Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31901) nxswitch válasza vonSux (#31900) üzenetére


nxswitch
senior tag

Ha úgy írod, hogy jövőhét, akkor nagyon távolinak tűnik. Írd úgy, hogy kevesebb, mint 4 nap. :)

[ Szerkesztve ]

(#31902) vonSux válasza nxswitch (#31901) üzenetére


vonSux
őstag

Távolinak szerda este tűnik majd :D

[ Szerkesztve ]

(#31903) _Balee_ válasza vonSux (#31900) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Bizony, bizony, de várom már csütörtököt. Csak ne legyen semmi gond és tényleg jöjjön meg 19-én a játékokkal, kiegészítőkkel együtt.

[ Szerkesztve ]

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#31904) Energie X válasza Madwe (#31899) üzenetére


Energie X
őstag

Nagy kár, én töke megnéznék majd egy hagyományos teljesen fekete PS5-öt is :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#31905) KaitouP válasza oriic (#31886) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Oké de Marvel rajongó szájából nem ér. ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#31906) KaitouP válasza vonSux (#31900) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Ennek sűrűbben kellene elnézést kérned, és a mondat helyesen úgy szól, hogy később vághatnak bele, mert a Sony elkúrta. ;]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#31907) Skynet258 válasza Madwe (#31899) üzenetére


Skynet258
veterán

A dbrand kommunikációjában mindig is csíptem, hogy őszinte (mailben is kb. az van, hogy ez az új skin-ünk, vásárolj mert kell a pénzed, vásárolj már). De amit azért itt lenyomnak, hogy minden vásárló idióta meg asshole... Azért ez már kicsit erős sztem. :U

https://geekpulse.hu

(#31908) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Tudom, hogy off, de a tv topicban meg hiába kérdeznék erről:
Van itt valaki, aki mostanában vett TV-t kifjezetten az új gépek miatt?
Egy 2 éves 55" Samsungom van, aztán mivel se HDR 10bit, se 100hz nem megy rajta, így gondoltam, szívesen kicserélném egy újab, komolyabb darabra, amivel talán javulna a next gen játékok grafikája is?

Gondolom itt főleg a valódi HDR lenne egyedül szemmel, laikusként is azonnal látható előrelépés. (amúgy a jelen TV_m is 4K és HDR is, csak épp egy belépőmodell).
Gondolom ott a bibi, hogy valódi javuláshoz egyből egy OLED-re kéne beinvesztálni, csak azokkal meg a jól ismert régi probléma áll fenn, miszerint egy sima, alap 75" 4K TV árából kapok egy 55" OLED-et. Jobb, de kisebb kép, vagy a méret legyen a lényeg?
250-350k környékén nézelődöm és tényleg csak azért, mert bízom benne, hátha más is TV-t cserélt most a next gen miatt.

Köszönöm szépen előre is!

(#31909) VTom válasza HagaNRG (#31908) üzenetére


VTom
veterán

A 350K-ért nem kapsz OLED-et, úgyhogy ez kb. el is dőlt.
Egyébként most is 55"-on játszol, ahhoz képest ég és föld lenne az ugynekkora oled.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#31910) Moby válasza VTom (#31909) üzenetére


Moby
addikt

Ha még egy huszast hozzácsap, akkor menni fog.

(#31911) Madwe válasza HagaNRG (#31908) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az oled megéri a felárat azonos méreten de ennyiért nem kapsz, még csak hdmi 2.1-es lcd tvket sem. Hdmi 2.0 lcdből gondolom már van olyan amin normális hdr képes kijelző van, de ebben nem tudok én ajánlani, tán majd más :)

szerk: a linkel bx jó vétel, ha tisztában vagy az oled előnyeivel/hátrányaival (pl nem tűző napsütésben fogod használni, nem folyamat statikus tartalommal eteted - pl nem csak fifára kell)

[ Szerkesztve ]

(#31912) depth. válasza HagaNRG (#31908) üzenetére


depth.
csendes tag

az alzanal 354K most az 55" LG OLED BX

(#31913) Carlos Padre válasza 3L1T3 (#31805) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Így meg érdekesebb a dolog :))

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#31914) Moby válasza depth. (#31912) üzenetére


Moby
addikt

Mégjobb ár :R

(#31915) Carlos Padre válasza opr (#31810) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Biztos vagyok benne, hogy egyszer majd valaki kifejleszt egy eszközt, ami alkalmas lesz usb portok megtöbbszörözésére. Személy szerint nagy jövőt jósolnék neki.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#31917) Carlos Padre válasza MerLinh (#31885) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egyáltalán nem volt elavult, egy nagyon is korszerű mobil cpu mag volt a korában. Most már persze nem az.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#31918) saelin


saelin
veterán

Néztem egy teardown videót a gépről. Szerintem ezt én már nem fogom szétszedni mint a ps4 pro-t. Rengeteg csavar fogja, thermal padok ("gyúrmák") sokasága. Viszont van ami nagyon tetszett a szétszedésnél. Az APU szépen körül van vonva egy anyaggal az esetleges folyékony fém szivárgás miatt, és nem mellesleg a hűtés is rettenet jók néz ki!

A gép belső kialakítására szerintem nem lehet panasz. Nagyon jó munkát végeztek a Sony mérnökei.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31919) Carlos Padre válasza saelin (#31918) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Minek akarnád szétszedni?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#31920) saelin válasza Carlos Padre (#31919) üzenetére


saelin
veterán

Macskaszőr.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31922) mettek válasza HagaNRG (#31908) üzenetére


mettek
addikt

Én egy 65-ös oledet váltottam egy Samsung 75q90t-re és baromi elégedett vagyok vele. Nem bántam meg. De sajnos a q90t is a kereteden túl van.

Én nem bírtam nyugodt lenni hogy az oled beéghet ezért is váltottam illetve méretben is tudtam ugrani. Megdöbbentem hogy mennyire jó a feketéje a q90t-nek. Nyilván nem egy oled aminek jobban él a képe de ezt nyugodtan hajthatom, órákig napokig mehet rajta ugyanaz a játék. Néha a wallpaper funkciót is bekapcsolom rajta, iszonyat nagy ötlet hogy ilyet is tud.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#31923) EnterR


EnterR
veterán

Tartalmas hét jön kollégák.

PSN ID: marquuard

(#31924) .LnB válasza EnterR (#31923) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végre ráfordultunk a célegyenesre. :) Remélem, minden rendben lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31925) ambushka válasza Skynet258 (#31907) üzenetére


ambushka
aktív tag

Azért azt tegyük hozzá, hogy a vásárlóik nagy része - amerikaiak - annyira idióta, hogy fel kell matricázni a mikrókat, hogy ne rakjanak bele macskát, vagy rá kell írni az elviteles kávéra, hogy forró, másképp leforrázzák magukat és csúnya pénzeket nyernek a cégektől.

Ahogy írták, kb azért csinálják, hogy ne dőljön be a rengeteg rossz review.

PSN ambushka8989

(#31926) EnterR válasza .LnB (#31924) üzenetére


EnterR
veterán

Most már senki ne is írjon körbe az ügyfélszolgálatoknak. :DDD Erős 4 nap és megvagyunk.

PSN ID: marquuard

(#31927) .LnB válasza EnterR (#31926) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem még kellene beszélnem velük, mert módosítanom kellene személyes átvételre. Remélem holnap hívnak, és sikerül.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31928) EnterR válasza .LnB (#31927) üzenetére


EnterR
veterán

Csak higgadtan! ;] :P

PSN ID: marquuard

(#31929) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Akkor Telekomnál 19-én nem lesz semmi? Előrendelés volt nálunk?

(#31930) kzoli89 válasza -secret- (#31929) üzenetére


kzoli89
tag

Volt, de mire hivatalosan kiküldték a levelet már kb. negyed órája elfogyott minden. Egyik fórumtárs is beírta, hogy kb. 10:00-tól lehet előrendelni (persze még 10:00 előtt), a levél meg 10:28-kor jött ki...

[ Szerkesztve ]

(#31931) ambushka válasza kzoli89 (#31930) üzenetére


ambushka
aktív tag

Viszont kettő embernek is törölték a rendelését azok közül, akik 10:30 előtt lerendelték.

Én 10:49ig f5-öztem az email után és behúztam egyet.

PSN ambushka8989

(#31932) kzoli89 válasza ambushka (#31931) üzenetére


kzoli89
tag

Na bakker... Erről a törlésről lemaradtam. Gratula hozzá.
Elvileg nagyon valószínű, hogy kapok az Alza-tól, de havernak jó lett volna behúzni egyet :/

(#31933) Bogyi007 válasza .LnB (#31927) üzenetére


Bogyi007
veterán

Várj azzal a személyes átvétellel, ki tudja mi lesz még itt négy nap múlva?
Lehet hogy a boltok addigra nyitva se lehetnek már...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#31934) stickermajom válasza Bogyi007 (#31933) üzenetére


stickermajom
addikt

Pro tip: akkor ismét megváltoztatja házhozszállításra.

(#31935) -secret- válasza kzoli89 (#31930) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nagyon jó... azt hittem náluk nincs előrendelés csak betesznek majd 19-én pár darabot.

(#31936) .LnB válasza Bogyi007 (#31933) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A héten már nem lesz változás. Legközelebb jövő héten. 5-7 nap a "lagg", amit tartunk az Osztrákokhoz képest. Ha ma nem jelentenek be ilyet, akkor csütörtökön még jók leszünk.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31937) felixo


felixo
őstag

Idén amúgy még várható, hogy küldenek Magyarországra PS5-öt ? :F

Redmi Note 9

(#31938) ambushka válasza felixo (#31937) üzenetére


ambushka
aktív tag

Nem számít rá senki.

PSN ambushka8989

(#31939) mettek válasza felixo (#31937) üzenetére


mettek
addikt

Naponta kerdezi meg valaki. Nem tudja senki de volt ilyen infó kb egy hónapja. Viszont ha küldenek már arra is sorban állnak az előrendelések. Szóval ha nincs egy június-julius körüli előrendelésed akkor ne számíts konzolra abszolút.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#31940) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Van valaki meresz aki veszi Godfall-t?

Live-Die-Respawn

(#31941) .LnB válasza oriic (#31940) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hétvégén írta valaki, hogy vette. És nagy csalódás.
szerk.: Ja, de lehet nem ebbe a topikba, mert nem találom a kommentet. :)
szerk2.: Nincs benne űrhajó, elengedheted. :D (Vagy van?)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31942) mettek válasza oriic (#31940) üzenetére


mettek
addikt

Ha ingyen adnák ps plus mellé akkor sem szedném le. A tárhelyet is sajnálnám rá.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#31943) foxymaci válasza oriic (#31940) üzenetére


foxymaci
senior tag

Én megveszem egy egyszerű hacknslash játék, látottak alapján tetszik kőbalta zúzda jó a nehéz hétköznapokra.

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#31944) oriic válasza .LnB (#31941) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megvan, koszi. :)

Azert kerdeztem mert jo lenne coopot kiprobalni majd vkivel.:)

Szerk: meg kivancsi vagyok h a loot rendszer milyen. Lehet e atadni cuccot masnak, tars felveheti e ami nekem esik stb.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#31945) .LnB válasza oriic (#31944) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én szívesen játszanék veled. De basszus, azt írják, hogy hamar unalmassá válik, és kevés benne a tartalom. Így drága mulatság lenne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31946) 3L1T3


3L1T3
addikt

[CoD Cold War PS5 vs. XSX]

hát meglepő de nem minden a TF ....

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#31947) zozika84 válasza 3L1T3 (#31946) üzenetére


zozika84
őstag

Igen az SDK is sokat szamit.
Abban pedig erosebb jelenleg a Sony

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#31948) .LnB válasza 3L1T3 (#31946) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fúú de lőnek! :D

Csütörtökön Night City Wire, várhatóan konzol gameplay-el, vagyis nagyon remélem. Az valahogy jobban érdekel, hogy a CP77 hogy fog futni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31949) mettek válasza .LnB (#31948) üzenetére


mettek
addikt

Elmondom: szarul. Végtelenre butitott grafikával, jó esetben 25-30 fps-sel. Ugye a halasztásnak is ez volt az oka hogy a ps4 és x one nem bírja rendesen futtatni. Az a baj hogy eddig végig pc-s ultra gameplayek mentek...nos ehhez képest a konzolos verzió jókora pofára esés lesz sokaknál. Én ps5-ön fogom játszani de az is csak a korábbi gen fos minőségű verzióját kapja meg egyelőre.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#31950) Szilágyi84 válasza oriic (#31940) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Én igen tervezem a Pókember MM után és a Cyberpunk előtt. Kicsit olyan érzésem van ezzel mint az előző generáció indulásánál Xboxon a Ryse ami nem egy kiemelkedő cím, de mégis igazi újgenerációs látványt nyújt és akit kicsit is vonz az szerintem azért nem fog csalódni , ha nincs nagy elvárása csak egy fasza látványos kaszabolást tervez vele. Bár a God of Wart is tervezem ismét végigvinni az új gépen és tvn szóval majd kiderül lesz e kedvem , mert lesz pár jó cím mostanában. Aztán használtan lehet hamar lemegy az ára.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.