Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33301) KoNZoLik@ válasza m4rk_ (#33290) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát ezek után én sem fogok...töröltem is a csába a rendelést, nekem nem kell, hogy esetleg jövő tavasszal nagy kegyesen kapjak tőlük👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#33302) Wesder válasza Moby (#33295) üzenetére


Wesder
félisten

Nem értenek a GDK-hoz, majd megtanuljàk. Ha meg XDK-n csinàltàk, akkor pedig az àtàllàssal van baj.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33303) Moby válasza Elderath (#33300) üzenetére


Moby
addikt

Én még most is izgulok :D Így csalódjak egyébként mindenben! Nem néztem ki semmit a hűtésből sem, és lám. Meg voltam győződve a DeS-ről, hogy kamu, és tessék. Nem tetszett amit, és ahogy bemutattak, de sok mindenre rácáfoltak. Sosem gondoltam, hogy olyan nagyon tévedhetetlen lennék, és ilyen megleptések bármikor jöhetnek az életben. Ha csak ezen múlik, sose legyen igazam :DDD

(#33304) kicsako


kicsako
őstag

MM-et felhívtam én is, azt mondták még a raktárban logisztikázzák, de "hamarosan" átadják a postának, ami gondolom már csak holnap fog megtörténni.

infó: visszaigazoló email 09.21 20:05kor jött, és BP lenne a kiszállítás.
Haverom aki szintén aznap rendelt kb. 1 órával később, szintén BP, még ő sem kapott emailt.

(#33305) Madwe válasza EnterR (#33299) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez alapján holnap/pénteken feladják, de holnap senki ne várja a futárt az biztos :)

(#33306) m4rk_ válasza kicsako (#33304) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Nem kaptál tőlük nyomkövetési számot?

(#33307) Bogyi007 válasza Wade0303 (#33203) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ez hatalmas írás volt tőled! Majdnem kiköptem a bögre tejet amikor olvastam... :DDD :DD

(#33250) EnterR - Két hete a Magyarország - Izland focimeccsre ezen rendszer szerint lehetett venni jegyeket a járadék 2400-ból ami megmaradt a bérletes jegyeladás után. Tudom mert nekem sikerült jegyet vennem, csakhát ugye jött a bejelentés a szigorításokról és ment az egész a levesbe....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#33308) Elderath


Elderath
őstag

Látom playitnél már a PS5 kategóriában konzol sincs :d

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#33309) EczkE válasza m4rk_ (#33306) üzenetére


EczkE
addikt

Kivancsi leszek hanykor lesz az elso sajat PS5 kep itt posztolva. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#33310) megapowa válasza Madwe (#33297) üzenetére


megapowa
csendes tag

Mi a discord linkje?

(#33311) ldave válasza Wesder (#33292) üzenetére


ldave
félisten

Ebből a 20 másodpercig csak pihent mindkét gép, utána már valós a 3 és 6mp az általad említett kétszeres sebességhez.

A Slime draws near! Command?

(#33312) Wesder válasza ldave (#33311) üzenetére


Wesder
félisten

Így màr màs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33313) kicsako válasza m4rk_ (#33306) üzenetére


kicsako
őstag

Nem kaptam még. De nem aggódom, DHL-nel dolgozom tudom hogy mennek a dolgok egy raktárban :DDD A lényeg hogy legyen itt legkésőbb péntekre.

(#33314) Kendek válasza EczkE (#33309) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez már tegnap megtörtént, biztosan lemaradtál róla. :)

<-ƘƘ->

(#33315) Blaze_ válasza Pálinka (#33293) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Nekem az mindegy, kérhetett volna az Euronics is.

(#33316) EczkE válasza Kendek (#33314) üzenetére


EczkE
addikt

Lattam. Amerika nem szamit. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#33317) fronxie válasza megapowa (#33310) üzenetére

Ez engem is érdekelne, nem találom :DD

"Mindegy, hogy egy centivel nyersz, vagy egy mérfölddel. Ha nyersz, nyersz."

(#33318) sp8787 válasza Wesder (#33292) üzenetére


sp8787
addikt

Egy dologra nem jottem meg ra.
Hogy te most tenyleg vmi uber kocsonya/disznosajt fan vagy, vagy a fuled helyere nott a f*rkad.

Mar erted ,hogy allandoan ezt porcosodast nyomod.

(#33319) karmaresz válasza JanR (#33201) üzenetére


karmaresz
senior tag

Nálam dettó ugyanez a helyzet.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#33320) .LnB válasza sp8787 (#33318) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a novemberi dumája. :) Decemberre csak lesz valami más..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33321) predakon


predakon
őstag

Discord link: [link]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#33322) Zanik válasza .LnB (#33266) üzenetére


Zanik
addikt

Én is szóvá tettem a csalódottságom a KV Facebook oldalán. Aztán kaptam egy tök higgadt és értelmes választ arra, hogy milyen körülmények okozhatták hogy én júliusi(!) előrendeléssel is lemaradok az első szállítmányról.
Amikor elindították a “feliratkozást” nem tudták milyen gondokkal fog küzdeni a Sony, mennyire limitált lesz az első szállítmány, és hogy milyen sokan (nagyon sokan!) nagyon korán érdeklődnek majd a konzolért akár végső felhasználói árcédula nélkül is.
A válasz után már nem tudtam mérges lenni a KV-ra. Nyilván lehettem volna okosabb, és rendelhettem volna több helyről, de egyrészt bíztam benne hogy időben ébredtem, meg eddig az összes PlayStation-öm tőlük vettem.
Szóval értem én is az csalódott embereket (hisz egy vagyok közülük), de rájöttem hogy legkevésbé a KV-t tudnám hibáztatni a kialakult helyzetért. :B

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#33323) .LnB válasza Zanik (#33322) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erre senki sem számíthatott. Én is júliusban nyomtam rá a KV-nál, ott én is lemaradtam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33324) Chalez válasza EczkE (#33316) üzenetére


Chalez
őstag

G@cc... :DDD Beleértem, nem gól :DDD :DDD Nem ér a dupla stipi-stopi

(#33325) Wesder válasza .LnB (#33320) üzenetére


Wesder
félisten

Decemberre az lesz, hogy mindenre "Boldog Karàcsonyt" fogok vàlaszolni ebben a topikban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33326) Aciduzzu válasza Madwe (#33305) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Pont szabit vettem ki főleg emiatt. :O

pentekre is :D

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#33327) Blaze_ válasza Madwe (#33297) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Az miért lesz kellemetlen pár embernek, hogy minden előrendelő kap emailt? Ezt nem értem.

Madwe: :R

[ Szerkesztve ]

(#33328) Madwe válasza Blaze_ (#33327) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem az lesz az. Az vezet majd kellemetlenségekhez, h csak akkor megy ki az automata mail, amikor kár raktárban feldolgozták (holnap este pl vagy péntek reggel) azaz addig egész nap megy majd a baszogatás (legalabbis nekem ez jott le ebbol)

[ Szerkesztve ]

(#33329) Aciduzzu


Aciduzzu
aktív tag

Egy kis virtuális Xanax és Pro tipp MM-osoknak:

Mobiltelefonról az ügyfélfiókba belépve a státusz zöld színnel Folyamatban-ra változott, és van csomagszám is (7 digit)!

Ugyanez asztali gépről belépve nem látható, úgy még mindig azt látom, hogy Feldolgozás alatt.

E-mail még nem jött.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#33330) CptAdamica válasza Aciduzzu (#33329) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem elküldve a státusz.

Megyen!

(#33331) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Amúgy ki, mikor rendelte elő? én: Rendelés időpontja: 2019. november 4. 06:53 - kor.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#33332) Aciduzzu válasza CptAdamica (#33330) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Neked már feldolgozták..

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#33333) echterion válasza Zanik (#33322) üzenetére


echterion
nagyúr

Egyszerűen csak tartaniuk kellett volna a hivatalos Sony kommunikációt, nem pedig a fél éves érdeklődéseket átirkálni megrendelésekké. Így lett volna korrekt véleményem szerint. Könnyebben is védhető lett volna, plusz azért valljuk be, az, hogy valami érdekel, annak kb. nulla súlya van és következménye van az életben, az annyit jelent, hogy érdekelhet, nem többet. Maximum egy email-t lehetett volna nekik küldeni, hogy mikor indul a megrendelés akár órára pontosan, de ennyi.

**********

(#33334) Bogyi007 válasza Wesder (#33325) üzenetére


Bogyi007
veterán

Azt ugye tudod, hogy erre mindvégig emlékeztetni is fognak majd? :)) :D

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#33335) crue válasza Madwe (#33297) üzenetére


crue
őstag

Az Euronics-ot mindig is egy csöves üzletláncnak tartottam. Kezdve azzal, hogy sokáig két különböző cég működtette az üzleteket az ország két felén és közük sem volt egymáshoz, de azt hiszem ez már nincs így. Aztán ott vannak a csak üzletben, csak xy üzletben elérhető termékek amiket nem hajlandóak szállítani. Ahol lakom, néhány évente költöztetik az üzletet és nem feltétlen jobb vagy nagyobb helyre. Lehet hogy kurva sok pénzt csinálnak, de nálam mindig is a legalja volt a "nagyok" között.

(#33336) Madwe válasza crue (#33335) üzenetére


Madwe
nagyúr

Úgy néz ki kinden euronicsos előrendelőnek jutni fog :)

(#33337) mettek válasza echterion (#33333) üzenetére


mettek
addikt

Amugy én is ebben a tudatban voltam hogy az max egy értesítést fog érni hogy na most rendelhető. Ahogy bemutatták a konzolt és a sony megnyitotta a rendelést azonnal le is adtam egy rendelést a konzolvilágnál annak ellenére hogy korábban már volt érdekel feliratkozásom. Gondoltam hogy akkor most innen indul a rendelés de aztán kiderült hogy nem...én is nagyot néztem. Ekkor kerestem alternatív opciókat.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#33338) crue válasza Madwe (#33336) üzenetére


crue
őstag

Szorítok minden Euronics-os előrendelőnek, hogy kapjon gépet :K Ez csak a véleményem az üzletláncról.

(#33339) Dr. Venkman válasza Aciduzzu (#33329) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Nem tudom én kapok-e egyáltalán emailt mert regisztráció nélkül vásároltam, így státuszváltozásom sincs. Negyed nyolckor már nem telefonálok. Van még ilyen MMes előrendelő? Izgi

(#33340) Wesder válasza Bogyi007 (#33334) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kell, mert betartom. Aztàn meg talàljàk ki hogy melyik BK mit jelent majd. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33341) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Most megnéztem, hogy egészen pontosan mikor rendeltem elő a KV-nál.
2020. 06. 12. 11:58
Egyébként szerintem ez amúgy fals, vagy PM tehát éjszaka, mert emlékszem, hogy mikor leleplezték utána egyből nyomtam az előrendelés gombra még akkor éjjel. 22:00-22:30ig tartott az event és utána.
De mindegy is, ahogy hallottam igen szerencsés voltam, mert valami pár nappal utánam rendelőknek már nem jutott az első körből. Ilyen kevés jött az országba :/ Én sem gondoltam volna, hogy ennyire földharcot kell majd vívni érte, durva. De ez egy ilyen év, semmin sem szabad meglepődni.

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#33342) Def26 válasza GegeWarrior (#33341) üzenetére


Def26
félisten

nekem 06.14, és még kapok.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33343) #91166208 válasza gyuromoj (#33219) üzenetére


#91166208
törölt tag

Megkaptam az emailt azonnal hivtam oket es kozolte a holgy , hogy sajnos lecsusztam rola majd legkozelebb. :W

(#33344) nxswitch válasza Aciduzzu (#33329) üzenetére


nxswitch
senior tag

Nekem gépen ,,Előkészítés alatt", telefonon meg "Folyamatban"....

(#33345) kicsako válasza Aciduzzu (#33329) üzenetére


kicsako
őstag

Email még nálam sem jött. Valóban látok csomagszámot, viszont arra nem ad találatot a posta csomagkövető oldalán.

(#33346) echterion válasza Wesder (#33340) üzenetére


echterion
nagyúr

Én vagyok Groot!

**********

(#33347) ambushka válasza kicsako (#33345) üzenetére


ambushka
aktív tag

Attól ne félj, tőlük rendeltem egy kontrollert és éjfélkor frissült először a követési szám :)

PSN ambushka8989

(#33348) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Madden 21 – Next Gen Gameplay Trailer | PS5 X|S

Az ingame, de gyanúsan "megjátszott" jelenetek, eszméletlen élethűek. Kár, hogy a valódi gameplay alatt sokkal fapadosabb a látvány.
Amit meg összekamuznak a trailer alatt, arra elég visszaemlékezni a játék jelenlegi gen-es megjelenésére. Hulladék volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33349) Madwe


Madwe
nagyúr

Egyébként az idézett famitsu google translate alapján: japánban nem 1 hét alatt ment el 118k hanem 4 nap alatt :) [link]

(#33350) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bocsesz, ez nem kimondottan nextgen, de jön a BattlePass rendszer a The Crew2-be is.

The Crew 2 - Motorpass Trailer

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.