Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52801) polonic válasza Kendek (#52800) üzenetére


polonic
félisten

Mond azt, hogy a szenvedés árán is megéri és kárpótol a vége. :)

(#52802) RangerFox válasza polonic (#52801) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem igazán.

(#52803) Elims válasza 3L1T3 (#52798) üzenetére


Elims
veterán

Én ugyanígy. :R

Más.Kár,hogy nincs itt senki a konzolok szervízétől.Vagy csak nem meri felvállalni magát... (jogosan)

(#52804) Kendek válasza polonic (#52801) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem, én csak becsületből vittem végig, de a katarzis az nálam elmaradt. Annyira nem jó a vége mint amennyit az oda vezető úton szidtam a készítőt. Ha valamiért, akkor ezért emlékezetes maradt.

<-ƘƘ->

(#52805) madkiller válasza eisento (#52799) üzenetére


madkiller
őstag

Én sem a mostani covid helyzetre gondoltam, alapból.

(#52806) HaZsolt válasza tboy93 (#52696) üzenetére


HaZsolt
őstag

Ezzel tisztában vagyok, a ps4 verzióról szeretném megtudni továbbra is hogy stabil-e a 60 fps, ha ps5ről futtatod a ps4es verziót. Mert, ha ps4ről nyomod akkor rengeteg a drop. főleg nuketown pályán.

(#52807) A21


A21
tag

TE mivel kezdenél? :D
Nekem ez mind kimaradt... lesz mit pótolni :U

kb 30 ezerbe volt összevadászni, és még 2 másik is érkezik a napokban: For honor, R6 siege

na de komolyan, mivel kezdjek majd és miért?? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52808) Lemonjam válasza Hachiko95 (#52789) üzenetére


Lemonjam
kezdő

Nekem is pontosan ugyanilyen hangokat ad, és simán hallom 2+ méterről is, a játék hangja mellett is. A ventire megpróbáltam az o ringes megoldást, hát, lényegében semmit nem javított rajta, talán kicsit kevésbé rezonál, de a motorja ugyanúgy berreg, alacsony fordulatszámon is. A coil whine-ra meg még ennyi orvosság sincs.. :/

(#52809) polonic válasza Kendek (#52804) üzenetére


polonic
félisten

Ha már ketten is ezt írjátok, akkor lehet ez nekem ennyi volt.
Nem kaptam még trófeát a játékban. Hogy tüntessem el a profilomról?

(#52810) CptAdamica válasza A21 (#52807) üzenetére


CptAdamica
veterán

Egyértelmű, RDR2! Anthemet max pohár alátétnek használd. :D

Megyen!

(#52811) Gaben92 válasza A21 (#52807) üzenetére


Gaben92
őstag

Uncharted mert iszonyat jó. Egyik legjobb sorozat ami megjelent PS-re. Jó a történet, izgalmas a játék, stb. Viszont nem árt ha játszottad az első hármat (van remaster mindből The Nathen Drake Collection néven)

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#52812) sp8787 válasza A21 (#52807) üzenetére


sp8787
addikt

(#52813) drk88 válasza Lemonjam (#52808) üzenetére


drk88
senior tag

Addig kell csak kibirnotok amig rendezodik a keszlethiany, utana gariztassatok szerintem, en legalabbis ezt csinalnam a helyetekben.

(#52814) chrisx1 válasza sp8787 (#52812) üzenetére


chrisx1
tag

:R ENNYI! :R

(#52815) saelin válasza A21 (#52807) üzenetére


saelin
veterán

Egyértelműen Anthem! Nagyon mély nyomot hagy.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#52816) Lemonjam válasza A21 (#52807) üzenetére


Lemonjam
kezdő

Ha PS5-ön játszod, akkor szerintem God of War, aztán Days Gone, mert mindegyikhez van 60 fps patch. Aztán amíg lenyomod őket, talán a többi közül is jön ki még valamelyikhez hasonló :)

(#52817) .LnB válasza A21 (#52807) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Anthem, Assassins Creed-ek, Mass Effect. Azokon gyors legyél túl.
Aztán utána bármi, mert a többi az jó játék. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#52818) Lemonjam válasza drk88 (#52813) üzenetére


Lemonjam
kezdő

Igen, valszleg ez lesz. Vagy ha végre befut a Playites rendelés, akkor elhozom azt is, és ha az halkabb, akkor azt tartom meg

(#52819) ambushka


ambushka
aktív tag

[It Takes Two gameplay :) ]

PSN ambushka8989

(#52820) Wolfy33 válasza A21 (#52807) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Days gone, uncharted 4

(#52821) VTom válasza ambushka (#52819) üzenetére


VTom
veterán

Hát, ez zseniálisnak tűnik.
Online is lehet nyomni, vagy csak kanapéról, osztott képernyőn?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#52822) Wolfy33


Wolfy33
senior tag

Azért a Red dead 2 jó ideje megy fel lemezről. Ps5 ide vagy oda. Igaz két lemez,de ez meglepett. A last of us2 jóval gyorsabb volt. Kíváncsi vagyok milyen lesz.
A tárhely lehetne több de azért Ghost of Tshusima,red dead 2, far cry Primal, overcooked all you can eat,meg még 3 kisebb játék is fent van. Maradt 160 giga.

(#52823) patyi1989 válasza Hachiko95 (#52789) üzenetére


patyi1989
tag

Nekem is pontosan ilyen hangja van. Engem annyira nem zavar, főleg a pro után, 2.5 méterről játszom. Csak azt nem értem, hogy ez hogy megy, ülnek bent a mérnökök és elismerően bólogatnak, hogy "igen, ez az amit kerestünk, így jó lesz." De simán együtt lehet élni vele, bár már látom egy év múlva a hirdetéseket :23 lapátos konzolt vennék :D. Vagy egy év múlva ki lehet cseréltetni gariba, vagy akár minimal felárral 23 lapatosra. Ezeket tudom elkepzelni.

LG OLED CX 55 | PlayStation 5 | Samsung S20

(#52824) Bencus88 válasza ambushka (#52819) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Egész jópofának tűnik ;)

(#52825) #gab_ válasza A21 (#52807) üzenetére


#gab_
őstag

Uncharted 4.,God of War, Days gone. Ebben a sorrendben. ;)

(#52826) Exelsior válasza NorbiZsemi (#52599) üzenetére


Exelsior
senior tag

Szia.

Ugyanez van. Mély berregés de csak akkor hallom ha oda teszem a fülem a géphez. Havernak Olyan hangos a Coil hogy messziröl is hallja mint állat. Agyal rajta hogy vissza küldi mert már zavaró. :D

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#52827) Marky18


Marky18
aktív tag

Mi a tapasztalat a kontroller javittatassal kapcsolatban, meddig tart kb? Ha kell atviszem illetve elmegyek erte.
Ez a hulladek DualSense nem bir annyit se, mint a DS4, mar hatrafele driftel.

(#52828) d@vee válasza Wolfy33 (#52822) üzenetére


d@vee
őstag

Tehát van fennt 7!! játék és van még 160 gigád. Innentől minek is több? Akkor ha a hét közül nem tudsz mivel játszani, töröld őket a francba és szedj le olyat, amihez van kedved :DDD Bennem ie megvan ez az idióta baromság, simán tartottam PS4-en 8-10 játékot mert ha valamelyikhez kedvem lesz...PS5 szintén zenész, most van fent 5 cím, de abból 3-at már végig is vittem, csak na.
Ez a mi hülyeségünk, de igazából elég az a "szűkös" tárhely.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#52829) Xero válasza madkiller (#52796) üzenetére


Xero
nagyúr

Motorra marciusban lesz fel eve, hogy varok. Boven van ilyen. :DDD

(#52830) Wolfy33 válasza d@vee (#52828) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Szerintem is elég. Direkt felraktam mindet amit fogok játszani, hogy lássam, mennyi lesz a hely. Ennél számomra se kell több. Amit kijátszottam minek tartani. Egy időben többel játszani a más más irányítás miatt nem is szeretek.

(#52831) S e t h válasza A21 (#52807) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#52832) Mr.Wiking


Mr.Wiking
tag

Amugy az hogy lehet, hogy a gépen lévő kb. 10-12 játék közül (külső HDD-n megtartottam a PS4 jatekokat) 1 játék van, aminek a betöltésénél nagyon hangos coil whine van? A többinél alig hallható. Hogy függ ez a játékoktól? :W

(#52833) Wolfy33 válasza Mr.Wiking (#52832) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Érdekes, nálam hangtalan bármelyik (kivéve a lemez meghajtó hang)

(#52834) Mr.Wiking válasza Wolfy33 (#52833) üzenetére


Mr.Wiking
tag

Én is érdekesnek találtam. A NFS Heat játékról van szó. Hál istennek nem sokat használom, csak adták a Plushoz és még nem töröltem le :DDD
Többször eljátszottam már, indítottam folyton a játékokat egymás után, hogy kiderüljön, hogy mikor jön ez elő. A NFS-nél mindig előjön, a többinél sosem. :Y

[ Szerkesztve ]

(#52835) Gaben92 válasza Mr.Wiking (#52832) üzenetére


Gaben92
őstag

A pontos okot nem tudom megmondani mert ahhoz kb darabokra kellene kapni egy gépet és szkópra kötni, de a terhelés áll a háttérben. Legtöbb ipari tápegységnél akkor van jelen a CW, ha nincs megterhelve. A Romániában gyártott (többi nem :DDD) Siemens PS307-nek például istentelen CW-je van ha terhelés nélkül fut, de elég 1A-t levenni róla és teljesen elnémul.

Mivel játék függő a dolog, gondolom maga az oprendszer szabályoz valamit, hogy optimálisan fusson a cucc. Két tekercs van a tápban, és sokszor csak az egyik hangos, és nem sokból tart egy vsense áramkörrel kivenni a pakliból az egyiket ha nincs rá szükség. De ez a része már tényleg csak merő találgatás.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#52836) tboy93 válasza HaZsolt (#52806) üzenetére


tboy93
nagyúr

De hat leirtam, locked 60 fps a ps4-es verzio ps5-on futtatva.

(#52837) tboy93 válasza A21 (#52807) üzenetére


tboy93
nagyúr

Uncharted! Leteszed majd a hajad, annyira fasza jatek :D

(#52838) Csigavair


Csigavair
tag

Nagy kedvencem volt a days gone ps4-en de eléggé a generáció végén szálltam be így sima slimet vettem. Most PS5-ön az állam keresgéltem... mintha egy másik játék lenne! Eszméletlen szép. Viszont a warzone ps5-ön xss-hez képest tonnányi pop-up és még sorolhatnám. Hangosabb a gép mint az xsx de egyáltalán nem vészes. A kontroller meg valami brutál jó. Eddig nagyon tetszik :)

(#52839) HELLAFLUSH válasza tboy93 (#52837) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Márcsak egy 60fps patch hiányzik, hogy újrajátszam :D

(#52840) ambushka válasza VTom (#52821) üzenetére


ambushka
aktív tag

Online is, illetve ugyanugy mint A Way Outnal, itt is eleg csak egy embernek megvenni

PSN ambushka8989

(#52841) ProEvoFan válasza A21 (#52807) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

God of War - Days Gone - Uncharted
A többit rakd félre, és szereted még be ezeket: Horizon Zero Dawn, Detroit, Ghost of Tsushima, Uncharted The Nathan Drake Collection, Last of US part 2, Pókember és ha igazán különleges játékkal szeretnél játszani a Death Stranding a barátod. ;)

(#52842) Helmoras


Helmoras
őstag

Egy kerdes....

Ha jol olvastam egy ac valhalla mentest ugy lehet atvinni ps4 rol ps5 re hogy fel kell tolteni az ubisofthoz majd onnan visszatolteni.

Remelem ebbol nem lesz haborus kerdes es lehet hulyeseg, de ezt a feltoltott mentest nem lehet lehivni xboxra vajon?(max ujrakezdem 30 oranal vagyok nem veszes..)

Varom en is nagyon a ps 5 ot, de nagyon elgondolkoztam a konkurencian, a gamepass ultimate klassz dolog szerintem, a dualshock kontroller sem bizalom gerjeszto.... No meg kapni se nagyon lehet...Es nagyon hianyzik a forza... :U

Koszi a valaszt!

(#52843) patyi1989 válasza Marky18 (#52827) üzenetére


patyi1989
tag

Nekem a csomagom péntek délben ért oda, majd beírom ide, ha megjön,meg azt is, hogy cserélve lett e, vagy javítva. Mondjuk nekem nem driftelt, hanem a bal oldali analóg kart előre tolva alaphelyzetbe álláskor hangosan kattogott. Szerintem vagy a rugó van rossz helyen, vagy valami eltort benne, nem tudom.

LG OLED CX 55 | PlayStation 5 | Samsung S20

(#52844) VTom válasza Helmoras (#52842) üzenetére


VTom
veterán

Ubisoft connect-nek hívják a szolgáltatást, és cross-platform. A PS4-es mentéseidet folytathatod PC-n és XBoxon is.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#52845) Thu


Thu
csendes tag

Áh, újra kedd... készítem a csomag zsebkendőt, ha megint nem sikerül egy konzolt kifogni az MM-es dropból.

[ Szerkesztve ]

(#52846) madkiller válasza A21 (#52807) üzenetére


madkiller
őstag

Uncharted, mert egy hétvége alatt kijátszható nagyon jó game és jó bevezető. Aztán god of war, days gone és az rdrd2öt nem írta senki, de vétek lenne kihagyni. A többit eladnám 😀

(#52847) boost válasza d@vee (#52828) üzenetére


boost
addikt

Èrzetre kevesebb a hely, mint a PS5 Pro-n. Vagy a játékok foglalnak többet, vagy az os foglal többet, vagy a hely kevesebb, de nem tudtam ugyanazokat a játékokat letölteni PS5-re, mint ami a PS4-en fent van, és folyamatosan használok. Arról nem is beszélve, hogy szerettem volna még a PS Plus Collectionbol is letölteni, meg a Controllal is játszani. Egész hétvégén menedzselnem kellett, hogy akkor mit töltök le, mit törlök le, elindult a letöltés, de aztán megszakadt, mert elfogyott a hely (gondolom a játékon belüli letöltés helyigényét nem tudja kezelni az os). Szóval a probléma valós..

Olyan, mintha most állnál neki egy 16GB-os telefonnal együtt élni, miközben az os, a programok, a videók mind egyre több helyet foglalnak a technológiai fejlődés miatt.

Mindig elég volt az aktuális konzol (PS3 Slim, PS4 Fat, PS4 Pro) által nyújtott merevlemezméret, de most kevésnek érzem.

[ Szerkesztve ]

(#52848) boost válasza Thu (#52845) üzenetére


boost
addikt

KonzolStudioból rendelve 3 héten belül itt van, és átvételkor fizetsz.

(#52849) Deck válasza Thu (#52845) üzenetére


Deck
titán

Hajrá! :C

PS5

(#52850) Bazsi747 válasza boost (#52848) üzenetére


Bazsi747
aktív tag

Mármint ha most rendelem meg vagy mi?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.