Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32601) Moby válasza VTom (#32596) üzenetére


Moby
addikt

Az összes nagygépes AC játékot day1 vettem, és játszottam végig. Minden része megvan, a leggtöbbje több platformra is. A legtöbb kisgépest is. Szerintem benne vagyok itt a legtöbb AC játékórávál bíró top5-be. Mielőtt az jönne elő, hogy divatból fikázom az AC-t.
Azért fikázom, mert gyorséttermi szemét lett. Az igazat megvallva sosem volt ettől sokkal több, de volt benne mindig valami hatalmas ígéret. Korábban még némi lélek is. Ma már igérni sem tud.

(#32602) m4rk_ válasza Madwe (#32599) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Igen, mindenki aki előrendelte elvileg megkapja. Most felhívtam őket én is, mert én pár órával később adtam le és necces volt, de azt mondta a hölgy a telefonban hogy minden előrendelést teljesíteni tudnak.

(#32603) vg válasza Madwe (#32599) üzenetére


vg
addikt

Azt írja a wiki, hogy 37 magyar MM van magyarba, az majdnem 4 darab üzletenként. Lesz nagy tülekedés.

(#32604) Madwe válasza vg (#32603) üzenetére


Madwe
nagyúr

Milyen tülekedés? Online :)? 1 darab bolt se fog kapni 19én, de gyanítom a következő decemberi adagból se.

(#32605) vg válasza Madwe (#32604) üzenetére


vg
addikt

Páran írták itt, hogy odamennek nyitásra.

(#32606) stilo18 válasza Nayrobi (#32584) üzenetére


stilo18
addikt

Csütörtökön hívnak?

Nem akarok lovagolni rajta, mert én már lebeszéltem velük, hogy megyek érte, de ha szerdán megcsinálnák ezt, csütörtök reggel felvehetné a futár és megkapná mindenki pénteken..

Fejetlen kicsit ez nekem.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#32607) LendvaiFeri1 válasza vg (#32603) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Szerintem a központ kapja mindet, majd onnan viszik házhoz.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#32608) Madwe válasza vg (#32605) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mehetnek, ha ennyi idejük van ;]

(#32609) ambushka válasza vg (#32605) üzenetére


ambushka
aktív tag

Teljesen felesleges bárhova is beállni :D

PSN ambushka8989

(#32610) gyuromoj válasza zenwalk (#32388) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nem hiszem hogy az amazon kamu maileket küldözgetne... :U

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#32611) stickermajom válasza stilo18 (#32606) üzenetére


stickermajom
addikt

Igen, ez így fura. Eddig azt kommunikálták, hogy amint megérkezik a gép az üzletbe egyeztetnek mindenkivel az átvétel módjáról. Múlt héten amikor felhívtak is azt mondták, hogy a gép miatt mindenképpen hívnak. Nem akarom már külön hívogatni őket, de jó lett volna ha el tudom utalni az árát pl., vagy megerősítik, hogy akkor mi van az extra kontrollerekkel..

(#32612) hombre[EU] válasza Moby (#32601) üzenetére


hombre[EU]
veterán

úgy hívták,hogy Patrice Désilets...az AC lelke :)

Life, Uh, Finds A Way

(#32613) Kendek válasza stilo18 (#32606) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha csütörtökön délelőtt mindenkit felhívnak, akkor akikkel sikerült egyeztetni, azoknak még simán meg tudják kérni a futárt aznapra. Ezeket a csomagokat estére veszik csak fel, aztán éjjel már át is szelik az országot, és hajnalban már be is kerülnek a futárok kocsijaiba. Ott akadhat el a dolog ha későn telefonálnak és emiatt csak pénteken tudnák feladni, illetve az MPL is csak kétnaposra vállal. Az eddigiek alapján az előbbi sokkal valószínűbb mint az utóbbi, az rendszerint másnapra megjön.

<-ƘƘ->

(#32614) Sordoran válasza Kendek (#32613) üzenetére


Sordoran
addikt

Én már ott tartok, hogy pozitív meglepetés lesz ha péntekre megjön. Ha ezt tudom, nem mondom le KV-s előrendelésem, csak hát ide ment előbb az előleg, más elől meg nem akartam elvenni a helyet. De mindig a jó emberek szívják meg. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#32615) ambushka


ambushka
aktív tag

Én azt nem értem, hogy a Telekom miért 20-ára írja a kiszállítást. Ők vajon tényleg csak 19-én kapnák meg? Másképp ez nem jön össze.

PSN ambushka8989

(#32616) saelin


saelin
veterán

Majd valamelyik este az országunk drága kormánya bejelenti, hogy aki Ps5-öt előrendelt az ne személyesen, hanem futárszolgálaton keresztül vegye át a terméket. ;]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32617) Neoteric válasza VTom (#32596) üzenetére


Neoteric
addikt

Én az új Assassin's Creedekkel sosem játszottam, idén tavasszal húztam be agyonakciózva az Odysseyt, az tetszett, úgyhogy most megvettem day1 a Valhallából a gold editiont season passostul, mert tetszettek a bemutatói. Beleraktam eddig kb 20 órát, és nem bántam meg, én sem értem a fikatengert. Megvalósításra nem egy RDR2, de szerintem nagyon jó a hangulata, még PS4 Pro-n is szép, és ugyan már futottam bele én is bugokba, de azért nem olyan tragikus a dolog, mint ahogy az le van festve itt néhány ember által.

PSN: ne0teric_sAN

(#32618) speter33 válasza ambushka (#32615) üzenetére


speter33
aktív tag

Lehet hogy 19-én kapják meg azt a 90 db-ot?

(#32619) RangerFox válasza Moby (#32601) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem az utóbbi 3 AC egy dolgot ígért, és azt be is tartotta: lehetőséget adott a játékosoknak arra, hogy elmerüljenek az adott korban, és felfedezzék maguknak azt a világot 70-100 óra alatt. Hogy találkozzanak történelmi személyekkel, hogy átéljék/megmásítsák a híres történelmi eseményeket. Valójában a régiek is erre építettek, csak ott még próbálkoztak valami nagyot alkotni a jelenkori szállal, amit örülök is, hogy a háttérbe szorítottak.

(#32620) ambushka válasza speter33 (#32618) üzenetére


ambushka
aktív tag

Jah erre gondoltam én is :) ez honnan amúgy? :D

PSN ambushka8989

(#32621) speter33 válasza ambushka (#32620) üzenetére


speter33
aktív tag

Ez még e hó 12.-i adat volt :)
Most már nem látom...

#32622 zenwalk Még haver nézett aznap egy készletet, és ezt találta:)

[ Szerkesztve ]

(#32622) zenwalk válasza speter33 (#32618) üzenetére


zenwalk
senior tag

Ez honnan van?

[ Szerkesztve ]

(#32623) ambushka válasza speter33 (#32621) üzenetére


ambushka
aktív tag

Meg van a sourceban, de tényleg nincs már quantity.

Viszont 19-től lesz "elérhető" náluk, szóval nem biztos, hogy akkor kapják meg.

[ Szerkesztve ]

PSN ambushka8989

(#32624) felixo


felixo
őstag

Nesze semmi, fogd meg jól :

Redmi Note 9

(#32625) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Emagosok kapnak, mi a visszhang?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#32626) MerLinh válasza speter33 (#32618) üzenetére


MerLinh
senior tag

digital verzabol nem latsz ott infot? :D

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#32627) VTom válasza RangerFox (#32619) üzenetére


VTom
veterán

Plusz az adott kor mítológiai alakjaival is találkozhattál. Ha akartál. És ezen van a hangsúly. Szinte minden opcionális bennük.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#32628) Wesder válasza felixo (#32624) üzenetére


Wesder
félisten

Ez akkor lett volna igazàn vicces, ha 19.-én is ez a vàlasz érkezik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32629) speter33 válasza MerLinh (#32626) üzenetére


speter33
aktív tag

Digital-t én nem látok az oldalukon :DDD
Ha lenne már rendes készlet, és most hosszabbítanék csomagot, akkor elég jó áron lehetne vinni :D
Kár hogy nem léptem meg, most valaki vihetné 185-ért :D
Csak vicceltem :N :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32630) marinea2 válasza speter33 (#32629) üzenetére


marinea2
addikt

300akert mennek elso nap hogy nezem az aprot.. :U

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#32631) .LnB válasza S e t h (#32598) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Önigazolás level nagyonsok? ;] Ha már így belemész a dolgok pszichológiájába..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32632) Maestro1911 válasza saelin (#32616) üzenetére


Maestro1911
csendes tag

A Sony kérésére elvileg csak futárral lehetne értékesíteni amúgy is.

(#32633) Kendek válasza Maestro1911 (#32632) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez nem teljesen igaz. A Sony csak a bolti értékesítést tiltotta meg, az előrendelések bolti átvételét azt nem.

<-ƘƘ->

(#32634) fahrii


fahrii
őstag

Most voltam euronicsban. Azt mondták holnap jönnek a boltba a gépek és csütörtökön mehetek érte előreláthatólag.

(#32635) saelin válasza Mrdevil (#32625) üzenetére


saelin
veterán

Az általam kapott email szerint csak jövőre kapok konzolt. Addig 150k ott pihen náluk, mert én már úgysem tudok sehonnan gépet szerezni. Egyébként szeptember 18-án adtam le hozzájuk a rendelést.

"Kedves Ügyfelünk!

Köszönjük, hogy előrendelted a Sony PlayStation®5 Digital Edition Játékkonzol, Fehér/Fekete terméket weboldalunkon.

A rendeléseket azok leadási sorrendjében szolgáljuk ki. A gyár és a beszállító csak korlátozott mennyiségű terméket tud biztosítani a novemberi szállítás során és a rendkívül magas vásárlói érdeklődés eredményeként sajnos a rendelésed ebben időszakban nem fogjuk tudni kiszolgálni.
Várhatóan 2021. januárjában érkeznek újabb termékek, melyek a beérkezett mennyiségtől függően, szintén a jelenleg is alkalmazott elv alapján, tehát az előrendelések leadási sorrendjében kerülnek majd kiszolgálásra."

:(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32636) Pálinka


Pálinka
csendes tag

Kiváncsiságbol kérdezem, azt lehet tudni h az MM ből mikor érkezik meg? Csütörtök vagy péntek? Esetleg aki rendelt boxot neki mikor vitték ki?

(#32637) felixo válasza fahrii (#32634) üzenetére


felixo
őstag

Mikor rendelted elő pontosan ?
Digital, vagy lemezest ?
Rendelési szám alapján adták ezt az infót ?

Redmi Note 9

(#32638) Madwe válasza fahrii (#32634) üzenetére


Madwe
nagyúr

Már ha jut, gondolom :) vagy minden sikeres előrendelő (nem előjegxző) géphez jut :)?

[ Szerkesztve ]

(#32639) zozika84 válasza felixo (#32624) üzenetére


zozika84
őstag

Ez mar ilyen ctrl c+ctrl v válasz :DDD
Szerencsetlen hogy utalhatja a ps5-ot, amiért minden nap zaklatjak miatta :C

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#32640) Moby válasza RangerFox (#32619) üzenetére


Moby
addikt

Próbáltam elmerülni bennük, de olyan sekély volt a víz, hogy még a köldököm is kilátszik :DDD

(#32641) Madwe válasza zozika84 (#32639) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem év vége felé nem egyedi eset a rendszeresn basztatott ügyfélszolgálat, bár gamer termékek esetén biztos gyakoribb mint mondjuk egy sütő esetén :)

[ Szerkesztve ]

(#32642) ldave válasza Madwe (#32641) üzenetére


ldave
félisten

Képzeld amikor jön az új Bosch fúrókalapács vagy mosógép és tömegével hívják az ügyfélszolgálatot, hogy mikor lesz már átvehető?! Miért nem tudnak pontos infót mondani?!

A Slime draws near! Command?

(#32643) Maestro1911


Maestro1911
csendes tag

Hmm. Ezt most kaptam GLS-től:
TERVEZETT KÉZBESÍTÉS:
2020. 11. 18.
(Amennyiben partnerünk ma feladja a csomago(ka)t)

(#32644) Madwe válasza Maestro1911 (#32643) üzenetére


Madwe
nagyúr

Te alzánál rendelted végül? Csak ez az info nem derül ki :)

(#32645) Moby


Moby
addikt

Ja, ma, hogy voltam a MM-ben. Egy nagy halom XSS volt a raklapon. Még mindig. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy valaki ezt rendesen elszámolhatta. Mintha arra készültek volna, hogy csóriországban főleg az olcsónextgen kell a népnek. Mindeközben XSX sehol, PS5 meg hát...hát ugye.

(#32646) saelin válasza ldave (#32642) üzenetére


saelin
veterán

Nem tudom elképzelni hogy valaki egy háztartási gépen remegjen. De ha mégis van ilyen arról én szeretnék látni egy emailt vagy hasonlót! Pls. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32647) stickermajom válasza Pálinka (#32636) üzenetére


stickermajom
addikt

PS5 kiegészítő a premier (nov 12.) napján jött, szóval én csütörtökre várnám a gépet.

(#32648) Maestro1911 válasza Madwe (#32644) üzenetére


Maestro1911
csendes tag

Nem, KV.

(#32649) ambushka válasza Moby (#32645) üzenetére


ambushka
aktív tag

Karácsonyra el fog az fogyni, mihelyst azok, akik nem tudtak az előrendelésről meg ilyenekről rájönnek, hogy nem tudnak csak úgy PS-t vagy XSX-et venni a gyereknek.

PSN ambushka8989

(#32650) Kendek válasza zozika84 (#32639) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Központi Szalonban is mennyire utálhatják már a PS5-öt, hogy ezért a pár darab miatt is mennyi hívást kapnak folyamatosan. De szerintem amúgy elcseszték, mert mérgükben egyre későbbre csúsztatják (már jövő keddnél tartunk, pedig normális helyeken most csütörtökön már a kezedbe adja a futár), holott ha minél előbb letudnák, annál kevesebb zaklatásban részesülnének. Belegondolni is sok, hogy keddig még mennyi megkeresést fognak kapni ha tényleg csak akkor kézbesítik a csomagokat. :DDD

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.