Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54151) saelin válasza hombre[EU] (#54147) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem a 7 remake sooookal jobb mint az a openworld bromance story... Egyszerűen én sehogy sem bírtam végig vinni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#54152) saelin


saelin
veterán

Amúgy mit kell majd megvenni a PS+os ff7-hez hogy megkapjuk a ps5 verziót? Lesz egy külön ps5 kiadás teljes áron vagy lesz egy olcsóbb DLC/upgrade pack?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#54153) hombre[EU] válasza saelin (#54151) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nagyon egyszerū kideríteni melyik a jobb: melyikben lehet chocoboval száguldozni? na? :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#54154) nxswitch válasza hombre[EU] (#54153) üzenetére


nxswitch
senior tag

Egyértelműen 14 a válasz. :) Akit érdekel ez is ingyenes az elsö kiegészítö végéig. MMO, 100+ óra ingyenes story contentel. Áprilisban ingyen ps5 upgradel.

Amúgy jön FFVII mobil verzió és battle royal is(szintén mobil) :W

(#54155) predakon válasza saelin (#54151) üzenetére


predakon
őstag

Szerintem is jobb az FF7 bár én elfogult vagyok mert az eredeti a kedvenc játékom volt gyerekként.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#54156) banana_joe


banana_joe
tag

Sziasztok! account megosztással nyomjuk ps4en, de nekem most lesz ps5 és szeretném tudni hogy ezt be tudjuk e ugyanúgy állítani? Haver ps4én az én accom marad primary és az én ps5n meg az övét állítom be. működhet ugyanúgy?

PSN: bananosjoe84

(#54157) Kendek válasza banana_joe (#54156) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, működik, ez a rendszer nem változott, csak átnevezték játékmegosztás és offline játékra. Sőt, egyszerre lehet egy elsődleges PS4-ed, és egy PS5-öd is. Vagyis majd amellett, hogy a haverod konzolján minden marad ugyanúgy, a sajátodon is aktiválhatod a játékmegosztást.

<-ƘƘ->

(#54158) fronxie

Mi volt az a kontroller tesztelő szoftver?
Vagy hogy néztétek meg?

Most nem tudom mi az isten van a joy-al de konkrétan mintha egyszer egyszer később fogná fel hogy én mit nyomok meg... :D

UPDATE: meg van az összefoglalóba, egyébként másnak csinált már ilyet hogy néha tökre leszarja hogy mit nyomsz és kb 1 mp mire felfogja?

[ Szerkesztve ]

"Mindegy, hogy egy centivel nyersz, vagy egy mérfölddel. Ha nyersz, nyersz."

(#54159) Kendek válasza fronxie (#54158) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én még nem tapasztaltam ilyet, mindig azonnal és pontosan reagál. De ha nálad ez problémás, akkor a tesztelőoldalon is elő kell jönnie.

<-ƘƘ->

(#54160) fronxie válasza Kendek (#54159) üzenetére

Na hát azért megnéztem a tesztelőbe és semmi extra, resiztem a gépet és azóta hibátlan.

Nem tudom mi lehetett ez a durva lag vagy nem is tudom mi, de meglepett kicsit. :Y

"Mindegy, hogy egy centivel nyersz, vagy egy mérfölddel. Ha nyersz, nyersz."

(#54161) Wolfy33 válasza fronxie (#54160) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Frissitetted a kontrollert is?

(#54162) fronxie válasza Wolfy33 (#54161) üzenetére

Hmmm, talán 1 hete volt valami rá vagy amikor meg lett a gép akkor updatelt 2 hete, passz?
Látom ezt valahol?

Jó kérdés, de tuti nem volt ma patch, cod free access week jött le a háttérbe és akkor kezdett igazán megállni a tudomány :F

"Mindegy, hogy egy centivel nyersz, vagy egy mérfölddel. Ha nyersz, nyersz."

(#54163) saelin válasza hombre[EU] (#54153) üzenetére


saelin
veterán

Ez csak addig állja meg a helyét amíg el nem jutunk a remake-ben a chocobo racing-ig. Szerintem a part 2 tuti tartalmazni fogja a minigame-et. És nem azt mondani hogy a ff7r part 2 már egy másik játék, mert ez ha 6 részes lesz is egy játék. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#54164) hombre[EU] válasza saelin (#54163) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hmmm :D az attól függ,hogy majd a ps6-ra megjelenō part2 mellett futtatni fogja-e a part1-et ;] ...ha nem akkor 2 különbözō játék :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#54165) Citroware


Citroware
addikt

Mi az oka annak, hogy eddig elég kevés system seller játéknak csináltak upgrade-et PS5-re? Hogy a külsősök közül alig hajlandóak dolgozni rajta néhányan, azt megértem. De a belsős Sony fejlesztőcsapatok, amiknek mindig az a dolguk, hogy példát mutassanak egy adott konzol játékfelhozatalában, legalább ők igénybe vennék a konzoljaik adta előnyt. Horizon? Tlou 2? stb?
Főleg úgy, hogy már elkezdték még PC-re is megcsinálni őket.

[ Szerkesztve ]

(#54166) polonic


polonic
félisten

Felvettem mindenkit, aki a listán rajta van és fel tudtam. Köszi! Néhány kollégát nem tudtam, gondolom azért, mert teljesen privátra van állítva az account náluk.

(#54167) saelin válasza hombre[EU] (#54164) üzenetére


saelin
veterán

Majd megint lesz egy remaster. Valami ilyesmi címmel:
Final Fantasy VII Remake Remaster Playstation 6 Remastered Edition.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#54168) Citroware válasza polonic (#54166) üzenetére


Citroware
addikt

Nem lett volna egyszerűbb, ha te írod le az ID-det hogy vegyünk fel, mint hogy mindenkinek egyesével írnia kelljen neked előbb? :DD

(#54169) keIdor válasza Citroware (#54165) üzenetére


keIdor
titán

Kereken négy éves a HZD, én ahhoz már nem várnék supportot ilyen téren, PC-re tudtommal másik csapat portolta.
A TLoU 2 egyelőre nagy kérdőjel, nagyon nagy a csend.
Vagy dolgoznak valamin, vagy szarnak rá. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#54170) .LnB válasza folyqa (#54083) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én ebből kettőt nem is ismerek. :D Farpoint és a Maquette-ről nem is hallottam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#54171) Citroware válasza keIdor (#54169) üzenetére


Citroware
addikt

Nekem szinte a komplett exkluzív PS4 felhozatal kimaradt (annak ellenére, hogy van PS4-em :C ), Pro-t nem vettem, most már inkább PS5-ön élvezném ki mindet, de nem élnek az előnyeivel. Egyedül a God of War, amit mindjárt kezdek első nagy PS5-ös játékomként. A fejhallgató után nevezett játék már megvolt, de az inkább csak kontroller techdemo. :DDD

(#54172) .LnB válasza Citroware (#54171) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondolom van egy Nissan GTR-ed is, de inkább buszozol. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#54173) Kendek válasza keIdor (#54169) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A TLoU Part 2 PS5 frissítése szerintem azért jön ilyen lassan, mert nem sima patch lesz, hanem egy különálló PS5 változat. Olyan mint pl. a Control esetén, és nem úgy mint a GoW-nál. Gondolom próbálják kihozni belőle a maximumot.

<-ƘƘ->

(#54174) polonic válasza Citroware (#54168) üzenetére


polonic
félisten

Azért van a lista belinkelve az összefoglalóba, hogy mindenki lássa a másiknak az id-ját. Azon mentem végig. ;)

3 ember írt privatot, utána jött a lista. Ott látja mindenki az enyémet is.

[ Szerkesztve ]

(#54175) KaitouP válasza hyggelig (#54111) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Jaja. :B Nekem ez a széria, illetve kifejezetten a VII (meg még az IX is idefér) a gyerekkoromat jelenti, illetve a belépőmet a videojátékok világába. Nyilván nem ez volt az egyetlen inger ami ért anno, sok-sok más játékot is meghatározónak tartok még, de ha olyan címet kell említeni amire ennyi év után is gyermeki lelkesedéssel tudok gondolni, akkor az a Final Fantasy VII. Nehéz elmondani, kívülállóként meg furcsa lehet, de rengeteget kaptam ettől a játéktól.

(Volt olyan időszakom, amikor heteken át szinte minden nap megnéztem a FF VII Advent Children filmet. :DDD)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#54176) .LnB válasza KaitouP (#54175) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Látod, milyen jól indultál. És nézd meg, hogy hova jutottál?! :DDD ;] codcodcodcod..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#54177) Citroware válasza polonic (#54174) üzenetére


Citroware
addikt

Ja, azt nem vettem észre. :)) Jó ötlet ez a lista. Már be is írtam magam. Bár pár napja éppen én is írtam kommentben, hogy fel lehet venni engem is, ugyanez a PSN ID-m.

Ugyanitt megjegyzem, hogy "közeli barát" jelölést nem fogadok el. Csak azért szólok, mert szerintem innen volt az a kettő, aki úgy jelölt be (vagy valami adathalász).
Azt azért töröltem, de az alap barátlistára simán visszajelölök. :K

[ Szerkesztve ]

(#54178) oriic válasza .LnB (#54176) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bagoly mondja :D
...köhöm...pcről playstationre...köhöm aztán xboxra...köhöm...;]

Live-Die-Respawn

(#54179) KaitouP válasza vg (#54112) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Ennyire jó. Nagyon nagyon jó. De nem mindenkinek. Itt azért kell egy egyfajta nyitottság a japán kultúra ezen része felé, minimum egy általános érdeklődés. A japán játékok és animék világa vagy bejön neked, vagy nem, de ha "működik a kémia", akkor az olyan dolgok, mint a "nyávogós" hangok, a néha "elborult" fantázia, fel sem tűnik, és meg sem akarod kérdőjelezni.

A mai új FF játékok mára már sokat hígultak, de a VII még "nagyon japános" lett. Többek között ezt is hiányolom a széria újabb részeiből.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#54180) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok!
Konzolvilag update: szeptemberben előrendelt gépem jövő héten elérhető, úgyhogy halad a várólista.
Mondjuk mostanában nincs semmi konzol game ami érdekelne, de nyilván jól fog jönni a jövőben. :D

(#54181) .LnB válasza oriic (#54178) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az első váltást úgy nevezik, evolúció. :)
A többit hagyjuk.. :DDD :P

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#54182) KaitouP válasza .LnB (#54176) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Pffft... :U :DDD Nézd, a kettő nálam szerencsére nem zárja ki egymást, mindegyiktől más várok és mást is kapok. Az olyan, masszívan sztori alapú játékok, mint például a szóban forgó Final Fantasy viszont jóval fontosabbak. Ezek adják az igazán maradandó élményt és emlékeket, nem is említenék egy lapon egy ilyen játékot egy Call of Duty játékkal, de nem is lehet nyilván. A prioritás egyértelműen az egyedibb címeken van. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#54183) .LnB válasza KaitouP (#54182) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért tudod, hogy ezt nem kellett volna megmagyarázni. :D Csak egy elenbé féle beszólás volt. Egy te k*cs*g is elég lett volna válasznak. :DDD
Felőlem mindenki azzal játszik, amivel akar!
Csak ne COD-dal, Assassins Creed-del, Far Cry-jal..... ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#54184) KaitouP válasza .LnB (#54183) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Jajaja, tudom én, csak gondoltam viszek egy kis komolyságot az egészbe, és kimagyarázom valahogy azt a CoD-os bizonyítványt. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#54185) Citroware válasza .LnB (#54172) üzenetére


Citroware
addikt

Többszöri költözés volt, köztük az egyik kicsi albérlet volt, nem volt érdemes TV-t venni, monitorhoz meg ott volt a PC-m inkább, most végre olyan helyen vagyok, ahol már egyrészt van egy hatalmas nappali, másrészt látom, hogy nem kell továbbköltözni, így végre be lehetett vállalni egy nagy TV-t meg a hozzá való konzolt.

[ Szerkesztve ]

(#54186) Raga


Raga
senior tag

Bocsánat ha láma a kérdés.
Letöltött játékot a későbbiek folyamán hogyan tudok letörölni?
Csak követés megszüntetése menüt találtam

(#54187) Kendek válasza Raga (#54186) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

OPTIONS gomb és ott kell lennie a törlési lehetőségnek.

<-ƘƘ->

(#54188) Raga válasza Kendek (#54187) üzenetére


Raga
senior tag

Köszönöm szépen

(#54189) hyggelig válasza KaitouP (#54179) üzenetére


hyggelig
senior tag

Teljesen így van.
Kb 8-9 évvel ezelőtt még én is vakartam a fejem, hogy mi a franc akar ez a sok furcsaság lenni. Aztán megnéztem pár Studio Ghibli filmet, elolvastam a Death Note-ot és rájöttem,hogy a japán történetek teljesen más nézőpontból közelítenek meg egy csomó témát és ez nekem nagyon!!! tetszett. Aztán rákattantam a Kpop-ra, ami teljesen megnyitotta nekem a kelet-ázsiai világot, és sok filmet, animét láttam. Igazából a játékok voltak a legutolsó lépcsőfokok, de a Persona 5 és a Nier: Automata miatt már ezeket is nagyon szeretem.
Tavaly óta meg még durvábban megy itthon minden japán cucc, mióta jártam is az országban.

Ma már ott tartok, hogy sokszor nagyobb érzelmi élményt nyújtanak a japán filmek/animék/játékok, mert valahogy (számomra) nem olyan sablonosak a nyugati, megszokott cuccokhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#54190) sting2


sting2
addikt

Honnan érdemes 1 éves UK Plusz kódot venni, ahonnan jó eséllyel akár ma este is megjön?..
(van Pay pal, bankkártya, tű, dodó, tütü) ... :)

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#54191) bobby45


bobby45
tag

Sziasztok semmi infó nincs még a vrr, illetve a warzone 120hzes update-ról? :F

(#54192) Wesder válasza bobby45 (#54191) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor lesz 120fps Warzone-ban, ha àtportoljàk PS5-re.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#54193) bobby45 válasza Wesder (#54192) üzenetére


bobby45
tag

Igen de volt róla szó korábban hogy elvileg nekiálltak :U

(#54194) noblem1983 válasza KaitouP (#54175) üzenetére


noblem1983
senior tag

Első Final Fantasy élményem az X volt Pro-n és az a több mint 50+ óra olyan hatással volt rám, hogy a végső drámánál ríva fakadtam pedig férfi vagyok de nem bírtam ki... Az X-2 gyenge volt abba is lett hagyva kb 10 óra után majd egyszer még befejezem. Úgyhogy én a várom a VII-et a demo már meggyőzött. Most épp Ni No Kuni 2 (japán szintén) megy kb 50 óra van benne de még +10 v akár +20 is lehet . XV Royal még hátravan.

[ Szerkesztve ]

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#54195) varjupalink


varjupalink
csendes újonc

előre is bocsánat a suta kérdésért, semmiképp sem a kedélyeket akarom borzolni.
euronicsnál mennyire tempósan dolgozzák fel a megrendeléseket? a tegnap esti 11 órás ablakban lecsapott gépnél még normális lehet a "Megrendelés befogadása" státusz vagy ez kicsit hivatalosabban a "szorri bro, jobb szerencsét legközelebb"?

(#54196) tboy93 válasza noblem1983 (#54194) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az X nem oreg mar mai szemmel?

[ Szerkesztve ]

(#54197) WaterWave


WaterWave
veterán

Jövő héten mehetek a gépért egy kedves ismerős intézte. Platinumshop... Ahogy látom egyre több gép jön az országba... 300 ezres gépárak már nem tarthatóak :)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#54198) KaitouP válasza hyggelig (#54189) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Jó olvasni az ilyen "hogyan kezdődött" sztorikat. :K Valóban az egyik legvonzóbb pontja Japán szellemi termékeinek az érzelmek megjelenítése és kifejezése. Teszik ezt mindenfajta prűdség nélkül, szinte a világon egyedül álló módon. Éppen beszédtéma volt barátnőmmel nemrég a japán társadalom viszonylatában az érzelemmegjelenítés a képernyőn, és az érzelmek megélése a valóságban. Utóbbiban sajnálatos módon ugyebár nagyon hátul kullognak, míg érdekes módon a képernyőre kendőzetlenül viszik fel, néha-néha túlontúl is. Olyan, mintha amit nem tudnak megélni a valóságban, azt pótolják a játékaikban, animéikben, stb. Engem is ez az "érzelem faktor" vonz a japán tartalmakhoz, akkor is ha adott esetben kifacsarnak. :K

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#54199) retroid


retroid
senior tag

Sziasztok!
Én is felírtam magam a PH listára. [link]
Esetleg ha páran bejelöltök h ne legyen üres a friend listem
köszi köszi
:R

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#54200) gurus válasza WaterWave (#54197) üzenetére


gurus
aktív tag

hol jön több gép áruld már el?felraknak, újabban éjfél felé pár darabot vagy szeptemberi előjegyzések 3 órát haladnak?extrém digital 249.000 kínálta nekem és még pár üzlet hasonló áron,hogy Dö....g. Tisztelet a kivételnek..ennél még novemberben is több db volt .mondani sok mindent lehet de ez a valóság

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.