Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31502) Imilenni válasza oriic (#31501) üzenetére


Imilenni
addikt

Jó lenne az összefoglalóba végre leírni mit is jelent a spoiler :D

Press "F" to pay respects.

(#31503) Zanik válasza ambushka (#31470) üzenetére


Zanik
addikt

Pedig valószínű a KV-nál landolt a launch készlet egyik legnagyobb része. Viszont náluk volt az egyik legnagyobb számú előrendelés. Én nagyon remélem hogy a 2. szállítmány nagyobb lesz és megjön még decemberben.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#31504) Kendek válasza rolcsy94 (#31497) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Németből vásárolt konzolra elvileg van itthoni jótállás, de UK-ra már régebben is azt írták, hogy nem érvényesíthető. A plusz egy év szavatosság viszont mindenképpen elúszik.

(#31503) Zanik: Még nincs megerősítve, hogy a második szállítmány mikor jön, de ha még idén, akkor az kisebb lesz mint a premieres. Legalábbis erről lehetett hallani.

<-ƘƘ->

(#31505) Deck válasza oriic (#31501) üzenetére


Deck
titán

Akkorát spoilereztél, hogy nekem már PS5 sem kell... ;] :DDD

PS5

(#31506) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

beleolvastam a resetera-ba és úgy néz ki mindkét konzolnál komoly bajok vannak a 4K120-szal...erre valahogy nem igazán készültek fel a gyártók (tv-k sem)

Life, Uh, Finds A Way

(#31507) Lackooo84 válasza rolcsy94 (#31497) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mivel EU tag mindkettő még így él a gyári jótállás és a szatosság is természetesen. Január 1-től UK nem EU tag, utána ez változni fog.

The Truth is out there...

(#31509) syIex


syIex
veterán

Hol érdemes egyébként nézelődni 19.-én?
Vagy teljesen esélytelen lesz behúzni vajon jövő tavaszig? :F

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#31510) #91166208 válasza syIex (#31509) üzenetére


#91166208
törölt tag

Probald ki, mit vesztesz ? Semmit. Menj el a kozeledben levo legnagyobb aruhazba vagy boltba es talan...de ha mindenki 2021 ir es mond es azok is akik ezzel foglalkoznak kar gorcsolni miatta.

(#31511) dinostaRR válasza syIex (#31509) üzenetére


dinostaRR
tag

Szinte sehol, de ha van fölös pár órád akkor bárhova benézhetsz. Próba szerencse. :)

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#31512) syIex válasza #91166208 (#31510) üzenetére


syIex
veterán

Pesten melyikben ajánlott próbálkozni vagy ti hova mentek majd? :DDD
Esetleg neten melyik oldal ami talán talán feltesz egy két darabot? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#31513) Madwe válasza syIex (#31512) üzenetére


Madwe
nagyúr

Esélytelen, sehol nem lesz, de biztos sokan állnak majd sorba érte :)

(#31514) #91166208 válasza syIex (#31512) üzenetére


#91166208
törölt tag

1: en minden nap pesten vagyok foleg az autopalyan , ott nincs bolt es meg se tudok allni egy 40 tonnas szerelvennyel. de nem ott lakom errol nem tudok nyilatkozni
2: sorolom , hogy en mit csinaltam es varom a csodat:
- playitstore (megrendelve a gep)
- konzolvilag ( megrendelve a gep)
- edigital
- konzolstudio
- euronics
- sony kozponti szalon
utolso 4 boltnal ertesitenek ha van keszlete
ennel tobbet nem tudsz tenni ha akarsz se... aki elobb kuldi vagyis valakinel lesz azt veszem meg a tobbit meg lemondom. Ennyi!
ui: egyik ismerosom MM dolgozik masik Euronicsba... ok se tudnak segiteni. Csak akkor ha lesz szabad gep es nem megy erte senki. Van egy rendelesi lista naluk is ahogy mindenkinel es az a lista alapjan mennek sorrendbe.

[ Szerkesztve ]

(#31515) keIdor válasza syIex (#31512) üzenetére


keIdor
titán

Hardveraprón találsz, azokra nem kell jó esetben heteket rosszabban pedig hónapokat várni! ;]
Bocs, nem tudtam kihagyni. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31516) syIex válasza #91166208 (#31514) üzenetére


syIex
veterán

Nem rossz megoldás, hisz igazából többet ennél valószínűleg nem lehet otthonról tenni. :((

Keldor: Már vártam valami hasonlót.... ;] :P

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#31517) #91166208 válasza syIex (#31516) üzenetére


#91166208
törölt tag

Egy biztos . En sehova nem megyek es nem allok sorba semmiert se, egyreszt egesz nap dolgozom masreszt amikor tudnek valahova menni kijarasi tilalom van. Hetvegen meg orulok ha itthon vagyok.

(#31518) MerLinh válasza syIex (#31481) üzenetére


MerLinh
senior tag

Én sem dilemmázom van mindkettő :D ps sharelve van ex kollegámmal, pst legtöbbször csak exkluzivra használom, de vannak nem exkluzivak is a kollégám miatt, minden másra ott van a (mastercardI) pc.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#31519) hombre[EU] válasza syIex (#31509) üzenetére


hombre[EU]
veterán

felütöd a google maps-et és korán reggel behívsz az összes potenciális helyre,ahol ps5-öt árulhatnak,hogy van-e a polcon...
ha van akkor kocsiba és nyomás :D
de én inkább a városon kívül próbálkoznék hasonlóval

Life, Uh, Finds A Way

(#31520) Chalez válasza keIdor (#31515) üzenetére


Chalez
őstag

LOL, pár Ampere biznic még, és megvan a felár, amit lelkifuri nélkül még rá lehet dobni ;] :DDD :DDD

(#31521) Jakesz


Jakesz
őstag

SharePlay megoldható PS4 és PS5 között úgy, hogy legalább a képet lássa a másik fél?

(#31522) zenwalk válasza syIex (#31509) üzenetére


zenwalk
senior tag

Telekomos pletyka alapján van rá esély, hogy 19/20-an kerülni fog még fel a webshopra 1-2 percre elegendő ps5(<50). Szóval érdemes nézegetni, aztán a fene tudja, lehet az elorendeltek se kapnak tőlük egy darabot se :)

(#31523) Kicsimix válasza syIex (#31456) üzenetére


Kicsimix
őstag

Igazából múlthéten néztem utoljára és akkor még nem volt ott ez a dátum a rendelésemnél. Ennyi változás történt.. Aztán ki tudja...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#31524) nxswitch válasza nxswitch (#31500) üzenetére


nxswitch
senior tag

Most olvastam, hogy a letöltésekkel is gond van, amit csak a factory reset old meg miután elakadt.

(#31525) syIex


syIex
veterán

Amúgy az, hogy a ps5 az 350 és a XSX "csak" 200 aprón az mitől van? Xboxból van és lesz készlet? :F

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#31526) Zsohi válasza syIex (#31509) üzenetére


Zsohi
őstag

Nekem itt Észak-Amerikában nagy nehezen sikerült beszerválnom egy gépet ami hétfőre remélhetőleg itt is lesz. A készletek sehol nem tartottak néhány percnél tovább, az Amazon, Walmart jóval több gépet "adott el", mint amennyi a valós készletük. A megrendeléseket össze-vissza is teljesíti a kettő, sokan akik bejelentéskor rendelték elő még várható időpontot se kaptak a teljesítésre. Botok és a nyerészkedők tonnaszámra vásárolták fel a gépeket, reddit és egyéb fórumokon sokan is dicsekednek, hogy 4-5 gépet is vásároltak. :U Az Xbox az teljesen ugyan ez, az előrendelt Series X-emre csak annyit írtak talán Nov 20-24 megkapod, talán. Egy a UPS-nél dolgozó ismerősöm állítása szerint a raktárukban 10 000 számra várakoznak a gépek kiszállításra. Szóval sok szerencsét! :)

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#31527) takessz válasza zenwalk (#31522) üzenetére


takessz
senior tag

Telekomnál gyakorlatilag nem is volt kb semmi pedig én is feliratkoztam rá!! csak felrakták a gépet meg hogy készlet hamarosan ennyi van oda irva :F

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#31528) Madwe válasza takessz (#31527) üzenetére


Madwe
nagyúr

Volt előrendelés, kb 5 perc alatt elfogyott.

(#31529) takessz válasza Madwe (#31528) üzenetére


takessz
senior tag

Hát akkor engem nem értesítettek sajna :( pedig fel voltam iratkozva meg elég régi ügyfelek vagyunk még mikor Westel volt akkor lettél ügyfelek!! noh mindegy akkor marad a jövő tavasz!!

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#31530) toompa válasza takessz (#31529) üzenetére


toompa
őstag

Ahogy senkit. 40 perccel később kaptam az emailt.
Hol volt már akkor gép. :)

(#31531) takessz válasza toompa (#31530) üzenetére


takessz
senior tag

Ez mondjuk szomorú azért egy bő 20+ éve ott lévő ügyfélnek!!nem tartom kizártnak egy
két dolgozó is lecsapott magának rá valahogyan!!

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#31532) Moby válasza Madwe (#31528) üzenetére


Moby
addikt

Délután 1-kor frissítgettem az oldalt, és megjelent 1 db :) De mire végigcsináltam volna, már eltűnt :D

(#31533) MerLinh válasza takessz (#31531) üzenetére


MerLinh
senior tag

sztem sokan voltak ott akik még nem is ügyfelek...

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#31534) toompa válasza takessz (#31531) üzenetére


toompa
őstag

Súgták egymásnak hogy mikor indul az értékesítés.
Le volt zsírozva. Persze így is lehet hogy egy darabot sem kapnak. Én már elengedtem. Tavasszal leemelem a polcról és a hónom alá csapom.

(#31535) takessz válasza MerLinh (#31533) üzenetére


takessz
senior tag

hát fix de ez van bár ahogy olvastam elég sok gép halálozott már most el szóval lehet érdemesebb lesz megvárni a kijavított változatokat!!

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#31536) Moby válasza takessz (#31535) üzenetére


Moby
addikt

Dehogyis. Nagyon csendesen ment le mindkét gép rajtja. Egyetlen nap alatt több százezer, talán milliós nagyságrendben mentek el gépek, van egy maroknyi probléma/hibás gép mindkét oldalon.

(#31537) Madwe válasza takessz (#31535) üzenetére


Madwe
nagyúr

Sw bugok vannak, hw hiba alig akadt. Ps4kor valami 1% volt a failure rate launchkor, aki akkor bevállalta most se rizikózik nagyobbat (kivéve aki 2000 usdért veszi meg 4szeres áron ebayen :) ahoz képest HA tök olcsó :) )

Moby: bizony, ps4 rajtjakor ilyenkor már több tízezer hibás psről tudni lehetett. Hw hibásról, nem sw bugosról :)

[ Szerkesztve ]

(#31538) takessz válasza Madwe (#31537) üzenetére


takessz
senior tag

Jah jogos ha itt nem lesznek melegedési gondok meg ilyenek akkor
tavasszal lekapom a polcról én is mindenképpen!!

Moby: mondjuk én a Xbox-ot nem követtem semennyire se

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#31539) nxswitch válasza Madwe (#31537) üzenetére


nxswitch
senior tag

Több 10.000 rajtkor? Erröl van valami infó, vagy elmesélnéd mi volt? Ha jól tudom volt valami japán/kínai gyártás hiba.

Én is aggódom, pedig tudom, hogy csak az ír a netre akinek hibás a konzolja, és hogy kb. esélytelen, hogy az enyém is tönkre menjen.

(#31540) Madwe válasza nxswitch (#31539) üzenetére


Madwe
nagyúr

Volt ott minden :) be se kapcsolt pl, de a legelterjedtebb a hibás hdmi out volt [link] [link]
felesleges aggóni, ilyenkor már ettől zengne a net (hibás ps4elről már us launch elötti nap zúgott a net ha megnézed az időpontot). Ez nem azt jelenti, h kizárt h hibásat kapj, csak azt, h nem nagyobb az esélye minthogy most vennél egy ps4et s az hibás lesz (azt leszámítva h cserélni mire egy ideig nem tudják s azt h sw bugok azért akadnak)

most pedig már kint van usaban, többszázezer embernél s ha nézel nagy fórumokat max a rest mode bug meg pár egyéb sw bug amiről panaszkodnak [link] ok, valaki disc editiont vett s neki nem veszi be a le,ezt. Az hw hiba :) 1 embernél...

[ Szerkesztve ]

(#31541) Elderath


Elderath
őstag

Megjelenés napján pont melózni fogok, így még inkább esélytelen, hogy lecsapjak egy esetleges felszabaduló vagy kósza darabra az interneten :(

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#31542) syIex válasza Elderath (#31541) üzenetére


syIex
veterán

Plusz át látni az összes oldalt egyszerre....
Időpontot lehet tudni, hogy mikor lesz a rajt?

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#31543) EnterR


EnterR
veterán

Szerintem ezzel a mozdulattal engedjük is el a bolti bepróbálkozásokat, kósza darabokat, lemondott rendeléseket és a társait. Ez a hajó rég elment (szó szerint is). Majd jövőre, valamikor.

PSN ID: marquuard

(#31544) Moby


Moby
addikt

A csütörtök :DDD

(#31545) Elderath válasza Moby (#31544) üzenetére


Elderath
őstag

Én így fogok lesni 3 hónapig :(((

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#31546) Madwe válasza syIex (#31542) üzenetére


Madwe
nagyúr

Milyen rajt? Boltokba nem kerül, előrendelésben pedig legtöbb helyen márciusban de legkésöbb szeptemberben elfogytak.

[ Szerkesztve ]

(#31547) EnterR válasza Elderath (#31545) üzenetére


EnterR
veterán

Én nagypofával már 2 hónapja eladtam a Prót, áron alul, annyira biztos voltam a dolgomban. :D Olvasva az osztrák szigorításokat (ami itthon a minta), nem örülnék ha a Média/Euró bemutatná a fakkot 19-én. :DDD

PSN ID: marquuard

(#31548) Chalez


Chalez
őstag

350-ért 5 db, szerdától átvehető.... bicskanyitogató hirdetések egyszerűen :(((

(#31549) ambushka válasza Chalez (#31548) üzenetére


ambushka
aktív tag

Az hogy lenne szerdatol elviheto? :DD

PSN ambushka8989

(#31550) takessz válasza Chalez (#31548) üzenetére


takessz
senior tag

kicsit undorítónak tartom hogy valaki vesz belőle 5-8 db-ot majd mikor tudja nem lehet kapni hasznot húz belőle és nem az hogy 10-30k val többért adja hanem majdnem dupla áron nagyon remélem az összes ilyenre rá fog szállni a NAV...... :(((

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.