Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52901) S e t h válasza Moby (#52900) üzenetére


S e t h
nagyúr

Volt tippem korábban is a stílus alapján, de alaptalanul nem vádaskodnék.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#52902) .LnB válasza S e t h (#52901) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor majd én, Padre lesz az.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#52903) Deck válasza S e t h (#52901) üzenetére


Deck
titán

Csak nem CP? ;]

PS5

(#52904) Sefneni válasza tboy93 (#52879) üzenetére


Sefneni
őstag

Resident Evil Village, Far Cry 6, Ratchet & Clank, Lego Star Wars: The Skywalker Saga, Stray, GhostWire: Tokyo, God of War. :D (+ GTA 5 nextgen verzió ;] )

Bár én akkor hiszem el, hogy valami megjelenik, ha már meg is jelent. :D

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#52905) koncsik válasza .LnB (#52899) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Misike? :N

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#52906) Frod válasza Sefneni (#52904) üzenetére


Frod
addikt

GoW-ot szerintem ne várj idénre.

Do you see the white shadow?

(#52907) Peace válasza Sefneni (#52904) üzenetére


Peace
nagyúr

Ezek közül a Baldur's Gate 3 érdekel! :DDD :DDD :DDD

(#52908) .LnB válasza koncsik (#52905) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"nos, a név ismerős, de már az idejét sem tudom, mikor hallottam utoljára."
-Obi-Wan
:U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#52909) BusinessGuy válasza ldave (#52889) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

"a CoD minden évben percre pontosan érkezik."

Olyan is. Egy több mint 20 éves szarráfoltozott modolt motorral amire néha ráhazudják hogy új, csőpályákkal amikben rendszerint újrahasznosított pályaelemek és textúrák figyelnek, és törpe multimappokkal amiket annó COD4 időkben pályaszerkesztókkel nagyjából pár nap alatt dobott össze pár ember...
Mindez olyan csodásan, hogy míg a gépigénye a széttúrt engine miatt a látványhoz képest irreálisan magas, a játék mérete már paródiába illő kategória. 260 gigát foglal nálam pc-n a Cod Mw... Ehhez képest egy Cp77, Witcher3, Gta V, Rdr2 amik mind agyba főbe verik fizikában, látványban, pályaméretben, tartalomban tehát gyakorlatilag MINDENBEN, a töredéke a méretük a COD MW-hoz képest...
Szóval nem tartom érdemnek hogy egyes kiadók mint az Activision vagy akár az Ubisoft 1-2 évente jön az újabb és újabb copypaste termékkel amik egyébként baromi ritkán mutatnak túl a totális középszerűségen.

(#52910) KillerKollar válasza Philips103 (#52874) üzenetére


KillerKollar
senior tag

Május vége az azért nem 3 hét... :( Nekem február 5.-ös rendelésem van ott, mielőtt megrendeltem én is beszéltek velem, nekem akkor április vége/május elejét mondtak.

(#52911) tboy93 válasza Gaben92 (#52893) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ha megvan a 300mbit sávszél és nem csak névleges, akkor azért az nem rossz. Nekem gigabit van, de 600 felett sosem mértem még semmilyen eszközön.

(#52912) tboy93 válasza Sefneni (#52904) üzenetére


tboy93
nagyúr

CP2077 miatt én már akkor se hiszem el :DDD

(#52913) eisento válasza .LnB (#52899) üzenetére


eisento
addikt

nemtudom nem ismerem. lehet meg o sem donototte el :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#52914) Fox Mulder


Fox Mulder
aktív tag

Üdv!
Érdeklődnék, hogy a PS5-höz használható a Dualshock 4 kontroller?
Ez minden játéknál igaz vagy csak a visszafelé kompatibilitásnál? :R

(#52915) A21 válasza ProEvoFan (#52841) üzenetére


A21
tag

Köszi Mindnekinek a tippeket!! :B :R

Amiket Te is írsz, mindenképp tervben vannak még. Figyelem folyamat a helyi aprót, hátha sikerül elcsípni egy kedvezőbb árú példányt.

Mi a helyzet amúgy CP2077-el, eléggé feledésbe merült mostanság itt a topic-ban, még mindig játszhatatlan, vagy már érdemes lehet arra is ránézni?

(#52916) Peace válasza BusinessGuy (#52909) üzenetére


Peace
nagyúr

Én nagyon élveztem a MW és a CW kampányt is! :)) Warzone meg ritka jó móka heti 1-2 alkalommal. Tökéletes alkalom kicsit szocializálódni a cimborákkal és pattintani pár sört. :DDD

(#52917) Peace válasza A21 (#52915) üzenetére


Peace
nagyúr

CP-re én max a next-gen peccs után néznék rá a helyedben. Én csak akkor fogom újra feltenni, ha megjelenik hozzá story expansion. Az pedig idén nincs tervben a roadmap szerint.

(#52918) tboy93 válasza Fox Mulder (#52914) üzenetére


tboy93
nagyúr

Azoknál a játékoknál tudod használni, ami PS4 módban fut. Tehát pl. van egy Borderlands 3 lemezes játékod. Ezt tudod telepíteni PS5-re PS4 és PS5 verzióban is. PS4 verzióban működik a DualShock 4, PS5 verzióban nem (hiszen ebben a módban már használja a játék az új kontroller funkcióit).

[ Szerkesztve ]

(#52919) A21 válasza Peace (#52917) üzenetére


A21
tag

A "next-gen peccs" :DDD mikorra várható? :U

(#52920) tboy93 válasza Peace (#52917) üzenetére


tboy93
nagyúr

Öcsém most tolja PS5-ön, eddig a 6-8 óra alatt nem volt gondja, szépen is fut.

(#52921) cyberkind válasza Peace (#52917) üzenetére


cyberkind
félisten

Jobban jár mindenki a TW 3-al. :D Viccet félretéve, én 90 óra után töröltem, a sztorit ki se toltam (lehet nem is fogom), hiába jó a hangulat sokszor, ha maga az egész kb egy sztorijáték nyílt világban, ami meg üres és élettelen, majd talán a 2078 tps nézetben.

Paranormal Cocktivity

(#52922) raven84


raven84
senior tag

A Sony elismerte, felismerte a kontrollerek és a hűtés hibáját? Én nem feltétlen sietek a konzollal, van esély rá , hogy a nyári batchben már javított konzolok/DS-ek érkeznek?

(#52923) Big_Boss válasza raven84 (#52922) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Milyen hibája van a hűtésnek?

(#52924) Peace válasza A21 (#52919) üzenetére


Peace
nagyúr

Én nem reménykednék benne idén.

(#52925) tboy93 válasza raven84 (#52922) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nincs a hűtésnek hibája. Az hogy néhány embernél minimálisan hangosabb a ventillátor, az nem hiba. Teszi a dolgát. Gondolom az előírt dB értékekeket így is hozza.

A DualSense már érdekesebb téma, de egyelőre ott sincs tömeges meghibásodás. VOlt már rossz kontroller a topikban igen, de nem jellemző a hibája.

Én nem számítanék semmilyen "javított" kiadásra idén.

(#52926) Deck válasza raven84 (#52922) üzenetére


Deck
titán

A driftelés ugyanúgy ott van minden kontrollernél.
Mert, mi baja a hűtésnek?

Ha sietsz se tudsz venni... :DDD
Nincs rá esély.

PS5

(#52927) Peace válasza cyberkind (#52921) üzenetére


Peace
nagyúr

Én végigvittem megjelenéskor PC-n és nagyon élveztem. De a technikai kivitelezés az sokszor siralmas és azért fájt, hogy nem azt kaptam, amit beharangoztak. "Next-generation of roleplay gaming...." Talán valami ilyesmit mondott a néni az egyik utolsó trailer végén. Ehhez sajnos nem sok köze volt. :(

(#52928) oriic válasza tboy93 (#52879) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván, de ezzel a játékkal vannak gondok. Sokadik halasztás, plusz kvázi lecserélik fejlesztőket, ez többnyire nem sok jót szokott jelenteni. :(

Live-Die-Respawn

(#52929) A21 válasza raven84 (#52922) üzenetére


A21
tag

valószínű úgy lesz, ahogy eddig is, a Sony folyamatosan fejleszti az eszközt (az elkövetkezendő 2 évben biztos lesz néhány frissített kiadás), ami kb a PS5pro megjelenése előtt lesz "tökéletes", aztán indul újra az egész cirkusz ;]

#52930 Peace : :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#52930) Peace válasza A21 (#52929) üzenetére


Peace
nagyúr

De mivel nem jelennek meg nagyon játékok, így "alig használt" felirattal árulhatom majd a gépet a PRO megjelenésekor. ;]

(#52931) ldave válasza BusinessGuy (#52909) üzenetére


ldave
félisten

Te vagy a BusinessGuy, szerinted rosszul csinálják az bizniszt?

A Slime draws near! Command?

(#52932) Zoleee83 válasza A21 (#52919) üzenetére


Zoleee83
addikt

Előtte még érkezik az 1.2 nagy patch, valószínűleg e hét pénteken (eddig mindig péntekenként érkezett az összes patch, és elvileg február végére volt beígérve).

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#52933) .LnB válasza Zoleee83 (#52932) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#52934) Gaben92 válasza tboy93 (#52911) üzenetére


Gaben92
őstag

Mértem egyet gyorsan telefonon WiFi-n. [link]

Abszolút nincs bajom vele. Maximum 1000/1000-et tud a szolgáltató nálunk, de az 40€ havonta, ez meg hiába csak 300/100 full ingyen van (nálunk alkotmányos jog az ingyenes internet). Egy éve még csak 12Mbit volt az ingyenes szóval akkor volt egy 400-as előfizum 30€-ért, de mikor megtolták 300-ra lemondtam. Az a +100Mbit (amint látod néha annyi se :D) nem ér annyit, a megmaradó lóvé meg megy a Sonynak helyette.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#52935) cyberkind válasza .LnB (#52933) üzenetére


cyberkind
félisten

Free Dlcnek van feltüntetve a sztori bővítés? ;]

Paranormal Cocktivity

(#52936) 73leslie


73leslie
csendes tag

KV:A következő szállítmány beérkezése miatt a 2020.09.17. 17:08-ig

(#52937) hombre[EU] válasza Zoleee83 (#52932) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az egyes után nem kell az a pont

Life, Uh, Finds A Way

(#52938) Helmoras válasza VTom (#52844) üzenetére


Helmoras
őstag

Klassz koszi

(#52939) .LnB válasza hombre[EU] (#52937) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#52940) Peace válasza cyberkind (#52935) üzenetére


Peace
nagyúr

Esélytelen, hogy idén jöjjön bármi hasonló. De mivel az emberek 99%-a már rég elfelejtette a játékot, így fölös is erőlködniük. A prevgen konzolosoknak még talán megpróbálják kikupálni a játékot, aztán majd kiderül.....bár amilyen videókat láttam a PS4-es verzióból basszus....abból valami játszhatót összehozni! :Y :Y :Y

(#52941) Zoleee83 válasza hombre[EU] (#52937) üzenetére


Zoleee83
addikt

A The Witcher 3-hoz is érkezett 24 db patch. ;]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#52942) Norbi83 válasza 73leslie (#52936) üzenetére


Norbi83
csendes tag

Nem is én lennék, ha nem közvetlenül ez után 17:15-kor adtam volna le az előrendelésem. :W Amilyen szerencsém szokott lenne ezzel biztos el is fogyott a jelenleg bent lévő KV készlet.

(#52943) Bogyi007 válasza tboy93 (#52879) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hát ha még a Fifa is csúszni fog, akkor itt lesz a Világvége... :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#52944) oriic válasza Bogyi007 (#52943) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Előbb lesz világvége, mint hogy a FIFA később jelenjen meg. :DDD

Live-Die-Respawn

(#52945) LendvaiFeri1 válasza Bogyi007 (#52943) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Az már kész van. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#52946) Citroware válasza oriic (#52944) üzenetére


Citroware
addikt

Minden évben ugyanazt adják ki, nincs mivel késni, mert már tavaly is kész volt. ;]

(#52947) Frod válasza Peace (#52940) üzenetére


Frod
addikt

Néztem videót, hogy miként a fut a legújabb (1.1?) patch-csel Prón... Gusztustalan.
Ahhoz, hogy alulról verjék a 30 fps-t, a jelenleg sem túl szép grafikát tekerik még lejjebb.
Majd karácsonykor GNow-on kap egy esélyt, lemondtam a konzol portról teljesen.

Do you see the white shadow?

(#52948) Peace válasza Frod (#52947) üzenetére


Peace
nagyúr

Én naivan azt hittem, hogy a nem olyan vészesen rossz PC-men 1080p-ben menni fog RT és DLSS mellett, de mikor jött a 3-5 FPS-es harc, akkor el is engedtem ezt a történetet. :((( El sem merem képzelni milyen lehet egy sima PS4-en. :(

(#52949) folyqa


folyqa
csendes tag

https://euronics.hu/termekek/ps5-pulse-3d-vezetek-nelkuli-fejhallgato/p/239393

vegyétek, vigyétek

(#52950) Lackooo84 válasza folyqa (#52949) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez a szar kell a fenének. Ennyiért vagy kicsit hozzátéve inkább vegyél egy Astro A20-at, hidd el ég és föld...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.