Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64045) mouzrr válasza oba (#64041) üzenetére


mouzrr
őstag

Nekem érdemes volt. V30B alatt totál forró volt a telefon már pár perc böngészés után is. Itt több idő kell, amíg melegedni kezd, de nem forró. Játékok közben nem próbáltam, nem játszok semmivel. A teljesítmény szuper, 1k mhz-re van korlátozva a processzor és zökkenőmentes a böngészés is. Változó fényerővel kb. 6 órányi kijelzőidőt bír wifi mellett, ebben nálam rengeteg reddit(gif,gifv,képek, yt videók nézegetése) és messenger van. Mobilnet mellett azért jobban merül, a nyár miatt annyira nem kellett azt használnom, de lassan indul a "Műszak", szóval majd arról is írok hogy egy sulis nap mellett mennyire merül. A koppintós ébresztés működik, itt is van olyan funkció hogy a közelségérzékelő szenzort is használja, hogy a zsebedben ne ébredjen fel a telefon. Erről nem tudok mit írni, nem használom. Annyi, hogy lezárni csak úgy lehet, hogy az értesítő sávra koppintasz kettőt, a kezdőképernyőre ez nem érvényes mint a gyári rendszereknél. Bugokkal nem nagyon találkoztam, olyan sokféleképpen nem használom a mobilt, az viszont nálam fontos változás, hogy a gif-ek nem akadnak meg 1-2 mp múlva, majd utána folytatódnak mintha misem történt volna. Gyári rendszeren minden böngészőben megakadtak.

Hát nagyjából ennyit tudok most írni, ha van kérdés szívesen válaszolok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.