Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65401) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Nem ide tartozik, de okostelefonhoz ( bármelyikhez) milyen bluetooth-s billenytűzet+egér kombót lehet használni? Vagy amelyik bluetooth-os bill.+egér, azt minden lehet használni a telefonokkal? :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#65402) vadászcsiga válasza atti1848 (#65401) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mazochista vagy :D

(#65403) atti1848 válasza vadászcsiga (#65402) üzenetére


atti1848
senior tag

Egyik ismerősöm szeretné úgy megoldani, hogy a teloját csatlakoztatja TV-hez HDMI-vel és hozzá Bill.+egér, hogy tudja használni szövegszerkesztésre, stb. :Y

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#65404) OgKush válasza atti1848 (#65403) üzenetére


OgKush
senior tag

Nekem apple egér klav jó hozzá, tökéletes. Amivel baj van az a játékokban az irányítás.

(#65405) ßrainiac válasza atti1848 (#65403) üzenetére


ßrainiac
addikt

Android mini tv vagy micsodat ismeritek? Kis Androidos kutyu, HDMI-vel megy a TV-re.

Az tok jo lehet egy ilyenre amit mondtal, kisebb, mint egy telo, elfer a zsebben siman es aramrol megy, nem kell leszivatni a telo akksijat.

10-20k kozott mozog egy ertelmes darab.

Bovitheto microSD-vel, megy vele ugyanugy az eger bill kombo, stb.

[ Szerkesztve ]

(#65406) sEtuke


sEtuke
tag

Remélem tud valaki segíteni
Egy gyári,karcmentes,fekete G2 kijelző+keret kombóért mennyit lehetne kérni?
Minimális sárgulás a baloldalon

(#65407) Balazska15 válasza sEtuke (#65406) üzenetére


Balazska15
senior tag

Ha már cseréli az ember a kijelzőt akkor miért cserélné hibásra? :F Esetleg annyit tudok elképzelni, hogy valaki betöri a kijelzőt és amíg várja, hogy megjöjjön az új, addig mondjuk 2-3000 Ft-ot ad neked a sárgáért. Ezt tudom csak elképzelni. Vagyis magamból kiindulva ennél többet nem adnák egy hibás kijelzőért :)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#65408) sEtuke válasza Balazska15 (#65407) üzenetére


sEtuke
tag

Akinek betört,és nem akar újat,ami kéz alatt is 25ezer:)
Minimális a sárgulás,csak közelről lehet észrevenni. :R
De csak érdeklödöm

(#65409) Balazska15 válasza sEtuke (#65408) üzenetére


Balazska15
senior tag

De, ha a 25 ezret elosztod kettővel (és hozzádobsz 3 ezret :DD) akkor már egyből nem tűnik olyan sokan.. :) én nem néztem ebay-en és sehol máshol kijelzőt, mivel nem lenne módom rá, hogy magamnak cseréljem ki, de több fórumozó írta már, hogy 15 körül megoldható otthon a kijelzőcsere.
Én a helyedbe meghirdetném ár nélkül és meglátod kinek mennyit ér meg.. :)

[ Szerkesztve ]

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#65410) sEtuke válasza Balazska15 (#65409) üzenetére


sEtuke
tag

Nekem sajnos megmaradt,cseréből,kidobni meg nem akarom azért :)
Köszi az ötletet,eszembe sem jutott :U :DDD

(#65411) atti1848 válasza ßrainiac (#65405) üzenetére


atti1848
senior tag

A TV csatlakozás már megvan neki, már csak egy egér+bill. Re lenne szüksége.
Tudom és ő is tudja, hogy van ez kis ZsebPC, de most így szeretné használni és én csak segíteni akarok neki ebben, hogy milyen klaviaturat vegyen hozzá.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#65412) bagyulus


bagyulus
tag

Szép napot azt szeretném kérdezni hogy a vs980-verzonon belehet-e kapcsolni a 4G.

(#65413) defygaben77


defygaben77
tag

T-mobile-s G2-mön PC Suite-tal frissített Lollipop van. Azonban rootolt a telefon. Most állandóan jön az értesítés, hogy letölthető a google frissítés. Ha jól tudom, rootolt telót tilos hivatalos úton frissíteni, de nem tudom, ez erre is vonatkozik? Nem, mintha nekem hiányozna ez a frissítés, hiszen ha jól tudom, ez csak a biztonságot hivatott javítani... Viszont a folyamatos figyelmeztetés már kezd az agyamra menni... Vagy csak tiltsam le az automatikus frissítés keresése opciót?

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#65414) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Sziasztok! Nagyjából mennyibe van egy jack-csatlakozó csere? Szerintem kikopott a jack-bemenet, mert ha bedugom a fülest, akkor nem hallok kattanó hangot, és nagyon könnyen kiesik a helyéről, ami rohadt idegesítő. Meg néha random bejön az a voice control-os hülyeség, pedig csak a zene megy. Próbáltam kitisztítani, de nem találtam benne koszt.

(#65415) sEtuke válasza Tomajdon (#65414) üzenetére


sEtuke
tag

Szia
Szerintem 5-7 körül megúszod :)

(#65416) fery02 válasza bagyulus (#65412) üzenetére


fery02
addikt

Bár ebben a mondatban nem volt kérdés, feltételezem az érdekel, hogy azzal a modellel használható-e itthon a 4G.

Tehát gsmarena.com oldal szerint a szerint a telefon a következőket tudja ezzel kapcsolatban:
"LTE band 4(1700/2100), 13(700)"

Nem tudom melyik szolgáltatónál vagy (ezt utólag már ne írd be, ez nem a megfelelő hely rá), de a szolgáltatód topikjában itt a fórumon megtalálod, hogy mely MHz-eket használja az adott szolgáltató 4G-je.

--------------------------------------------

@defygaben77: Elvileg ha megpróbálod OTA frissíteni, akkor figyelmeztetni fog a telefon, hogy root-olt és nem engedi (vagy legalábbis figyelmeztet).
Ha szeretnéd azt a frissített firmware-t, akkor esetedben először távolítsd a root-ot (Összefoglalóban részletezve van a menete) és annak a folyamatában már alapból kdz-vel a friss firmware-t felnyomhatod.

(#65417) sEtuke válasza fery02 (#65416) üzenetére


sEtuke
tag

Melyik a legfrissebb szoftver? :U

(#65418) fery02 válasza Tomajdon (#65414) üzenetére


fery02
addikt

Teljesen egy cipőben evezünk jack aljat terén. Pontosan ugyanilyen nálam is már pár hónapja.
Szél megfújja és gyakorlatilag már csúszik is ki a csatlakozó (itthoni jack hosszabbító kábel nehezebb csatiját meg kb befőttes gumizással tudnám csak rögzíteni a telefonba).
Pedig nem voltam soha sem nagy zenehallgató ezzel a telefonnal...

Azt várnám, hogy végleg megadja magát az akksim és felveszem a kapcsolatot fagyalllo-val itt fórumon, hogy egybe kicseréltetném a kettőt, kerüljön akármibe (garanciám már rég nincsen).

------------------------------------------------------

@sEtuke: v30c-d-f ROM-ok a legfrissebbek, de nem tudom, hogy melyik pontosan mely szolgáltatóhoz tartozik (a v30c-t mondjuk tudom, hogy az Telekom-os pl).

[ Szerkesztve ]

(#65419) LilProphet90 válasza Tomajdon (#65414) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Próbáld megtisztítani fogpiszkálóval mondjuk, szinte biztos hogy az a gond. Legalábbis nekem régebben ez volt az oka.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#65420) eclipse19


eclipse19
senior tag

Üdv mindenkinek!

Olyannal találkozott már valaki, hogy a HOME gombot hosszan megnyomva nem mindig jön elő a legutóbbi alkalmazások listája? Nekem mostanában egyre többször jelentkezik ez a furcsaság.

Egészen pontosan a következők történnek:

1. Lenyomom hossza a HOME-t, erre felugrik a taszk lista, de gyorsan eltűnik még mielőtt választani lehetne belőle.
2. A következő 2 alkalommal hiába nyomom le megint hosszan a HOME gombot, nem történik semmi (a két rezgésen kívül).
3. Harmadszorra minden rendben, feljön a "Recent Apps" lista és marad is, amíg nem választok vagy a "Vissza" gombot meg nem nyomom.
4. Ezután egy darabig működik a dolog rendesen, majd vissza az (1) pontra.

Régebben is volt ilyen , de csak ritkán, de most már meglehetősen gyakran előfordul.

Valami ötlet valakinek?

Köszönöm.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#65421) fery02 válasza eclipse19 (#65420) üzenetére


fery02
addikt

Üdv!

Feltételezhetőleg régi KK ROM-on vagy (ugyanis LP-n ugye alapból van már natív RecentApps gomb) és gondolom jó régóta belakott állapotban használod.

Próbálhatsz esetleg egy Dalvic és Cache törlést Recovery-ből (ezt időnként, pl hónaponta egyébként is javasolt).
Viszont ha nem segít, akkor szerintem egy Hard Reset lesz a vége.

(#65422) Balazska15 válasza fery02 (#65421) üzenetére


Balazska15
senior tag

hónaponta?? :DD :DD Bocsi, tudom.. este van már :D :R

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#65423) eclipse19 válasza fery02 (#65421) üzenetére


eclipse19
senior tag

Igen KitKat van rajta, kb év elején volt alapállapotba visszaállítva.

Ez a Dalvik Cache törlés pontosan mit jelent?
Azzal elvesznek az adatok és/vagy az alkalmazás beállítások?

Köszönöm.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#65424) fery02 válasza Balazska15 (#65422) üzenetére


fery02
addikt

"Havonta" akkor. Így jobb? :)
Ismerek olyat, aki továbbmegy és hónaponta (hehe :) ) factory reset-et is csinál, mert szerinte igényli az android...
Nem tudom egyébként mennyi igazság lehet ezekben.

--------------------------------------------

@eclipse19: Lényegében ezek gyorsítótárak, amik törlése teljesen biztonságos és adatvesztés nélküli.

Összefoglalóban benne van, hogy hogyan léphetsz be a telefonod factory menüjébe, bár most jut közben eszembe, hogy ha nincs TWRP-d (tudnál róla, ha lenne), akkor a gyári recovery csak is factory reset-et (ezt neveztem korábban hard reset-nek) tud csinálni, külön dalvic és cache törlést nem, szóval az a része sztornó a dolognak.

[ Szerkesztve ]

(#65425) bagyulus válasza fery02 (#65416) üzenetére


bagyulus
tag

Köszönöm. :R

(#65426) Quqesz válasza fery02 (#65424) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én most indítottam újra olyan 800-900 óra után....ha gond van érdemes, amúgy meg had menjen...;)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#65427) fery02 válasza bagyulus (#65425) üzenetére


fery02
addikt

Szívesen! :)

(#65428) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
CM 12.1-re valahogy fel lehet varázsolni a gyári távirányító appot illetve a mobiltárcát? Most telepítem mindjárt a CM-et, eddig Cloudy-ztam, és elég fontos lenne ez a 2 program, hogy működjön :U

(#65429) norbert1998 válasza OgKush (#65428) üzenetére


norbert1998
veterán

Távirányítót lehet, Google a baratid, a másikról nem tudok.

(#65430) OgKush válasza norbert1998 (#65429) üzenetére


OgKush
senior tag

XDA-n találtam már régebben megoldásokat, de soha nem működött nekem, azért kérdezem, hogy már működik-e akkor. De így rendben, max nem fizetek telóval :R

(#65431) OgKush


OgKush
senior tag

Oké, és ez mi, hogy felrakom a CM 12.1-et, és már első indulásnál locationservices stopped? Olvastam, hogy gapps-et fel kell tenni, és jó. Gapps nélkül nem lehet használni a CM-et :F

(#65432) norbert1998 válasza OgKush (#65430) üzenetére


norbert1998
veterán

Nekem euforian működött... :K
Igaz, kicsit buta volt a felhoshoz képest. Nem volt legkondi, projektor. Meg asszem meg valami.

(#65433) trueblue11 válasza trueblue11 (#65355) üzenetére


trueblue11
csendes tag

üdv!
Betört a kijelzőm majd most kicseréltem egy újra és azóta elvan mosódva a kép,csíkokban,vibrál is...max fényerőn is halvány,foltos...Mi lehet a probléma?Kijelző az ki lett probalva előtte az elméletileg jó...fórumokon olvastam alaplappal lehet valami,vagy a szoftverrel? köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#65434) sEtuke válasza trueblue11 (#65433) üzenetére


sEtuke
tag

Veletlen nem eBayes kijelzo?

(#65435) eclipse19 válasza fery02 (#65424) üzenetére


eclipse19
senior tag

Van TWRP a mobilon, de nem én tettem rá, úgyhogy még soha nem használtam.

A Dalvik cache törlését 3C Toolox-ból megcsináltam.
Azóta mintha javult volna a helyzet, de már azóta is jelentkezett a leírt jelenség, csak talán ritkábban.

Köszönöm.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#65436) Rasnac válasza trueblue11 (#65433) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Ellenőrizd újra a kijelző csatalkozasat mert lehet hogy nincs teljesen össze érve

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#65437) Tüske0614 válasza OgKush (#65431) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Ma raktam fel 2 nightlyt.. Egyik sem ment! Mi van a cm-al??

(#65438) fery02 válasza eclipse19 (#65435) üzenetére


fery02
addikt

Na arról a programról nem is hallottam.

Ha gondolod ugyanezt megteheted TWRP-ből is (wipe menün belül megtalálod), bár kétlem, hogy ez ne ugyanúgy csinálná, szóval lehet felesleges.

Ha csinálja ugyanúgy, de mintha kevésbé (ez lehet csak placebó), akkor én megejtenék egy factory reset-et vagy egyúttal tiszta telepítéssel már kipróbálnék a helyedben egy CloudyG2 ROM-ot, ha már úgyis van TWRP-d.
Ha ragaszkodsz az LG alapú rendszerhez persze. Ha KitKat-hez is ragaszkodsz, akkor CloudyG2 2.2.

[ Szerkesztve ]

(#65439) OgKush válasza Tüske0614 (#65437) üzenetére


OgKush
senior tag

Nem vágom én.. jobb volt amíg nem voltak ilyen nagyok :(

(#65440) trueblue11 válasza sEtuke (#65434) üzenetére


trueblue11
csendes tag

De az! :D

(#65441) Tüske0614 válasza OgKush (#65439) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Melyik az utolsó amivel nincs gond?

(#65442) randras


randras
veterán

v30b (5.0.2) alatt csomószor bezárulnak háttérben futó alkalmazások (pl. zene...), ha megnyitok Chrome-ban egy oldalt, mi a javaslatotok?

(#65443) fery02 válasza randras (#65442) üzenetére


fery02
addikt

Ez ilyen sajnos, nem tudsz vele nagyon mit csinálni.

Esetleg ha van gyomrod hozzá, valami 5.1.1 alapú főzött ROM-ot felpakolsz (viszont azzal meg a kamera lesz fos).
Valamit valamiért.

(#65444) álarc válasza randras (#65442) üzenetére


álarc
aktív tag

Cludy G2 3.3 hibátlanul dolgozik!
Nem olyan gyors mint egy CM12.1, de stable.
Nem zár be semmit, még kezdőlap újra-rajzolás is csak 1x volt eddig.
Egyedül a viper4android aktiválása sikertelen részemről. Jól jönne egy kis plusz hangerő.
:N

[ Szerkesztve ]

(#65445) sEtuke válasza trueblue11 (#65440) üzenetére


sEtuke
tag

Akkor ő lesz a ludas,iphone 5 ebayes kijelzőm szintén ilyen volt

(#65446) randras válasza álarc (#65444) üzenetére


randras
veterán

+fery02: Köszi a válaszokat. Az b*sz fel eszméletlen, hogy van egy LG G Pad 8.3-asom is, szintén 5.0.2-vel (ráadásul béta koreai stock ROM, mert az OTA ugye 1 éve hamarosan jön...), és alaphangon 400 megával több szabad RAM-om van azon, kb. hasonló számú telepített, és háttérben futó appal. Az meg mondjuk lassú mert gyenge a proci, de ez más kérdés.

"Gyomrom" meg nem mondanám, hogy van ROM-oláshoz, mert 4-5 éve még jó vicc volt ROM-olgatni, most viszont már jobban tetszene, ha nem csak mindig egy kicsi hiányozna ahhoz, hogy jól működjön gyári állapotban is (mondjuk rootolt meg CWM is van :D). Arról meg nem is beszélve, hogy bármit rátennék, hogyha felrakom a Cloudy-t, amit itt mindig ajánlottak, akármikor itt jártam, megszűnne ez a gondom, és jönne helyette más. :W

[ Szerkesztve ]

(#65447) Tomajdon válasza LilProphet90 (#65419) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Olyan jól sikerült, hogy a kis papírdarab beleragadt :DDD eddig még működött, most már az se.

(#65418) fery02: Ezen az akksi cserén én is gondolkoztam, mert már nem a legjobb az akksija, ha elkezdem használni hamar merül (2 éves a készülék, 13 hónapja van nálam). Nem tudod, hogy a jack és akksi csere mennyibe lenne? Lehet megéri, mert eddig hiába nézegettem az új telefonokat, nem találtam értelmes alternatívát, annyira jó ez a G2, és olyan jó áron jutottam hozzá annó (egy hibája van, hogy nem 32 gb-os). Ja, és az új telefonok irreálisan drágák.

szerk.: BESZAROK! sikerült kihalásznom a kis papírfecniket gemkapoccsal, most beledugom a fülest, és hosszú idő után hallom a kattanó hangot :D ilyen nincs, végre nem csúszik ki, fixen a helyén van. Köszi a tippet :C

[ Szerkesztve ]

(#65448) reap3r válasza Tomajdon (#65447) üzenetére


reap3r
aktív tag

Én is kitakarítottam a jacket, bár én más módszert használtam és nekem is beragadt vmi, de a végeredmény úgy néz ki, hogy tökéletes :D Nekem sem csúszik ki semmi :)

(#65449) jani8787


jani8787
tag

Kérdezném a G2-n már lollipop-t használóktól, hogy a képernyő zárolásánál van-e már Smart Lock? Működik-e jól? Ezt valahogy tudom-e használni Kitkat-en? köszi

(#65450) Balazska15


Balazska15
senior tag

Mi van most a CM-ekkel? Telepítés után egyből valami hibaüzenet fogad és se előre, se hátra.. Legfrisebb cm, mivel csak ezt engedni letölteni, többi 404..

[ Szerkesztve ]

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.