Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42501) Callisto válasza krx21 (#42499) üzenetére


Callisto
őstag

Nem egészen. Azok szokták drámainak mondani az OLED minőségét, akiknek nem volt (otthon használva, beállítva és nem csak látták) high-end jó local dimminges QLED TV-jük.
Rossz TV után valóban drámai az a minőség. De annyira nem drámai, mint az előbbiek állítják. Érdekes módon akiknek volt/van mindkettő hasonlóan vannak: nem akkora drámai a különbség, kivéve a feketét. És itt ne csak a tipikus magyar mentalitású fórumokat nézzük (azért itt is vannak ilyenek, akiknek mindkettő van, volt), hanem a normális témába vágó népszerű fórumokat.
Nekem előbb az OLED jött meg és húztam rendesen, majd megjött a high-end QLED is ésa egymás mellett használva, beállítva azért már nem volt olyan húházás.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#42502) Celtis válasza belan (#42498) üzenetére


Celtis
veterán

Olvass vissza légy szíves, nem akarok újabb vitát gerjeszteni.

(#42503) rinpocse válasza #62608320 (#42489) üzenetére


rinpocse
tag

Szia Gergo483!

Mikor elhatároztam, hogy kell nekem egy 65"-os TV, akkor a Sony KD-65XG9505-re gondoltam. De, közben olvasgattam a különböző fórumokat. Sokáig hezitáltam, s úgy döntöttem, hogy oled lesz!
10 éve egy Panasonic plazmát cseréltem le, egy felső kategóriás Sony LCD-re. Amit egy éve cseréltem le a Sony 55XF9005-re. Ezen kivül volt/van még két Sony LCD a lakásban. A Sony oled TV ára, túl volt azon a lélektani határon, amit hajlandó voltam fizetni egy TV-ért. S így lett végül is, az LG 65C9.
A koromat miatt, csak délelőtt 9-12 között mehetek a boltba! S ebbe a korban már nem meglepő, ha valaki szemüveget hord, így a véleményem, mint minden vélemény erősen szubjektív! Mivel sok beszédnek sok az alja, a summás véleményem a következő.

A Sony 55XF9005 nagyon jó TV, de az LG65C9 KIVÁLÓ! Megkockázatom, hogy nem egy ligában játszanak! :) Edddig csak a gyári beállításokon használtam. Nappali fényben is jobbak az UPC-s csatornák, a 4K HDR-ről nem is beszélve. A WEBOS 4.5 nem semmi!

Egy dolgot hiányolok, ami a Sonyban megvolt. Itt nem tudom a kedvencek filmcsatornáit hozzárendelni távírányító számbillentyűihez. Egy másik problémám pedig az, hogy nincs KODI. Úgyanis, a beépített videoplayer nem mutatja, hogy egy sorozatból, hányadik részt láttam már! De lehet, hogy csak én bénázok!

[ Szerkesztve ]

(#42504) Celtis válasza rinpocse (#42503) üzenetére


Celtis
veterán

Gratula a TV-hez! Ha veszel mellé egy 15-20ezres amlogic boxot, és arra Coreelec oprendszert, akkor lesz a TV-dben Kodi. Tényleg olyan lesz, mintha a TV-ben lenne.

(#42505) rinpocse válasza Menotti (#42500) üzenetére


rinpocse
tag

Megköszönném! :N

(#42506) belan válasza Celtis (#42502) üzenetére


belan
addikt

Amúgy még mindig használod a led lcd?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#42507) poli27 válasza Celtis (#42497) üzenetére


poli27
veterán

Nem látod a különbséget? :D komoly vagy akkor, mit nézel rajta sd tévét? :D

(#42508) krx21 válasza Callisto (#42501) üzenetére


krx21
nagyúr

Szerintem akkor is szubjektív. A feketének alap szerepe van a képminőségben, kivéve ha világosban használod. Ide tartozik még a színék mélysége, tisztásága, természetessége.
Ezek szerintem mind érezhetően jobb Oleden. Persze ennek fontossága szubjektív. Valamint megemlítem még a homogenitást is, amiben szintén sokkal jobb, általános tartalomnál.
Persze ez is csak az én véleményem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#42509) rinpocse válasza Celtis (#42504) üzenetére


rinpocse
tag

Köszönöm! Anno, a Sonyhoz vettem egy X96 Air S905x3 4/64GB boxot. Pont délután mondtam a nejemnek, hogy rádugom! Csak akkor megint lesz, egy plusz távírányító! :N

(#42510) sakal83 válasza poli27 (#42507) üzenetére


sakal83
addikt

SDben is jobb az oled:) en azt is nezek rajta:) kolleganak egyeb kifogasai is vannak az oleddel... ez ilyen. Valakinek a pap... nincs ezzel baj de az mar fura hogy 300X leirta ezt itt ebben a forumban. Az meg vicces hogy nalam is volt xf90 vs c9 egymas mellett. Ahogy a kollega irta az xf90 jo tv a c9 kivalo.

(#42511) belan válasza poli27 (#42507) üzenetére


belan
addikt

Ez csúnya volt! ;] De sakal bácsinak nem igazán ízlet a c9! ;] Meg vettem a 65 c9-et sakal83 addig nem nyugodtam.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#42512) sakal83 válasza belan (#42511) üzenetére


sakal83
addikt

Lehet hogy hibas volt az enyem. Azt kovetoen olvastam hogy masnak is sotet volt a kepe de cserelte es jo lett. Gratula! En most kerulgetek gondoltaban egy Pana oledet probara. :N

(#42513) renziNNN válasza rinpocse (#42503) üzenetére


renziNNN
tag

Nem tudom mi a sorozatok, filmek forrása, de ha nem külső HDD, hanem mondjuk egy számítógép, akkor ajánlom a Plex alkalmazást, ott szépen látszik az amit hiányolsz és új távirányító sem kell :)

[ Szerkesztve ]

(#42514) Celtis válasza poli27 (#42507) üzenetére


Celtis
veterán

Nézd, annyi volt a történet, hogy vettem egy OLED-et, de gondom volt vele, ezért inkább elálltam a vásárlástól. Utána vettem az említett LCD-t és cseppet sem okozott csalódást. Hidd el ennek is áll leejtős képe van mondjuk egy Planet Earth-ön. A fekete az nem olyan, de másban nem éreztem igazán visszalépést.
rinpocse-nek van mindkettő egyszerre, így az ő szava mérvadó lehet. Nekem egymás után volt, ez is egy összehasonlítási alap, ha te nem próbáltad mindkettőt azonos körülmények között, akkor légy szíves ne alkoss ilyen sommás és lesújtó véleményt. Köszi!

(#42515) Celtis válasza rinpocse (#42509) üzenetére


Celtis
veterán

Pont az a lényeg, hogy nem kell plusz távirányító! Összekötöd a TV-vel és eldugod a TV háta mögé a boxot. A box távirányítót meg kidobod a kukába. A TV távirányítóval tudod vezérelni a dobozt.
Viszont az android rendszert le kell cserélni Corelecre. De az csak egy Kodi lesz, semmi egyéb androidos app. Privátban segítek ha kell mert ez itt már off.

(#42516) #62608320 válasza rinpocse (#42503) üzenetére


#62608320
törölt tag

Köszönöm a beszámolót rinpocse!

Celtis kollégával kell egyetértenem. A C9-es OLED-et egy belépő kategóriás 4k-s TCL tévével hasonlítottam össze (Local Dimming-es) és a tökéletes feketét és a nagyobb kontrasztot leszámítva olyan drámai különbséget nem tapasztaltam. Egy felső kategóriás LCD-nek pedig sokkal nagyobb kontrasztja van, mint az én belépő TCL tévémnek, tehát gondolom ott még kevesebb lehet a különbség.
De természetesen van különbség, csak ez a különbség nem feltétlenül azt jelenti, hogy "szebb" lesz a kép, hanem inkább pontosabb, természetesebb, és minél inkább azt törekszik visszaadni, amit az alkotók megálmodtak. Ez a különbség, így már azért lényegesebbnek tűnik. Illetve a C9 képminőségébe nem igazán tudok belekötni (bár az enyém nincs is kalibrálva), ahogy rinpocse kolléga mondta: "kiváló"... Talán a mozgásmegjelenítés ami a gyengesége.

(#42517) belan válasza sakal83 (#42512) üzenetére


belan
addikt

Jó lenne ha vennel egy jó panát kíváncsi lennék mit mondanál rá! Ha lesz következő oled tv lehet egy pana vagy Sony próbálok majd ki.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#42518) Callisto válasza krx21 (#42508) üzenetére


Callisto
őstag

"Ezek szerintem mind érezhetően jobb Oleden."

Valószínűleg ezért használnak inkább LCD stúdiómonitorokat filmstúdiókban... Ugyan is azok lehet színhűbbek (nem tudom), de van OLED stúdiómonitor is. Még is... Persze az az LCD nem a kommersz kategória, amit mi megfizetünk.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#42519) lala666


lala666
senior tag

Lassan kezdem azt érezni ,hogy jobb az lcd, mint az oled.....

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#42520) renziNNN válasza lala666 (#42519) üzenetére


renziNNN
tag

Még nem jobb, csak szorosan ott van mögötte.. ;]

(#42521) lala666 válasza renziNNN (#42520) üzenetére


lala666
senior tag

Igen,igen :C :Y

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#42522) belan válasza Celtis (#42514) üzenetére


belan
addikt

Én értem mit írsz egyik barátom át jött hozzám akkor még b7-em volt mondom neki tetszik a oled képe erre annyit mondott neki túl sötét! ;] Szerintem vannak emberek akik le szarj@k hogy oled vagy lcd sőt sokan jobban szeretik a led lcd mert hogy nagyobb a fenyereje.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#42523) Celtis válasza belan (#42522) üzenetére


Celtis
veterán

Sokkal prózaibb gondom volt.
De azért remélem a következő OLED lesz. :C

(#42524) lala666 válasza belan (#42522) üzenetére


lala666
senior tag

Ne is haragudj, de hol sötét az oled?
Sötétben 15-20 az oled fény amit használok mert magasabban bántja a szemem. A végtelen kontraszt nagyon odaver.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#42525) belan válasza lala666 (#42524) üzenetére


belan
addikt

Nem nekem volt sötét hanem a haveromnak!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#42526) lala666 válasza Celtis (#42523) üzenetére


lala666
senior tag

Neked megvoltak vele a problémáid sajnos.
Én visszatértem, bejött.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#42527) xmercedesx


xmercedesx
csendes tag

Üdv

Valaki tudna nekem segíteni?

Lg 55oledB9DLA tévének milyen a frissítési frekvenciája? Nagyon sok oldalon találtam 40 hz et ami nagyon kevés ,van ahol 40-120hz írják tudni szeretném ezt pontosan hol lehetne megnézni?

[link]
Itt van egy összehasonlítás a PLA kódnevezetűvel viszont nagyon sok minden támogatásban eltér ez csak elírás?

A hz tulajdonképen mi szabályozza hogy 40-120 közt épen mit használ?

Ezen az oldalon meg csak 40 et írnak
[link]
Az lg oldalán sem találtam konkrét választ.
Válaszokat előre köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#42528) lala666 válasza belan (#42525) üzenetére


lala666
senior tag

Okés, csak nem értem miért,mikor nem is sötét. Rossz tévénézési szokások mondjuk.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#42529) belan válasza lala666 (#42528) üzenetére


belan
addikt

4k hdr ment a gad of war pedig 50 oled fény volt és 45 fényerő! És az sötét volt neki!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#42530) dannyl


dannyl
addikt

20-30 körül nekem is sötét némely tartalom. Kezdek hozzászokni, de azért az LCD fényereje tényleg kellemesebb volt. 50-70 közt lenne ideális nekem, de most erőszakolom magam, hátha tényleg megszokom. Az OLED képminősége viszont elvitathatatlan (de szép szó).

(#42531) sakal83 válasza dannyl (#42530) üzenetére


sakal83
addikt

Miert nem teszed feljebb a fenyerot?

(#42532) Sefi84


Sefi84
senior tag

Sony 65XF9005-ről váltottam LG65C8-ra, ez nagyon egyszerű, nagyon jó áron tudtam megtenni.
Nekem a mély fekete és a végtelen kontraszt többet számít, mint a fényerő, ami az LCD-nél kifejezetten fájdalmas volt nekem, égette a szemem.
PC-n böngésző nyitásakor, megvakultam, ez az OLED-nél nem áll fenn.
A színek is jobbak azért számomra, de nem vagyunk egyformák és mindenkinek más a szeme és füle is.
Így van akinek ez, van akinek az jön be, ezzel nincs is gond.
Viszont nagyon nem bantam meg...
Sony vs LG
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

Házi-mozi mindenek felett!!! :)

(#42533) lala666 válasza belan (#42529) üzenetére


lala666
senior tag

Ott 100-as oled fény kell hdr nél, 50-es fényerő 100-as kontraszt.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#42534) belan válasza lala666 (#42533) üzenetére


belan
addikt

Nekem így is elég világos!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#42535) lala666 válasza belan (#42534) üzenetére


lala666
senior tag

Okés ,de ott az a legjobb az a lényege.
Persze úgy nézed ahogy neked jó.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#42536) belan válasza lala666 (#42535) üzenetére


belan
addikt

Tudom úgy a legszebb a képe! Csak néha sok a statikus tartalom egy játéknál és féltem a panelt hogy nehogy beégjen a kép!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#42537) lala666 válasza belan (#42536) üzenetére


lala666
senior tag

Az sajnos biztos. Ez egy hátránya az olednek, megértem.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#42538) dannyl válasza sakal83 (#42531) üzenetére


dannyl
addikt

Igazából már elvesztem itt az elnevezésekben...
Philips 804-em van, itt az OLED fény, az a kontraszt. Az van levéve. A fényerő akkor nálam ugyan úgy fényerő? Egyedül az OLED fényt (nálam kontraszt) nem szabad feltolni magasra?

Még valami: Most lekapcsoltam a fényérzékelőt, így feltolt a fényerőn egy csomót. Ugye ez az a beállítás, ami fényviszonyok tekintetében machinál a fényerővel. Rápróbálok.

[ Szerkesztve ]

(#42539) poli27 válasza belan (#42522) üzenetére


poli27
veterán

Ezek azok az emberek, akik úgy nézik otthon is a tévét, hogy minden 100% ra feltolva és kiégeti a szemüket a szürkés árnyalat, de az a jó...

(#42540) sakal83 válasza dannyl (#42538) üzenetére


sakal83
addikt

Nem ismerem a philipset. De a tvken oled feny; fenyero es kontraszt szokott lenni. A fenyero es a kontraszttal a feketet es feheret lovod be. Az oled feny pedig a "vilagossagert felel".

[ Szerkesztve ]

(#42541) OPiiPO válasza #62608320 (#42516) üzenetére


OPiiPO
addikt

"A C9-es OLED-et egy belépő kategóriás 4k-s TCL tévével hasonlítottam össze (Local Dimming-es) és a tökéletes feketét és a nagyobb kontrasztot leszámítva olyan drámai különbséget nem tapasztaltam." - :F :Y

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#42542) renziNNN válasza dannyl (#42538) üzenetére


renziNNN
tag

Alaves majd segít ;]
De egyébként igen, minél magasabb az OLED fény (nálad kontraszt) annál gyorsabban öregszik a panel elvileg, úgyhogy HDR-t leszámítva nem ajánlott ezt magasan tartani.

[ Szerkesztve ]

(#42543) BusinessGuy válasza #62608320 (#42516) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Én felsőkategóriás qleddel vetettem össze és volt azért különbség alapból is, de játék módban pláne. Ott az összes képjavító tech megbutul vagy kikapcsol ide értve a local dimminget is és egy mezei va paneles tv-t csinál a legnagyobb csúcsmodellekből is...A q9fn vagy a q90r gyakorlatilag játék módban lebutul a q6/q60 szintjére na abban meg nincs köszönet, ott brutálisan kijön az oled előnye. Ha meg nuku gaming mód akkor borzalom input lag..
Mozi módban valóban nem eget rengető a difi inkább csak sötétben jön ki jobban, de azért észrevehető könnyen az oled fölénye. Feltéve hogy egy csúcskategóriás local dimminggel durván telecseszett qled mellé tesszük az oledet. Ezzel csak egyetlen baj van, az ár. A q90r ami képes erre (a q7,q8,q70,q80 jócskán lemarad még mozizásban is) drágább mint egy c9 pláne b9 nem is kicsit...Cserébe alapvetően mozizáshoz gyengébb képet kapsz játék módban egy feleannyiba kerülő tv szintjét hozza, nuku dolbyvision, nuku hdmi 2.1, a gyors mozgások pedig jellegzetesen tudnak szellemképezni a lassú VA panel miatt.... Nem ég be de idővel az is durván veszít a homogenitásból. Tulajdonképp az egyetlen kézzel foghatóbb előnye ez. Járathatod kox fényen a desktopot is 0-24ben....

(#42544) BusinessGuy válasza BusinessGuy (#42543) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Az pedig hogy a sony xf9005 képminősége (ami gyakorlatilag a q8 avagy a q70 szintjén mozog bár a q70 jelentősen jobb kontraszttal bír) nem látványosan gyengébb egy olednél, maximum jóérzéssel meg lehet mosolyogni, már bocs... :C Messze van az a q9/q90 párostól pláne az oledektől hogy önigazoláson túl ilyet rá lehessen biggyeszteni...

[ Szerkesztve ]

(#42545) lala666 válasza BusinessGuy (#42544) üzenetére


lala666
senior tag

Az egy eléggé tréfás állítás volt. Azt meg mosolyogtam.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#42546) belan válasza poli27 (#42539) üzenetére


belan
addikt

Én hülyét kapok a szürkés árnyalatol. ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#42547) BusinessGuy válasza lala666 (#42545) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Én pár hónapja a q70 és a c9 között vaciláltam mert a q70 75 colosba 500 pénz volt. Végül lemondtam róla mert hiába a méret a c9 a verőfényes kiállítóteremben is bealázta könnyedén plusz megérkezett a korona.... A vírus miatt eltolódott a tv vásárlásom, és sokáig vaciláltam q80, q90 vagy első oled...Végül mindkét tv-t (q90,c9) le tudtam tesztelni rendes otthoni mozis körülmények között. Ha a q90 a c9 árában mozogna nehezebb döntés lett volna de még akkor is talán az oled inkább mert nekem a játék is szempont, na abban meg a nagy q90 fikarcnyival sem tudott többet adni képben(max a 120hz 2k-ban) mint a több éves KS7000-em... A q70 semmilyen téren nem hozza azt amit egy c9, rohadtul nem "csak" a fekete meg a kontraszt a difi... A Sony Xf900as szériája pedig gyakorlatilag a q70 szintjén de inkább kicsit alatta van....
Amiket az oled mellé lehet tenni és tudnak megközelítőt produkálni mozizásban (játékban kvázi soha) mind bőven drágábbak az azonos méretű aktuális oledeknél....B és C széria áráért vagy alatta szimplán nem egy liga képminőségben amit árulnak az lcd gyártók..

Arra hogy belépő tcl localdimminggel nem komoly difi inkább nem is reagáltam...Oda azért elkél egy szemész...

(#42548) belan válasza BusinessGuy (#42544) üzenetére


belan
addikt

Most néztem tényleg jobb a Q70 a kontrasztja mint a xf9005-nek!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#42549) alaves válasza dannyl (#42538) üzenetére


alaves
addikt

Philips kontraszt= LG OLED fény
Philips videokontraszt= LG kontraszt
Philips fényerő= LG fényerő
Philips fényerő gyári beállítása igen pontos, 50-en hagyni.
Philips fényérzékelő nem veszi figyelembe az általad beállított kontraszt (OLED fény) értéket, így világos szobában felhúzza akár 100-ra is. LG-nél az általad beállított OLED fénynél nem húzza magasabbra, csak lentebb veszi (pl. ha 17-en nézed akkor nem csinál semmit). Én Philips-en kikapcsoltam, mert 25-nél világosban sem nézem többel. (Én a videokontrasztot is levettem 85-re lsd. LG). Élesség Philipsen is 0.
HDR perfect-et HDR anyagnál is ki! Túltolja a HDR effektet és látszanak a hibák.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#42550) alaves válasza BusinessGuy (#42547) üzenetére


alaves
addikt

Egyetértek. B7 után is gondolkodtam, hogy esetleg QLED vagy Sony csúcskat. LCD.... Ááhhhh, komolytalan ötlet volt még akkor is, ha esetleg 65" lett volna. Komolyabb dolgaim miatt nem költhettem többet, úgyhogy webshop-ban hirtelen felindulásból rákattintottam az éppen akkor legolcsóbb OLED-re "oszt jó van" :)

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.