Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160201) markknight válasza Mike (#160164) üzenetére


markknight
veterán

De mit kell ezzel foglalkozni, hogy pár random avatár miket írogat? Nekem is beszóltak, mert tetszett a Suicide Squad, hol érdekel engem.

(#160202) Mike válasza NyMRooD (#160172) üzenetére


Mike
veterán

Oké, neked van igazad. Csak sajnos úgy vagyok vele mint Donald Sutherland negatív hullámokkal, úgy érzem, csak ez megy mindenhol. (nem csak itt, nem csak magyarul. bárhová megyek, minden szar), és igen, nem szeretném ha az Ubisoft, Square Enix tönkremenne

Köszönöm azoknak akik pozitívan nyilvánultak meg játékokról :R

(#160203) Mike válasza markknight (#160201) üzenetére


Mike
veterán

Túl sokat fórumozok, redditezek.

(#160204) spleenszuru válasza 3L1T3 (#160163) üzenetére


spleenszuru
őstag

Amúgy volt valami rendőr nerf a kezdetek óta?
Akkor tettem bele kb. 40 órát, PC-n, de modolnom kellett, mert a rendőrök egyszerűen vicc kategória volt.

Egy centit nem lehetett úgy menni, hogy ne kezdjenek el üldözni, ami minden egyes esti időszakban már minden volt, csak fun nem.

Malaka!

(#160205) Mike válasza Moby (#160198) üzenetére


Mike
veterán

Hagyjuk. Már régen voltam pattanásos kamasz, de én az elején azt hittem a ps tele lesz 18+ hentai játékkal, és nem szuoerprűd :)

(#160206) Mike válasza Szabi® (#160170) üzenetére


Mike
veterán

Hát tényleg nem indulsz plusszal ;]
Ok hagyjuk, en reagáltam túl hajnal 4-kor
Peace

(#160207) Ateszpapa válasza Moby (#160200) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Már akit érdekel és vevő rá... :U

(#160208) zozika84 válasza oliwire (#160180) üzenetére


zozika84
őstag

Hamarosan halott lesz. Várd meg, amíg bekerül Plus-ba (tippre nem sok idő).

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#160209) Moby válasza Mike (#160205) üzenetére


Moby
addikt

Nézz csak fel a japán sztórba! :D

(#160210) 3L1T3 válasza spleenszuru (#160204) üzenetére


3L1T3
addikt

Én marhára élvezem, igaz azt kevésbé, hogy PC-n folymat crashelt így végül PS-en kezdhettem elölről. Nagyon örülök annak is, hogy kap újabb támogatásokat.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#160211) undercover válasza markknight (#160131) üzenetére


undercover
senior tag

Helldrivers 2-ben tudsz állítani a játékon picit :D

Performance módban egyrészt az élsimitás off azt visszatudod kapcsolni meg pár dolgot még ki tudsz kapcsolni a menüben és akkor jobban fut.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#160212) Elderath válasza TrishtanAG (#160187) üzenetére


Elderath
őstag

lockolt 30 fps a quality mód. Semmi gond nem volt az fpsel, max OLED tvn tűnik szaggatósabbnak mivel nincs benne csak per object motion blur, amit nem is értek

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#160213) GEIL válasza markknight (#160131) üzenetére


GEIL
addikt

Te jó ég ?
Ez PS5-ön produkálta ? :Y :U

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#160214) TBT válasza Rigormortiis (#160195) üzenetére


TBT
addikt

Nekem tetszett a Nier Automata, az X-Blades és a Bayonetta is, ez pedig közel áll hozzájuk. Azt nem mondanám, hogy annyira lelkesedem érte (vágom a centit és számolom vissza a napokat), mert semmi olyan nincs benne, amit másutt ne láttam már volna, ellenben nagyon tetszik a fejlesztők hozzáállása és kommunikációja a játékkal kapcsolatban. Emellett az egyetlen olyan cím, ami szembemegy a mai nyugati trendekkel (Ázsiához képest), mindezt úgy, hogy nem enged teret a durva cenzúrának sem. És nem mellesleg a főszereplő csaj (illetve a valódi hús-vér modell hölgy is) gyönyörű. És ez sok újságírónak, fejlesztőnek és influenszernek kinyitotta a bicskát a zsebében, bojkottot is kommunikált már egy-két barom. Egy koreai modellt mintáztak le, amit amerikai járókelőknek is megmutattak (YT-on ott a video) és ők mondták, hogy egy nő így nem néz ki, egy nő így nem tud kinézni. Ezek sem láttak még koreai/japán pop idolokat.
Pedig volt idő, amikor sok ilyen játék készült nyugaton is, de manapság a woke és melegség áradat propagandálása a "'modern" szint. Erről bővebben a Pókember 2 tudna mesélni a "csodás" küldetéseivel.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#160215) oliwire válasza Bad Pritt (#160181) üzenetére


oliwire
őstag

Hm, sejtettem. Mint Arkham Series Batman fan, nagyon kíváncsi vagyok-voltam rá, sajnos futottam bele spoilerbe is, ami nagyon nem tetszett.
Hátha kapunk méltó játékot még :R

(#160216) Szabi® válasza Mike (#160202) üzenetére


Szabi®
addikt

Azért ha ennyi helyen olvasod a negatívat, akkor érdemes lenne elgondolkodni, hogy esetleg igazuk is lehet . . .
Ahogy az élet sem csillámos cukormázas unikornis puki, úgy a játék ipar sem az.
Én tudod mit látok mindenhol ? Az ember ha nem ért egyet valakivel, egyből jön a skrupulus, és "trollá" stimagtizálás, 40+-os emberek avanzsálódnak tizenévessé, "de akkor is" neki legyen igaza . . . Hát legyen, bánja franc . . . :N

(#160217) oliwire válasza zozika84 (#160208) üzenetére


oliwire
őstag

Az lesz, plusz kivárás :R

(#160218) spleenszuru válasza 3L1T3 (#160210) üzenetére


spleenszuru
őstag

No de akkor volt rendőr nerf, vagy nem? :DDD

Most nagyon le van árazva, elgondolkodtam egy visszatérésen, bár oda van a mentésem, mert szétlinkeltem a Steamet és az EA accounttot, nem tudva, hogy nem szabad.

Minden mentést ugyanis az EA felhő tárolt.

Bár az elég pofátlan, hogy azóta van hozzá vagy 5 fizetős DLC, ami igazán járhatott volna automatikusan a Palace Editionnel, PC-n az van nekem.

Malaka!

(#160219) lo_jo válasza GEIL (#160213) üzenetére


lo_jo
senior tag

Ez szinte 100%, hogy szerver oldali probléma. Annak idején, amikor a PUBGben megjelent Miramar, nagyon hasonló problémák jöttek elő.

Ott az volt a baj, hogy minden egyes meccshez egy frissen felhúzott virtuális gép adta szervert, viszont amíg az instance nem “melegszik be” (betölti a memóriába a háttértárról a dolgokat, megtölti a cache-t, stb), addig megy a rubberbanding. Ilyenkor a kliens oldal elküldi az adatokat, de a szerver nem dolgozza fel, hanem visszaküld egy korábbi adathalmazt, azaz a kliensed azt kapja, hogy nem ott vagy, ahol látod, hanem egy korábbi ponton. Ha ez elég sokszor történik meg, akkor a kliens sem fogja tudni folyamatosan kezelni, hogy egy másodpercen belül több animáció között váltogasson, ezért szaggatni fog.

(#160220) Mezcal válasza spleenszuru (#160218) üzenetére


Mezcal
addikt

Minek rendőr nerf amikor elég annyi, hogy felmész a vonatsínre és le is ráztad őket?! :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#160221) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Megjelenéskor vettem meg a gépet, azóta álló helyzetben használom. Olyan puha poros lehet már belülről, hogy a fecskék beleköltöznek majd tavasszal, de ez idáig semmi baja, egy nyekkenés, el túlmelegedés miatti leállás sem volt még. KOPP KOPP

(#160222) Frod


Frod
addikt

(#160223) Moby válasza jkrisztian (#160221) üzenetére


Moby
addikt

>Megjelenéskor vettem meg a gépet, azóta álló helyzetben használom.
Derekad bírja? Én inkább ülve használom, mondjuk én már öreg is vagyok.

(#160224) Mrdevil válasza Frod (#160222) üzenetére


Mrdevil
addikt

Kevés. Vegyék le 50 ezerre. Akkor majd be lehet lépni. ;] :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#160225) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

[link]

Stellar Blade will have 3 graphics modes! 🔥 #StellarBlade

1. Performance mode at 60FPS
2. Resolution mode at 4K
3. Balanced mode with a balance between the two previous modes

Live-Die-Respawn

(#160226) Wesder válasza oriic (#160225) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tud a gèp 4K@60-ban segget renderelni... Tényleg kell az a Pro gép.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#160227) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Planet Zoo: Console Edition |Gameplay Trailer

Március 26.

Wesder: Ennyi :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#160228) TrishtanAG válasza Elderath (#160212) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Nem csak oleden néztem, hanem egy IPS monitoron is. Akkor mondjuk hívjuk input lagnak, egyáltalán nem smooth élmény (utána a Ragnarockot játszottam tovább szitén 30 FPS-el, és az vajsima). A zongorázáson látszik a legjobban, a Quality módban alig találtam el hangot: [link]

60 FPS módban pedig majdnem hibátlanul megvolt :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

www.adventuregames.hu

(#160229) Wesder


Wesder
félisten

Helldivers' CEO Is So Honest He Openly Said 'Get It Later' - Insider Gaming

Sonytól mindjárt odatelefonálnak hogy ilyet talán nem kéne mondani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#160230) zozika84 válasza Wesder (#160229) üzenetére


zozika84
őstag

Miért telefonálnának, hiszen a Cod miatt azt nyilatkozták anno, hogy az exkluzivitás - még ha csak időleges is - árt a játékosoknak :D :D

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#160231) markknight válasza lo_jo (#160219) üzenetére


markknight
veterán

Szerver oldali vagy sem, akkor is gyászos. Itt tartunk :D

(#160232) Bad Pritt válasza Wesder (#160229) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Legalább nem megy a gaslighting, hogy a játékosok a hülyék és jólvanazúgy.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#160233) Wesder válasza Bad Pritt (#160232) üzenetére


Wesder
félisten

Nem lehet mindenki Bethesda.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#160234) hombre[EU] válasza Wesder (#160229) üzenetére


hombre[EU]
veterán

minden apróságért perelnek, azért ez a téma is megérne egy civakodást a bíróságon...hogy engedheti meg magának egy stúdió+kiadó+platformholder,hogy elad egy terméket,ami nem mūködik.

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#160235) zozika84 válasza Bad Pritt (#160232) üzenetére


zozika84
őstag

Azért remélem hamar megoldják majd, mert addiktív a cuccos.

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#160236) Wesder


Wesder
félisten

Final Fantasy VII Rebirth demo will be updated tomorrow at 4am PT / 1pm CET.

• New open area near Junon
• Visual quality improvements in performance mode
• Includes content exclusive to the demo
• Complete the demo to unlock rewards in the full game

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#160237) Bad Pritt válasza zozika84 (#160235) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én is figyelem minden nap, mert szeretném tolni, de így inkább visszaraktam a BFV-öt. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#160238) Moby válasza hombre[EU] (#160234) üzenetére


Moby
addikt

Egyik oldal se tanul. Megérdemlik egymást :D Itt is csak körül kell nézni. Leírják öten, hogy gond van, nem lehet bejutni, stb, máris jönnek, állnak sorban, adnák le a bundájukat nagy lendülettel. Majd amikor megtörténik, jön a dühöngés hogy "dedeeeeeeháthülyékezek!" És mondjuk tényleg. Ők is. :DDD
FOMO.

(#160239) Marci79 válasza EmThor (#160137) üzenetére


Marci79
aktív tag

Köszi szépen a tippet! :R

(#160240) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Last Chance to Play (március 19.)
- Sid Meier's Civilization 6
- Tchia
- Ghostwire Tokyo
- NEO: The World Ends with You
- Haven
- CodeVein
- Outer Wilds

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#160241) vm93hun válasza vm93hun (#157925) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Válasz a korábbi kérdésemre: Thomas Was Alone PS5-ön lockolva lett, PS3 viszont indítható maradt. Gondolom, ahogyan Xbox 360-ra sincs GamePass, úgy a PS3 sem tudja lekezelni a Plus Extra féle DRM-et. Így hát megnyertem a két Hotline Miami-t is PS3-ra. :C

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#160242) F-ECT$ válasza vm93hun (#160240) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát ebből 2-3 rajta van a bővített backlogomon, de már nem lesz időm velük játszani :(

Dive ever, work never.

(#160243) undercover


undercover
senior tag

Helldivers 2 tök jó lenne ha lehetne meccset találni így egyedül nehéz. Ez a lobby kereső nem működik benne.

[ Szerkesztve ]

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#160244) F-ECT$ válasza undercover (#160243) üzenetére


F-ECT$
titán

Vegyél fel barátnak embereket innen. Legalább 6-8 ember játszik a fórumról is.

Dive ever, work never.

(#160245) Raga


Raga
senior tag

Hello.
Ha megvenném a Helldivers 2-t PC-re is akkor a ps és pc fiókot össze tudom kötni és a haladás azonos lesz?
Agyalok rajta megveszem a laptopra is annyira bejött hogy máshol is tudjam nyomni ha nincs velem a PS

(#160246) Bazsi1987 válasza undercover (#160243) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Iamthelampec néven futok :)

(#160247) Xaels válasza Raga (#160245) üzenetére


Xaels
félisten

Nem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#160248) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Van itt olyan aki próbálta itt mindhárom F2P anime stílusú MMO-open world RPG-ket? (Genshin, Honkai Star Rail, Tower of Fantasy)

Melyik ajánlott a három közül ha a stílus tetszik, de lóvét nem igazán akarok költeni egyikre sem?

Live-Die-Respawn

(#160249) F-ECT$ válasza Bazsi1987 (#160246) üzenetére


F-ECT$
titán

Viszont most nem igazán lehet már belépni. 1M ember van benn a fele annyi helyre.

Dive ever, work never.

(#160250) heihachi válasza undercover (#160243) üzenetére


heihachi
addikt

Az konkretan sose mukodott jol, meg akkor sem, amikor egyebkent nagyjabol mukodott. Szerintem ha az eletuk mulna rajta, akkor se tudnak megcsinalni, hogy mukodjon :D

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.