mert el van válva a kijelzőnek a ragasztása. Lehet ez az egész hibajelenségek oka.

(#65682) Magnesium


Magnesium
csendes újonc

Ezekről van valami tapasztalat? Mennyire használhatóak?
[multirom]
[autoboot]

[ Szerkesztve ]

(#65683) Tex


Tex
senior tag

Ez az újabb 30f-s rom miben más mint a régi?

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#65684) tirszin válasza Tex (#65683) üzenetére


tirszin
senior tag

Állítólag csak biztonsági rést javítottak benne. Nekem ezzel jött vissza a szervizből, jónak tűnik. A fölösleges alkalmazasok törlése, jegelése után (pl. MLT) 3% merülés per éjszaka. Ha megy a képernyő, érezhetően jobban merül, mint a 4.4.2 (20h), de a 3 nap használat most kijött ezzel is.

[ Szerkesztve ]

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#65685) Quqesz válasza Tex (#65683) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ahogy írták elöttem a stagefright javítása volt a frissítés.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65686) bala6120 válasza Balazska15 (#65679) üzenetére


bala6120
senior tag

Milyen GAPPS csomagot használsz? Szerintem azzal van a gond. Én Slim Zero GAPPS-t (2015.10.09) használok BlissPop 4.0.3-on, nincs semmi gond.

(#65687) [lAyCsI] válasza Tex (#65678) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

CloudyFlex alatt tökéletesen megy...

-= No way back from Here =-

(#65688) Balazska15 válasza bala6120 (#65686) üzenetére


Balazska15
senior tag

Open GApps 20151009, lehet ez lesz a gond, majd kipróbálom, köszi :)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#65689) dorika87 válasza Quqesz (#65667) üzenetére


dorika87
őstag

Köszönöm a segítséget. Sajnos a frissítések eltávolítása sem oldotta meg a dolgot, amin lényegében nem csodálkozom, hisz az S3 minin és a Nexus 7-en is a legfrissebb play zene alkalmazás fut, és van bennük hangszínszabályzás. (szóval számomra rejtély, hogy a G2-ben miért nincs).

Akkor lehet a másik megoldást fogom kipróbálni, hogy letöltök egy eq appot.

(#65690) Grecky válasza dorika87 (#65663) üzenetére


Grecky
senior tag

G2-ben nincs rendszer szintű EQ, N7-ben és S3 miniben viszont van.
Sajnos az LG valami miatt kihagyta, csak a gyári zenelejátszó alatt van hangszínszabályzás (és az is LG-s).
Megoldás: Play Áruházból EQ appok telepítése.

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#65691) dorika87 válasza Grecky (#65690) üzenetére


dorika87
őstag

Köszönöm. Ezzel az információval ma is okosabb lettem. Így maradtak az appok. :)

(#65692) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok!Van egy LG G2 D802 készülékem, gyári 5.0.2 Lollipoppal, és nem csatlakozik fel a 4G hálózatokra.Mi lehet a probléma?A 4G a preferált hálózat, lefedettség van, t-mobilos vagyok, és 4g képes sim kártya van benne...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#65693) kristof_


kristof_
tag

Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy a készülék kijelzője, ha bal oldalon középtájt benyomom, olyan mintha megfolyna egy kicsit a kijelző. Van még rá LG garancia, szerintetek ilyenre kicserélik a kijelzőt?

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#65694) Tiszteletes


Tiszteletes
aktív tag

Hasonló cipőben járok, mint többen az előttem szólók közül. GSM-boltban vett telómon volt 4G Telenoros SIM-mel. Sajnos a GPS gyengélkedett, így a garanciaidő lejárta előtt visszavittem. Állítólag panelcserét csináltak és az előttem már saját szoftverével 5.0.2-re frissített telefont újra 4.4.2-vel kaptam vissza.

Most 3.4.0 a kervel verzióm
D80220h-EUR-XX a szoftver, és szeretném a Voda-nál használni a végre kiépített 4G-t. De a hálózat típusnál nem jelenik meg. Mit tehetek? 32GB-os verzió.

Kérlek ha van valami szájbarágós teló-buheráló blog ahol ezt leírják én megcsinálom, csak ne kelljen átrágnom 65k hozzászólást! :)

Előre is köszönöm a segítséget. Amúgy a 5.0.2 nagyon nem tetszett. Elment rajt a képernyő fordítás. Hitvány szeméthegy volt a billentyűzet és a GPS-problémámat se oldotta meg.

Azt hol tudom kideríteni, hogy milyen régióba gyártott a telefon?

Találtam egy ilyet

Ennek mennyire lehet hitelt adni? Ez menni fog olyan telón is amit nem root-olt előtte a használója?

[ Szerkesztve ]

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#65695) dorika87


dorika87
őstag

Nekem is hasonló a problémám. Vodafone-os SIM-em van 16gb-os Taiwani a telóm gyári 5.0.2 android fut rajta és nekem sincs 4g Budapesten. Hálózat típusa: HSPAP (az pontosan mit takar, 3G-t?)
Illetve az lenne még a kérdésem, hogy mióta osztogat a Voda 4G képes sim kártyát egyáltalán? Mert ezek szerint lehet cseréltetnem kell a 2007-es sim-emet ha LTE-t szeretnék? Illetve mi rá a biztosíték ha kicseréltetem akkor biztosan lesz?

(#65696) Tiszteletes válasza dorika87 (#65695) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

A biztosíték az, hogy én is cseréltettem SIM-et. Nekem is valami hasonló ívású volt mint a tiéd. A GPS javíttatás előtt az új simmel 5.0.2-vel megtalálta a Vodafone LTE-t, kézi hálózatkereséssel. Csak lévén augusztusban a Voda ezt még bőven tesztüzemmel járatta, nem volt joga a SIM-nek fellépni rá, de maga a telefon látta.

[ Szerkesztve ]

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#65697) tirszin válasza Tiszteletes (#65694) üzenetére


tirszin
senior tag

Csak dobd fel a labdát, máris jönnek az igények! Gondolom, orrba-szájba reklámozzák ezt a 4G-t, ezért merül fel ilyen sok embernél. Pedig az esetek 90%-ában kb. semmi szükség sincs rá. :)

4.4.2 Rom-on normális, hogy nincs ilyen menüpont, én sem tudtam elővarázsolni a rejtett menü segítségével sem. Lollira frissítés után egyből megjelent a hálózatválasztásnál. (Más kérdés, hogy ki sem próbáltam, nálam semmi értelme használni.)

dorika87: Ha nem itteni régiós a készüléked (a Taiwani sanszos), az eltérő 4G frekvenciák miatt nem fogod tudni használni.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#65698) rzoli válasza Tiszteletes (#65694) üzenetére


rzoli
senior tag

Az LG programok között van egy LTE configs vagy hasonló program. A hétvégén mikor visszatettem a gyári 4.4.2-t, az frissítésért kiáltott, hogy felismerhesse a 4G hálózatot. Debrecenben Vodán nekem megy a 4G így.

Ha azt frissíted?

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#65699) Tiszteletes válasza rzoli (#65698) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

De nem szeretném frissíteni, mert hányok az 5.0.2-től. Ment már nekem pannonos SIM-el a nyáron a 4G. Pont a nagy Wot-event alatt "nyaraltam Balatonon. Hát úgy hasított a 4G-n a Wot, hogy otthon a Telekomos kábelneten jobban szaggat. Ping atomstabil volt...

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#65700) [lAyCsI] válasza Tiszteletes (#65699) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Sztem első körben kérdezzétek meg a szolgáltatót (Voda) hogy a hívószámotokat rákapcsolták-e a 4G-s hálózatra...
Én úgy tudom ez még nem mindenkénél elérhető, de lehet azóta már mindenkit rátoltak

-= No way back from Here =-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.