Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67401) Luck Dragon válasza Calogero (#67400) üzenetére

Ezt nem tudtam.
A linkelt gép sárkány nagyon szép, és a megfelelő motor is van benne. :)

Bodrik
A kézifék alatt van egy fém kerettel ellátott Jack aljzat. Oda lehet bedugni az AUX kábelt amivel külső média forrásból származó tartalmát le tudod játszani a kocsi fejegységével. Az AUX gomb megnyomásával.

Majd előrébb haladva van egy sík műanyag burkolat. Annak eltávolítása után elő kerül az OBD csatlakozók. Elvileg kettő van ott mindegyik más nagyságú és alakú. De nem mindegyiknél van kettő, legtöbb H-ban csak egy van.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#67402) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#67359) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Unatkoztam megint, most pluszban ültetést is kapott.a nagyobb felnin kívül ..:)

[ Szerkesztve ]

(#67403) AMD Power válasza Luck Dragon (#67380) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt én igy most nem igazán értem! :)

Ez itt van nálunk az északi összekötő hidnál! Baba a gép... :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67404) Luck Dragon válasza B-L-A-C-K (#67402) üzenetére

Így se rossz, de maximum csak Olaszország,Ausztria útjain merném használni. Inkább még mindíg a gyárit preferálnám. :)

AMD Power
Lényegében Bodrik autója nem a szembe lévő ezüstös színű autó az övé, mert az egy Renault.
Bodrik autója az amiből fotózták.
Csak kettő fő összekeverte.
Semmi több:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#67406) Luck Dragon válasza #45553408 (#67405) üzenetére

Az ablaktörlő gumikra én is kíváncsi lennék.
Még az előző tulajdonosa tette rá őket utoljára még ebben az évben, de a hátsó szerintem régebbi és kezd csíkokat húzni.

A lemez felni ha 16" szeretnél akkor igen,205/55-lesz. A kiosztása 5X110-es és az ET-39-es azt hiszem. Most csak fejből írom. De ez rémlik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#67407) B-L-A-C-K válasza #45553408 (#67405) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem az insignián ilyen tokozott van, elég hülyén néz ki ha nem gyárit rakok rá, múltkor pont írtam is róla. Tiédre viszont nem ilyen, szóval bármilyen minőségi mehet szerintem.

(#67408) HoaryFox válasza #45553408 (#67405) üzenetére


HoaryFox
Topikgazda

Én most Valeo-kat vettem az autóra, eddig nincs semmi gondom velük, jól ellátják a feladatukat, ár-érték arányban szerintem jó választás :K

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#67410) B-L-A-C-K válasza #45553408 (#67409) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Annyiból már gyárit is vehettél volna szerintem.

(#67411) Luck Dragon válasza #45553408 (#67409) üzenetére

Köszi, remélem beválik, akkor én is veszek. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#67412) Calogero


Calogero
addikt

Bosoko-t ne vegyetek 1 hónap után nyikorog

(#67413) Luck Dragon válasza B-L-A-C-K (#67410) üzenetére

Unixnál nincs gyári GM. Legalábbis én most nem látom telefonról.

Calogero
Ezt jó tudni.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#67414) B-L-A-C-K válasza Luck Dragon (#67413) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kikötés volt hogy csak ott veheti? :)

(#67415) Luck Dragon válasza B-L-A-C-K (#67414) üzenetére

Ezt inkább tőle kérdezd. Amúgy meg ha ez is jól teszi a dolgát,akkor meg mindegy. Gondolom én Ennyi összegért.

Ha beválik neki, akkor meg én is meg veszem, nekem úgy is olcsóbban jönne ki a kedvezmények miatt. :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#67416) B-L-A-C-K válasza Luck Dragon (#67415) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze, csak 10e egy ablaktörlőért sok szerintem, akkor már mind1 ha bemegy az Opelba és egy eredetit vesz rá. Persze lehet jóval több mint 10 H-ra ott.

(#67417) Luck Dragon válasza B-L-A-C-K (#67416) üzenetére

Jobb mintha Boscht vett volna 14,000-ért. Amúgy itt már a márkát fizeted meg szerintem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#67418) B-L-A-C-K válasza Luck Dragon (#67417) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Bosch enyémre volt amit visszavittem ugye ~7 (2db, azaz 1 pár), és Auchanba vettem, nem hinném máshol ennyivel drágább.

[ Szerkesztve ]

(#67420) tutis válasza Luck Dragon (#67406) üzenetére


tutis
őstag

vagy 4x100 ET 37-es. Nekem ez van.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#67421) diablo1984 válasza tutis (#67420) üzenetére


diablo1984
veterán

16-osban?

(#67422) beg válasza #45553408 (#67409) üzenetére


beg
veterán

Eső után köpönyeg, de a Valeo darabja 1499 és 1699 (mérettől függően) az interspar-ban, te választod össze a jobbot, balt.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#67423) tutis válasza diablo1984 (#67421) üzenetére


tutis
őstag

Igen. Én is elkezdtem keresni az 5x110-es felniket, szerencsére megnéztem a dísztárcsa alatt mi lapul :)

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#67424) tutis válasza tutis (#67423) üzenetére


tutis
őstag

Az lett gyanús hogy lekérdeztem alvázszám alapján, és ott is ezt hozta:
WHEEL,ROAD,STEEL,61/2JX16
TYRES,205/55 R 16-91H
4 BOLT WHEEL FIXING

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#67425) Luck Dragon válasza B-L-A-C-K (#67418) üzenetére

H-ra a Unix-nál most nézem majdnem 14,000-Ft :)
De van olcsóbban is Boschból.

tutis
Igen 2004-től 2007-ig négy csavarós. A Faceliftes változata 2007-2012-ig 5 csavarós.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#67427) Gergőke88 válasza Luck Dragon (#67425) üzenetére


Gergőke88
addikt

Én úgy tudom motor függő hogy 4 vagy 5 csavaros.
Az 1.4 melle volt a 15 colos gumi 4 csavarral.

(#67428) Bitpalace


Bitpalace
senior tag

Sziasztok!

Bocsi Corsa gyujtaskapcsoloba csak forog a kulcs nem csinál semmit, kormányzarat ki tudom oldani vele de se gyújtás se indítás. Megoldás csak a csere lehet?

Köszönöm előre is! :R

(#67429) Calogero válasza Gergőke88 (#67427) üzenetére


Calogero
addikt

1,4-1,6 jött ki 4 csavarral is , és felszereltségfüggő volt.Enjoy-ig

4 csavaros kivitel hátul dobfékes volt, 5 csavaros már elől-hátul tárcsás.

Az én 1.4-sem is azért lett pl 5 csavaros, mert Structure kereket kértem alá. És pl a kerékkel együtt járt a hátsó tárcsa fék is.

(#67430) Luck Dragon

tutis ezek szerint én tudtam rosszúl. Nem tudom miért rémlett az évjárattól.
Ezek szerint felszereltség és motor függő .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#67431) Timer


Timer
veterán

Üdv Urak!

Nemrégiben volt egy érdekes tapasztalatom egy Corsa D Z14XEP-vel, gondoltam, megosztom néhány szóban.

Augusztusi vásárlást követően használtam egy jó hónapot az autót, hogy lássam, van-e vele valami gond, és mivel rendben volt minden, csináltattam rajta egy teljes vezérlés cserét, meg néhány apróságot, amiről kiderült az 1 hónap alatt, hogy csere érett, vagy csak szimplán nem működik. A lényeg nem is ez, hanem a vezérlés cseréje. Gyári alkatrészekkel történt minden, friss folyadékokkal, vízpumpával, ahogy kell. Eltelt egy hónap, és egyszer csak azt láttam, hogy hab van a víz kiegyenlítő tartályában (hétvégi autó, feleségemé, ritkán hajtjuk, szóval heteket áll mozdulatlanul a garázsban). Miután a lefosott bokámat sikerült gyengéden áttörölnöm, megállapítottam, hogy talán nem hengerfejes az autó, mert nem füstöl fehéren, nem gyenge, és az olajsapka alatt sem találtam habot. Ha jól emlékszem, itt is kérdeztem ezzel kapcsolatban, de nem tudom már biztosan, mert hatvanezer cikket és fórumot néztem át a hengerfejesség tüneteivel kapcsolatban. Gyanús volt, hogy esetleg a szervizben töltöttek bele valamilyen fagyállót, és maradt a fűtőkörben esetleg egy másfajta, majd ennek keveredése okozhatta a gondot, de ezzel csak nyugtattam magam. A víz nem fogyott, az olaj se (ez persze nem zárta ki, hogy nem keveredik egymással), szóval kissé idegesített a dolog. Végül bevittem szervizbe, mértek kompressziót, szerintük sem hengerfejes, de a hűtőrendszer átöblítését javasolták, mondván, ennél a motornál (Z14XEP), a vezérlés és a vízpumpa cseréjénél elkerülhetetlen, hogy néhány csepp olaj kerüljön a vízbe (ami nálam egyben azt is jelenti, hogy víz is kerül az olajba).

A kérdésem ezzel kapcsolatos: létezik, hogy tényleg csak így lehet megoldani ennél a típusnál a karbantartást, és csak ennyi volt a gond? Szkeptikus vagyok. A másik kérdésem, hogy az említett öblítés megtörténte után rózsaszín fagyálló került a gépbe, de ha jól tudom, ez CSAK alublokkos autókba való, és erről a motorról nem tudom, hogy az-e. Egyelőre nincs habosodás, de ez a rózsaszín fagyálló nem tetszik, mert mintha előtte nem ez lett volna benne, de hogy őszinte legyek, nem is figyeltem eddig. Megrögzött B Vectrásként már megszoktam, hogy a fagyálló zöld, lehet, hogy csak ez zavar! :)

Köszi a válaszokat! ;)

(#67432) AMD Power


AMD Power
titán

Minden kedves márkatársnak kilométerben gazdag és balesetmentes boldog újévet kívánok 2017-re!! :R :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67433) trassher válasza Calogero (#67412) üzenetére


trassher
addikt

2 éve használok bosoko-t és valeo-t. 4-5 hónapig mindkettő bírta pedig én mániákusan használom a jobb oldali bajuszkapcsolót.

Redmi Note 7

(#67434) odorgg válasza trassher (#67433) üzenetére


odorgg
addikt

Én most rendeltem egy szett Bosoko-t, remélem nem lesz vele gond, eddig jókat olvastam róla.

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#67435) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

(#67437) B-L-A-C-K válasza #45553408 (#67436) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szép sas, még1x grat hozzá. ;) De hogy kicsit kötekedjek is, a visszapillantót is takarítsd meg... ;]

(#67438) Luck Dragon

Boldog új évet kívánok mindenkinek!
Olcsóbb üzemanyagot,sok kilométer baleset mentes vezetést! :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#67439) beg válasza #45553408 (#67436) üzenetére


beg
veterán

Azért bárki bármit mond, egy szedánnak mindig is autó formája lesz. Szép ez a fluence na ;]
Legyen vele annyi dolgod mint nekem az enyémmel. Olajcsere meg ami még kopik. Jó szelet.

Azért mögötte a papi generáció befigyel :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#67440) B-L-A-C-K válasza beg (#67439) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem is tetszik, csak a belseje ne lenne olyan amilyen.

(#67441) beg válasza B-L-A-C-K (#67440) üzenetére


beg
veterán

Igen, azt már kifejtettem én is. Nem értem mi lelte a mérnököket akkoriban.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#67442) Luck Dragon válasza #45553408 (#67436) üzenetére

Tényleg nagyon szép, remélem a G astra és a H karaván(kocsi mögött) közé parkoltál vele. :C

Nem mernék rá fogadni, de lehet ami a karosszériáról is vissza tükröződik ,az is Opel, de a hátulja az nem olyan.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#67445) Luck Dragon válasza #45553408 (#67444) üzenetére

Úristen de jó vagyok, igazi Kopel Fan lettem, már a tükröződésből is! :C :DDD :Y

De ezen az oldalon is koszos a tükröd ;]

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#67447) Luck Dragon válasza #45553408 (#67446) üzenetére

A megfelelő szervízt meghálálja az autó.

Ez így van :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#67448) szentkuti11 válasza #45553408 (#67444) üzenetére


szentkuti11
addikt

Volt egyáltalán F Astrából gyárilag ilyen fakó-KTM színű? :D

(#67450) beg válasza szentkuti11 (#67448) üzenetére


beg
veterán

Volt narancs kpm flotta is belőlük ha jól rémlik :)
Meg még látok gyakran honvédségi zöld f, g astrát is HA rendszámmal.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.