Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22251) Bogyi007 válasza Carlos Padre (#22250) üzenetére


Bogyi007
veterán

Kemény beolvasás attól akit a Ps topicban is a többség nem kedvel és nem ért egyet vele...

Cáfolj rám ha tudsz, de ha kicsit kitekintesz a rózsaszín felhő mögül, akkor rájössz hogy van ebben igazság...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#22252) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

GODFALL’S ENDGAME ‘WILL CONTINUE TO CHALLENGE & REWARD PLAYERS’
valami info a lootokról (talán)

Life, Uh, Finds A Way

(#22253) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

a DWVR játék egyik fejlesztōje redditen írta,hogy készül patch a játékhoz és menni fog PS5-ön is...

Life, Uh, Finds A Way

(#22254) Wesder válasza predakon (#22233) üzenetére


Wesder
félisten

A jàtékélmény egyénfüggő. Ha ő X oldalon megtalàlta, ami nekik kell, de itt nincs, akkor tökmindegy melyik ex címet tolod az orra alà.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22255) Carlos Padre válasza Bogyi007 (#22251) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Most akkor egyet értettél a hozzászólásommal vagy nem?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#22256) sp8787 válasza Bogyi007 (#22251) üzenetére


sp8787
addikt

Aligha hinnem ,hogy a tobbsegnek kulonosebb baja lenne Carlos-al.

Ellenben nagy szavak ezek toled aki szinte csak trollkodni jar ide utana meg jon a szokasos "dehat nekem van mindket konzolom" baromsag amit amugy senki le nem sz*r.

(#22257) Philips103


Philips103
tag

Még csak moet rendeltem elő a ps5t..
Eddig semmiben se voltam biztos, de nagyon akartam szóval már ideje volt.
Tudom jövőre lesz mar csak ps5 a kezemben, de már túlléptem ezen.
Konzolvilágnál rendeltem elő. Jól választottam és tényleg kapok jövőre minél előbb konzolt vagy nem igazan? (Nyílván későn rendeltem elő, de ehhez képest)
Esetleg van valami hír, hogy most a Sony azért bele húzott a gyártásba vagy ilyesmi?

(#22258) #20411392 válasza Philips103 (#22257) üzenetére


#20411392
törölt tag

Ha azon mulna, hogy a sony mennyit akar legyartani, akkor jo par millioval tobb lenne a keszlet most is. Mindenkinek jutna, akar ketto is.

(#22259) chipesz válasza sp8787 (#22256) üzenetére


chipesz
őstag

Khm, persze hogy nincs baja senkinek vele, hiszen ott a prémium. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#22260) Imilenni válasza BoneDragon (#22178) üzenetére


Imilenni
addikt

Aki évente megveszi az új Fifát , nemtudom mit vár :D
Szinte 0 fejlődés van két egymást követő rész között.

Press "F" to pay respects.

(#22261) bandi0000 válasza Imilenni (#22260) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Friss keretet

Xbox One: bandymnc

(#22262) Def26 válasza Imilenni (#22260) üzenetére


Def26
félisten

naaaa. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22263) Blaze_ válasza Imilenni (#22260) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Utoljára a FIFA2000-rel játszottam, benne volt pár 100 órám. Azóta volt fejlődés? Érdemes megnézni az újat? ;]

(#22264) opr válasza Imilenni (#22260) üzenetére


opr
veterán

Amugy ezt En se ertem, de egyik evente megjeleno sportjateknal sem. Marmint, egy valamirevalo AAA cim fejlesztesi ideje 4-8 ev. Max akkor lehetne barmi erdemlegeset varni, ha 5 csapat fejlesztene, szepen egyesevel, es menne szepen korbe, hogy melyik evben melyik csapat jateka jelenik meg. Az a vicces, hogy pl egy FIFA siman el tudna tartani 5 jo csapatot, meg ugy is boven jovedelmezo lenne, dehat latjuk, igy is veszik, mintha muszaj lenne, hulye lesz majd barki otszorozni a fejlesztesi koltsegeket ugyanennyi penzert.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#22265) hombre[EU] válasza opr (#22264) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ugyanaz,mint a cod. csinálnak egy nagyon jót aztán a következōt elcseszik...majd a következō 1-2résznél javítanak...majd jön egy engine upgrade és bumm vége a generációnak :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#22266) opr válasza hombre[EU] (#22265) üzenetére


opr
veterán

De a CoD-ot se egy csapat csinálja, ott van rotálás. Most az egy másik kérdés, hogy így se elég, de legalább valami van.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#22267) cyberkind válasza opr (#22266) üzenetére


cyberkind
félisten

Így se elég, mert sok is. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#22268) hombre[EU] válasza opr (#22266) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az EA Vancouver meg ~1300 emberbōl áll, az kb. a CoD stáb :D

Life, Uh, Finds A Way

(#22269) opr válasza hombre[EU] (#22268) üzenetére


opr
veterán

De Ok nem csak a FIFA-n dolgoznak ha jol tevedek, hanem kb az osszes EA sportjatekon.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#22270) hombre[EU] válasza opr (#22269) üzenetére


hombre[EU]
veterán

fifa meg nhl fōleg

Life, Uh, Finds A Way

(#22273) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Emberek, amint épp aggódnak a ps5 forrasztott ssd--jének élettartama miatt [link]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#22274) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Hiszti.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#22275) Wesder válasza Carlos Padre (#22274) üzenetére


Wesder
félisten

Nézd màr, egy paranoid póni. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22276) Moby válasza Carlos Padre (#22274) üzenetére


Moby
addikt

Mondjuk a 7 milliós megtekintés mellett less interestingelni eléggé gáz. Magyarázkodik azóta is Alex, de ebből jól nem lehet kijönni(valszeg Richardék sem fogják megdícsérni érte).

(#22277) hombre[EU] válasza Moby (#22276) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:DDD a df aki egy kondenzátorról készít húszperces videót nemntalált semmi érdekeset...tipp: a világ elsō tömeggyártott liq.metal hardware? :D
gyerekeszū még ez a sanyika, a neogafon is az volt és nem sokat változott

Life, Uh, Finds A Way

(#22278) Bogyi007 válasza sp8787 (#22256) üzenetére


Bogyi007
veterán

Szerinted trollkodni miközben csak a Ps2 konzol nincs és nem is volt soha saját tulajdonban, míg pl Ps3-am most van negyedjére és a Ps4-ből is csak a Fatem nem volt...

Nyugodtan kikeresheted a profilomat hogy mennyire vagyok "csak troll" PlayStation játékos.

Ha meg a topicban zavar a jelenlétem, akkor javaslom a Prémium opciót itt a PH-n, magadnak is jót teszel mert akkor engem nem láthatsz és az oldalnak is jót teszel ezzel. :)) :C
Ezzel mindenki nyer. :K :U

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#22279) gjoe


gjoe
őstag

Már a dumaszinhaz nem is érdekel. Elég beleolvasni a ps5 fórumba.

(#22280) P@ppaJoe válasza gjoe (#22279) üzenetére

Igen a várakozás mindenkit megőrjít. :K

(#22281) zzola válasza P@ppaJoe (#22280) üzenetére


zzola
félisten

Engem nem...

(#22282) jugeen válasza hombre[EU] (#22277) üzenetére


jugeen
addikt

Akár lehet az első, ha nem az SNSV lenne az :D

(#22283) sp8787 válasza Bogyi007 (#22278) üzenetére


sp8787
addikt

Aki ezert vesz premiumot hat....

Amugy ertem en, most ez a meno.

(#22284) hombre[EU] válasza jugeen (#22282) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ja, mondjuk ott csak a videót láttam a techrōl...már kijöttek azok a ROG laptopok?

Life, Uh, Finds A Way

(#22285) P@ppaJoe

Nem találom sehol, hogy a Miles Morales játszható lesz e magyar felirattal? :F

(#22286) Moby válasza hombre[EU] (#22284) üzenetére


Moby
addikt

A PS5-nél azért picit másabb a szitu. Óriási mázli, hogy nem lesz miért szétszedni, mert ez ilyen egyszer szétszedős buli. Otthon ez kínkeservek, vérthugyozás lenne, ez tisztán látszik a teardown videóból is. A korábbi patentből tudjuk a mag körül van egy "árok", ami elnyeli az összerakáskor kiszoruló felesleget, majd van egy határoló, ami légmentes lezárja az egészet összerakáskor. Namost ez ilyen egyszeri állapot, ha leszeded, szétkenődik az egész a határolóra, meg mindenhova. Az szerintem egyszer képes légmentesen zárni, szal ezt igazán fogjuk normálisan moddolgatni :D

(#22287) jugeen válasza hombre[EU] (#22284) üzenetére


jugeen
addikt

Igen

(#22288) jugeen válasza Moby (#22286) üzenetére


jugeen
addikt

Egy magyar hárdkórgémernek? Viccelsz? #fogdmegasorom :DDD

(#22289) Kendek válasza Moby (#22286) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Annyira azért nem vészes a helyzet, ami a magot körülveszi az ilyen sűrűbb szivacsos anyagnak tűnik. Annak a célja nem a légmentes lezárás, hanem az elszabaduló felesleges folyékony fém felitatása. A nagy hőingadozás miatt nem is lehetne légmentesen lezárni.
Amúgy igen, teljes szétszedés nélkül is remekül ki lehet majd porolni a PS5-öt, újrapasztázásra pedig semmi szükség nem lesz majd. Mondjuk arra a fehér trutyira azért kíváncsi lennék amit hővezető lapkák helyett is használnak mindenhol máshol. Remélem azért az nem ilyen idővel beszáradós fajta pasztaszerűség.

<-ƘƘ->

(#22290) Lackooo84 válasza Kendek (#22289) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Azt néztem én is, hogy most oké az APU-t megcsinálták örökéletűre, a többi cuccra meg lapka helyett pasztát tettek... :U Az addig oké, hogy a lapkák hővezető képessége a kanyarban sincs egy pasztához képest, de ha itt a nand chipek forróbbak lesznek, mint a PS4-ben az APU, akkor lehet majd azt kell rendszeresen újrakenni, és emiatt szétszedegetni... :DDD Az a baj, hogy ez az első 2-3 évben nem fog kiderülni. Persze biztos lesz aki szétszedi és majd működés közben megméregeti a hőtermeléseket.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#22291) Moby válasza Kendek (#22289) üzenetére


Moby
addikt

Neeeem, nem a szivacsos keret. Van a mag körül egy fekete, vélhetően valamilyen gumi tartalmú csík. Ami a videóban remekül látszik, hogy szétszedésnél rendesen szétkenődik rajta fém. itt nincs elszabaduló felesleges folyékony fém, mert ki sem tud szabadulni. Amíg szét nem szeded...
[link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#22292) hombre[EU] válasza Moby (#22286) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem véletlenül volt 2 alaplap a teardown videóban is :D
ez most elég jó befektetésnek tūnik,mert a jövōben nem lesznek már sokkal hatékonyabbak a chipek...

Life, Uh, Finds A Way

(#22293) Kendek válasza Moby (#22291) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, van kép a meztelen állapotról is. Azt szoktuk itt színtelen körömlakkal bekenni. Ami belső határolót mondasz, azon bőven túlfolyik a fém, legalábbis szétszedésnél. A normális kitakarítása bizonyára nem olyan egyszerű.

(#22292) hombre[EU]: Ebben a videóban legalább három alaplapot mutogatott.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#22294) felixo


felixo
őstag

Nem értelek titeket. :N
Még meg sem jelent a gép ... de ha meg is jelent volna ... miért akarjátok szétszedni ? :F :Y
PS4 Pro-m 2 évig volt, napi használatban, de eszem ágába se jutott szétszedni. Tökéletesen működött.
Nálatok valami gond van odafent. :D

Redmi Note 9

(#22295) Lackooo84 válasza felixo (#22294) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát azért az sem egészséges, tudod már fél év alatt is mi dzsuva tud összegyűlni ezekben a kis kompakt ventis cuccokban?? A laptophűtőmből is egy egész porcicaalom kerül elő mindig...

The Truth is out there...

(#22296) Kendek válasza felixo (#22294) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

? Pont azt beszéltük, hogy nem kell majd szétszedni. És pont azért, mert hivatalból megmutatták nekünk, hogy mit rejt a burkolat, és abból tökéletesen leszűrhető, hogy nem kell majd szétszedni. Ergo, itt ki és miért akarná szétszedni? :F

<-ƘƘ->

(#22297) Sordoran válasza felixo (#22294) üzenetére


Sordoran
addikt

Attól, hogy te nem érted, még nem jelenti azt, hogy másnál valami gond van odafent. A PS4 Pro-t ajánlott szétszedni idő után, ha túl hangos lett játék alatt, mivel a hűtő paszta cseréje sokat javított rajta. Illetve maga a takarítás (hűtőbordák tisztítása) is segíthet. Nem törvényszerű, hogy mindenkinél előjön a probléma, vagy szimplán nem üti meg az ingerküszöbét és tesz rá. 2 év még nem is feltétlen sok idő, sokaknál csak ezután lett nagyon zavaró a hang.

ui.: Jah igen, jelenleg még nem akarja senki szétszedni a ps5-öt, de korábbi gépekből kiindulva nem lenne baj, ha ez egyszerűen megoldható lenne. Persze ha nem lesz miért szétszedni, akkor nem is akarjuk majd. :DDD

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#22298) hombre[EU] válasza felixo (#22294) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az elektronika ōsellensége a por :D illene kitakarítani, már csak a tisztaság gondolata miatt is :)

Life, Uh, Finds A Way

(#22299) Kendek válasza hombre[EU] (#22298) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A ventilátorhoz viszonylag könnyen hozzá lehet férni, és akár teljesen ki is vehető. A hűtőborda tisztításához pedig porszívózható lyukakat biztosítanak. Ennek a hatékonysága még kérdéses, de egyelőre úgy tűnik, hogy kifejezetten úgy tervezték a konzolt, hogy karbantartás végett ne kelljen teljesen szétszedni.

<-ƘƘ->

(#22300) hombre[EU] válasza Kendek (#22299) üzenetére


hombre[EU]
veterán

igen, az új gép eléggé átgondolt lett...1-1.5év múlva mikor mindenki megveszi a bōvítō ssd-t akkor szépen ki kehet takarítani :)

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.