Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52851) Thu válasza boost (#52848) üzenetére


Thu
csendes tag

Köszi a tippet, ha ma sem sikerül akkor megrendelem tőlük.

(#52852) boost válasza Bazsi747 (#52850) üzenetére


boost
addikt

igen, én az enyémet a múlt héten vettem át. Pont akkor hívták őket telefonon, és mondták, hogy ilyen tempóban, ahogy jönnek be a gépek mostanában, március végén simán megérkezik, ha most megrendelik. Ès gondolom az egyre jobban pörög majd fel.

[ Szerkesztve ]

(#52853) Bazsi747 válasza boost (#52852) üzenetére


Bazsi747
aktív tag

Az jól hangzik,mikor rendelted amúgy?

(#52854) Dreamie válasza boost (#52852) üzenetére


Dreamie
őstag

Én január 14.-én rendeltem tőlük, még semmi...

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#52855) Gaben92 válasza boost (#52847) üzenetére


Gaben92
őstag

Mehet a “vagy” helyére “és” az első mondatban és meg is vagy. :D Kevesebb a hely 175GB-al, és az OS még ebből lenyel 200-at. Úgy rémlik olyan 620GB a használható tárhely, míg a PS4 Pro 900+. Ami játék fel van húzva PS5-re azok pedig nagyobbak valamennyivel.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#52856) polonic válasza Gaben92 (#52811) üzenetére


polonic
félisten

Egyetértek. Nagyon behúzott engem is, pedig tök lineáris a 3 is. Gondolom a 4 is ilyen lesz és a lost legacy is.
Viszont azért ez is tud abszurd lenni. Oké, béna vagyok, nem megy olyan jól a célzás, mint pc-n. De akkor is.... Amikor 10-szer pusztul Nate, mert jönnek minden irányból. És amikor kinézek a fedezékből, hogy egyáltalán célozzak, már abban a pillanatban találat. Az ellen, az mindegyik egy mesterlövész.

(#52857) syIex válasza tboy93 (#52698) üzenetére


syIex
veterán

Volt már itt aprón is 210-ért két darab Lemezes változat. Annyit már adnék érte én is, meg szerintem az a 20k már bele fér, de a 60 vicces továbbra is... :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#52858) syIex válasza boost (#52852) üzenetére


syIex
veterán

Státusznál 2021. II. negyedév van írva elérhetőségnek..

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#52859) boost válasza Dreamie (#52854) üzenetére


boost
addikt

én január elején rendeltem. Nem azt mondták, hogy már akkor 1 hónap volt, hanem, hogy most úgy látják, hogy kb 3/4 hét lesz ha MOST megrendeled. Ez azt jelenti, hogy te is kapsz hamarosan értesítést.

(#52860) Dreamie válasza boost (#52859) üzenetére


Dreamie
őstag

Az fantasztikus lenne! :R

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#52861) syIex válasza boost (#52859) üzenetére


syIex
veterán

Hát leadtam egy rendelést aztán kíváncsian várom a fejleményeket. Ha netán addig beesne normál áron max vissza mondom.
Köszi! :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#52862) Bazsi747 válasza syIex (#52861) üzenetére


Bazsi747
aktív tag

Nyomtam egyet én is tök mind1 már.Így is előbb megkapm mint a KV novemberi rendelésem úgy is A decemberiekkel nyáron fognak végezni.

(#52863) Bencus88 válasza Bazsi747 (#52862) üzenetére


Bencus88
nagyúr

(#52864) Philips103 válasza boost (#52848) üzenetére


Philips103
tag

Tegnap rendeltem meg a Konzolstudiótól én is, mert miért ne..
Írtam gyorsan egy e-mailt az ügyfélszolinak és mondták, hogy folyamatosan jönnek a gépek, de nyilván pontos dátumot nem tudnak, de a 02.22es rendelésem olyan májusra tervezik már a kezembe adni.

(#52865) ambushka válasza syIex (#52857) üzenetére


ambushka
aktív tag

A Konzolkirály is 209-ért adja az előrendelőknek, amúgy meg 219-ért van fent az oldalukon.

PSN ambushka8989

(#52866) syIex válasza ambushka (#52865) üzenetére


syIex
veterán

Nem rendeltem elő sehol én naiv...

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#52867) 73leslie válasza boost (#52848) üzenetére


73leslie
csendes tag

Szia! Nekem december 16.i rendelésem van a konzol stúdiótól és még nem szóltak. Neked ha jól láttam januári a rendelésed és megkaptad.Valami nem stimmel. Biztos januárban rendelted?

(#52868) F-ECT$ válasza boost (#52847) üzenetére


F-ECT$
titán

Kb 200 GB-tal kevesebb a hely. Viszont van lehetőség a PS4-es játékokat külső merevlemezre tenni.

Aztán 1-2 év múlva meg majd lehet az SSD-t is bővíteni.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#52869) Raga válasza Philips103 (#52864) üzenetére


Raga
senior tag

Ennyit a három hétről :-)

(#52870) tboy93 válasza HELLAFLUSH (#52839) üzenetére


tboy93
nagyúr

Igen. Annak a játéknak nagyon jól állna.

(#52871) tboy93 válasza ProEvoFan (#52841) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az a baj, hogy ha ezeket végignyomja adhatja is el a gépet, mert úgy sem lesz semmivel sem elégedett utánuk :D

(#52872) vg válasza F-ECT$ (#52868) üzenetére


vg
addikt

1-2 év múlva?

(#52873) tboy93 válasza Gaben92 (#52855) üzenetére


tboy93
nagyúr

Amíg ilyen eszeveszett gyorsan tölt minden, addig nem érdekel hogy fele annyi helyem van mint Pro-n :D Én elférek, most is van fent 6 játék és szerintem még több mint a fele szabad a tárhelyemnek.

(#52874) Philips103 válasza Raga (#52869) üzenetére


Philips103
tag

"Kedves Gergő,
Sajnos jelenleg nem tudunk pontos dátumot ígérni, csak annyit tudunk, hogy a Sony ígérete szerint már elvileg folyamatosan érkeznek majd gépek.
Időrendben teljesítjük majd az előrendeléseket, és amint tudunk pontos beérkezési dátumot értesíteni fogjuk.

Amennyiben nem növekednek majd a Sony által leszállított PS5 mennyiségek, reálisan számolva ez a rendelés talán május vége felé lesz teljesítve…
Üdvözlettel:

Konzol Stúdió Ügyfélszolgálat"
Csak, hogy pontosabb legyek :DD

(#52875) Pt20201116 válasza drexler92 (#52694) üzenetére


Pt20201116
friss újonc

Nekem tegnap megjött, de csütörtöki volt az a pénteki. De ha tényleg egy volt, akkor iszonyat mázlim van. Viszont 17 lapátos és coil whine-os. Lehet valaki elállt tőle, aztán visszacsomagolták. :D Mindegy, legalább van gépem és vége a keresgélésnek. Nektek további sok sikert és kitartást.

(#52877) .LnB válasza Missyke (#52876) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És akkor mi van? Mi rosszat írt?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#52878) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ne várjatok idén Bloodlines 2-t. :(

[link]

Live-Die-Respawn

(#52879) tboy93 válasza oriic (#52878) üzenetére


tboy93
nagyúr

Lesz egyáltalán valami ami megjelenik idén? :D

(#52880) .LnB válasza tboy93 (#52879) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

COD!
Hála istennek!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#52881) d@vee válasza boost (#52847) üzenetére


d@vee
őstag

Ott elbukik az irományod, hogy PS5 Pro :DDD :DDD
Viccet félretéve, persze hogy kevesebb a hely mint a terás PS4-en.
De olyan a világon nincs, hogy valaki egyszerre 7 játékkal játszik, meg minden nap mással. Akkor igazán egyikkel sem játszol.
Tartani kell egy fontossági sorrendet, tényleg kell nekem az a cím a gépre amivel hetente tolok egy fél órát? Ha akarom én se férek el a gépen, felrakok mondjuk 3 multis címet és 3 nagyobb single címet. De hülyeség lenne mert egyszerre igazából egyre koncentrálok, a másik csak előre le van töltve, hogy mehessen a gémelés amikor az elsőt végigtoltam.

Elhiszem hogy neked érzésre kevés, hát jelenleg még ez van. Később biztosan jön nagyobb háttértárral modell, de most a fórum egy nagy része annak is örülne, ha a "kevés" tárhelyes modellt megkapná végre :D

[ Szerkesztve ]

Ja

(#52883) F-ECT$ válasza vg (#52872) üzenetére


F-ECT$
titán

Az ilyeneket nem szokta elsietni a Sony. De persze lehet, hogy holnap bejelentik, csak kicsi rá az esély.

Dive ever, work never.

(#52884) .LnB válasza Missyke (#52882) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor miért érdekel, hogy ezért regelt e? Mire a kérdés?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#52885) Kace_


Kace_
újonc

köszi a tippet, rendeltem én is a Konzolstúdión egy Digitalt. ha bármi infótok van még készlettel kapcsolatban, ne tartsátok magatokban pls :D

(#52886) Pt20201116 válasza Missyke (#52876) üzenetére


Pt20201116
friss újonc

Régóta követem a fórumot, de valóban, nem voltam regisztrálva. Többen kérdezték, gondoltam válaszolok. Ne haragudj, ha megsértettelek, és ha már más örömével egyátalán nem tudsz azonosulni, legalább annak örülj, hogy nem scalper kezébe került, hanem olyanéba, aki leül és élvezi a használatát. Vizsont általatok sikerült hozzájutnom, amit köszönök. Nagyjából ennyi volt a hozzászólásom célja.

[ Szerkesztve ]

(#52887) syIex válasza Kace_ (#52885) üzenetére


syIex
veterán

Készlettel? Na az nincs, se infó se készlet.. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#52888) eisento válasza boost (#52848) üzenetére


eisento
addikt

Na persze... nekem van januari rendelesem (igaz digitalis) de valahogy nem nagyon akarnak hívni a gep ugyeben.... az a 3 het az inkabb minimum 3 honap szvsz

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#52889) ldave válasza .LnB (#52880) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy röhögünk rajta, de az hogy miközben minden nagypofával bejelentett játék éveket csúszik, bugos, hiányos, stb., a CoD minden évben percre pontosan érkezik. Nem azt mondom, hogy emberfeletti teljesítmény, mert biztos brutális túlóra van mögötte, de akkor is.

A Slime draws near! Command?

(#52890) S e t h válasza Missyke (#52876) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem még az sem tiszta, hogy te miért regisztráltál pár hete, mármint a folyamatos provokáción kívül.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#52891) Peace válasza tboy93 (#52879) üzenetére


Peace
nagyúr

Diablo® II: Resurrected™ :DDD ;)

(#52893) Gaben92 válasza tboy93 (#52873) üzenetére


Gaben92
őstag

Én is így vagyok pedig csak 300/100-as netem van (de legalább ingyen. :DDD)

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#52894) eisento válasza .LnB (#52877) üzenetére


eisento
addikt

o szerintem moderator akar lenni, vagyis mar annak tekinti magat es mindenkinek jol megmondja a magaet :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#52895) .LnB válasza ldave (#52889) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mennyi stúdió csinálja a COD-okat felváltva? Kettő? Három?
Engine-t nem kell fejleszteni, azt már John Carmack befejezte 99-ben.
Multira kell átskinezni a reward-okat. Csinálni 4 mapot az új részre, később úgy is kiadják az előző részek mapjait az adott részhez is.. stb stb. ;]
Nem egy nagy cucc.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#52896) .LnB válasza boost (#52852) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Tájékoztatni szeretnénk, hogy a megrendelet PS5-ös készülék jelenleg nincs készleten, a beérkezett rendeléseket időrendelési sorrendben fogjuk teljesíteni, előre láthatólag 2021 II. negyedévében."

Most kaptam. Nem egyezik az állításoddal. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#52897) Thu válasza S e t h (#52890) üzenetére


Thu
csendes tag

Szexuális frusztráció levezetése.

(#52898) Raga válasza Philips103 (#52874) üzenetére


Raga
senior tag

Ki fog derülni...én egyébként már 01.20-án leadtam náluk a rendelésem egy Digital gépre.
KV-nál novemberi van lemezes.
Aki gyorsabb oda kerül a pénz ennyi.

(#52899) .LnB válasza eisento (#52894) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként ő csaj? Ezzel a névvel, arra gondolok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#52900) Moby válasza S e t h (#52890) üzenetére


Moby
addikt

Nyilvánvalóan valamelyik kirakottnak az újregje. Az eddigi 50 hozzászólásának fele offtopik, a másik fele beszólogatás. Szerintem ez a nick sem lesz itt sokáig.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.