Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159151) bordi10 válasza MunezXBK (#159149) üzenetére


bordi10
senior tag

Ezt is megéltük :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#159152) MunezXBK válasza bordi10 (#159151) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Neee, nem hiszem el. :D

(#159153) Elderath


Elderath
őstag

Kipróbáltam ezt a foamstarst. Nem lenne ez rossz, de gyalázat a content mennyisége, nem csoda, hogy ps+ba adták. Vicc, hogy az összes gaas multi mennyire content szegény. A másik meg, hogy szörnyű a matchmaking menete. Több idő találni egy meccset meg végignézni a felesleges intrókat, mint maga a meccs, de hát mutogatni kell a karaktereket a skinek meg emoteok miatt ugye...

A másik meg hogy nincs HDR, 2024be. Vicc kategória

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#159154) VTom válasza bordi10 (#159151) üzenetére


VTom
veterán

Én a beepnek nagyon örültem, hogy le lehet halkítani. :K

A világítás különösebben nem zavar, és szerintem szép is.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#159155) Persie12


Persie12
aktív tag

Skacok, Hogwarts Legacy-t ki milyen grafikai beállítással nyomta végig?

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#159156) RangerFox válasza Persie12 (#159155) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

40fps quality

(#159157) dunc válasza bordi10 (#159151) üzenetére


dunc
nagyúr

A gép fényerejét, hol lehet állítani? :U

(#159158) zozika84 válasza bordi10 (#159151) üzenetére


zozika84
őstag

Top Tier :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#159159) Persie12 válasza RangerFox (#159156) üzenetére


Persie12
aktív tag

Ez a Balanced-nak felel meg igaz?

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#159160) -=Jam=- válasza dunc (#159157) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Majd ott lehet, ahol írta, de az a firmware még nem publikus.

"we plan to release the update globally in the coming months"

Következő hónapban lesz előreláthatólag elérhető mindenki számára.

[ Szerkesztve ]

(#159161) markknight


markknight
veterán

Azért nem semmi, hogy a 9 éves Arkham Knight kenterbe veri grafikában a Suicide Squadot (is mint kb 90% más egyéb mai játékot) [link]

(#159162) dunc válasza -=Jam=- (#159160) üzenetére


dunc
nagyúr

:R

(#159163) Szabi® válasza markknight (#159161) üzenetére


Szabi®
addikt

Az Arkham Knight sztem nagyon minőségi Batman game volt, sőt sztem az egyik legjobb jelenleg is.

(#159164) zozika84 válasza Szabi® (#159163) üzenetére


zozika84
őstag

A mai napig top nagyon sok szempontból

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#159165) Szabi® válasza zozika84 (#159164) üzenetére


Szabi®
addikt

lehet fel is dobom, betriggerelt ez a dolog most ;] Az a borús Gotham, meg a a karakterábrázolások nagyon ott vannak.

(#159166) zozika84 válasza Szabi® (#159165) üzenetére


zozika84
őstag

Én már töltöm lefelé :DDD :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#159167) nagyatt válasza zozika84 (#159166) üzenetére


nagyatt
tag

Én pár hete játszottam végig. Korábban nekem nem volt meg a game. Szomorú volt látni, hogy gyakorlatilag a nagyon hypeolt Spider Manek 99%ban megfeleltethetőek az Arkham Night mechanikájával. Azért azt hittem több egyediséget hordoz magában a Spidy.

[ Szerkesztve ]

(#159168) MunezXBK válasza bordi10 (#159151) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

A kontroller hangszóró hangosabb lett, vagy csak behaluzom? Visszaraktam maxra és rendesen bántóan hangos.

(#159169) RangerFox válasza Persie12 (#159159) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, LG C2 OLED-en. Nézd végig ezt a videót, hogy jobb képet kapj az egyes grafikai beállításokról. EGyébként megjelenés óta sokat javítottak a performance-on, élvezhető a játék.

[ Szerkesztve ]

(#159170) icemad válasza nagyatt (#159167) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért ne túlozzunk. A Spider-Man 2-ben a repkedés egy az egyben Just Cause 3. ;]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#159171) Persie12 válasza RangerFox (#159169) üzenetére


Persie12
aktív tag

Én egy TCL 50C805-ön játszok, Balanced módban. VRR bekapcsolva, így igazából nem bántja a szemem az “alacsony” FPS. Részletesség is elfogadható így szerintem.

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#159172) Elderath


Elderath
őstag

Kipróbáltam pacific drive demot pcn. Tetszik, de pc performance elég szar. Ez PSen szerintem 30 fps se lesz

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#159173) F-ECT$ válasza 30z.Samu (#159145) üzenetére


F-ECT$
titán

Én is pár napja kezdtem, eddig kb 6 órám van benne. Meglepően könnyű benne a parry, de egyébként minden játékban ahol van parry, az általában a győztes stratégia.

Dive ever, work never.

(#159174) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Tudom, hogy csak pletyka szintű hírek érkeztek róla, de nem lehetne csinálni egy “PSP váró topic”-ot? :) A jelenlegi trendek alapján szerintem elkerülhetetlen lenne egy új, teljes értékű PSP ( ami nem a Portal).

Nagyon bízom benne, hogy igazak a pletykák, örülnék egy ezzel foglalkozó témának itt a fórumon.
:R

(#159175) Wesder válasza TrueGooner (#159174) üzenetére


Wesder
félisten

Ha olyan szoftvertámogatása lesz a Sony részéről, mint a PSVR2-nek van, akkor várni is felesleges.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#159176) d@vee válasza Szabi® (#159165) üzenetére


d@vee
őstag

Az meg külön öröm mindig, hogy akárhányszor beteszik valami game mellé pl. DF teljesítményanalizálós videókban, hogy bezzek az Arkham Knight, ittvan tessék ennyivel szebb még mindig, akkor valami hugyfos felbontású gameplay részt raknak oda, nehogymár a teljes fényében lássuk a sötét lovagot :D

Ja

(#159177) kovsol válasza Wesder (#159175) üzenetére


kovsol
titán

PS Vita is azért bukott el idő előtt, mert szoftver részt elengedték. :(

May the Force be with you!

(#159178) TrueGooner válasza Wesder (#159175) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Nos, ezt ugyebár nem tudjuk meg amíg meg nem jelenik, így pedig muszáj lesz várnunk. :D Egyébként ma már *szerintem* jelentősen könnyebb több platformon támogatni egy-egy játékot, amikor olyan motorok vannak mint az UE. Ma már egyszerűbb a portolás, mint régen volt. Én sokkal inkább tartanék egy mobilpiac erősödésétől, mert amit az Apple mutat, valóban figyelemreméltó.

A Death Stranding és a Resident Evil jól példázza, mire lehet számítani a jövőben telefonokon/tableteken, amelyeket egy felcsatolható kontrollerrel kézikonzollá is lehet varázsolni. Ha az évek múlásával általánossá válik, hogy a játékok jönnek a mobil eszközökre is, az sokkal jobban veszélyezteti szerintem a kézikonzolok piacát.

(#159179) negyven2 válasza TrueGooner (#159178) üzenetére


negyven2
veterán

Csakhogy a pletykák is arról szólnak, hogy ez nem egy PSP/Vita szerű kézikonzol lesz, hanem inkább egy hordozható PS4 és pár PS5-ös konzol (mint most a Steam Deck és társai). Vagyis ez főként arra lesz jó, hogy a már a megvett játékaidat tudod magaddal vinni. De még egyszer ez egy pletyka. És ugyan ezektől jött az is, hogy pl. az új Xbox az majd később jön mint az új PS (mert belsős informátorok ezt mondták neki. De más belsős informátorok meg másnak azt mondták, hogy hamarabb jön, és még azt is, hogy az új generációs S konzol egy Switch szerű megoldás lesz!

Úgyhogy igazodjon ki ezeken az ember...

De már hallani olyat is, hogy nem is lesz következő Xbox...

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#159180) ρσгτσ válasza TrueGooner (#159178) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Tekintettel arra, hogy több fejlesztőnél még a Series S hardvere is kiveri a biztosítékot, nem nagyon számítanék arra, hogy egy PS kézi konzol normálisan támogatva lenne.

Meg nem is nagyon hiszem, hogy ez a Sony -nál terítéken lenne.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#159181) Krethx válasza kovsol (#159177) üzenetére


Krethx
aktív tag

PS Vita a mobil fejlődése miatt bukott. (Ezt a Sony is elismerte.) Akkoriban pl. a Gameloft öntötte telefonokra a játékokat. (Nem Free to Play) Jóval olcsóbban lehetett bárhól játszani. Míg a Vita-n teljes árat kellett fizetni. A minőségi játékokat (ami meg is mutatta mi tud a vita) csak a Sony tette le az asztalra. (Én még a mai napig néha elöveszem a Vita-t.)

Mobil játékok:
Gangstar Vegas
Modern Combat 5: Blackout
Brothers In Arms 3

[ Szerkesztve ]

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#159182) N@idia


N@idia
őstag

Mit gondoltok erről ? Tényleg érkezik a Gamepass Ps-re? Kiszállnak a konzol versenyből ? 🤷‍♂️ :Y
Azért adnám, ha lenne forza is Ps-re :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#159183) negyven2 válasza N@idia (#159182) üzenetére


negyven2
veterán

Konzolokról KULTURÁLT módon

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#159184) Wesder válasza N@idia (#159182) üzenetére


Wesder
félisten

Azt gondolom hogy ennek nem ebben a topikban a helye.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#159185) N@idia válasza Wesder (#159184) üzenetére


N@idia
őstag

Fentebb már linkeltek topicot ehhez! Valóban :R

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#159186) markknight válasza N@idia (#159182) üzenetére


markknight
veterán

Megunták a zéró bevételt. Ki tudja mit tudnak a KÉMEK az új Nintendóról, de ha valóban olyan erős lesz a hw mint mondják, akkor az megborítja majd az állóvizet.

[ Szerkesztve ]

(#159187) cyberkind válasza markknight (#159186) üzenetére


cyberkind
félisten

De ha nem, az se baj, mert a Nintendo tud és akar játékokat csinálni csak a saját gépükre, arról nem beszélve, hogy a Nintendo gépe az első pillanattól kezdve bevételt generál, nem kellenek hozzá évek.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#159188) ρσгτσ válasza markknight (#159186) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Bevételben biztos nem. Mert ABK -val az Xbox -nak több bevétele van, mint a PS -nek. Nyereség már más tészta, de azt is termel az Xbox részleg. Az más kérdés, hogy ennél többet szeretnének.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#159189) Ronaldohun válasza nagyatt (#159167) üzenetére


Ronaldohun
tag

Én anno az összes Batmant megvettem és végigjátszottam (akkor még PC-n), aztán meg ott értetlenkedtem, hogy mi a fenét istenítenek a Pókemberen. :)

(#159190) Szabi® válasza d@vee (#159176) üzenetére


Szabi®
addikt

;] ;] ;]
Az Arham Knightnál sztem az ábrázolás mód, a sokkal dark-osabb világ az ami behúzza a gamert. A Suicide Squad nekem kissé giccses, cukormázas, annyira nem jött be, mondjuk sok órát sem tettem bele. Majd lehet neki ugrok, de csak ha már tényleg nem lesz semmi, tv-be adás sem . . .

(#159191) zozika84 válasza Ronaldohun (#159189) üzenetére


zozika84
őstag

Kb ugyanez volt. Csak vakartam a fejem én is.

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#159192) pourri


pourri
aktív tag

Kipróbáltam ezt a Foamstarst. Itt sem várható szezonokon át ívelő hatalmas játékosbázis. Jópofa meg minden, de valahogy kevés…

(#159193) Elderath válasza pourri (#159192) üzenetére


Elderath
őstag

10 perc után láttál mindent kb. 0 tartalom. Minden gaas itt vérzik el, én nem értem erre hogy nem jöttek még rá. Hiába a beígért szezononkénti ingyenes content, ha a kutya nem lesz már ott addigra mire kijön

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#159194) markknight válasza pourri (#159192) üzenetére


markknight
veterán

Nekem előbb 3 percig keresett meccset. Ha alapból free to play lenne akkor ks bukna, hát még így. Nulla kreativitással készült AI játék kb. három meccset tolsz és mindent tudsz. A karakterekbe semmi pofás nincsen, generic szar, de skinek azok vannak 16 ezerért már most. Ezek valóban ilyen hülyének néznek minket?

Meg miért veretné bárki ezzel, mikor a Fortnite - Apex - COD trió már fullra leuralta kb az egész lövöldözős piacot. Az Xdefiantot is kár kiadni, mert kuka lesz az is, ehhez a rombolós gémhez se fűztem sok reményt, de azzal se tolja már a kutya se.

[ Szerkesztve ]

(#159195) ProEvoFan válasza Wesder (#159184) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pedig nemsokára, de. :)

(#159196) ProEvoFan válasza Ronaldohun (#159189) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem jöhet be mindenkinek minden, de Marvel játékot ilyen profi minőségben még nem láttam. Az említett Batman játékok is nagyszerűek, de a Pókember ebben a formában mégjobb. Inkább az lenne a legjobb, ha sony kezei közé kerülne a Batman játékok jogai.

(#159197) Wesder válasza ProEvoFan (#159195) üzenetére


Wesder
félisten

Èrtem, szóval az esetleges Sony monopóliumnak tapsikolunk, de ha az MS megveszi az ABK-t akkor eljön a világvége.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#159198) markknight válasza ProEvoFan (#159196) üzenetére


markknight
veterán

Ez már inkább ízlés dolga, hogy ki melyik hőssel favorizál, de a Pókember játék egyáltalán nem jobb úgy overall mint az Batman. Meg azért a Pókember sztorija kb meg sem közelíti az Arkham játékokét, szóval inkább a Rocksteadytől lett volna mit eltanulnia az Insomniacnak (és láthatólag sikerült) Illetve az is fontos, hogy ha nincs Arkham trilógia akkor Pókember sincs, ilyen Amazing Spodermanokkal tolnátok PS-en: [link]

[ Szerkesztve ]

(#159199) Hitch


Hitch
aktív tag

Sziasztok!

ps3-on anno a move (fagyi) irányítóval játszottunk sportokat stb.
Nemrég egy barátomnál ps4-én a gyerekek kamera előtt eljátszották egy táncolós játékkal , ami gondolom a just dance volt….

Ezek mint a move-ot, mozgásérzékelős kamerát támogató játékok elérhetőek-e Ps5-re, amennyiben igen elég-e egy ps5 kamera és ilyen “fagyi”k beszerzése?

Ismét köszönöm szépen előre is a segítséget . Üdv

(#159200) ProEvoFan válasza Wesder (#159197) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem tapsikolok. :F Csak jeleztem, hogy nemsokára lehet nem off téma lesz, ami szerinted még az. :)
Bár számomra egyelőre hihetetlen, de nemsokára megtudunk mindent.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.