Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67301) szabonagyur válasza #45553408 (#67300) üzenetére


szabonagyur
félisten

Téli gumi mikori? Gumissal megnézetted azért?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#67302) Luck Dragon válasza #45553408 (#67300) üzenetére

Hidd el megéri mindent lecserélni, mert tudod hogy minden oké vele. :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#67304) szabonagyur válasza #45553408 (#67303) üzenetére


szabonagyur
félisten

Akkor irány gumishoz.

Én megvettem a kocsit márciusban télivel (rokontól, szóval minden baját tudtam a kocsinak, ez neki is új volt). Picivel több mint egy hónapig volt még vele, beleraktam kb 2000 km-t, aztán csere nyárira. November elején rakattam volna vissza és kérdezte a srác, hogy centirozás legyen e. Mondtam neki, hogy pörgessük meg azért.

Ez volt a szerencsém, a 3. gumi szálszakadt volt. A gumi ránézésre hibátlan volt, valószínűleg felszerelve sem látszik, de így levéve megpörgette és mondtam tegyem rá a kezemet, na úgy hogy mondta mit és hol keressek éreztem rajta.

A gumi azonnal kuka lett, pedig kívülről kb. mint egy 0 km-s gumi olyan állapot és borda, előtte sem éreztem rajta semmit. Még szerencse, hogy nem szálltam el vele pályán mondjuk.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#67305) B-L-A-C-K válasza Luck Dragon (#67298) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"Kulcs ház cseréje, plusz elemek cseréje. Ez külön van."

Ez mennyi volt? Nekem is elvolt törve az egyik gyári kulcs, én ebay-en rendeltem tokot, és magamnak kicseréltem, csak a hátulja nem olyan mint a gyári, de egész jó lett (amelyiken nincs a kulcscsomó az az ebay-es). 990FT volt.

[ Szerkesztve ]

(#67307) Luck Dragon válasza #45553408 (#67303) üzenetére

Szabonagyurnak
Igaza van, én is 2013-as négy évszakos gumikkal kaptam, és végig le akarta húzni az autót az útról. Először azt hittem futómű. De utánna Kiderült hogy gumival volt a baj.
Majd télire csere, azóta mint a svájci óra. Maga a történetet el tudod olvasni a fórumon vissza keresve.

B-L-A-C-K
Én Olx-en vettem, majd az órás mester kicserélte, majd az elemeket is.
Így lett négy ezer párszáz forint.
Mondjunk elég egyszerű konstrukció. A csere volt őt perc.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#67308) B-L-A-C-K válasza Luck Dragon (#67307) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja, azt hittem gyárit vettél, Opelban meg sem mertem kérdezni mennyiért cserélnek egy tokot...:D

(#67309) roberto211 válasza AMD Power (#67241) üzenetére


roberto211
őstag

Az mit jelent ,hogy minimálisan fogy?

Nekem is most ez a probléma, de nem tudom hol szivárog.

Neked hány km alatt és mennyit eszik hűtővízből?

Én jövőhéten gurítom szerelőhöz mert idegesít ,hogy fogy. :D

Nem hiszem h hengerfejes, mert annak lennének jelei de valahol szivárog az fix.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#67310) Gergőke88 válasza B-L-A-C-K (#67308) üzenetére


Gergőke88
addikt

40e volt a H-hoz a kulcs.
Cég fizette ;)

(#67311) Luck Dragon válasza B-L-A-C-K (#67308) üzenetére

Én simán meg mertem kérdezni.
A tok volt 25,000. + szerelés.

A teljes új kulcs 45,000-Ft programozással. De odáig nem jutottam hogy azt is megkérdezzem hogy ez egy vagy kettő. De szerinte egy.

De van olyan opció hogy zár csere,gyújtás,kulcsok,program, ez hat számjegyű.

Az igsigninál bele sem merek gondolni.

A fiatnál meg egyszerűen nem normális árakkal dobálóznak. Mikor szalonból kihoztuk(2007) meg lett kérdezve mi lesz ha bajuk lesznek a kulcsoknak. Akkor póker arccal közölték 300,000-Ft.
Igen egy Fiat esetében.....:(

Így utólagosan jobban jártam így hallá az Olx-nek meg egy órás mesternek.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#67312) aleister


aleister
veterán

Urak, 2002-es, dízel G Astrába mennyibe fájhat egy nem működő klíma orvoslása? A minimum költség ugye nyomáspróba és egy töltés, de mi lehet a legdrágább verzió?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#67313) szabonagyur válasza #45553408 (#67306) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hát ahogy gondolod, csak akkor tényleg vigyázni vele és nem menni vele gyorsabban stb.
A guminak az elsők között kellene lennie és a takarításnak utolsónak, ez privát vélemény.

(#67307) Luck Dragon: ez még érzésre sem adott vissza annyit, valószínűleg hátsó kereken volt, de már a gumisom nem engedett vele ki, azt mondta akkor inkább a nyárit rakjuk vissza.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#67315) Petyyyyy válasza Luck Dragon (#67311) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Az úgy elég korrekt. :O
Igaz G-hez sem olcsóbb. Azt hiszem linkeltem is akkoriban, sikerült szereznem csini bicskakulcsot elektronikával együtt egy ötösért. Kértem árajánlatot 3 vagy 4 helyről arra, hogy kerüljön IMMO chip az új kulcsba és klónozzák is le a régit az újra. A legjobb ajánlat 18K volt. Itt ugyebár a chip dobja meg az árat, a klónozás valami 3-4 ezer körül megvan, szóval ha átrakatnám 10 alatt meglenne a mutatvány.

aleister - Pontosabb diagnózis kell mindenképp. Pl az én klímám sem megy, nem indul a motor, de nálam túl nagy a nyomás a rendszerben. Nem egyedi eset, ezt expanziós szelep tisztítása orvosolja. Plusz vannak még olcsón orvosolható hiányosságai az enyémnek. Legrosszabb esetben kompresszort kell cserélned, ami márkaszervízben olyan 90K környékén van.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#67316) Luck Dragon válasza szabonagyur (#67313) üzenetére

De jól tette hogy nem engedte. Nálam már hosszabb távon már kényelmetlen volt mindíg ellen tartani a kormánynak. Nagyon kellemetlen.

Petyyyyy
Lassan kocsi kulcsokba kellene bele fektetni. Jobb mint az arany. :C

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#67317) szabonagyur válasza #45553408 (#67314) üzenetére


szabonagyur
félisten

Milyen méretben vannak a gumik? 195/65/R15?

Mennyit fogsz vele menni illetve merre? Elgondolkoznék lehet a helyedben egy 4 évszakoson is ha úgy van.

De előbb nézesd meg, annak bele kell férnie.

ui. Barumnak is vannak jobb szériái.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#67318) aleister válasza Petyyyyy (#67315) üzenetére


aleister
veterán

Sajna nem tudok pontosabbat mondani. Most venném a kocsit használtautó kereskedőtől, és ez az egyetlen dolog, ami nem működik benne, Nem tudom, hogy az Opelnél hogy működik ez. Feltehetően be sem kapcsol ebben a hidegben, de a kereskedő is azt mondta, hogy van rá esély, hogy nem jó.Innét élnék a gyanuval, hogy valóban nem. :)
Szóval ezért érdekelne a legrosszabb verzió, ami ezek szerint a kompresszor

Köszi!

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#67320) szabonagyur válasza #45553408 (#67319) üzenetére


szabonagyur
félisten

R16? Ez tuti? Nem R15?

Ha városon belül rohangálós a kocsi, illetve nincsenek nagy hegyek én simán vennék egy jobb 4 évszakosat, mint valami gagyi télit meg külön gagyi nyárit. Nekem is a hegyek miatt kellett külön téli meg nyári szett.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#67321) Luck Dragon válasza #45553408 (#67319) üzenetére

Az inkább 15"-lesz. Nem 16"-os.
A 16"-205/55 mérete. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#67323) Petyyyyy válasza aleister (#67318) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Hát hídd el valamelyik fórumtársat ha a közelben van vagy valamelyik hozzá értő cimbidet akinek van OPCOM műszere. Beültök, rádugja a csatira a gépet és megmondja mivel van a baj. :)
Ha ez nem járható út, akkor ez lesz az alkualap.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#67324) aleister válasza Petyyyyy (#67323) üzenetére


aleister
veterán

Remek ötlet!
Ez esetben Balatonfüred környéki fórumtársak jelentkezését megköszönöm! Én magam veszprémi vagyok.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#67325) Pitterix válasza #45553408 (#67275) üzenetére


Pitterix
őstag

Gratula a szépséghez!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#67326) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Azért egy 3 éves gumi nem a világvége. Más kérdés ha hibás, akkor 1 hónaposan is ki lehet vágni a kukába. Na meg akkor is ha gagyi. De egy minőségi nem kopott 3 éves guminak, ha nincs baja akkor még simán jó 1-2 szezonra szerintem.

(#67327) B-L-A-C-K válasza lsebestyen (#67326) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem egy gumis mondta ha normálisan volt tárolva mindig, és egyenletesen kopott, valamint még van rajta normálisan futófelület, akkor 10 évig is simán jó lehet.

(#67328) szabonagyur válasza lsebestyen (#67326) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha megnézed én csak annyit javasoltam neki, hogy a gumit nézesse meg gumissal. A szakadást nem fogja otthon, sima ránézéssel megállapítani.

Természetesen a 3 éves gumi nem gond.

(#67327) B-L-A-C-K: neked is írom, az enyémnek sem a tárolása vagy a kopása volt a gond, valószínűleg gyártási hibás volt.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#67329) Luck Dragon válasza B-L-A-C-K (#67327) üzenetére

Ha ez be ia teljesül amit most írsz, azért hét-tíz éves gumik olyan szinten ki lesz már keményedve, hogy az bámulatos. Nyáron meg hangosan elkezd nyikorogni egy enyhe fordulásnál is. Én biztosan nem várnék addig.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#67330) ufonauta válasza B-L-A-C-K (#67327) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Nekem a csomagtartómban még a 13 éves gyári Dunlop gumis pótkerék figyel. Soha a büdös életben nem volt még kivéve onnan. Félévente ellenőrzöm benne a nyomást oszt jól van. Ha ezt egyszer fel kéne tenni, akkor azért legelőszőr egy gumishoz hajtanék. Noh nem azért, hogy a 13 éves Dunlopot lecserélje, hanem ezért, hogy a defektes kerekemet megjavítsa. A Dunlop menne vissza a csomagtartó aljára. :)

(#67331) lsebestyen válasza szabonagyur (#67328) üzenetére


lsebestyen
addikt

My bad. :R Azt hittem az "irány a gumishoz"-t arra érted, h vegyen újat. :B

(#67332) B-L-A-C-K válasza Luck Dragon (#67329) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó azért 6-7 évnél én se mennék tovább, de gumis mondta 10 évig is mehet akár egy gumi. Én is amit vettem télit használt, márkás 4-5 éves, hibátlan állapotban van, át lett nézve, 80%-os, és abszolút nem bántam meg hogy nem újat vettem, nagyon jól tapad, semmi rosszat nem tudok róla írni. Na meg kezdeti ára pont ennek 75 ezer / db volt, nem is adnék ki 300 ezret egy téli szettért (de még 200-at sem), így meg 60 ezer volt a 4 felrakással együtt. Nyáriból is valami 1-3 éves, márkás, jó állapotút fogok venni.

Viszont nektek jó, mert kis kerék, már viszonylag olcsón tudsz venni újat, jót.

ufonauta: Mondjuk az más, lehet akár 20 éves is ha csak annyira kell hogy a gumisig elgurulj. :)

[ Szerkesztve ]

(#67333) Luck Dragon válasza B-L-A-C-K (#67332) üzenetére

Így már más. 300,000-Ft téli gumi szett? Na az már igen! :DDD
Ha jól tudom 18" papucsok vannak az Ihsignin. Ott már más árak dominálnak.
Imádom hogy mindíg kivesézünk valamit,valamiről. :C

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#67334) B-L-A-C-K válasza Luck Dragon (#67333) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Most nézem volt ez 90 ezer is / db valamikor...:)

(#67335) szabonagyur válasza ufonauta (#67330) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ezzel a gond csak annyi, hogy az emberek relatív kevés százaléka gondolja át, hogy milyen állapotú pótkereke van, azzal meddig mehet el stb.

Szerinted hány ember nézte már meg, hogy a mankókeréknek hány km/h óra a maximuma? És még sorolni lehetne ezeket.

Ha minden igaz bizonyos kor felett a légzsák megléte is inkább hátrány, mint előny mivel ugye azt is cserélni kéne.

(#67331) lsebestyen: semmi gond, sokszor nem esik szó a használt gumi szakszerű ellenőrzéséről :)

(#67333) Luck Dragon: ha belegondolsz azért nem is 3M-s autóról van szó, hanem mondjuk dupla (eredeti áron). Így nem is meglepő, hogy gumi sem 80e Ft.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#67336) szentkuti11 válasza szabonagyur (#67335) üzenetére


szentkuti11
addikt

Az emberek 70%-a szerintem a pótkereket nem tudná feltenni a kocsijára, ha arról van szó. :U

(#67337) szabonagyur válasza szentkuti11 (#67336) üzenetére


szabonagyur
félisten

Van az több is, de én arra a maradékra céloztam aki fel tudja rakni.

Mondjuk fura hallani sokszor amikor emberek reklamálnak, hogy miért nincs pótkerék és helyette miért a hab van csak, közben meg kereket sem tudna cserélni :D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#67338) Luck Dragon

Nekem ez egy kicsit kiesik a komfort érzetemen kívül az ár képzés.
Eddig a 16" volt a legnagyobb kerék méret autóinkon. És azért mindíg az egyessel kezdődő számmal befogólag belefért minden.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#67339) B-L-A-C-K válasza szabonagyur (#67337) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mondjuk enyémben is javító készlet van csak, de fogalmam sincs hogy kell használni... :N

(#67341) Luck Dragon válasza szentkuti11 (#67336) üzenetére

A másik amikor a gumistól kijössz és példaként három hónapig happy vagy. Majd kapsz egy defektet és a kulcsal meg sem tudod indítani a csavarokat. Hallá a légkulcsnak.
(Tapasztalat) és ott esz meg az ideg az egésztől.

És 80% hogy a többi autón is így van, és bárki ember Fiat oda állítanám hogy akkor légyszíves vedd ki a csavarokat...
Nem fog menni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#67342) trassher válasza Luck Dragon (#67341) üzenetére


trassher
addikt

Teleszkópos kerékkulcs és csókolom. :) Az astra gyári kis pipakulcsával nem a kerékcsavart indítottam meg hanem a elforgott a kerék úgy sikerült "megemelni" :U Szerencse, hogy nem éles helyzetben kellett, még azon a héten vettem a helyére egy teleszkóposat. Normális gumis pedig nem 950Nm-rel fogja meghúzni a kerékcsavarokat.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#67343) Juditta_56


Juditta_56
aktív tag

Sziasztok!
Néhány hónapja már olvasgatom a topikot, itt az ideje, hogy mi (az autóm és én) is bemutatkozzunk:
A születési évem a nickemben, '78 óta van jogsim, 80-tól 89-ig, majd 2002-től 2007-ig buszt (is) vezettem.
Opelem 2000 óta van, először egy FAstra Caravant használtam, ami tavaly 23 évesen a bontóban végezte, szegény, azóta is gyászolom (teljes elektromos vezetékcserét kellett volna csinálni rajta, meg padlólemez már nem igazán volt, amúgy baromi jól ment) ...
Tavaly júniusban vettem meg a mostanit, HAstra, 2004-es, ez is 1.6-os benzines, de sajnos, nem Caravan, hanem ferdehátú. Nem akarom nagyon szidni, mert végül is működik, de lomhább és főként kisebb, mint az elődje.
196k km volt benne a vásárláskor, azóta már 228k-nál tartunk. Pestre járok vele melózni, Aszód mellől, napi 80+ km-t megyünk. A vásárlás elég kalandos volt, végigtapasztaltam az autókereskedők trükkjeit és hozzá nem értését, valamint a vevők hülyének nézését. Szerencsére volt segítségem, a kollégám eljött velem, megnéztünk, amit tudtunk, így azóta "alig" 150k-t kellett ráköltenem, ami nem volt kalkulálva (főtengely jeladó, trafóhíd, klíma-hibakeresés, hűtőtartály és -cső csere). A vezérműszíjról (110-nél cserélték, a némileg hiányos szervizkönyv szerint) és a szélvédőcsere (nem lehetett kilátni rajta, olyan karcos volt) szükségességéről tudtam. A vásárláskor a klíma működött, két nap múlva már nem, több nekifutás után kiderült, hogy egy mikro lyuk van az egyik csövön, aminek a javítása most tavasszal lesz esedékes. Közben leesett a hátsó dob, amin nem lepődtem meg, az F-en kétévente hagytam el, most legalább észrevettem.
Az idén vizsgáztunk, folyamatban van egy kisebb hiba keresése (szervizlámpa világít, hibakód: P011x, a beszívott levegő hőmérséklet érzékelőjével van valami, de csak ősszel meg tavasszal jelentkezik, ez is jövő tavaszi projekt lesz), a napokban meg kiderült, hogy az első szilentek gallyra mentek, január elején viszem cserélni.
Kapott BT-s rádiót (kínai csoda, amire nekem kell, tökéletes). Most cseréltem akksit, maradtam a bevált Exide-nál, a Caravanban 6 év, illetve 8 hónap állás után is pöccre indult, igaz, az 74Ah-s volt, ez "csak" 60.
Az irányjelző a sírba visz - gondolom, a mögöttem jövőt is -, sose tudom, hogy kikapcsol-e magától, vagy csak tőlem. A csomagtartó baromi kicsi a Caravan után, a havi bevásárlás alig fér el. Ha gyorsítani akarok, csak akkor indul el igazán, ha padló után kicsit visszaemelem a pedált, eddig nem találkoztam olyannal, aki találkozott volna ilyennel... :Y Más bajom nincs vele...
Fotót majd rakok fel a következő mosás után... :B
Bocs, ha hosszú voltam.

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#67344) Calogero válasza B-L-A-C-K (#67332) üzenetére


Calogero
addikt

A 10 év szerintem sok, én sem használnék már 6-7 éves gumit.
Nekem gyárilag Bridgestone Turanza R300 gumikkal jött az autó. Nem volt akkor még garázs így elég sokat állt a napon. 5 év alatt szétrepedezett a gumi, a futó felület 75%-os volt. Ment a kukába.
A téli Continental TS810 volt, az 6. évbe adta meg magát, ő is elöregedett és repedezett lett.

(#67345) diablo1984 válasza Juditta_56 (#67343) üzenetére


diablo1984
veterán

Üdv a csoportban!
Elèggè sok minden volt elromolva benne, nem hinnèm, hogy gondos gazdája volt előtted! A vezèrlèst cserèlted, mert írtad, hogy 110ezernèl volt, ha nem cserèlted, akkor csináltasd meg, mert akár időzített bomba is lehet. Olajat esi a tied? Ez ugye nem a 115 lovas verzió?

(#67346) Calogero válasza diablo1984 (#67345) üzenetére


Calogero
addikt

2007-től van 115LE-s motor

(#67347) Juditta_56 válasza diablo1984 (#67345) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Köszönöm! :R
Persze, cseréltük, azért írtam, hogy annak a cseréje nem a váratlan kiadások között szerepelt.
77 kW, 103 LE. Z16XEP.
Olajat szinte egyáltalán nem eszi, a vétel óta már kétszer cseréltük.

[ Szerkesztve ]

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#67348) B-L-A-C-K válasza Calogero (#67344) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

10 évet nem úgy mondta a pali se hogy megveszed és tuti 10 év, hanem ha át van nézve, normálisan volt tárolva, azaz nincs baja, ha már elkezd repedezni eleve kuka. Nekem pl 4-5 éves téli hibátlan, egy repedés sincs rajta.

[ Szerkesztve ]

(#67349) Imy


Imy
veterán

J-ben tervezek egy váltó olaj cserét, lassan meg lesz a 150e km... Igaz az olajat elvileg nem kellene benne cserélni sosem, de azért az elég hihetetlen dolog.

Mennyibe kerülhet egy ilyen csere? Mert annyira nem egyszerű úy tudom, mivel nincs leeresztő csavarja, és a feltöltő nyillás is a szellőző.

(#67350) szabonagyur válasza B-L-A-C-K (#67339) üzenetére


szabonagyur
félisten

Érdemes megnézni, hogy működik :)

(#67340) Bodrik: megnézted, hogy rendes GM felnit kaptál hozzá? Nekem Opel szaki mondta anno, hogy a Opel futóműve nagyon kényes arra, hogy megfelelő felni legyen rajta, ne legyen semmilyen eltérés. Illetve ha 5-ért adott egyet ott tényleg meg kell nézni milyen felni, milyen gumival.

A gumicserére van is egy történetem:

Kb október végén voltam a szervizben megnézetni, hogy minden rendben legyen télre stb.

Míg várakoztam volt egy srác egy Mazda 6-al, épp forgalmit szeretett volna. Le is vizsgáztatták a srácok mire visszaért a srác, de mondták neki, hogy a gumi ami rajta van annyira rossz, hogy kilátszanak a gumiból a szálak, ezzel nagyon lehet bukni illetve nem engedhetik át.

A srác leállt alkudozni, hogy de engedjék át, ha kiszakad teljesen vagy defekt akkor ő kicseréli a télire meg úgyis cserélni fogja nemsokára. Felvették a szerelők valamit külön helyre, hogy a srác saját felelősségre ment el így....

A srác elment és hallom beszélték a szerelők is, hogy a srác amúgy is érdekes. Amikor behozta kintről a kocsit rá kellett volna költeni minimum fél milliót, illetve első 1 hónapban 2-szer tankolt benzint a gáz helyett :D Illetve ami a lényeg volt, hogy nem tudták elképzelni mondjuk honnan szed elő téliket az autópálya szélén vagy, hogy ő is fel tudja e rakni.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.