Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159951) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Urak, akkor még egyszer: hogy is van a Helldivers 2-ben ez a globális community által kitakarított bolygók téma?
Most takarít gyakorlatilag mindenki, és azok üresek maradnak, ki tudja meddig? Tehát ha én Márciusban pl. megveszem, mi vár rám? Nem lesz beginner tartalom, vagy mit jelent ez az egész?

Malaka!

(#159952) Elderath válasza spleenszuru (#159951) üzenetére


Elderath
őstag

Dehogynem emiatt nem kell aggódni. A 9 difficulty szint mindig rendelkezésre áll. Ezek csak különféle bolygók más más biomeval meg időjárási effektekkel

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#159953) Wolfy33 válasza Wesder (#159914) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Köszi, város :)

(#159954) RazoR válasza Kendek (#159942) üzenetére


RazoR
veterán

Nem is értem miért nem eleve HAL szenzoros alapból :U
Ja, mert akkor sosem menne tönkre.... :D

[ Szerkesztve ]

(#159955) Xaels válasza ProEvoFan (#159948) üzenetére


Xaels
félisten

Lehet természetesen, de van public és friendly only matchmaking is, a küldetés közben is be tud csatlakozni bárki és úgy vettem észre egész jól működik is, nem nagyon találkoztam olyannal aki direkt szivatott volna. 2-en a 4-es nehézségi szintig egész jól kezelhető afölött kezd izzadóssá válni. (9 van)

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#159956) Wlac


Wlac
Ármester

Tegnap vettem meg én is a Helldiverst. Egy meccset tudtam menni randomokkal, utána soha többé nem jött össze a Quickplay. Gondolom akkor még mindig nem igazán működik a random matchmaking? Legalábbis én 5 perc várakozás után feladtam.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#159957) Bazsi1987 válasza Wlac (#159956) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én ilyenkor bezárom a játékot és újra inditom :)

(#159958) Tom5 válasza Wlac (#159956) üzenetére


Tom5
addikt

Tegnap volt valami gebasz délután 6 és 7 között. Sehogy nem jött össze a join nekem se. Többször újraindítottam a játékot úgy se.
Ha valaki fel szeretne venni írjon rám privit. :R

[ Szerkesztve ]

(#159959) sting2 válasza ProEvoFan (#159948) üzenetére


sting2
addikt

Engem is rendesen borzol ez a cím.
Van benne valami!
De ahogy írtad is lentebb, már a D4 crossplay re gerjedek.
Én Ps5, Fiam Xboxon várja szeretettel.., csudi jó lesz..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#159960) Wlac válasza Tom5 (#159958) üzenetére


Wlac
Ármester

Ja, délután tapasztaltam én is ezt a gondot, de a Reddit alapján globális volt a matchmaking elhalálozás. Délután újra próbálom, hátha sikerül kikalapálni.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#159961) syler123


syler123
veterán

Az Apex Legendsbe kár volt betenni a 120fps-es módot ebben a formában, kb 720p lehet, úgy néz ki mint egy Nintendo Switch játék. Nem is tudom mit gondoltak…

(#159962) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Sziasztok!
Srácok ilyenkor mi a helyzet?

Valaki más ezen a ps5-ön mar használja a megadott fiókot.

A tv-én volt egy teljes visszaállítás és most ezt írja ki a gép.Az appban simán be tudtam jelentkezni ott nem volt semmi gond.

(#159963) Kendek válasza csabi0805 (#159962) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ezt pontosan mikor és mire írja ki, és mi köze van hozzá a tévének? Vagyis egyáltalán milyen fiókról van szó?

<-ƘƘ->

(#159964) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Pfff most meg beengedett. :Y
Lehet még nem csatlakozott fel az netre a gép az volt a baj azért kérte mert kiléptem mindenből és ott volt a fiókom simán beengedett.
Sorry. :R

[ Szerkesztve ]

(#159965) F-ECT$ válasza syler123 (#159961) üzenetére


F-ECT$
titán

Akinek fontos az fps, az lehet bevállalja így is.

Dive ever, work never.

(#159966) F-ECT$ válasza csabi0805 (#159964) üzenetére


F-ECT$
titán

Indítás után nálam is percek kellenek, mire a gép megtalálja a netet.

Dive ever, work never.

(#159967) Beegabor81 válasza F-ECT$ (#159966) üzenetére


Beegabor81
junior tag

Próbáld ki ezt, nekem segített.
Hálózat-->Beállítások-->Internetkapcsolat konfigurálása, , rámész az aktuális hálózatra amire csatlakozva vagy, Options gomb az irányítón-->Speciális beállítások. Itt pedig beállítod:
primary DNS 8.8.8.8
secondary DNS to 8.8.4.4.

(#159968) republic666 válasza Beegabor81 (#159967) üzenetére


republic666
junior tag

Sajnos csak egy darabig működött nálami is...aztán megint nem...

1987 C64 1996 SEGA MD 1998 PS1 2002 PS2 2004 PC 2022 PS5

(#159969) F-ECT$ válasza republic666 (#159968) üzenetére


F-ECT$
titán

Dettó. Be van állítva már régóta, de bekapcsolás után percekig nem látja a netet. Pedig kábelen van, és ha egyszer rátalál, akkor megy a 400+ mbit letöltés.

Dive ever, work never.

(#159970) republic666


republic666
junior tag

Ingyenes hétvégén a No man sky, VR-ra is.

1987 C64 1996 SEGA MD 1998 PS1 2002 PS2 2004 PC 2022 PS5

(#159971) Lefty válasza Wlac (#159956) üzenetére


Lefty
addikt

A szerverek irgalmatlanul tul vannak terhelve, sokszorosa a jatekosszam ahhoz kepest, amit vartak. Egyszeruen nem tudjak jelenleg tartani az tempot a folyamatosan novo es egyszerre aktiv jatekosszammal. A toredeket vartak ennek, de hatalmas siker egyelore, egyfolytaban novelik a szerverkapacitast.

[ Szerkesztve ]

(#159972) @rglaaf válasza Xaels (#159955) üzenetére


@rglaaf
veterán

Tegnap néztem pc-s streamet 3 -an tolták mindegyik lvl 20 vagy felette volt és 8- szintű run-t folyamatosan bukták tankok,robotok ellen,szoval oda már kell 4 ember

PSN:BiZzare_0 ️

(#159973) erahurka válasza Lefty (#159971) üzenetére


erahurka
félisten

Béreljenek szervert a Warner Bros.-tól, nekik most van szabad kapacitásuk ;]

(#159974) ProEvoFan válasza sting2 (#159959) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ne is mond. PC/PS5 crossplay menne ezerrel, csak most nincs kedvem 30 rugót kiadni. Gyereknek mondtam, hogy a havi ösztöndíjából PCre vegye meg magának, így kénytelen leszek megvenni én is. ;]

(#159975) Xaels válasza @rglaaf (#159972) üzenetére


Xaels
félisten

Az új community challenge elég durvára sikerült, a robotok alapból is nehezebb ellenségek szerintem mint a bogarak, de itt sikerült rájuk tenni egy lapáttal. Engem mediumon is elpakoltak legutóbb, pedig az nem szokott problémát okozni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#159976) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Nálatok perfomance módba nem esik be az fps nagy tömegekbe a helldivers2?-be

[ Szerkesztve ]

(#159977) Rathrol válasza Bazsi1987 (#159976) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Nem esik be, de quality nagyon rossz mert olyan mintha 25fps menne és nem kell nagy tömeg hozzá.

(#159978) Bazsi1987 válasza Rathrol (#159977) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Milyen beállitásokal nyomod? én 100-ra feltettem az éleséget és kikapcsoltam a depth of field-et lehet az a baj, akkor esik be mikor 4-en vagyunk és hatalmas dara van

[ Szerkesztve ]

(#159979) F-ECT$


F-ECT$
titán

Jövő hét közepén mi is vesszük (összesen 3-an) a Helldivers 2-t. 40 körüli boomerek vagyunk, majd valószínűleg keresni fogunk egy 4-ik játékost. Főleg este 9-11 között játszunk majd.

(Ez nem egy szekszhirdetés :N)

Dive ever, work never.

(#159980) Rathrol válasza Bazsi1987 (#159978) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Nem esett még be úgy nekem, de tudod hogy van akinek a szeme kivan élezve erre…nagyon zavaró? Feltudod venni jó minőségben telefonnal? Majd beállítom én is úgy ahogy Neked van és írni fogok ez ügyben.

(#159981) Bazsi1987 válasza Rathrol (#159980) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Megprobálom te milyen beállitásokal mész? :)

(#159982) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tolja valaki mostanában FF7 remake-et slim gépen? Csak nálam pörög fel durván a hűtés időnként? Mármint nyilván vágom hogy ez a feladata, de régi gépen nem emlékszem hogy ilyen hangos lett volna venti. :D (Vagyis nem zavaróan hangos, csak van hogy fülesen keresztül is hallom néha :DDD)

Live-Die-Respawn

(#159983) F-ECT$ válasza oriic (#159982) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért ha fülesen keresztül ha hallani, az nem olyan gyenge. Gondolom nem PS4 pro szint, de nem hangzik jól.

Dive ever, work never.

(#159984) vaguny válasza Bazsi1987 (#159976) üzenetére


vaguny
tag

De, beesik, sajna ez ilyen, és nem beállítás kérdése konzolon.
Amit állítani tudsz konzolon, az a teljesítményt nem befolyásolja…illetve van még a quality mode, ami 30 fps vagy annyi se:DDD

XBOX GT/PSN ID/EA ID: xVAGUNYx ; STEAM ID: Vaguny

(#159985) vaguny válasza F-ECT$ (#159979) üzenetére


vaguny
tag

Mivel a post zárójeles kiegészítése “helyretett” :D dolgokat, így időnként lehet csatlakoznék majd hozzátok.

XBOX GT/PSN ID/EA ID: xVAGUNYx ; STEAM ID: Vaguny

(#159986) TBT válasza oriic (#159982) üzenetére


TBT
addikt

Igen, játszom vele. Nálam csendes a gép, egyszer sem pörgött még fel (4K HDR grafika van előnyben és nem a 60FPS-es mód), bár nekem nem slim PS5-öm van.
(Talán a Rebirth előtt még a Crisis Core-t is végig tudom játszani életemben először.)

Viszont néztem 4K-ban a legutóbbi 11 perces Rebirth Gameplay videót és jóval szebbnek tűnik (a YouTube tömörítés ellenére is), mint maga a demó 4K verzióban. Valami turpisság van itt, vagy tényleg az van, hogy a demo build több, mint fél éves. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#159987) oriic válasza TBT (#159986) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most kb másfél két óra játék közben meg semmi hangja nincs, szóval passzolom mi lehetett. Néma a gép mint állat :D

Live-Die-Respawn

(#159988) Elderath válasza Bazsi1987 (#159978) üzenetére


Elderath
őstag

Beesik mindenkinél az PSen csak van aki nem érzi (jó neki)

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#159989) Rathrol válasza Elderath (#159988) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Ez nem teljesen így van…freesync tv/monitoroknál nem annyira rossz a helyzet!

(#159990) tboy93


tboy93
nagyúr

Levettem ma a 3 éves PS5-öm oldalait, volt benne dzsuva rendesen. Az is látszik, hogy a venti nagyon retkes. Annak a takaró lemezét valami spéci csavar fogja ahogy látom, illetve az egyikre rá is takar a műanyag. Ezt szedte már le valaki? Levenném, hogy jobban ki tudjam porszívózni a ventilátort.

Ma belegondoltam, hogy basszus, 3 éves a gép és egyetlen egy olyan játékkal játszottam (Rift Apart) a 3 év alatt rajta (ha astrot nem számolom) ami nem jött ki PS4-re. Megbánni nem bántam meg a cserét, mert az SSD kényelmes, de meg tudom érteni azokat akik PS4-en maradtak.

[ Szerkesztve ]

(#159991) Kendek válasza tboy93 (#159990) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A ventilátort az egyik oldalon négy csavar tartja, azokat tudod kitekerni. A vezetéke elég hosszú ahhoz, hogy utána kiemeld a helyéről, de akár le is húzható az alaplapról a csatlakozója.

<-ƘƘ->

(#159992) tboy93 válasza Kendek (#159991) üzenetére


tboy93
nagyúr

:R

(#159993) Elderath válasza Rathrol (#159989) üzenetére


Elderath
őstag

Lófaszt nem ér a VRR. A frame drop az frame drop. Én érzem gsynch meg VRR mellett is

Közben Helldivers szerverek megint kigyulladtak. 330k volt csak steamen online, erre sony benyögte hogy ingyenes a multi a hétvégén...ezek a barmok :D

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#159994) Eclips21


Eclips21
őstag

tboy93 #159990
Szinten 3 eves mult a gepem es en is csak egy ps5 only jatekkal jatszok, most kezdtem a Returnalt. Eleg gaz de tobb ps4 only jatekal jatszok mint crossgen cimmel…

PS5 eddig jatekok teren nekem nagy csalodas, de az is lehet csak oregszem.

[ Szerkesztve ]

(#159995) 3L1T3 válasza Elderath (#159993) üzenetére


3L1T3
addikt

PSN az AWS alapú, a Helldivers 2 meg MS Azure-on fut. :U

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#159996) heihachi válasza F-ECT$ (#159979) üzenetére


heihachi
addikt

Ezt a jatek jelenlegi allapotaban ketszer is meggondolnam :D 7 patch utan addig jutottak el, hogy ma mar (vagyis tulajdonkeppen ma sem) egyaltalan nem mukodok a matchmaking, sot a bejutashoz is sorba kell allni ismet, marmint, kellene, de mar a sorig sem jut el jelenleg a dolog (de nem hosszu a sor, alig szazezer...), feature-oket kapcsolnak ki a jatekban de csak nem birjak elerni, hogy 2 oraig egyfolytaban minden mukodjon :D Miota megjelent, egyre csak rosszabb lett a helyzet, es nagyon ugy tunik, hogy fogalmuk nincs mit csinalnak, kiadnak patcheket, visszavonjak oket, kiadnak masikat, attol meg meg rosszabb lesz. Most komolyan, ok ugy kepzeltek el a jatek matchmaking reszet, hogy barki aki meccset keresett azt a jatek ugyan abba a meccsbe akarta bedobni, mert hat megkereste az elso ures helyet, es azzal mar nem foglalkozott, hogy oda 100000 jatekost akar egyszerre bejuttatni. En varnek egy fel evet a helyetekben. Most ertem, hogy ha egyutt toljatok akkor matchmaking nem szamit, csak ilyenkor ha be is jutsz, ha el is indul a jatek, ha nem fagy szet, ha nem dob ki mert lehalnak a szerverek, akkor is semmilyen jutalmat nem is kapsz meg, mert arra mar nincs eroforrasa a szervereknek...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#159997) S e t h


S e t h
nagyúr

Van aki kipróbálta a Skull and Bonest? Demoval szenvedek és nem tudom mozgásra késztetni a hajómat, áll mint a szerv a lakodalomban.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#159998) Elderath válasza S e t h (#159997) üzenetére


Elderath
őstag

X :D

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#159999) Elderath válasza heihachi (#159996) üzenetére


Elderath
őstag

Azt azért vágod, hogy naponta kb 100kval nő a játékosok száma. Ma már csak steamen 330kn tetőzött. Mindegy mit csinálnak, ha özönlenek az emberek. Nem kell erre majd fél évet várni.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#160000) Moby válasza Elderath (#159999) üzenetére


Moby
addikt

Ami mondjuk elég váratlan, és tökre érthető, hogy ekkora sokkban vannak annak tükrében, hogy már a megjelenés előtt az előrendelési listák élén táncolt. Nem látták/látják a számokat?
vagy úgy gondolták azért veszik meg az emberek a játékukat, hogy aztán ne játszanak vele?
Balfékek.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.